Перейти до змісту

[Архів] - Продам потужний комп'ютер з СВО


SaniTTO

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, Ukrainec сказано:

Чому не треба? Якщо гарно збити ціну, то можна купити. А потім чекати: "коли хтось гарну запропонує за нього ціну".

І нащо брати стару платформу, якщо можна нову з гарантією на якомусь ryzen 6-ти ядерному взяти за ті самі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Ura said:

СВО какашка, охолоджує так само як повітря яке навіть дешевше за цю воду, а ну да панти велика сила.:D

 

Капітан очевидність... наведіть хоча б один приклад, коли при однаковій ціні СВО коштує дешевше.

 

До чого цей пост? Це щось типу - можна поставити вікно за 1000 грн або закласти дирку цеглою за 300 грн. - в обох випадках вітер не буде задувати, а ну да панти велика сила.:D

 

Є пропозиції по темі?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, case_l said:

І нащо брати стару платформу, якщо можна нову з гарантією на якомусь ryzen 6-ти ядерному взяти за ті самі гроші.

 

Беріть нову на райзені... якщо вам не цікаво - проходимо далі...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SaniTTO

Малося на увазі що повітряне охолодження коштує набагато дешевше, яке нагне оцю недоводу, що не зрозуміло, просто цікаво для чого було платіть больше.

А оце чудо що у Вас стоїть для краси або понтів. В мене було не одне СВО тому я знаю що пишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Ura said:

SaniTTO

Малося на увазі що повітряне охолодження коштує набагато дешевше, яке нагне оцю недоводу, що не зрозуміло, просто цікаво для чого було платіть больше.

А оце чудо що у Вас стоїть для краси або понтів. В мене було не одне СВО тому я знаю що пишу.

 

Як з вами важко...  Написав же Лише по темі!!! 

Ви зацікавлені в покупці? Можу продати без СВО.

Якщо ні - далі...

Зібрались одні експерти по збиранню чужих ПК... У вас це "недовода", у Zheny@ "Для такого процика - СВО тут зайве".

Хлопці, тут і без вас розібрались, СВО прекрасно справляється з охолодженням даного ЦП. Все працює добре, температура стабільна, можете спати спокійно;)

А про доцільність встановлення СВО можете звернутись до хлопців з Shark Gaming Systems. Можливо вони пояснять чому так в штангу дали :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CPU: Intel Core i5-4670K (3000)
MB: MSI Z87-G43 GAMING (1800)
CPU Cooler: Asetek 510LC (непотріб не дорожче 500-700 грн)
RAM: G.Skill RipjawsX DDR3-2133 8192MB (Kit of 2x4096) (F3-17000CL11D-8GBXL) (1000)
Graphic Card: MSI GTX N660 Gaming 2GD5/OC (1800-2000)
Hdd 1: SSD Intel 330 Series 180gb (1500)
Case: Zalman Z11 (я за 800 купляв)
PSU: FSP 500w 80+ (має PCI-E 2*6+2 pin) (500)
WiFi: Asus PCE-N15 (собі залиш)

ІТОГО : 11300 з нятяжкою, хто забере все скопом потрібно зробити знижку 

 

ПЕРЕПРОШУЮ ДЕ ПОТУЖНІСТЬ!!!!! сраний 4670 аналог 8100 (меленька розбіжність)

гтх 660 це потужність????? то є срань дота лагає (це так з перебільшенням)

 

Скільки сижу на форумі постійно дивуюсь у ВАС реально є надія тут комусь це впарити за такими цінами?  

Тут сидять биті перебиті тим залізом, і те що реально варте уваги уходить як гарячі пиріжки.

Просто всі хто читає це, майте на увазі ЛОХІВ ТУТ НЕ ЗНАЙДЕШ, ЗА ЛОХАМИ НА ОЛХ

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, nemec said:

CPU: Intel Core i5-4670K (3000)
MB: MSI Z87-G43 GAMING (1800)
CPU Cooler: Asetek 510LC (непотріб не дорожче 500-700 грн)
RAM: G.Skill RipjawsX DDR3-2133 8192MB (Kit of 2x4096) (F3-17000CL11D-8GBXL) (1000)
Graphic Card: MSI GTX N660 Gaming 2GD5/OC (1800-2000)
Hdd 1: SSD Intel 330 Series 180gb (1500)
Case: Zalman Z11 (я за 800 купляв)
PSU: FSP 500w 80+ (має PCI-E 2*6+2 pin) (500)
WiFi: Asus PCE-N15 (собі залиш)

ІТОГО : 11300 з нятяжкою, хто забере все скопом потрібно зробити знижку 

 

ПЕРЕПРОШУЮ ДЕ ПОТУЖНІСТЬ!!!!! сраний 4670 аналог 8100 (меленька розбіжність)

гтх 660 це потужність????? то є срань дота лагає (це так з перебільшенням)

 

Скільки сижу на форумі постійно дивуюсь у ВАС реально є надія тут комусь це впарити за такими цінами?  

Тут сидять биті перебиті тим залізом, і те що реально варте уваги уходить як гарячі пиріжки.

Просто всі хто читає це, майте на увазі ЛОХІВ ТУТ НЕ ЗНАЙДЕШ, ЗА ЛОХАМИ НА ОЛХ

 

 

 

ЩЕ РАЗ - ЛИШЕ ПО ТЕМІ!

ВИ ЗАЦІКАВЛЕНІ В КУПІВЛІ?

Якого милого пхати ніс не у свої справи? Так емоційно написано... який у вас тут інтерес? Ціну хочеш збити?

Непотребом називаєш... Ніхто не змушує.

І людей лохами обізвав. (Є пропозиції на комплектуючі значно вищі від цін, що ви наваяли)

 

Тому, якщо немає пропозицій, прохання свої "експертні" пропозиції залишити при собі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SaniTTO  річ у тім, що правилами форуму не заборонено обговорення ціни. Тому так.

 

Хто хоче купити купить. Напише в ПМ. Вам чим фігово - тема в топі постійно.

Мене цікавить проц і відяха.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходять "вовки" облизуються, думають увірвати смачнючі комплектуючі. А тут продавець упертий, не хоче барахолити.

давайте засрем його тему, зачмирим дорого? тут вже стадне почалося, кому не лінь. Мо раз ізахоче барахол по "нашим" цінам, всі розуміють, що після такого срача шанси його тут продати трішки падають.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, SaniTTO сказал:

Це брендовий ПК зібраний компанією Shark Gaming Systems, він збалансований і гарненький)). Компоненти одні з кращих.

На вашому посиланні всі комплектуючі гірші ніж ті , що пропоную я. (крім оперативної пам'яті - однакова частота)

про "гарненький" дуже сподобалось)

 

23 часа назад, SaniTTO сказал:

P.S. До чого ваш пост? Ви зацікавлені в покупці?

Був зацікавлений, в тему й зайшов після побаченого "потужний компютер з сво".

Тільки надія була що тут або ціна адекватніша, або ж дійсно потужний за цю суму.

P.S. поставте на ОЛХ, з рекламою на 7 днів, і гарними фото, там швидше піде.
Порахував максимум за нього 13200, по середніх цінах ОЛХ.
Реальна пропозиція 12к. Надумаєте, пишіть.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й надпис "потужний" бажано прибрати, думаю нікому на сьогоднішній день не треба пояснювати що таке потужний ПК. ТС нічого особистого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:jeer:

14 годин тому, nemec сказано:

CPU: Intel Core i7-4670K (3000)
MB: MSI Z87-G43 GAMING (1800)

nemec - продай мені, куплю скопом за 4500грн!  

і хоч якусь робочу водянку за 500грн

:lol:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 minutes ago, Ura said:

Та й надпис "потужний" бажано прибрати, думаю нікому на сьогоднішній день не треба пояснювати що таке потужний ПК. ТС нічого особистого.

 

Поясніть будь ласка який це "потужний" і вкажіть за нього ціну (бажано якусь реальну пропозицію). Бо поки лише балачки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Ura сказано:

Та й надпис "потужний" бажано прибрати, думаю нікому на сьогоднішній день не треба пояснювати що таке потужний ПК. ТС нічого особистого.

Зате всі злетілись до цієї теми, як мухи на лайно, перевірити, невже дійсно потужний комп та ще й з СВО :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, pasha1207 сказано:

Порахував максимум за нього 13200, по середніх цінах ОЛХ.

А може там комп збирався руками цнотливих дівчат? За це і додаткова доплата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, SaniTTO сказано:

 

Поясніть будь ласка і вкажіть за нього ціну (бажано якусь реальну пропозицію). Бо поки лише балачки.

Реальний покупець тобі напише ва ПП, а ти вже вирішуй згідний чи не згідний на таку ціну. Зваж, що черги за ним тут не буде по простій причині, людей які купують для себе тут компи скопом за ціною овер 5-8тис не багато, хто має такі кошти зазвичай купують нове. Тут таряться переважно індивідуалісти і то купують тут щось одне/декілька для апгрейду. решта перепроданці, якийх якраз цікавить той зазор, з яким вони можуть перепродати. От і "рвуть" вони тебе тут за нього,  в надії максимально підкосити його ціну.

Так що не зважай, удачного продажу. Рельно кому треба то і за 16 забере ну якщо поспішаєш то можеш скинути. Залізо на свій вік доволі таке продуктивне і відпрацює кожну вкладену в нього копійку.

Просто на попробувати мені самому цікаво була б материнка і проц,  якщо ти все ж таки вирішиш їх продати окремо задарма 4500-4800 + водянка за 700грн.

 :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...