Перейти до змісту

Нормальні студенти їздять на Гелендвагенах...


Nokian

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, vaz75 сказал:

Дивно, це тільки в мене при початку руху блокуються замки дверей, щоб ніхто не міг витягти з машини?

 

В мене є така функція, але я її не вмикаю. Якось заблоковані двері мене напрягають, не дай Бог якесь ДТП, а двері заблоковані і не вийдеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

На тому відео я щось не побачив, щоб Мустафа займався явним вчителюванням на дорозі. Водій кубика вискочив з машини за лічені секунди після зупинки, хоча перед хондою ще вистачало місця, щоб об'їхати її.

А то не Наєма машина впоперек дороги стоіть?)

Тоді, пацики з кубіка неправі. Вони б мали виконати правило 3Д, і зателефонувати в поліцію бо неадекват на дорозі;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

 

В мене є така функція, але я її не вмикаю. Якось заблоковані двері мене напрягають, не дай Бог якесь ДТП, а двері заблоковані і не вийдеш...

От видно, що ти не перевірив роботу цієї функції. В більшості авто при відкриванні водійських дверей ручкою, розблоковуються всі двері. Але ймовірність, що тебе просто викинуть з авто на перехресті, особливо в мегаполісі, дуже висока - це один з методів угону авто. Але то таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, vaz75 сказал:

От видно, що ти не перевірив роботу цієї функції. В більшості авто при відкриванні водійських дверей ручкою, розблоковуються всі двері. Але ймовірність, що тебе просто викинуть з авто на перехресті, особливо в мегаполісі, дуже висока - це один з методів угону авто. Але то таке.

 

Я прекрасно знаю, що при відкриванні ВОДІЙСЬКОЇ дверці, замки розблоковуються. Але, по перше, при ДТП ситуації можуть бути різними, заклинить водійскі двері від удару, водій вирубиться, тоді пасажири не зможуть швидко покинути авто, якщо якесь загоряння, тощо... А по друге, я рідко їжджу в мегаполісах, але якщо є потреба чи побоювання, можна завжди закрити всі двері спеціальною кнопочкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, vaz75 сказано:

От видно, що ти не перевірив роботу цієї функції. В більшості авто при відкриванні водійських дверей ручкою, розблоковуються всі двері. Але ймовірність, що тебе просто викинуть з авто на перехресті, особливо в мегаполісі, дуже висока - це один з методів угону авто. Але то таке.

фігня ця функція в мого баті в вольво пасажири всі ручки поламали

курва зупиняється шоб висадити а вони починають дерти за ту ручку аж очі на лоб лізуть а двері не відкриваються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, westboiuu сказал:

фігня ця функція в мого баті в вольво пасажири всі ручки поламали

курва зупиняється шоб висадити а вони починають дерти за ту ручку аж очі на лоб лізуть а двері не відкриваються

 

Во-во. В мене колись в Опелі теж була така функція, то бісило, станеш, всі ручки дьоргають, поки не відкриєш свою дверку, не заспокояться)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

А то не Наєма машина впоперек дороги стоіть?)

Тоді, пацики з кубіка неправі. Вони б мали виконати правило 3Д, і зателефонувати в поліцію бо неадекват на дорозі;-)

ти шось плутаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи, що головний фігурант нападу звалив в Баку через півгодини літаком - це все змахує на розігране шоу.

Також в самісінькому центрі Києва не було птрулів поліції теж півгодини.

В народу( і депутатів)  виникають справедливі претензії до Авакова.

А так , як він  останнім часом розвинув бурхливу передвиборчу діяльність і трохи лізе поперед батька (Петі) в пекло- то його рішили культурно присадити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.05.2018 в 09:57, Dima4s сказал:

Це не хтось сидів. Так розумію це на екрані ввімкнене відео з камери іхтось з екрану знімає на телефон

Як варіант. Тоді  визнаю, був не прав.

 

20 часов назад, draobau сказал:

А чим ці чорні взагалі по життю займаються?

Депутатом працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Nokian сказал:

Враховуючи, що головний фігурант нападу звалив в Баку через півгодини літаком - це все змахує на розігране шоу.

Також в самісінькому центрі Києва не було птрулів поліції теж півгодини.

В народу( і депутатів)  виникають справедливі претензії до Авакова.

А так , як він  останнім часом розвинув бурхливу передвиборчу діяльність і трохи лізе поперед батька (Петі) в пекло- то його рішили культурно присадити. 

Кого присадити? Депутата на хонді малолітні пацани з московською пропискою і національністю "чеченець", це просто збіг обставин,  малолітні чурки привозять в Україну московське мажорство. Що тут в Україні ті чеченці роблять? Кадиров своїм прикладом виховав відстійне покоління малотітніх кончених чеченців які окупували спочатку москву, тепер і в  Україну лізуть, їх треба або відстрілювати, або непускати в країну взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пустити в країну громадян України не можна, а от посадити на нормальний термін можна. Інакше скоро може початись суд лінча як вже було з циганами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.05.2018 at 20:06, Nokian сказано:

Враховуючи, що головний фігурант нападу звалив в Баку через півгодини літаком - це все змахує на розігране шоу.

Також в самісінькому центрі Києва не було птрулів поліції теж півгодини.

В народу( і депутатів)  виникають справедливі претензії до Авакова.

А так , як він  останнім часом розвинув бурхливу передвиборчу діяльність і трохи лізе поперед батька (Петі) в пекло- то його рішили культурно присадити. 

 

він повернеться )

 

НАПАДНИК НА НАЙЄМА, ЯКИЙ ВТІК ЗА КОРДОН, ПОВЕРНЕТЬСЯ ДО УКРАЇНИ - АДВОКАТ

 

п.с. схоже що в Україні стане більше Геліків ;)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jurgen007 сказал:

Інакше скоро може початись суд лінча як вже було з циганами.

Ти так кажеш, неначе це щось погане.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повідомив його адвокат Ігор Синиченко.  що хлопець злякався, коли втручається радник міністра внутрішніх справ. Але він повернеться і дасть свідчення. 

 

Ну да, а бити впятьох одного він не боявся.

Хай би на Донбасі свою сміливість показували.

,Чо то вони не в армії?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Nokian сказано:

Хай би на Донбасі свою сміливість показували.

,Чо то вони не в армії?

А вони точно громадяни України?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Cherman сказал:

Ти так кажеш, неначе це щось погане.:)

Якщо в суді таким будуть наливати каву - капучіно і відпускати то так і буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Хай би на Донбасі свою сміливість показували.

,Чо то вони не в армії?

 

 

підрізати і бикувати на дорозі то особливий вид сміливості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антон КомаровСтежити

послушал адвоката Ищенко
хороший адвокат, наверное дорогой
пересказывать долго, там 8 минут, но вкратце Найему лучше извиниться перед детьми, а на что он рассчитывал, когда спровоцировал этот конфликт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, rl72 сказал:

но вкратце Найему лучше извиниться перед детьми,

перед ким перед ким йому вибачитись ? Дітям авто водити заборонено, якщо дозволено, вже не дитина, а повноцінний громадянин, зі всіма витікаючими

17 минут назад, rl72 сказал:

а на что он рассчитывал, когда спровоцировал этот конфликт?

представляю відмазку пійманих гопніків : *Він нас спровокував, бо йшов один, в темному провулку*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

перед ким перед ким йому вибачитись ? Дітям авто водити заборонено, якщо дозволено, вже не дитина, а повноцінний громадянин, зі всіма витікаючими

представляю відмазку пійманих гопніків : *Він нас спровокував, бо йшов один, в темному провулку*

 

слово сарказм чув? так от в тому пості це якраз і був сарказм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...