Перейти до змісту

Де можна перебрати коробку


relaxgood45

Рекомендовані повідомлення

Коробка до опель аскони, гуде 4а передача. Де можнв зробити таке діло? Щоб зняли подивились і поміняли? І ще заодно щоб прокладки на моторі поміняли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, relaxgood45 сказано:

Коробка до опель аскони, гуде 4а передача. Де можнв зробити таке діло? Щоб зняли подивились і поміняли? І ще заодно щоб прокладки на моторі поміняли...

СТО Максимус. Андрій спеціалізується по КПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ремонт завжди гроші коштує. Спробуй присадки типу Хадо. В свій час також на Опель 4-та гула. То мені допомогло. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже телефонував. Сказав що в основному закінчуется тим що коробку викидають..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і зробив. купив б.у.

Ще питання, хто підскаже де можна поміняти прокладки на моторі ? ГБЦ, піддона і так ще по мелочі щоб глянули ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо міняти прокладку ГБЦ, міняти болти ГБЦ, якщо вже туди полізли, притерти клапана, поміняти сальники клапанів, перевірити поршня та кільця,  а також  колінвал, вкладиши, якщо вкладиши - нові болти шатунів. Після зборки заміна масла, фільтра. Сума не мала виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.03.2018 в 09:52, Koly4ui сказал:

Ремонт завжди гроші коштує. Спробуй присадки типу Хадо. В свій час також на Опель 4-та гула. То мені допомогло. 

Якщо можна поясніть: як? в масло, скільки? яка саме? де брали? в мене 5 і6 гуде при їзді накатом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...