Перейти до змісту

Пошта помилилась


jack74

Рекомендовані повідомлення

Нерідко буває так, що поштарки помиляються і приносять вам чуже повідомлення про поштові відправлення, а то й навіть листи чужі приносять... Носити-вертати самому їх на пошту по-перше буває влом (нема часу, можливості, натхнення, "нашо воно мені взагалі потрібно", і т.д.), а по-друге, і головне, що нема абсолютно ніякої гарантії, що після того, як ви повернете це назад на пошту, воно в результаті знайде свого адресата, бо швидше за все, його просто закинуть на пошті. В кращому випадку, можливо, коли вдосталь наваляється те відправлення на відділенні, його повернуть відправнику

Цитувати

Поштові відправлення та поштові перекази, у разі неможливості вручити відправлення адресату через неправильно зазначену адресу або її відсутність (змита, відірвана чи пошкоджена в інший спосіб) та з інших причин, які не дають змоги оператору поштового зв'язку виконати обов'язки щодо пересилання поштових відправлень, поштових переказів то вони повертаються відправнику (згідно п.117 Правил надання послуг поштового зв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.09 № 270).

Тому пропоную хоча би тут, на Борді в цій темі, повідомляти про такі "помилкові подарунки", можливо це комусь допоможе, можливо хтось зможе відзнайти своє очікуване відправлення...

 

 

Отже, принесли повідомлення про РЕКОМЕНДОВАНЕ відправлення на ім'я Шумедюк Назарій, отримати його потрібно в 16-му відділені по вул. Ковельській, 9. Принесли його на адресу, де такої людини нема і не було. Та й навіть адреса була вказана невірно, та, куди принесли. Можливо хтось знає цього Назарія, чи Шумедюків (бе пошуковики взагалі такого прізвища не знаходять), то перекажіть...

 

Ще вдома валяється лист з-за кордону, пізніше допишу

 

 

ПиСи: бажано б закріпити цю тему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а занеси по адресі часу нема? чи на пошті? чи ви думаєте якщо я жду листа і його довго нема буду його в неті шукати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробуй ще раз перечитати написане мною. Там є всі відповіді. А якщо не зрозумів, то просто пройди повз теми, та й все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому на ФБ?

Не юзаю я той фейсбук, бісить мене він своїми гальмами. Та й я ж не проти, щоб хто там "живе" (в ФБ) запостили туди, якщо знають куди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один лист (хоча швидше бандероль - конверт А4го формату) прийшов трішки раніше. Адресований Володимиру Пінчуку. Лист з Німеччини. Адресований був Волинська область, Луцький район, і вулиця, а населеного пункту не вказали. Принесли в Луцьк на СХОЖУ по назві вулицю.

 

Якщо його повернути на пошту, як ви думаєте, будуть вони шукати правильного адресата? Я впевнений, що ні. Поваляється на відділенні і МОЖЛИВО поїде поетапно назад в Німеччину. А швидше за все, його просто викинуть, бо нашо кому та морока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jack74 сказано:

Ще один лист (хоча швидше бандероль - конверт А4го формату) прийшов трішки раніше. Адресований Володимиру Пінчуку. Лист з Німеччини. Адресований був Волинська область, Луцький район, і вулиця, а населеного пункту не вказали. Принесли в Луцьк на СХОЖУ по назві вулицю.

 

Якщо його повернути на пошту, як ви думаєте, будуть вони шукати правильного адресата? Я впевнений, що ні. Поваляється на відділенні і МОЖЛИВО поїде поетапно назад в Німеччину. А швидше за все, його просто викинуть, бо нашо кому та морока.

 

а яка назва вулиці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

індекс є?

:) є, 43000 :)

Ти вважаєш, що я не знаю, для чого індекси? Якби там був індекс, котрий міг би допомогти, я б вказав.

 

1 година тому, rl72 сказано:

Мінімум 9 сіл з такими вулицями

номер будинку є?

Та яка різниця? Ну 1, чи 2, чи 11...

А що такі вулиці є по інших нас.пунктах, я знаю, я шукав. Лише в Луцьку такої вулиці нема. Але наших поштовиків це ні разу не засмучує чи озадачує. В обох випадках вказано вулицю Квітнева. А в повідомленні, що в першому пості я описував, при чому їхньою ж рукою! І пофіг їм, що  несуть повідомлення на Квітову, тобто на зовсім не ту вулицю.  А ще в листі вказаний номер будинку з буквою "А", а вони не заморачуються, що нема такого будинку, і несуть в будинок з номером без букви, зате в квартиру №х, хоча квартира не вказувалась. Кинули під двері і плювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jack74 сказано:

:) є, 43000 :)

Ти вважаєш, що я не знаю, для чого індекси? Якби там був індекс, котрий міг би допомогти, я б вказав.

 

Та яка різниця? Ну 1, чи 2, чи 11...

А що такі вулиці є по інших нас.пунктах, я знаю, я шукав. Лише в Луцьку такої вулиці нема. Але наших поштовиків це ні разу не засмучує чи озадачує. В обох випадках вказано вулицю Квітнева. А в повідомленні, що в першому пості я описував, при чому їхньою ж рукою! І пофіг їм, що  несуть повідомлення на Квітову, тобто на зовсім не ту вулицю.  А ще в листі вказаний номер будинку з буквою "А", а вони не заморачуються, що нема такого будинку, і несуть в будинок з номером без букви, зате в квартиру №х, хоча квартира не вказувалась. Кинули під двері і плювати.

 

Ну, наприклад будинок №34 не може бути в Лаврові де всього 4 номери на вулиці, і може бути лише в селах Тарасове або Усичі:D

а будинок з буквою А є взагалі лише в трьох селах

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в тому сенсі, що ти що, поїдеш об'їжджати ті адреси? Ні. То яка різниця, який номер будинку. Є прізвища, імена, знач є шанс, хтось пізнає таких знайомих,чи знайомих знайомих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, jack74 сказано:

я в тому сенсі, що ти що, поїдеш об'їжджати ті адреси? Ні. То яка різниця, який номер будинку. Є прізвища, імена, знач є шанс, хтось пізнає таких знайомих,чи знайомих знайомих

 

а я в тому сенсі, що простіше шукати певну людину у певному селі, а не по всьому району

 

п.с. в Баєві є будинки 5а і 20а

в Тарасове - 11а і 22а

і в Усичах -  1А, 10А,  12А, 20А

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

:) то як ти пропонуєш шукати людину в селі?

 

якщо знайти село де вона живе, то листа можна переслати туди на пошту/або й просто зателефонувати на пошту, і уточнити чи живе в селі така людина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, шо ж тоді... удачі! ;) Коли під'їдеш за листом, щоб це робити? Чи коли почнеш обдзвонювати? Про результати напишеш? ;)

Але я думаю, що буде

On 17.03.2018 at 19:08, jack74 сказано:

Носити-вертати самому їх на пошту по-перше буває влом (нема часу, можливості, натхнення, "нашо воно мені взагалі потрібно", і т.д.), а по-друге, і головне, що нема абсолютно ніякої гарантії, що після того, як ви повернете це назад на пошту, воно в результаті знайде свого адресата, бо швидше за все, його просто закинуть на пошті. В кращому випадку, можливо, коли вдосталь наваляється те відправлення на відділенні, його повернуть відправнику

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, jack74 сказано:

ну, шо ж тоді... удачі! ;)

 

 

а це тут до чого?

це ж у тебе лист, ти створив тему, я потратив троха власного часу, щоб допомогти. і питається накуя оце було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поверни на пошту і не страдай херньою. Ті хоч може спробують знайти адресата, а твоє "пощення" ні до чого не призведе. Або стань героєм і знайди отримувача. А то кармодрочення якесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кармодрочення? ...м-даа... дивні в людей уяви про карму...

18 хвилин тому, 4iter сказано:

Поверни на пошту і не страдай херньою. Ті хоч може спробують знайти адресата, а твоє "пощення" ні до чого не призведе. Або стань героєм і знайди отримувача.

певно ти теж читати погано вмієш...

А от чи "страдати" мені тою "хєрньою", чи ні, я вже якось сам вирішу, ок?

 

20 хвилин тому, rl72 сказано:

а це тут до чого?

це ж у тебе лист, ти створив тему, я потратив троха власного часу, щоб допомогти. і питається накуя оце було

ти думаєш, що я не "потратив троха власного часу" перед тим, як створити цю тему? Я теж  шукав, і по різному. Але звичайно, що не встаючи з дивану з-за компа. Точно так, як і ти :) І  результат отримав такий самий, як і ти. То чим ти допоміг? Порадив кудись йти? - читай попередню цитату з першого поста... Шукати якісь безтолкові телефони безтолкових поштарок в селі, дзвонити??? Ну, то можеш і ти це сам зробити... Ні? Тобі воно нафіг не потрібно? Та й навіть якщо додзвонишся, взнаєш, що є там така людина, далі що? Поштарка навряд чи має її телефони... Повезеш сам в село? - навряд... Знову ж нафіг воно тобі не потрібно... Ну так і мені теж такі "складні тєлодвіженія" робити влом, про те я і писав... А так, я типу дав шанс випадку, щоб хоч десь ця інфа була.

Так що не ображайся :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

Кармодрочення? ...м-даа... дивні в людей уяви про карму...

певно ти теж читати погано вмієш...

А от чи "страдати" мені тою "хєрньою", чи ні, я вже якось сам вирішу, ок?

 

ти думаєш, що я не "потратив троха власного часу" перед тим, як створити цю тему? Я теж  шукав, і по різному. Але звичайно, що не встаючи з дивану з-за компа. Точно так, як і ти :) І  результат отримав такий самий, як і ти. То чим ти допоміг? Порадив кудись йти? - читай попередню цитату з першого поста... Шукати якісь безтолкові телефони безтолкових поштарок в селі, дзвонити??? Ну, то можеш і ти це сам зробити... Ні? Тобі воно нафіг не потрібно? Та й навіть якщо додзвонишся, взнаєш, що є там така людина, далі що? Поштарка навряд чи має її телефони... Повезеш сам в село? - навряд... Знову ж нафіг воно тобі не потрібно... Ну так і мені теж такі "складні тєлодвіженія" робити влом, про те я і писав... А так, я типу дав шанс випадку, щоб хоч десь ця інфа була.

Так що не ображайся :_26:

 

я щось ніде не прочитав про те, що ти вже зробив це, а саме знайшов всі села з такою вулицею, та з номером будинку. тому і старався допомогти хоч якимсь чином

на рахунок телефону, хз. наприклад, мій номер телефону (мобільний) є у нач відділення звязку. 

а так, да ,тепер мені це нах не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цьому й постановим - зав'язуєм писати поради. Знаєте таких людей - перекажіть їм. Хоте самі встати  з дивану з-за компа щось зробити - будь-ласка, ніхто не боронить, а коли отримаєте результат - відпишіть. Не маєте ніякого конструктиву?, чи вас коробить від теми? - просто пройдіть повз. А займатись флудом зав'язуєм, сенсу від нього "0". На Борді вистачає тем, де можна похоліварити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, jack74 сказал:

Та й навіть якщо додзвонишся, взнаєш, що є там така людина, далі що? Поштарка навряд чи має її телефони... Повезеш сам в село? - навряд...

знаючи село, в якому проживає адресат, можна конверт вкласти в інший конверт та направити на адресу сільради. там доставлять адресату.

знаючи ПІБ отримувача та населений пункт можна спробувати подивитися його в соцмережах і написати йому туди.

варіанти є, аби було бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти читаєш, взагалі, те, що я вже декілька раз написав? - в мене бажання робити "зайві рухи тілом" НЕМА! Хочеш зробити сам те, що ти зара порадив? Куди тобі підвезти того листа і повідомлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, jack74 сказал:

Хочеш зробити сам те, що ти зара порадив? Куди тобі підвезти того листа і повідомлення?

якщо бандероль з німеччини, ще є. то можу спробувати доставити адресату, якщо номер будинку 11А

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...