Перейти до змісту

Пошта помилилась


jack74

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, jack74 сказано:

На цьому й постановим - зав'язуєм писати поради. Знаєте таких людей - перекажіть їм. Хоте самі встати  з дивану з-за компа щось зробити - будь-ласка, ніхто не боронить, а коли отримаєте результат - відпишіть. Не маєте ніякого конструктиву?, чи вас коробить від теми? - просто пройдіть повз. А займатись флудом зав'язуєм, сенсу від нього "0". На Борді вистачає тем, де можна похоліварити.

 

ні, я таку людину не знаю. а можливо і знаю ,але не впевнений, що саме ця людина.

конструктив написали, але ж ти корчиш з себе великого розслідувача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Saddy сказано:

якщо бандероль з німеччини, ще є. то можу спробувати доставити адресату, якщо номер будинку 11А

Оце вже дєльна розмова. Пішли в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, rl72 сказано:

конструктив написали, але ж ти корчиш з себе великого розслідувача.

:) це Я розслідувача з себе корчу?! :) ти нічого не переплутав? Я написав те, що маю. Хтось хоче зробити більше? - будь-ласка, в мене ж бажання нема, про що я й написав в самому початку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, jack74 сказано:

:) це Я розслідувача з себе корчу?! :) ти нічого не переплутав? Я написав те, що маю. Хтось хоче зробити більше? - будь-ласка, в мене ж бажання нема, про що я й написав в самому початку

 

ні, не переплутав.

бо якщо, будинок №11а з с. Тарасове, то я б по крайній мірі попитав у своїх родичів, чи не знайомі вони з жителями такого будинку/Пінчуком Володимиром.

а от робити лишні тілорухи заради того щоб шукати телефони пошти/с/ради по трьох селах і відзвонювати туди - точно не буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця, який номер, якщо ти родичів маєш саме в Тарасовому? От і запитай в них про конкретну людину, по прізвищу і імені. Якщо вони такого не знають, то й не знають, чи живе такий саме в такому  номері, правда ж...

Крім того, хочеш - питай, не хочеш - не питай, я ж не примушую. І медалей в мене теж нема, щоб потім за це давати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...