Перейти до змісту

ЗАГРОЗА ЕНЕРГЕТИЧНОЇ КРИЗИ: ВОЛИНЬ НА 4 ДНІ ЗМЕНШИТЬ СПОЖИВАННЯ ГАЗУ


Oli

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь
14 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Минулої весни телефонував аж, щоб прикрутили опалення - на вулиці + 15, в квартирі є 2 варіанти - або відкрити вікно, або сидіти мокрому... Мотивували так - "то у вас гарячі батареї, а як зменшимо - є будинки, де холодні будуть". Ідіотизм. Сподіваюся, цьогоріч такої лабуди під час весняного потепління не виникне.

Автономку зробити - не варіант - 5-поверхівка і купа пенсюків, які вдавляться, а не дозволять, навіть по конкретному стояку. Ми вже ОСББ створити не можемо пару років - приходять на збори персонажі, з яких нафталін сипеться, і верещать, як на базарі "яке ОЕСБЄБЄ??? в ЖЕКЄ ХАРАШО". І все. Аналогічно з лічильником тепла будинковим - "то ж скидатися по 300 грн. треба, в мене пенсія маленька", про економію майбутню - не думають. Взагалі після певного віку треба права голосу позбавляти в таких питаннях - совок - це невиліковно.

Поки за "жарення" під час потеплінь не почнуть позбавляти премій чи взагалі звільняти відповідальних за котельню - так і буде.

Це спалювання газу покривається субсидією, тобто живі гроші від держави хтось отримує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Минулої весни телефонував аж, щоб прикрутили опалення - на вулиці + 15, в квартирі є 2 варіанти - або відкрити вікно, або сидіти мокрому... Мотивували так -

лайфхак - береш одіялко, яке не шкода, і накриваєш батарею опалення

 

якщо є будинковий лічильник тепла - ще й трішечки економія грошей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

це разом з промисловістю?

Не уточнено. Опубліковано на ФБ Коболєва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, difoto сказано:

точно не розробляли?

то де ті розробки? Чому за 26 років досі не добуваємо свій газ в достатній кількості? (А він є).

2 годин тому, difoto сказано:

Чучуть аналітикі вам, для роздумів.

ти ще для роздумів приведи таблицю середньої ЗП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zevs_Isver сказал:

лайфхак - береш одіялко, яке не шкода, і накриваєш батарею опалення

 

якщо є будинковий лічильник тепла - ще й трішечки економія грошей

Зміст? В кожній кімнаті? Економії - точно майже ніякої, навіть з будинковим, ну, пройде транзитом через 1 батарею, не всі ж сусіди по стояку накриють, та і толку з одіялка - як з козла молока (ну, не ізолювати ж батарею, як теплотрасу), щоб була економія - треба прикрутити запірну арматуру (і так, думка Луцьктепла з цього приводу, в т.ч. їхні воплі "не маєте права" - по-бо-ку). А якраз це і неможливо, поки не зробити того лічильника чи взагалі ІТП. Чому не вдається - написано вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, difoto сказал:

Чучуть аналітикі вам, для роздумів.

Стокгольм порішав, шо в москалів ми газ брали по 352$.

З 2016 ми повністю перейшли на Європу по ліквідним цінам їхнього хабу, ця цифра не є сталою, але коливалась в районі 280$ плюс транспортування - і це нормально, це як раз і підводить нас до цифри 352 бакса. Не знаю, за яку ціну домовились з поляками, але також в цих рамках, бо в Європі зараз холодно і зараз там дійсно для чуваків, які хочуть по хаті в трусєлях ходити ціна сягає і до 800 баксів (про трусєля жарт, але оптові ціни такі мають місце станом на зараз)

І от задачка: як Нафтогаз, продаючи населенню паливо по $257 умудрились бути прибутковими, та ще й в нормальних процентах ВВП?

Нє, не розробляються у нас родовища, ні разу.

 

ГАЗ.jpg

Покажіть мені ХОТЬ ОДНОГО ШВЕДА який опалює своє житло Газом?!  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Женя, я поняв, що думати головою - не твоє кредо. 

Я ж забув. Ти один єдиний думаєш. Походу ще й за всіх.

А ще є думка твоя - і не правильна.

 

Я проходжу повз теми. Один хєр окрім срачу і "розумних" фоточок з посиланнями Ді тут не буде.  І нічим це не закінчиться.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У російському "Газпромі" заявили про початок процедури розірвання контрактів з Україною на постачання та транзит газу. Тим часом у "Нафтогазі" кажуть, що не отримував жодних документів від росіян, йдеться у матеріалі DW.
"Ми розпочали процедуру розірвання контрактів з НАК "Нафтогаз України". І нову справу в Стокгольмському арбітражі за цим позовом "Газпрому" абсолютно точно буде розглядати новий склад арбітрів", - заявив заступник голови правління "Газпрому" Олександр Медведєв, якого цитує "Інтерфакс".
У "Нафтогазі" в суботу, однак, знову заявили, що наразі не отримували від "Газпрому" "жодних документів стосовно наміру розірвати контракти на постачання та транзит газу". "Діючі контракти не передбачають можливості їх розірвання в односторонньому порядку", - йдеться у заяві підприємтва, розміщеній на його сайті.

Мутка продовжується, а результатом може стати чергове підвищення тарифів, і добре, що не на початку зими.

Від хуйла і його прихвоснів чекати можна чого і коли завгодно. От тільки незрозуміло, це вони Європі теж продавати перестануть газ, чи в цистернах/на оленях в обхід України його повезуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Зміст? В кожній кімнаті? Економії - точно майже ніякої, навіть з будинковим, ну, пройде транзитом через 1 батарею, не всі ж сусіди по стояку накриють, та і толку з одіялка - як з козла молока (ну, не ізолювати ж батарею, як теплотрасу), щоб була економія - треба прикрутити запірну арматуру (і так, думка Луцьктепла

ну пітніти не будеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, halcogen сказано:

Білоруси молодці, 146 у.е. До речі, яка там ціна в Рашці?

Тільки їхня ГТС вже належить  Газпрому.

А тичасом в Голандії при видобутку Сумарний видобуток газу в Нідерландах в 2017 році оцінюється аналітиками Interfax Global Energy на рівні 44 млрд куб. м.

ціна на газ вчетверо більша за нашу.

По ідеї наша економіка має бути  набагато конкурентнішою за любу європейську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, HelloBoy сказал:

Покажіть мені ХОТЬ ОДНОГО ШВЕДА який опалює своє житло Газом?!  

 

@HelloBoy трохи не так, певно біля цього графіка треба навести графік середніх зарплат по цих країнах, та яка питома частка цієї трати (оплата за газ) на цю зарплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Electronshik сказал:

@HelloBoy трохи не так, певно біля цього графіка треба навести графік середніх зарплат по цих країнах, та яка питома частка цієї трати (оплата за газ) на цю зарплату.

не треба середніх, краще мінімальні, так достовірніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, AgentSmith13 сказал:

не отримували від "Газпрому" "жодних документів стосовно наміру розірвати контракти на постачання та транзит газу"

А навіщо їм щось отримувати якщо вони будуть все відразу у суд подавати і кажуть впевнено, що вже буде інший склад суду, а це вже насторожує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Electronshik сказал:

@HelloBoy трохи не так, певно біля цього графіка треба навести графік середніх зарплат по цих країнах, та яка питома частка цієї трати (оплата за газ) на цю зарплату.

 

Не все я правильно написав, Ді скопіював якусь "картінку" на якійсь щось намальовано не понятно що...

От я і питаю хай покаже мені хоть одного Шведюка який опалює хату ( житло, помешкання, халупу) газом??

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, HelloBoy сказал:

От я і питаю хай покаже мені хоть одного Шведюка який опалює хату ( житло, помешкання, халупу) газом??

 

А чим вони опалюють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся ця шуміха нагадала , як в 2009 у восени Шмуля ,,рятувала ,, Україну від епідемії свинячого грипу.Всіх продавців тоді заставляли ходити в масках, теж закривали заклади, а  газова принцеса купила Терафлю і мала всіх врятувати.

Ну щоб її через пару місяців  обрали президентом.

Так само зараз , піар, кнтрпіар, підстави та інтриги.

Ефкт виявися не ефективним, і все відкотили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, halcogen сказал:

Дровами, пілетами..

Це де стільки дров набрати. І централізоване опалення дровами якось цікаво виглядає. Це ж гори дров потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

А чим вони опалюють?

Електрика, все електрика!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Це де стільки дров набрати. І централізоване опалення дровами якось цікаво виглядає. Це ж гори дров потрібно.

Давайте почнемо з того Ви були в Швеції?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, HelloBoy сказал:

Давайте почнемо з того Ви були в Швеції?!

Я ні, а Ви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був, і з рускоязичними шведами спілкувався( навіть такі є да)

був 3 рази, останній раз майже 3 місяці там прожив...

 

Питання не в ціні газу для населення в Швеціі, проблема в тому шо той газ нах населенню не потрібен... Якось так

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, HelloBoy сказал:

Я був, і з рускоязичними шведами спілкувався( навіть такі є да)

був 3 рази, останній раз майже 3 місяці там прожив...

Офтоп:  маєте надійні виходи на роботодавців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...