Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

26 хвилин тому, Vadimm сказано:

В моєї дружини теж зараз Redmi 5Plus, задоволена повністю. Батарейка рулить.

Сіко приблизно тримає і при яких навантаженнях?


 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Навантаження досить високі, а батарейкою задоволена відносно попереднього телефону, був ЗТЕ Блейд шототам. Зазвичай на третій день заряджає, але не повністю, далеко не повністю висаджує аккум перед тим як поставити на зарядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Питаю власників айфонів ) У новому IPhone SE чи вистачає батареї на день при  iOS 12 і чи зручно при невеликому екрані дивитися фільми? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Лучанка Тетяна сказал:

У новому IPhone SE чи вистачає батареї на день при  iOS 12

iOS 12 вийде лише на прикінці вересня! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Лучанка Тетяна сказал:

чи зручно при невеликому екрані дивитися фільми

Зайдіть у любий магазин і гляньте чи вам зручно щось дивитись на екрані 4,0"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Лучанка Тетяна сказал:

Питаю власників айфонів ) У новому IPhone SE чи вистачає батареї на день при  iOS 12 і чи зручно при невеликому екрані дивитися фільми? )

 

дивитись фільми на екрані 4" не дуже норм хоча колись і на кнопочних телефонах було збс

ios 12 по крайній мірі на іФон 6 так само як і на 11.4 тримає в середньому робочий день але працює стабільніше та швидше.

 

Змінено користувачем sanbOK
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sanbOK сказал:

ios 12 по крайній мірі на іФон 6

Маєш beta версію і тестив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, sanbOK сказано:

ios 12 по крайній мірі на іФон 6 так само як і на 11.4 тримає в середньому робочий день але працює стабільніше та швидше.

 

Ага але лише перших півроку, далі як правило в обід він вже підкормлюється. (ну або якщо Ви активний юзер то і зразу сідатиме за півдня) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

Маєш beta версію і тестив?

 

на iPhone 6 зараз користуюсь iOS 12 beta1 (сьогодні оновлю до бета 2) і на 7+ маю iOS 11.4, але це основний девайс тому прошиюсь найближчим часом бо все ніяк руки недоходять

Бету може поставити будь хто лише потрібно скачати сертифікат розробника ось тут інструкція . по такому принципу я бети iOS11 собі ставив.

Скажу від себе що працює бета 1 краще ніж релізний 11,4 і це не в мене одного. такі ж відгуки від знайомого в якого 8+ і в інтернетах пишуть що краще стало, особиливо на старих пристроях.

 

1 час назад, LSD сказал:

Ага але лише перших півроку, далі як правило в обід він вже підкормлюється. (ну або якщо Ви активний юзер то і зразу сідатиме за півдня) 

 

ну ХЗ. зазвичай такого не було з iOS за останні 8+ років що користуюсь. Великим фейлом був і є iOS 11 тому що це срака. в мене зараз 7+ і там інколи мікролаги бувають типу анімація не завжди плавно спрацьовує чи ще щось не запукається... практично все пофіксили в 11,4, але ще є лаги

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, sanbOK сказал:

 

на iPhone 6 зараз користуюсь iOS 12 beta1 (сьогодні оновлю до бета 2) і на 7+ маю iOS 11.4, але це основний девайс тому прошиюсь найближчим часом бо все ніяк руки недоходять

Бету може поставити будь хто лише потрібно скачати сертифікат розробника ось тут інструкція . по такому принципу я бети iOS11 собі ставив.

Скажу від себе що працює бета 1 краще ніж релізний 11,4 і це не в мене одного. такі ж відгуки від знайомого в якого 8+ і в інтернетах пишуть що краще стало, особиливо на старих пристроях.

 

 

ну ХЗ. зазвичай такого не було з iOS за останні 8+ років що користуюсь. Великим фейлом був і є iOS 11 тому що це срака. в мене зараз 7+ і там інколи мікролаги бувають типу анімація не завжди плавно спрацьовує чи ще щось не запукається... практично все пофіксили в 11,4, але ще є лаги

так багато написали 

то варто до 11.4 оновлюватися чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в простом користуванні не помітив різниці 11.3 - 11.4 

 

Люблю яблочні примочки: телефончик попросив оновити iOS,  потім xCode  оо в тебе новий айос,- не не нада новий xCode  ...  качаєш новий xCode  ... а він заявляє тут цеє во мак ось би обновити ... жду коли вже нарешті макось заявить що Ваше залізо уже не то ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Лучанка Тетяна сказал:

Питаю власників айфонів ) У новому IPhone SE чи вистачає батареї на день при  iOS 12 і чи зручно при невеликому екрані дивитися фільми? )

Товариш весною купив собі  IPhone SE. Зараз шкодує що не купив смарт з більшим екраном. 

ІМХО для інтернету і мультимедії оптимальний розмір екрану 5.5" на мінімум FullHD розширенні.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Litovets сказал:

Товариш весною купив собі  IPhone SE. Зараз шкодує що не купив смарт з більшим екраном. 

ІМХО для інтернету і мультимедії оптимальний розмір екрану 5.5" на мінімум FullHD розширенні.

вибачте,але він не розумний ваш товариш

SE я теж хотіла купити рік тому,але добре що у мене чоловік розумний і відмовив від цієі затіі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, paksivatova сказал:

вибачте,але він не розумний ваш товариш

Я не медик щоб робити такі висновки. А ви?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, paksivatova сказал:

то варто до 11.4 оновлюватися чи ні?

Варто. Там батарейка довше тримає але по факту нічого нового.

Якщо у Вас iOS 10 то краще почекати реліз iOS12

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, paksivatova said:

 

SE я теж хотіла купити рік тому,але добре що у мене чоловік розумний і відмовив від цієі затіі

 

А чим аргументував? Дружина свій заряджає раз в дві доби, телу вже 1,5 роки. Фільми не дивиться, а так звичайне активне користування. Пишуть, що 7ка живе менше на одному заряді.

Тому й дитині недавно купив новий SE 32GB (ну як новий, 4 цикли зарядки :)) за 140 баксів. Якраз той випадок, коли ціна відповідає якості.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Знову звертаюсь до власників IPhone ) Які додатки у вас стоять? Бо думаю стосовно їх вибору )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Лучанка Тетяна сказано:

Знову звертаюсь до власників IPhone ) Які додатки у вас стоять? Бо думаю стосовно їх вибору )

 

які потрібні такі і ставлять, що за питання...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.06.2018 at 15:53, Litovets сказано:

Товариш весною купив собі  IPhone SE. Зараз шкодує що не купив смарт з більшим екраном. 

ІМХО для інтернету і мультимедії оптимальний розмір екрану 5.5" на мінімум FullHD розширенні.

На сьогодні оптимальні для цих цілей вже 6 дюймів FHD +  з співвідношенням  18\9.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Nokian сказано:

На сьогодні оптимальні для цих цілей вже 6 дюймів FHD +  з співвідношенням  18\9.

Моя племінниця не хоче іншого телефону ніж Iphone SE. У мене лопата Mi Max та 5 plus Xiaomi. Згадую свій Nokia E71 і розумію її - телефоном колись користувались однією рукою!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

.... телефоном колись користувались однією рукою!

По телефону колись тільки дзвонили.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Litovets сказано:

По телефону колись тільки дзвонили.

Не я.

http://nokia-e71.smartphone.ua/

https://www.ixbt.com/pda/mitac-mio-a701-second.shtml

Такі юзав. Nokia E71 взагалі супер була по всім параметрам - я в неті завжди сидів з нею, записна книжка, нагадування, пошта та все інше просто прекрасно працювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привет форумчане, вот хочу жене взять телефон Lenovo K6 на розетке бюджет до 3000 грн. 

Она хочет экран не больше 5.

Что скажете стоит брать или поискать по линейке Xiaomi и тд. пт. 

Спасибо за ответы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Dedakeda сказал:

стоит брать или поискать по линейке Xiaomi и тд. пт

А чого шукати? Зайди у їхній магазин у Порті і подивись, пощупай... Є непогані моделі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...