Перейти до змісту

Позика/кредит на бізнес


Кирило

Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, MANJAK11 сказал:

якщо обладння нове, то хочется знати, де живуть такі добрі постачальники, що вже б/у обладнання викуповують як нове :) Якщо ж обладнання б/у, то теж  не факт, що той постачальник, коли ти заікнешся, що хочеш повернути обладнання, не зробить квадратні очі й не скаже, що вперше тебе бачить. В любому випадку, по собівартості викупати ніхто не буде, амортизація й таке інше. Але якщо все так кльово й радужно, то зовсім дивно, чому той постачальник, сам не запропонував один з варіантів, вищеописаних MACCEN, що було б цілком логічним ввіду такої доброти душевної й щирої в вас віри того постачальника

 

Нема ніякої доброти душевної. Все можна оформити юридично. Обладнання буде б/у і викупатись буде як б/у, але звісно при умові якщо закриватись я буду не через півроку чи року після відкриття, а через місяць-два (і напрацювання до відмови обладнання буде мінімальне).

 

9 часов назад, MACCEN сказал:

Якщо ваш постчальник дає гарантії на повернення в будь який момент вам коштів за обладнання, так може він стане вашим партнером?

Перший рік його частка з прибутку 70% ваша 30% або до тих пір поки не закриється кредит (те що він вклав, далі деребан прибутку) або ви розходитесь.

Або працюєте далі на інших умовах - це все думаю можна узгодити.

 

Якщо обладнання він дає, то може віртуально купіть його у нього дорожче, застава буде те ж саме його обладнання, от і все.

Варіантів масса.

 

І не знаю я що то у вас за бізнес який так швидко за рік відбиває всі вкладені інвестиції. Є ще форс-мажор, обладнання може згоріти (дурень електрик попадеться), або його можуть тупо поламати не кваліфіковані робочі - це як мінімум, про крадіжку обладнання я вже мовчу.

 

 

Постачальнику є чим займатись і куди вкладати гроші (в себе). Він не інвестор і не кредитор. Але за пораду дякую, про таке я теж думав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось випадково на olx потрапила в розділ "фінансові послуги", всі хочуть дати гроші :) https://www.olx.ua/uslugi/finansovye-uslugi/lutsk/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, natalka) сказано:

якось випадково на olx потрапила в розділ "фінансові послуги", всі хочуть дати гроші :) https://www.olx.ua/uslugi/finansovye-uslugi/lutsk/

Ви спробуйте туди зазвонити

1.напевно дзвінок платний

2.Відсоткові ставки :ohmy: якщо порахуєте

3.Комісії про які ніде не пишуть

4,5,6,....

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Надаємо готівкові кредити до 30000грн. З мінімальним пакетом документів, без довідки про доходи. Вік від 18 до 75 років. Велика продуктова лінійка

Винниченка,24

067 556 13 89 Аліна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, RudEAk сказано:

З мінімальним пакетом документів, без довідки про доходи

+ узд нирок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора Нокіан в темі про БЛЯХИ писав про відсоткові ставкиз депозиту у гривні 16%, у валюті від 24-до 36%))))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підніму тему ^_^

Ходять слухи що ощадбанк вже з вчорашнього дня приймає заявки...

https://news.dtkt.ua/simple/common/60212

Саме час розпочати власну справу :) Сума обмежена!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це звісно ж прекрасна новина.

Але для нашої економіки важливіше щоб було побільше людей , котрі бажають та вміютьзробити з позиченої суми удвічі більшу.

Грошей то зараз в світі, що фантиків.

Ідей теж вистачає.

А от бажаючих  напружитися все менше.

І з сучасною освітою все менше ставатиме в майбутньому. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...