Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

On 01.01.2019 at 20:34, Ha3aP сказано:

Обережніше )))) 

 

712e75c35dfddc28baf1df72e6398f58.jpeg

 

"Красавчік"-губошльоп зробив анонс! - пообіцяв сьогодні прийти як спизданув - в костюмі клоуна!  :0024:

image.png.26742770a9c26fbe755d194a98a6bc2e.png

Чекаю! :D Нарешті він вдягнеться в свій костюм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Всім привіт!

Сьогодні от в голову прийшло: "А вам не здається, що це великий розіграш від студії квартал 95?". Нє, ну реально, у Вови нема перспектив, тим паче у військовий час. Це все було промо до нового сезону слуги народу :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 тю блін, тормознув.... Нє-нє, ніяких навіювань з ящика. Просто встав, чистив зуби і мисля прийшла така)).

Щиро сподіваюся, що гаранта оберуть на другий термін. Поки його нема сенсу міняти. Чисто суб'єктивна думка, якщо що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, vetalforever сказано:

Щиро сподіваюся, що гаранта оберуть на другий термін

я за цього "гаранта"-обіцюна не голосував і не буду. Мені такої "стабільності" не потрібно. Безвіз, томос - це не те, за що люди на Майдані стояли і гинули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, давайте не сперечатися - у кожного є своя думка. Невже так важко не обсирати погляди іншої людини? Всі ми лучани і у кожного є свій життєвий шлях, своя книга, через яку він дивиться на події в Україні. Я впевнений, якщо опустити тонкощі, то мета у нас - одна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, toj_tu сказано:

Особисто я , буду голосувати за Порощенка.Для України зробив багато.

От же троль, навіть правильно ім'я свого ідола написати не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додайте ще 1 + Петру Олексійовичу!

От Зенений приїжав в Луцьк, які ви бачили зміни? Афіші нові, тай все? А Олексійович був вчора то і дороги посипали і ямки трішки полатали і клоуни на деяких перехрестях стояли махали жезлами, розвеселяли. А ви кажите поганий президент!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.01.2019 at 00:30, vvkit сказано:

Новий кандидат https://uk.wikipedia.org/wiki/Смешко_Ігор_Петрович, http://dovidka.com.ua/user/?code=235801.

На мій погляд досить цікава людина. Як появилась новина, подумав що технічний кандидат. Але подивився в інеті. Є його інтерв’ю стосовно політики ще з 2009 на YouTube. Інформація про його кандидатуру тільки з’явилась. Буде цікаво хто з політиків його підтримає, а хто почне поливати брудом.

кому цікаво (бо ж тема про те), інтерв'ю Гордона з колишнім СБУшником, а тепер кандидатом в президенти Ігорем Смєшко

Спойлер

 

мені не сподобалось і не вразило... Як по сценарію, наче з телесуфльора читає... Завчені фрази, вода-вода-вода.... нещиро... короче "нєвєрю"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

кому цікаво (бо ж тема про те), інтерв'ю Гордона з колишнім СБУшником, а тепер кандидатом в президенти Ігорем Смєшко

Смєшко людина Кучми.

Чомусь про цього олігарха ( Кучму ), ніхто сьогодні не говорить.

А він є , і дуже багато людей працює на нього  і зятя його Пінчука..

Після виборів, коли Смєшко набере менше одного відсотка-Гордон буде морозитись , як з ЧС пр футболу в Росії, котрий ніяк не мав по його даним відбутися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11150317_1586991291577433_88259118813887
Тарас Козак
15 січня о 11:04 · 
Серед так званих порохоботів є чимало розумних і патріотичних людей. Проте, вже вибравши Петра Порошенка для себе наступним президентом, вони інколи маніпулюють та пересмикують у деяких важливих тезах. Ось чотири з них:

1. Порохоботи відмовляють прихильникам інших кандидатів у розумі та патріотизмі. Якщо тобі подобаються Гриценко, чи Зеленський, чи Садовий, то, зі слів порохоботів, ти або недоумок, або російська консерва. І тут же вихлюпується відро помиїв на твого кандидата, благо в методичках-темниках усе розписано. Як завжди, без будь-яких серйозних доказів. Просто повторяється ”злодій-клоун-сміття” у різних варіаціях.

2. «Інші кандидати працюють на олігархів.» 
Секундочку, шановні, а хіба Петро Порошенко сам не є олігархом? Чи у нього не було усіх первинних і вторинних ознак пострадянського олігарха? (Ну, хіба що не знаю його футбольної команди). Безліч приватизованих заводів-пароходів, банки, страхові компанії, ЗМІ, політичний вплив тощо. Напевно, він кращий за інших олігархів, але хіба це має значення, коли докоряєте кандидатам у співпраці з олігархами?

3. «Лише Президент Порошенко відстоїть незалежність України. Всі інші кандидати, якщо переможуть на виборах, то ляжуть під Кремль.» 
Мені цікаво, чи думали сьогоднішні порохоботи так само п‘ять років тому, в березні 2014-го? Давайте не уподібнюватися до запоребриканців, для яких «Росія - це Путін, а Путін - це Росія».

4. «В програмах інших кандидатів написані дурниці, лише Порошенко розуміє, що треба робити.» 
У декого проблеми з пам‘яттю. Реальна програма Президента Петра Порошенка «Україна-2020» з‘явилася лише в жовтні 2014 року. До того в формальній програмі «Жити по-новому» були досить популістські тези, які так і не були виконані. Зато здобутий Томос, про який в жодній порошенківській програмі не було ані слова. Тому не так важлива програма кандидата, як його цінності та принципи. До речі, наші люди це добре розуміють і програми не читають.

Звісно, Порошенко має купу чеснот, я сам неодноразово віддавав йому належне. При цьому він є плоттю від плоті партійно-номенклатурно-олігархічної Системи, в якій Порошенко добився успіху, збагатів, обріс зв‘язками. Типовий політик кучмівської породи, з тими ж принципами і мисленням: друзям - політичні посади і грошові потоки, ворогам - увага правоохоронців і строгість закону.

Порошенко і йому подібні політики не хочуть знищення цієї Системи. Для них за її рамками - загрозлива невідомість. Якщо ж ми хочемо:
✔️ подолати корупцію,
✔️ скасувати негативний відбір на держслужбі, 
✔️ зробити політику служінням людям, а не бізнесом,
✔️ поставити державу на службу громадянам, а не владі та олігархату,
✔️ побудувати інвестиційно привабливу країну,
✔️ розбудувати українську економіку,
✔️ покращити життя громадян -

 то маємо подякувати Порошенкові за його досягнення, та обирати до влади нових політиків! Так, можемо помилитися, і краще не стане. Але отримаємо шанс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, nickel said:

У декого проблеми з пам‘яттю. Реальна програма Президента Петра Порошенка «Україна-2020» з‘явилася лише в жовтні 2014 року. До того в формальній програмі «Жити по-новому» були досить популістські тези, які так і не були виконані. Зато здобутий Томос, про який в жодній порошенківській програмі не було ані слова. Тому не так важлива програма кандидата, як його цінності та принципи. До речі, наші люди це добре розуміють і програми не читають.

 

Навіть і не чув раніше про цю програму, дякую за перепост.

Нагуглив щойно «Україна-2020», а там знову: "продам рошен", "долар по 10" і інші перли.

 

Quote

23) під час участі у XXXII літніх Олімпійських іграх Україна завоює щонайменше 35 медалей;

Бггг. І це не кажучи про ВВП за ПКС і хуліарди прямих інвестицій. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, в нас тепер духовенство підпрацьовує агітаторами?

 

Друг спілкувався з родичами і вони йому сказали, що потрібно голосувати за Порошенка. На його питання чому, йому відповіли, що розумні люди так кажуть. А хто розумні люди? Правильно - батюшка в церкві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

 

Навіть і не чув раніше про цю програму, дякую за перепост.

Нагуглив щойно «Україна-2020», а там знову: "продам рошен", "долар по 10" і інші перли.

Як ти міг таке пропустити. Я ще раніше про неї писав:

В 03.01.2019 в 10:21, nickel сказал:

Ну чому ж не бачить?

Петро Олексійович все бачить і все знає, він же сам людина з бізнесу. Це тобі не клоун.

"Кількість податків слід скоротити, ставки – зменшити, всі офшори - перекрити. Ще на досить тривалий час зберегти систему спрощеного оподаткування для малого та середнього бізнесу. Створити свою справу, взяти відповідальність на себе – це теж жити по-новому." - це з його передвиборчої програми, правда ще з попереднньої, але ж то таке.

І саме головне, що пацан не балабол, навіть розробив Стратегію сталого розвитку "Україна - 2020" для втілення своїх обіцянок і затвердив її Указом. Одні з перших пунктів стратегії:

Дерегуляція та розвиток підприємництва;

Програма розвитку малого та середнього бізнесу;

Податкова реформа;

П.С. Я в якійсь з тем закидав Петі відсутність плану, як у поляків план Бальцеровича з 11 актів. Мушу вибачитись, в Петі є план навіть кращий, 62 реформи - це не жарт.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Договор между обществом и властью выглядит так:
Мы их кормим, они о нас заботятся.

Херушки.

Ну они и жрут. И не могут нажраться .
Значит по их мнению , мы плохо кормим.
То есть и они могут не выполнять свою часть договора.

Как сказал один мой знакомый, власть к народу относится как к зонтикам. Вспоминает о нём, когда идёт дождь.

Выборы- стихийное бедствие.

Уж как они нас любят , и так , и так, и так.

Не обольщайтесь господа, мы были и будем зонтиками.

Да, власть менять обязательно.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.01.2019 в 12:22, vetalforever сказал:

Всім привіт!

Сьогодні от в голову прийшло: "А вам не здається, що це великий розіграш від студії квартал 95?". Нє, ну реально, у Вови нема перспектив, тим паче у військовий час. Це все було промо до нового сезону слуги народу :))

 Я більше схильний до такої версії.
зеленський відтягує на себе частину електорату і потім,перед самими виборами, зливає його пенсіонерці, І вже розкручена партєйка йде в парламент. 

Якщо всі пазли по всіх проектах,в які вклав баблєцо бєня,зійдуться, то у підсумку він буде мати свого президента,свого прем'єра і свою більшість у парламенті.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, zaHARE сказано:

 Я більше схильний до такої версії.
зеленський відтягує на себе частину електорату і потім,перед самими виборами, зливає його пенсіонерці, І вже розкручена партєйка йде в парламент. 

Якщо всі пазли по всіх проектах,в які вклав баблєцо бєня,зійдуться, то у підсумку він буде мати свого президента,свого прем'єра і свою більшість у парламенті.
 

Не буде 

Крім Коломийського в нас є ще й інші олігархи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Томос-тур сьогодні в Черкасах. Діалог місцевого активіста Олег Лысак з Президентом:

- Петре Олексійовичу, коли з корупцією будете боротись?
- У мене прохання до вас. Сходіть до церкви, поставте свічку, бо ви невіруюча людина. І Господь Вас попустить.

Далі Порошенко обізвав Лисака "москальським провокатором, який намагається всіх нас розколоти". Активіст відповів, що він такий же українець, як і президент, просто не хоче жити в корумпованій країні.

Ставиш незручне запитання - москальський провокатор (с)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе визначив критерії відбору кандидатів. 

За кого точно не буду голосувати:

 - не за старих. Чогось доброго від них гарантовано не отримаємо. Їм вигідна поточна ситуація, коли кум може порішати з прокуратурою і т.д.

- не за проросійських. Нічого доброго від москалів нам не світить при будь-яких розкладах.

- не за брехунів. Бреше тепер, буде ще більше брехати потім.

- не за олігарха. Є гроші їх потрібно зберегти та примножити - бюджет самий надійний інструмент.

 

Що має бути в кандидата:

- команда. Ми обираємо не одну людину, він візьме на роботу когось зі своїх, свого призначить на відповідальну посаду.

- незалежність від олігархів. Боргова розписка, кредит можуть керувати теж.

 

Ну і головне - президент має шукати опору та підтримку в своїх виборців а не в депутатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...