Перейти до змісту
volks

"Благоустрій" міста(буде багато фото)

Recommended Posts

Не забуваймо самі, і не забуваймо повідомляти батькам-пенсіонерам,сусідам,  що ВСІ благоустрої у місті зараз робляться за НАШІ гроші. Винятки - на пальцях одної руки, і то місто "в долі" землею, пайовим внеском, квартирами тощо.

4 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

70-80% населення - забиті тупі пенсюхи, що досі живуть в серусеру, які в ср*ці мали ОСББ, ІТП і т.д., ото максимум - металопластикові вікна собі поставили. ТРИ рази робили збори, ТРИ рази вони верещали "якє оесбєбє!!!!!", результат - зрозумілий, їм же кльово, що платять менше, то нічого, що не виконується 90% ОПЛАЧЕНИХ робіт, зате платимо образно кажучи 100 грн., а не 300 в місяць. Як створимо ОСББ - то такі взагалі будуть казати "дєнєх нєт", і буде ще більша торба...

Оффтоп: Не можеш вплинути на ситуацію - очоль її.  Або готуйся переселятись. Суворі реалії життя, однако.

Поширити це повідомлення

13 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Як створимо ОСББ - то такі взагалі будуть казати "дєнєх нєт", і буде ще більша торба...

а якщо станеться чудо і зробите ОСББ, то будуть дзвонити до начальника ОСББ і вимагати робити в них по домівках різні роботи)

Поширити це повідомлення

4 часа назад, AgentSmith13 сказал:

результат - зрозумілий, їм же кльово, що платять менше, то нічого, що не виконується 90% ОПЛАЧЕНИХ робіт, зате платимо образно кажучи 100 грн.,

А чому не зробити осбб і платити стільки ж?

4 часа назад, AgentSmith13 сказал:

за воду, світло, газ і т.д. вони платити будуть, бо субсидія ж накриється, а на стан під'їзду, двору - їм начхати.

Спробуй їм пояснити, що якщо за трубами не слідкувати, то вони зігниють і не буде в них ні води, ні газу, ще в безкоштовне плавання зможуть відправитися.

4 часа назад, Skorpio76 сказал:

Ще є такий балабол Ромця Романюк -

Ну хз, знав Рому по школі. Нормальний адекватний хлопака був, не гандон, не гопота. Чи він таким залишився і чи є в нього якісь організаторські та управлінські здібності - не зрозуміло. Але якщо буде вибір між цим укропівським утирком і Романюком, то я буду однозначно за Рому.

Поширити це повідомлення

Цікава в нас черговість ремонту прибудинкових територій. Біля Варшавки поремонтували двір побудови поч 2000-х, а на 33-му розбомблені двори поч. 80-их не ремонтують.

Поширити це повідомлення

2 часа назад, m-a-x сказал:

Будь-ласка, уточніть, про які двори мова?

Ті, що вздовж китайської стіни. Одні поремонтовані, а інші - ні.

На Декабристів також. Кравчука 7,9.

Поширити це повідомлення

Про Декабристів/Московську так і думав. Спочатку думав що ви там десь живете, а так ви назвали просто декілька адрес міста. Це саме по собі цікаво.

А так в багатьох районах бував, і в більшості двори зроблені, в т.числі в таких далеких від центру вулицях як Наливайка і т.п

На Гордіюк 33-35 якість покриття в дворах краще ніж на проїзжій частині багатьох вулиць.

Поширити це повідомлення

58 минут назад, m-a-x сказал:

Спочатку думав що ви там десь живете, а так ви назвали просто декілька адрес міста. Це саме по собі цікаво.

От і мені цікаво. Бо сьогодні проходив біля Варшавки і був здивований. Один з наймолодших дворів.

1 час назад, m-a-x сказал:

в більшості двори зроблені,

Так, вже, мабуть, більшість дворів поремонтували. Просто незрозуміла черговість.

Поширити це повідомлення

Є і ще старші двори, які не ремонтувались - наприклад, Волі, 60. Двору овер 50 років, як і сусіднім. Двори по Перемоги, біля мосту, аналогічно. Біля стадіону, двори в квадраті між Грушевського - Шухевича - Перемоги/Василя Мойсея - стадіон, аналогічно. Це все хрущовки, забудова кінця 50х - 60-ті роки.

Поширити це повідомлення

В 19.04.2018 в 10:44, volks сказал:

Давно хотів створити таку тему. Буду  закидати сюди приклади рукожопства і помилок планування.

Отож, почнемо. На Соборності біля Там Таму на перенесеній зупинці поклали бруківку. Вона там просилася, бо з весни там було болото. Але як завжди все зроблено через опу.

Цікаво скільки людей перечепиться через цей бордюр.

20180419_095536.thumb.jpg.e35172c773ae2700e22af54b5ca84609.jpg

Можливо,  краще було встановити його тут, щоб земля не сповзала на тротуар.20180419_095636.thumb.jpg.63ba537e15e57ff7c58966d01a2c28f5.jpg

Тут бордюр відгороджує зупиночну площадку від парковки. 

Поширити це повідомлення

В 12.06.2018 в 20:53, volks сказал:

Якийсь незрозумілий арт-об'єкт. Був до реконструкції. Після рекоеструкції схоже вирішили його залишити.

20180429_134913.thumb.jpg.9fa2c23eef3f9686302f0c3e5075bf2e.jpg

Тут теплокамера Луцьктепла. Якщо плити опустити то не буде доступу до ветнилів. :(

Поширити це повідомлення

6 часов назад, javruk сказал:

Тут бордюр відгороджує зупиночну площадку від парковки. 

Цей косий бордюр нічого не відгороджує.

6 часов назад, javruk сказал:

Тут теплокамера Луцьктепла. Якщо плити опустити то не буде доступу до ветнилів. :(

То можна рівні гарні плити в рівень з тротуаром покласти.

Поширити це повідомлення

7 часов назад, javruk сказал:

думаю що бруківку положити можна гарно і плити як треба вирівняти, але там скоріше всього що трубопроводи не міняні і тому участок не облагородили, поки труби на нові не поміняють немає смислу класти бруківку, мабуть на це і розрахунок

Поширити це повідомлення

29 минут назад, volks сказал:

Цей косий бордюр нічого не відгороджує.

Якщо забрати бордюр то машини будуть стояти на зупинці. На місце вийдіть і подивіться. Раніше там була ще невелика зелена зона.

Поширити це повідомлення

32 минуты назад, volks сказал:

То можна рівні гарні плити в рівень з тротуаром покласти.

Проблема, що рівень плит вищий за існуючий рівень тротуару, якщо ще на них положити бруківку то вийде трамплін. 

Поширити це повідомлення

В 07.06.2018 в 10:16, volks сказал:

можна було зробити ось такі кишені для паркування

О, я за це завжди думаю, коли шукаю, де б безпечно припаркуватись. Я ніколи не розумів отих тонких тротуарів, що понад дорогою. Який прикол ходити в 20 см від проїжджаючого транспорту, обходячи дерева і стовпи? Місце для старту переходу проїжджої частини в не дозволеному місці? Чи зупинки маршрутки де заманеться? Нахіба та полоса? То ж є широкий тротуар поруч, через газон. Я б скрізь, де можливо, поробив кармани для паралельної парковки.

Поширити це повідомлення

46 минут назад, Юріч сказал:

Нахіба та полоса? 

Наскільки правильно я розумію, то це полоса для срані яка летить з дороги. Бо з газону її прибрати нереально, а з цієї полоси можна змести. Я це описував вище.

46 минут назад, Юріч сказал:

Я б скрізь, де можливо, поробив кармани для паралельної парковки.

От є в нас кишені біля 5-ої школи. Чому було не зробити на всю довжину Перемоги при реконструкції. А то маємо заставлені тротуари на повороті 8-го березня і біля меморіалу.

Але є дві проблеми:

1. Прибирання цих кишень. 

2. Наше бидло, яке треба виховувати.

image_810xs.jpg

А взагалі в побудові зручного і комфортного міста потрібно брати приклад, як не дивно, з Москви. Це реальний приклад як із постсовкового срачу зробити красиве і зручне місто, і навести порядок з парковкою в тому числі.

Редаговано volks

Поширити це повідомлення

Цитувати

А взагалі в побудові зручного і комфортного міста потрібно брати приклад, як не дивно, з Москви. Це реальний приклад як із постсовкового срачу зробити красиве і зручне місто, і навести порядок з парковкою в тому числі.

А що для тебе краса? Я В Москві не був з 2011 року (а ти, я так розумію - туди часто катаєшся), але з того що бачив, то здається, що там закатали все в плитку, і знесли малу торгівлю.

В результаті стало схоже на більш Європейський Ташкент, чи скажімо, Пхеньян. Я не спорю, там чисто і просторо, але мені така краса не подобається.

В старій Москві була движуха, вся ця торгівля і ларьки, реально створювали свій шарм - але кожному своє.

Реально, якщо тобі такий безлюдний стиль подобається - то для себе особисто ти правий.

Ти скинь якісь фото хорошого благоустрою, якщо не важко.

Поки те що я бачу, це просто багато плитки і знесені малі будівлі. Ну парк їм зробили американські розробники.

Запощу фоток, щоб люди бачили відразу і було наглядно, а то ніхто шукати не буде, а я хочу максимально донести свою думку.

Отож, Москва собянінська:

Спойлер

2b630e36fa9744e4ba54bf3f18ab8ea0.thumb.jpg.e4a14a1b31c16ff8064cf864700e5fd9.jpg08da3f19a32a4d328b5d12ba8d466e9f.thumb.png.dfdd25d0a3d3c015eac0ba2c3ad6c88d.png616560247.png.ae87bc9750957e7d24d773b86f56d675.pngabout_big14836236.thumb.jpg.bf6af3a83b98336267abcdefd40580e8.jpgc3RvcmFnZS5tb3NjaGFuZ2UucnUvcHJvamVjdC13aWRnZXQtYmlnL2IxNTlmOTAyNGU3NTdiYzBhYjBiOTBhNWM0MTZlZTBkLmpwZz9fX2lkPTgwODk2.jpg.b23b3d0c629b4422fbb00cc0475cf447.jpgccbdec8930dc4dc1a6cb5e8ad93b2483.jpg.bc041c7aebe73e9ecffed1a8cd984a3f.jpgmoya_uliza_chto_izmenilos_v_moskve_berlogos_9.jpg.8e6148b350fae47c3dbbfba8c7e2dfca.jpgstreet.jpg.20a883c7ad5d627621d3acfa42395362.jpgupload-IMG_2260-pic905-895x505-54522.thumb.jpg.646b0c16f32330e84650d4c1717dc2c7.jpg255.thumb.jpg.ec01eea56101f14803e0925c971cdf00.jpg673.thumb.jpg.fb84d9aabe31beba5f0456d0b501aae3.jpg

Ну ок, багато-багато плитки, трохи граніту і мармуру.

Яка заслуга це викласти при такому бюджеті - ну хз.

Чисто? Так чисто.

Чи підходить плитка для московських вулиць, чи виглядає вона там органічно? На мою думку ні.

Подобається? Мені ні.

Тепер Нью Йорк

Спойлер

22.thumb.jpg.e319f0c75c0a244aa1bf94f0bc709db2.jpg43.thumb.jpg.4a9498729f0dd385f14c77794c479daf.jpg143571.thumb.jpg.7fa81ba701bb993b8c36408dea6d3c8d.jpg235153768.jpg.0bd8d4e2bf7a86f6d24d5973b82a6db2.jpga80117d2ad2c3be78662604f13be1a0f.jpg.6e0e8208bb43014baee67abcc59ead6b.jpgny_street.jpg.c0959293223d22b508b9d080a6c6876e.jpgtn.jpg.7234c3e2f351d8dd2faaf2d9f5d0eca1.jpgtrip-to-new-york-12.thumb.jpg.48fe3e138a61787922e15cb4437adde7.jpgulica-0003.jpg.ee2fcd976abe2cd9b1db1b3628f446ea.jpgulica-04.jpg.aac957c06e8e8705689dcd40cb164aa2.jpg

Так, срач, так - брудніше набагато.

Плитка є, але дуже мало і дозовано.

Ну і тут варто відмітити, що ні в Нью йорку ні в Києві ні будь де в Європі (напевно), немає таких широких проспектів в центрі, як в Москві.

Як би я робив благоустрій? Не знаю.

Але другий блок картинок мені подобається більше ніж перший.

006_0073.jpg

Редаговано m-a-x

Поширити це повідомлення

1 час назад, m-a-x сказал:

А що для тебе краса? Я В Москві не був з 2011 року (а ти, я так розумію - туди часто катаєшся), але з того що бачив, то здається, що там закатали все в плитку, і знесли малу торгівлю

В Москві не був ніколи. Судження суто по фото. Що подобається?

Розширення тротуарів, звуження доріг, звуження смуг руху, введення смуг громадського транспорту, навели порядок з парковкою. Прибрали торгівлю від станцій метро. Прибрали візуальне сміття(реклама на будинках, рекламні розтяжки).

Ще Луцьк більш менш нормально виглядає. Дещо підправити і буде клас. А Київ це жах. Біля метро Шанхай, на Південному вокзалі жуть. Проїхати неможливо. Кругом якась шаурма, брудно. Тротуари кругом запарковані. Все в рекламі. Бррр. Харків у 100 разів симпатичніший і чистіший.

Поширити це повідомлення

Ага, ясно. Я радий, що не помилився щодо твоїх вподобань.

Може в Києві і не все гаразд, але я не хочу щоб він перетворювався на гранітний могильник.

Поширити це повідомлення

21 минуту назад, m-a-x сказал:

Ага, ясно. Я радий, що не помилився щодо твоїх вподобань.

Може в Києві і не все гаразд, але я не хочу щоб він перетворювався на гранітний могильник.

А чим фото Нью-Йорка кращі. Не рахуючи срачу?

Поширити це повідомлення

47 хвилин тому, volks сказано:

А чим фото Нью-Йорка кращі. Не рахуючи срачу?

Для кого писав і все до сраки :) 

Сам придумав - сам не погодився.

Поширити це повідомлення

Ось так працівники "ПАККО" (вул.Клима Савури) утилізують відсортовану продукцію.

На мою думку для цього вони повинні б мати свій контейнер для харчових відходів.

(Я вже мовчу, що перш ніж овочі/фрукти зовсім зіпсуються, краще віддати безкоштовно малозабезпеченим).

смітник.jpg

Редаговано Volyniaka

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз