Перейти до змісту

Recommended Posts

Куплю стареньку хату недалеко від Луцька (в межах 30 км.) для використання в якості дачі. Площа земельної ділянки великого значення не має, бажана наявність електроенергії, води (можна колодязь). До 50к грн. Телефон: О5О-1 шість 7 7 два 2 один - Саша.

Поширити це повідомлення

...

українська жадна душа, тут неможе насмілитися продати свого рідного ваз 2109 за 2000 долларів, на автобазарах космос ціни на старі зламки так і лишаються, а ви за 50 000грн хочете дачу з світлом і водою.:0016: 

Поширити це повідомлення

а чего вы так думаете??? Реально вчера был на дачном массиве "Проминь" куча дач заброшенных стоит и свет и вода и домики неплохие.

Только вот найти владельца это уже другой вопрос. 

Ну 50к это конечно мало, но если повезёт бабушку какую-то найти.    

Поширити це повідомлення

31 хвилин тому, draobau сказано:

українська жадна душа, тут неможе насмілитися продати свого рідного ваз 2109 за 2000 долларів, на автобазарах космос ціни на старі зламки так і лишаються, а ви за 50 000грн хочете дачу з світлом і водою

За 2000 москальське відро з гайками?))))) Я не хочу хоромів, є варіанти по 10к грн., на кожен товар є свій покупець. Дякую, що оживили тему)))

Поширити це повідомлення

17 хвилин тому, Dedakeda сказано:

а чего вы так думаете??? Реально вчера был на дачном массиве "Проминь" куча дач заброшенных стоит и свет и вода и домики неплохие.

Только вот найти владельца это уже другой вопрос. 

Ну 50к это конечно мало, но если повезёт бабушку какую-то найти.  

Я вже бензину літрів 50 спалив в пошуках, але нічого путнього не знайшов.То власників немає, то в сусідів номера до них немає і т.д. і т.п.))) Тому сюди і написав, а може в кого є безхозна хібара)))

Редаговано sasha2008lk

Поширити це повідомлення

46 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Я не хочу хоромів, є варіанти по 10к грн.

справді, є варіанти за таку ціну, з

On 02.05.2018 at 20:09, sasha2008lk сказано:

наявність електроенергії, води (можна колодязь)

?

шматочки землі на дачних масивах без комунікацій і будівель - так, зустрічав за таку ціну...

Поширити це повідомлення

17 хвилин тому, rrid сказано:

справді, є варіанти за таку ціну, з

Справді є, с. Романівка, їздив, дивився, бабушка хотіла 20к, потім передзвонила каже за 10 віддам, але там води немає, колодязь в сусідів, 100 метрів. Місце хороше, біля лісу, але без води і не туди і не сюди))) Це тільки один варіант, було багато "без комунікацій і будівель". Пропонуйте варіанти, може дорожче, літо на носі)))

ЗИ Можу адресу дати, якщо комусь цікаво (с. Романівка)

Спойлер

24105933_2018-05-1417-28-36.thumb.png.9a9929c2ea9eb533dc3625149e64815b.png

Редаговано sasha2008lk

Поширити це повідомлення

On 5/23/2018 at 10:26 PM, BSL said:

є дача на масиві маяк в луцьку

є світло і вода дачна

доїзд автомобілем і зимою і літом

8тисяч доларів 6 соток

0993317120

чоловік може дати 50тис

Поширити це повідомлення

16 часов назад, Fireboss сказал:

чоловік може дати 50тис

Людина просить тільки 8 тисяч, а ви зразу 50 пропонуєте ого...  там що нафта є? 

Поширити це повідомлення

29 минут назад, [email protected] сказал:

яка релігія забороняє зробити скважину  ?

не запрещает, но это дача, там орудует банда которая тянет всё что плохо лежит, глубинный насос потянут первым делом. Да и дополнительные расходы за бурление скважины, расширительный бочок.

Если есть башня и вода подаётся авторизовано то это экономия.  

Поширити це повідомлення

13 хвилин тому, Dedakeda сказано:

не запрещает, но это дача, там орудует банда которая тянет всё что плохо лежит, глубинный насос потянут первым делом. Да и дополнительные расходы за бурление скважины, расширительный бочок.

Если есть башня и вода подаётся авторизовано то это экономия. 

Згоден, були б гроші і час це робити, взяв би все готове за 10к або побудував все з нуля. А так хочеться все готове і в селі (може багато хочу, хз). Плюси села: сусіди живуть там все життя, всі один одного знають, менше "гастролерів" шастає. Дачі "бомблять" постійно, навіть малину і саджанці викопують. Вже є декілька варіантів з невеликими мінусами, які можна усунути за бабло, але поки ще шукаю щось краще, мені не горить

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз