Перейти до змісту

Допоможіть врятувати маму Дениса


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Просимо небайдужих допомогти врятувати маму для дев'ятирічного Дениса. Його тато загинув в аварії 5 років тому, а зараз мама Лариса захворіла на рак лімфатичної системи. Шанси на стійку ремісію при цьому значні, але потрібно 70 тис. грн. на лікування. Оскільки хвора Лариса працювати не в змозі, єдиний дохід родини - мізерні пенсії її стареньких батьків, які до того ж самі хворі-сердечники. Тому будемо вдячні за будь-яку посильну допомогу. Будь-ласка допоможіть Денису не стати повним сиротою!

 

5168 7573 4852 5942

Полюшкевич Лариса Дмитрівна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+200

Не лінуйтесь бордівчани, допомагайте, потратив менше 5 хв свого часу.

 @woodwork, порадьте родичам чи друзям хворої зареєструватись на Українська біржа благодійності

Там більше людей буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ava297 сказано:

+200

Не лінуйтесь бордівчани, допомагайте, потратив менше 5 хв свого часу.

 @woodwork, порадьте родичам чи друзям хворої зареєструватись на Українська біржа благодійності

Там більше людей буває.

А ні родичів, а ні друзів там немає, які могли б це зробити, як я зрозумів. Я у Львові на навчанні, як приїду відразу цим займусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.02.2018 at 09:07, ava297 сказано:

+200

Не лінуйтесь бордівчани, допомагайте, потратив менше 5 хв свого часу.

 @woodwork, порадьте родичам чи друзям хворої зареєструватись на Українська біржа благодійності

Там більше людей буває.

Туди стукав, сказали що реєструють там організації... а в організаціях відхрещуються і перенаправляють, або ж допомога лише діткам чи іншого типу захворювання... ще шукатиму можливості...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за підтримку усім хто відгукнувся! Це дуже важливо, адже на кону людське життя та майбутнє дитини, яка і так забагато пережила...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз пробую на ТСН Допомога достукатись.

На ubb глухо, не вдалось отримати хоч якийсь результат ні з однієї з організацій, всі відхрещуються.

Вчора була друга хімія, по результатах відпишусь дещо пізніше, поки не знаю. На наступні процедури коштів майже не залишилось. 

Ще раз дякую за підтримку та розуміння усім небайдужим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Знайомий казав що рак краще лампами лікувати у Рівному, але дорожче.

Грошей немає взагалі, навіть на дешеве лікування...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, woodwork сказано:

Грошей немає взагалі, навіть на дешеве лікування...

Та я зрозумів, але може де з'явиться меценат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, san4ez1 сказано:

Та я зрозумів, але може де з'явиться меценат...

Поки грошей зібрали дуже мало, 7му частину ледве зібрали від загальної суми, основні надходження від "своїх", частина зібрана завдяки Вашій допомозі та інших джерелах (соцмережі тощо) + там додаткових витрат окрім тих 70тис багато... тож надіємось на краще, іншого виходу і варіантів поки немає...  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...