Перейти до змісту

FOX


FOX

Рекомендовані повідомлення

Насмілюся викласти свої фотографії, щоб почути відгуки, а особливо свої помилки. :)

На так що поїхали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Макро, як макро, на фото київського майдану щось не те з горизонтом, зате вона ще раз доводить, що Земля має форму кулі. :) А до Миколая я б ближче підійшов, чи ти хотів показати ями на бруківці та магічний ромб на тротуарі ? І різкості на цьому знімку зовсім нема. Ніякий олімпусівський стабілізатор штатив не замінить. :) . імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наше місто

post-1524-1211991491.jpg post-1524-1211989347.jpg

На фото там где Киевская ровнее бы горизонт, и что если поробовать снять этот кадр со штатива вечером, кадр был-бы гораздо интереснее (мне так кажется)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київська неодміно буде і вечером, але пізніше після сесії. А от як горизонт рівнішим зробити поки недогадаюся.

А от до миколая треба було дійсно трошки блище підійти. Там мені понравилося відбиття світла на бруківці.

Дякую за поради! Буду пробувати виправляти недоліки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київська неодміно буде і вечером, але пізніше після сесії. А от як горизонт рівнішим зробити поки недогадаюся.

А от до миколая треба було дійсно трошки блище підійти. Там мені понравилося відбиття світла на бруківці.

Дякую за поради! Буду пробувати виправляти недоліки.

Ровнее горизонт я имел ввиду просто что он немного наклонён влево.

Если не векрет, откуда снимали? Тоже хотелось бы снять это но только вечером (обажаю такие виды с крыш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по картинке, снято с крыши дома, в котором "ВоПак" ;)

Хотя... может просто с балкона :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага саме той дім і саме з криші.

А туда есть выход?

Судячи з того, звідки були зроблені фотографії то є, але туди залазити не можна :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже трохи краще, але слідкуй за горизонтом. В тебе ж міська рада і замок стоять не вертикально, а як Пізанська вежа. І на третьому фото перед замком дуже багато пустого простору, якось воно щось не то....

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=3095 тут лежать ссилки на хорошу фотолітературу, почитай, може щось знадобиться в майбутньому, щоб фотографії були цікавішими....

http://www.busheron.ru/master/teory/kompozi/ коротенько про все можеш тут глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, тільки обрізаний, щоб був більш менш по центру, не в фотошопі, а в прозі яка йшла разом з фотоапаратом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, тільки обрізаний, щоб був більш менш по центру, не в фотошопі, а в прозі яка йшла разом з фотоапаратом.

Дійсно - вав! Вражаюче! +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...