Перейти до змісту
bormotuha

При пошуку через Google вискакує вікно з капчею

Recommended Posts

При пошуку через Google вискакує вікно з капчею, як це побороти, щоб не з'являлося?

На провайдері Датагруп такого не було, на Київстарі є.

Якщо вмикаю ВПН, то вікна такого нема, хоча у мене ВПН з 60 гіг швидкого трафіка на місяць, але як обійтись без ВПН?

5aa917451e8cb_2.jpg.e090fbb7720dd6d588e5c0556ef20fff.jpg

Поширити це повідомлення

47 минут назад, bormotuha сказал:

При пошуку через Google вискакує вікно з капчею, як це побороти, щоб не з'являлося?

Якщо вмикаю ВПН, то вікна такого нема, хоча у мене ВПН з 60 гіг швидкого трафіка на місяць, але як обійтись без ВПН?

пробивай ip по спам базам

Потом сюда http://vpnhook.com/ip-vnesen-v-cherniy-spisok-chto-delat/

Редаговано drap

Поширити це повідомлення

4 часа назад, bormotuha сказал:

На провайдері Датагруп такого не було

то вертайся назад .... офіс працює з 8:30 до 17:30 ... приходь там якраз якісь акційні тарифи :D

Поширити це повідомлення

"Почему это происходит? Нет у меня никаких вирусов!

К сожалению, одного зараженного устройства в сети может быть достаточно, чтобы вызвать эту проблему для остальных пользователей сети. " 

В датагрупі багато користувачів користуються однією зовнішньою адресою. У когось вірус, який займається хитрими методами просування сайтів в гуглі, або ж просто багато користувачів на одній айпішці. 

Поширити це повідомлення

On 14.03.2018 at 14:42, bormotuha сказано:

На Київстарі це особливо проявляється восени та зимою. Провайдер вже немає просто чистих ІР. Я вже до цього звикла. І немає значення, який браузер.

Поширити це повідомлення

12 хвилин тому, Лучанка Тетяна сказано:

Не хочете капчі, змінюйте пошукову систему, наприклад DuckDuckGo

Є таке, але трохи шукає не те, що хочу, та й на інших мовах.

Поширити це повідомлення

мав таке з осені , то частіше то рідше, перевірив усі гаджети і браузери методом виключення, писав в київстар, сказали писати в гугл, писав в гугл, сказали писати в київстар, нічого не міняв, пропало десь два місяці тому, оце було знову пару разів, помітив, що частіше таке на запити з кодом (шукав рнр функції і скрипти, ніби після того як сайт робив і то це все зявилось)

припускав навіть, що це через те, що локально запускаю сторінку з лічильником гугл

маю статичну айпі останні півтора року, це безкоштовно в кс, наскільки розумію то біла до побіління, до неї привязаний ddns

на форумі кс багато тем такого типу https://community.kyivstar.ua/domashniy-internet-31/pochemu-poyavilsya-ban-na-google-827/index1.html

найперше що радять зімнити айпі, допомагає, але ненадовго)

ніби, що якщо запити робити зі сторінки гуглком, а не з вікна браузера пошук, то ніби рідше просить

Редаговано Revolver

Поширити це повідомлення

В мене на роботі в якогось Йовбака Дикого Звичайного, схоже, що на власному ноуті, є якась вірусня. То НАЗК блокувало день-два доступ до е-декларацій по загальному зовнішньому ІР, то Гугл глючив аналогічно, і вичислити не вдається - в логах Сквіда нічого геть підозрілого немає, проблема не постійна (того і грішу на ноут). Ноути заборонити таскати з привязкою ІР до мака цисками - то варіант, але для "своїх" (але якраз  там - ВСЕ чисто 100% - навчені всі, причому так, що ні "Петь" ні Scarabів не було і не передбачається - правильно проведені навчання - то тоді, коли юзер падає ще до "вспишки", та і пофіг воно мені - грамотні бекапи є), а от як ціле велике приміщення, і купі підрозділів  ти просто даєш інет через проксі, а юрисдикції на них ніякої не маєш... Правда, схоже, що то таки був "для декларації" епізодично принесений ноут - вже 3 тижні спокою і тиші. Ну або те чудо вінду переставило таки.

Поширити це повідомлення

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Ноути заборонити таскати з привязкою ІР до мака цисками

802.1x + RADIUS, і два зовнішні ІР взяти, авторизувався, попав в корпоративну мережу і отримав доступ до внутрішніх сервісів. Не авторизувався попав в гостьовий VLAN і вихід в нет з обмеженою швидкістю і через другий IP, щоб не гадити на основному.

Таке можуть практично всі L2, L3 і смарт свічі.

Редаговано Lisovic

Поширити це повідомлення

Може по дилетантськи трохи, але помітив, що таке трапляється, коли Гугл-пошуком з даного компа (ІР) давно не користувались. (Скажу більше, він місяць взагалі не вмикався). Потім ввели капчу і далі все пучком.

Поширити це повідомлення

32 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Може по дилетантськи трохи, але помітив, що таке трапляється, коли Гугл-пошуком з даного компа (ІР) давно не користувались.

Ніколи такого не помічав, можливо просто ІР динамічний, коли підключались було видано скомпрометований ІР, того і запросило капчу

Поширити це повідомлення

1 час назад, Lisovic сказал:

802.1x + RADIUS, і два зовнішні ІР взяти, авторизувався, попав в корпоративну мережу і отримав доступ до внутрішніх сервісів. Не авторизувався попав в гостьовий VLAN і вихід в нет з обмеженою швидкістю і через другий IP, щоб не гадити на основному.

Таке можуть практично всі L2, L3 і смарт свічі.

Такий метод знаю, але...  2 Ір то добре, але ніхто  за них платити не буде.

Редаговано AgentSmith13

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, AgentSmith13 сказано:

2 Ір то добре, але ніхто  за них платити не буде.

Додаткові ІР не так і дорого обходиться, та і взагалі якщо компанія не маленька і розподілена то мати декілька ІР в резерві просто необхідно.

Поширити це повідомлення

Ну, каналів інету то декілька, і всі зайняті чимось, а от "компанія" і "держустанова" - речі дуже різні - буває і так - циска згоріла - "став простий світч, бо воно 50 тис. коштує". І занавіс, прощай, нормальна мережа з VLANами.

Поширити це повідомлення

Ну так на один канал береш декілька додаткових ІР, вартість там не велика буде.

А на рахунок свічів, не дають гроші на нормальний, береш смарт свіч туж циску СБ наприклад, чи Д-Лінка, і маєш собі VLAN, і більшість важливих фіч керованих свічів. Ну і пишеш служебку на керівника з текстом що в зв'язку із невиділення коштів на закупку нормального обладнання і відповідно встановлення дешевого і слабкого обладнання, я не можу гарантувати стабільну роботу мережі. і даєш на підпис, шоб потом не іпали мозок

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз