Перейти до змісту
romaxa11

За кого голосувати

Recommended Posts

29 минут назад, volks сказал:

Так я ж відповів, що мені все-одно, чи є там номера чи ні.

так питання ж стояло не як ти до цього відносишся, а чому так зробили ? Типу поліцейський спинив і питає : ви знаєте яка дозволена швидкість руху автомобілів у місті ? А тут йому внєзапно :) : та мені пофіг яка там швидкість, мені з точки А в точку Б треба добратись, а не якусь там швидкість міряти :) 

Поширити це повідомлення

А коли Зеленський встиг стільки наобіцяти на словах?

Пункти правильні, єдине було би добре, щоб ще із ліцензіями розібрались. Бо в тому стані, що зараз, це є просто боротьба із малими підприємцями, дрібними конкурентами, новачками.

Поширити це повідомлення

Пункти правильні, єдине було би добре, щоб ще із ліцензіями розібрались. Бо в тому стані, що зараз, це є просто боротьба із малими підприємцями, дрібними конкурентами, новачками.

Поширити це повідомлення

2 минуты назад, sergkots сказал:

хз, думаю в групі на ФБ. :)

Поширити це повідомлення

415 млн грн перерахував самовисуванець  Петро Порошенко у свій виборчий фонд  з 8 лютого до 18 березня. Якщо Порошенко не послаблюватиме кампанії, то у підсумку вона лише офіційно обійдеться йому у понад півмільярда гривень. Якщо ж врахувати й минулорічні видатки Порошенка на телерекламу, то лише видима частина його видатків сягне 0,7 мільярда, – кажуть у русі Чесно.

tild3534-3832-4230-b165-386131626466__re

Поширити це повідомлення

для порошека 15 мільйонів це висмаркатись, тому може й більше вкласти, відбивається я думаю на ура. Тому тут "за ценой не постоят".

Поширити це повідомлення

1 час назад, MACCEN сказал:

для порошека 15 мільйонів це висмаркатись, тому може й більше вкласти, відбивається я думаю на ура. Тому тут "за ценой не постоят".

Там не 15 мільйонів вказано.

Поширити це повідомлення

12 минут назад, nickel сказал:

Там не 15 мільйонів вказано.

Якщо перевести в долари то десь стільки й буде, в гривнях звучить ого як багато, а в баксах не так вже й багато, всього-то 15 кейсів стандартних з баксами.

Поширити це повідомлення

14 часов назад, MANJAK11 сказал:

так питання ж стояло не як ти до цього відносишся, а чому так зробили ? Типу поліцейський спинив і питає : ви знаєте яка дозволена швидкість руху автомобілів у місті ? А тут йому внєзапно :) : та мені пофіг яка там швидкість, мені з точки А в точку Б треба добратись, а не якусь там швидкість міряти :) 

Порівняння геть недоречне. І я дійсно не знаю навіщо це зробили, бо не знаю навіщо вони там були. Якби @nickel не написав, то я б і не звернув на це увагу.

Поширити це повідомлення

2 часа назад, volks сказал:

Порівняння геть недоречне. І я дійсно не знаю навіщо це зробили, бо не знаю навіщо вони там були. Якби @nickel не написав, то я б і не звернув на це увагу.

Розслабся, я твій злив ще вчора прийняв.

Поширити це повідомлення