Перейти до змісту
romaxa11

За кого голосувати

Recommended Posts

23 часа назад, nickel сказал:
Don Alexeich nb-g4ioMqjW.pngпочувається прикро.

Знаєте що саме обідне? В мене на районі директора ОСББ обзвонюють людей на мобільні, при чому база телефонів значно ширша і виходить за межі ОСББ,( навіть можу довести що база з Ощадбанку) пропонують попрацювати на виборах і підтримати Солідарність. За це обіцяють 500 гривень, після проведення опитування (анкети з персональними даними) передаються кураторам які перевіряють достовірність анкет, за це ще 500 гривень. Обов'язкова умова, заключення договорів на виборну роботу. Таким чином вони застерігають себе від криміналу за підкуп. Тільки в цих головешках не вкладаєця, що в них на 130 квартир в будинку, кількість агітаторів-мешканців цього будинку, в два рази більше. Чи це не підкуп? Я вчора написав Івану Мирці щоб ху@ньою не маялися бо не хотів цих скандалів на свята, але як сьогодні зустрів радісних сусідів пацріотів, які на собі шкуру рвали за Майдани, проти москалів і тд, і вже сьогодні сукі похвасталися що баблішко зароблять. А чо не продатися, як сам директор ОСББ каже - давайте ми оформимо і вас і вашу дружину і батьків. Вам в сім'ї лишні гроші не будуть. 
Гниди ви бля які даєте, а ті хто беруть- ви сучари продажні, не хочу не знати вас, ні бачити. Країну вони спасають їбанати автокефальні.. Вперед за новими досягненнями. Гарантію даю що ніхто з правоохоронців і оком не моргне. Вже на всю країну ця схема прогриміла, всім похуй.

Наскільки мені відомо,то більшість голів(не директорів!!!) ОСББ на прикормі в Палиці. В нас навіть дошка об'яв у під1їздах "Тільки разом".Дивно,що не написав конкретно район і  яке ОСББ. 

Поширити це повідомлення

3 минуты назад, zaHARE сказал:

Наскільки мені відомо,то більшість голів(не директорів!!!) ОСББ на прикормі в Палиці. В нас навіть дошка об'яв у під1їздах "Тільки разом".Дивно,що не написав конкретно район і  яке ОСББ. 

Більшість голів беруть з тих рук, хто дає. А донедавна давав лише Палиця через свої Офіси розвитку кварталу, тому в тебе таке хибне враження. До речі, така ж інфа ще раз проскакувала мені у ФБ, і там був конкретний чувак з прізвищем і ім'ям, а не так як цей - Дон Алексеіч. Тобто можна з конкретною людиною поспілкуватися, звідки інфа.

Поширити це повідомлення

2 хвилин тому, nickel сказано:

Більшість голів беруть з тих рук, хто дає. А донедавна давав лише Палиця через свої Офіси розвитку кварталу

він їх всі позакривав вже?

бо на ГПЗ місце перекваліфікувалося і пачало просто бухло продавати

Поширити це повідомлення

29 минут назад, nickel сказал:

Отже в сухому остатку:

1. Священник таки падав в обморок

2. Дорога у Волинській області таки гірше почищена

Чого пригорало - не зрозуміло.

1. Чому не падав, а скорше за все, щось згубив з рук, і, в спробі зловити, зіслизнув з крісла - я вище написав. НЕ може людина відразу після реального непритомного стану (якщо вона - не супермен якийсь), активно тут же говорити, а це на відео добре видно. Як варіант - заснув трошки, втома далася взнаки (ХЗ, може він не спав 2-3 дні перед тим, хтозна - сам так засинав і глушив каву перед змаганнями з риболовлі, як 2 дні до них готувався, бігав по магазинах, в'язав поводки і оснастки після роботи до ночі -- спав по пару годин, а потім ночував перед ними в місці проведення, перед тим готуючи сектори, засипаючи піском з друзями непроїздну яму на польовій дорозі, щоб учасники проїхали і т.д. - це називається "втома"). То добре, що не впав натурально, бо смороду було б, особливо на ЗМІ "мишебратьєв" - повно. Той канал "Фокус ТВ" - то такий собі "падражатєль" Шарія, з тою різницею, що сидить тут.

2. Голова ОДА прямим текстом писав 5, 6, 7 числа правду - "В області не припиняють чистити дороги, однак снігопади теж не припиняються. Розчистка доріг триває, хоч і повільно. Ускладнюється процес і недостатньою кількістю спецтехніки, яка, до того ж, подекуди застаріла.Разом із цим, в першу чергу звільняємо від снігу основні автомагістралі." "На Волині вживаються всі можливі заходи для розчищення основних автомагістралей. Погодні умови, що ускладнюють рух автошляхами області, не відступають. Температура -5, -6 градусів, місцями сніг.Покриття оброблене, однак місцями засніжене.". Не написав же - "все  ідеально, дорога вичищена до грунту, техніки забагато", правда?  Зате новина була подана так - "ОДА замість чищення доріг займається візитом Президента".  "І ніхто нічого не робить, нічого не чистить". Різниця ж є? Де написана чиста правда, як є? До чого облавтодор до візиту Президента в Луцьк ( то, не рахуючи того, що в Луцьку взагалі-то сніг мають чистити міські служби)?

Я, доречі, пам'ятаю, як за Яника під час реально масштабного снігопаду не Волинь, а Рівненська область не почистила дороги в себе - взагалі не почистила, так, що на ті ж Хрінники, поки наші волинські МНСники БАТом не пробили, автобуси не ходили... Але тоді всі - і наші, і рівненські ЗМІ гарненько так мовчали - то ж критика влади, "а-та-та" буде... Наші, здається, тоді десь просто згадали, що "допомогли сусідній області".

Поширити це повідомлення

31 минуту назад, nickel сказал:

Більшість голів беруть з тих рук, хто дає. А донедавна давав лише Палиця через свої Офіси розвитку кварталу, тому в тебе таке хибне враження. До речі, така ж інфа ще раз проскакувала мені у ФБ, і там був конкретний чувак з прізвищем і ім'ям, а не так як цей - Дон Алексеіч. Тобто можна з конкретною людиною поспілкуватися, звідки інфа.

Того "дона" тільки за його вислів "їбанати автокефальні" серйозно сприймати - то себе не поважати...

Поширити це повідомлення

Є ще отакий чувак -

Його там прямо питають - де і як отримати гроші. За його версією їх розносять соцпрацівники, і вже по 1000 грн....

Редаговано AgentSmith13

Поширити це повідомлення

31 минуту назад, AgentSmith13 сказал:

1. Чому не падав, а скорше за все, щось згубив з рук, і, в спробі зловити, зіслизнув з крісла - я вище написав. НЕ може людина відразу після реального непритомного стану (якщо вона - не супермен якийсь), активно тут же говорити, а це на відео добре видно. Як варіант - заснув трошки, втома далася взнаки (ХЗ, може він не спав 2-3 дні перед тим, хтозна - сам так засинав і глушив каву перед змаганнями з риболовлі, як 2 дні до них готувався, бігав по магазинах, в'язав поводки і оснастки після роботи до ночі -- спав по пару годин, а потім ночував перед ними в місці проведення, перед тим готуючи сектори, засипаючи піском з друзями непроїздну яму на польовій дорозі, щоб учасники проїхали і т.д. - це називається "втома"). То добре, що не впав натурально, бо смороду було б, особливо на ЗМІ "мишебратьєв" - повно. Той канал "Фокус ТВ" - то такий собі "падражатєль" Шарія, з тою різницею, що сидить тут.

1, Ти ж медик, тобі краще знати, як люди падають в обморок. ;)

2, Буває люди падають в обмороки, така природа. Наприклад, особисто я, до Томосу, своє віднощення від цього факту не міняю. Тому чому тобі підгорає від батюшки в обмороці - мені не зрозуміло.

31 минуту назад, AgentSmith13 сказал:

2. Голова ОДА прямим текстом писав 5, 6, 7 числа правду - "В області не припиняють чистити дороги, однак снігопади теж не припиняються. Розчистка доріг триває, хоч і повільно. Ускладнюється процес і недостатньою кількістю спецтехніки, яка, до того ж, подекуди застаріла.Разом із цим, в першу чергу звільняємо від снігу основні автомагістралі." "На Волині вживаються всі можливі заходи для розчищення основних автомагістралей. Погодні умови, що ускладнюють рух автошляхами області, не відступають. Температура -5, -6 градусів, місцями сніг.Покриття оброблене, однак місцями засніжене.". Не написав же - "все  ідеально, дорога вичищена до грунту, техніки забагато", правда?  Зате новина була подана так - "ОДА замість чищення доріг займається візитом Президента".  "І ніхто нічого не робить, нічого не чистить". Різниця ж є? Де написана чиста правда, як є? До чого облавтодор до візиту Президента в Луцьк ( то, не рахуючи того, що в Луцьку взагалі-то сніг мають чистити міські служби)?

Я, доречі, пам'ятаю, як за Яника під час реально масштабного снігопаду не Волинь, а Рівненська область не почистила дороги в себе - взагалі не почистила, так, що на ті ж Хрінники, поки наші волинські МНСники БАТом не пробили, автобуси не ходили... Але тоді всі - і наші, і рівненські ЗМІ гарненько так мовчали - то ж критика влади, "а-та-та" буде... Наші, здається, тоді десь просто згадали, що "допомогли сусідній області".

Ну якщо сам голова написав, то "да", на відео фотошоп - 100%.

Поширити це повідомлення

18 минут назад, nickel сказал:

2, Буває люди падають в обмороки, така природа. Наприклад, особисто я, до Томосу, своє віднощення від цього факту не міняю. Тому чому тобі підгорає від батюшки в обмороці - мені не зрозуміло.

1. Біолог, з основною спеціальністю "фізіологія і анатомія людини". Свідомість втрачати на фоні струсу мозку за тиждень після ДТП доводилося раз - ох, не до того, щоб розмовляти тобі буде за секунду після. Так що скоріше - таки заснув він від перевтоми.

2. Голова написав про реальну ситуацію, без прикрас, згадавши існуючі проблеми, і виклав фотки, де снігу куди як більше, ніж на тому відео (де там "абсолютно не почищена" дорога - ХЗ). Можливо, секрет відео все ж у тому, що дочекалися проїзду львівської очисної техніки після снігопаду, і рвонули "по гарячому" знімати "сенсацію року" (а наша техніка там була пару годиин тому і під час снігопаду - її, все-таки, менше, чим потрібно, і щохвилини їздити вона не може, як не може і під час снігопаду бути дорога такою ідеально чистою, як в тому відео на Львівщині)? Якби не чистили "взагалі" - було б зовсім не так.

Поширити це повідомлення

5 часов назад, nickel сказал:

Де відсіяли? Чувак поновився на роботі через суд.

І прямо-таки він зараз є чинним головою ДФС? Офіційний сайт - іншої думки...

image.thumb.png.65e7945790d1bf5b40ff82cc11e25113.png

Поширити це повідомлення

3 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

І прямо-таки він зараз є чинним головою ДФС? Офіційний сайт - іншої думки...

image.thumb.png.65e7945790d1bf5b40ff82cc11e25113.png

Там просто адмін - тормоз... та й не тільки там.

Поширити це повідомлення

4 минуты назад, nickel сказал:

Там просто адмін - тормоз... та й не тільки там.

Речниця Служби повідомила, що видання наказу про виконання рішення суду, підписаного самим Насіровим, є неправомірним.

«Щоб зняти всі запитання — відповідаємо. Так, Роман Насіров був сьогодні в ДФС. Ні, силою кабінет не захоплював. Керівником ДФС є Олександр Власов, призначений на посаду Кабміном 5 вересня 2018 року», — повідомила Непряхіна.

Офіційна речниця служби і весь Кабмін - теж того... тормоза?

Ніхто його вже назад на посаду не візьме - його "поновили" через процесуальну помилку. криміналу ніхто не закривав.

Редаговано AgentSmith13

Поширити це повідомлення

Речниця Служби повідомила, що видання наказу про виконання рішення суду, підписаного самим Насіровим, є неправомірним.

«Щоб зняти всі запитання — відповідаємо. Так, Роман Насіров був сьогодні в ДФС. Ні, силою кабінет не захоплював. Керівником ДФС є Олександр Власов, призначений на посаду Кабміном 5 вересня 2018 року», — повідомила Непряхіна.

Накуя йому захоплювати кабінети? Його суд поновив на посаді. Чим довше його не пускати в кабінет, тим довше він отримає зарплату ні за що.

Поширити це повідомлення

Только что, nickel сказал:

Накуя йому захоплювати кабінети? Його суд поновив на посаді. Чим довше його не пускати в кабінет, тим довше він отримає зарплату ні за що.

Якщо КМУ оскаржить те рішення, як заявляли одразу після нього, в суді - дірку від бублика він отримає.

Кабінет міністрів ухвалив абсолютно законне рішення про звільнення Романа Насірова з посади очільника Державної фіскальної служби, і буде оскаржувати судове рішення про його поновлення. Читайте такожСкандального екс-керівника ДФС Продана відпустили на поруки Таку заяву зробив народний депутат, представник Кабміну у Верховній Раді Вадим Денисенко.

Поширити це повідомлення

Только что, AgentSmith13 сказал:

Якщо КМУ оскаржить те рішення, як заявляли одразу після нього, в суді - дірку від бублика він отримає.

Кабінет міністрів ухвалив абсолютно законне рішення про звільнення Романа Насірова з посади очільника Державної фіскальної служби, і буде оскаржувати судове рішення про його поновлення. Читайте такожСкандального екс-керівника ДФС Продана відпустили на поруки Таку заяву зробив народний депутат, представник Кабміну у Верховній Раді Вадим Денисенко.

Если бы да кабы...

Поширити це повідомлення

15 минут назад, nickel сказал:

Если бы да кабы...

Заява від 27 грудня, час покаже...

В світлі його нових партійних вподобань - і Кабмін, і Президент, думаю, чітко розуміють, як сприйме народ (і та ж Європа) його реальне повернення чи виплату йому якихось захмарних коштів. А про це всі всерівно взнають - е-декларацій ніхто не відміняв.

Ну, я розумію, якби з нього були б повністю зняті всі звинувачення, бажано - з неспростовними доказами їх, наприклад, фальсифікації (і паспорта Британії, і дерибану 2 млрд.) детективами НАБУ за вказівкою когось з керівництва (і бажано - то все підтверджено незалежним розслідуванням, проведеним закордонними фахівцями) - тоді ой...

В тій ситуації, що є, то щось таке, як Яника  повернути назад з вибаченнями в крісло Президента. Ну чи Лазаренка допустити до виборів Президента... Пам'ятаю, чутки такі ходили, що він ще в політику повернеться... І що? І НІЧОГО, відсидів і живе в США і не рипається.

Реакцію людей, тим паче, перед двома етапами виборів - Президента і в парламент, уявити неважко.

Редаговано AgentSmith13

Поширити це повідомлення

12 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Заява від 27 грудня, час покаже...

Рішення суду від 11 грудня, а 27 грудня закінчився термін оскарження судового рішення. Якщо до 27 грудня рішення не оскаржено, то Насіров виходить на роботу, що він і зробив. Ніхто це рішення не оскаржив. Який ще "час покаже"?

18 минут назад, AgentSmith13 сказал:

В світлі його нових партійних вподобань - і Кабмін, і Президент, думаю, чітко розуміють, як сприйме народ (і та ж Європа) його реальне повернення чи виплату йому якихось захмарних коштів. А про це всі всерівно взнають - е-декларацій ніхто не відміняв.

Ну, я розумію, якби з нього були б повністю зняті всі звинувачення, бажано - з неспростовними доказами їх, наприклад, фальсифікації (і паспорта Британії, і дерибану 2 млрд.) детективами НАБУ за вказівкою когось з керівництва (і бажано - то все підтверджено незалежним розслідуванням, проведеним закордонними фахівцями) - тоді ой...

В тій ситуації, що є, то щось таке, як Яника  повернути назад з вибаченнями в крісло Президента. Ну чи Лазаренка допустити до виборів Президента... Пам'ятаю, чутки такі ходили, що він ще в політику повернеться... І що? І НІЧОГО, відсидів і живе в США і не рипається.

Реакцію людей, тим паче, перед двома етапами виборів - Президента і в парламент, уявити неважко.

бла-бла-бла..

Поширити це повідомлення

1 час назад, nickel сказал:

До відома тих, що полетіли до клавіатур з криками "Уууууу, зрада!!!", як почули про те рішення суду - а воно Україні треба, щоб той Насіров подав через незначне процесуальне порушення до суду Європейського, і виграв куди більше грошей? А наша влада - не путінська, яка просто може заявити "ми рішень того суду надалі не виконуємо" - зобов'язань забагато. Так що краще так, оскаржать, виграють, скасують (в чому мало хто сумнівається) - і все.

А могли просто відразу підготувати папери так, щоб це все "поновлення" стало неможливим...

Чув про випадок (не зі сфери політики і влади), коли, допустивши схожу помилку при звільненні працівника, що РЕАЛЬНО КРАВ МАЙНО ФІРМИ, власник через досить тривалий час отримав капітальний геморой, з відшкодуваннями і т.д., і змушений був заплатити - нечистий на руку працівник почекав подовше спецом, потім - пішов до суду - і "зарплату за вимушений прогул" повернути прийшлося.

Поширити це повідомлення

2 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

а воно Україні треба, щоб той Насіров подав через незначне процесуальне порушення до суду Європейського, і виграв куди більше грошей?

Що в тебе в голові робиться? Порошенко - не Україна, Гройсман - не Україна, суди - не Україна. Який зв'язок між "Україні треба" і "рішенням по Насірову"?

Поширити це повідомлення

5 минут назад, nickel сказал:

Що в тебе в голові робиться? Порошенко - не Україна, Гройсман - не Україна, суди - не Україна. Який зв'язок між "Україні треба" і "рішенням по Насірову"?

ЗВІДКИ, скажи будь-ласка, будуть виплачувати "компенсацію" в разі його виграшу в Євросуді? ДЕРЖБЮДЖЕТ - Не Україна... Щось в голові в тебе не так, то точно, підклинює десь?

Звільнив то його так, прем'єр-міністр, а от в Євросуд заява буде до ДЕРЖАВИ! Включи мозок... Хоч трошки...

Чи ти то так уявляєш, що платити йому буде Порошенко, Гройсман, чи суддя?

Редаговано AgentSmith13

Поширити це повідомлення

ЗВІДКИ, скажи будь-ласка, будуть виплачувати "компенсацію" в разі його виграшу в Євросуді? ДЕРЖБЮДЖЕТ - Не Україна... Щось в голові в тебе не так, то точно, підклинює десь?

Звільнив то його так, прем'єр-міністр, а от в Євросуд заява буде до ДЕРЖАВИ! Включи мозок... Хоч трошки...

Ти паморок, це я тобі кажу, що Насірова поновили на роботі, відповідно повинні виплатити усі зарплату за той період, а ти мені зараз застьогуєш про Євросуд. Йому і євросуда ніякого не треба, його навіть український суд виправдав. Ніяк не дійде?

Поширити це повідомлення

5 минут назад, nickel сказал:

Рішення суду від 11 грудня, а 27 грудня закінчився термін оскарження судового рішення. Якщо до 27 грудня рішення не оскаржено, то Насіров виходить на роботу, що він і зробив. Ніхто це рішення не оскаржив. Який ще "час покаже"?

бла-бла-бла..

Ні КМУ, ні САП (а в САП прямо заявили, що до вироку суду він однозначно має бути відсторонений і працювати не буде) станом на хз яке число, як вони сказали, офіційно не отримували рішення суду.

Так що "бла-бла-бла" - в тебе...

Ну, як так вперто не віриться, що він не керує ДФС - а не полінуйся, напиши туди запит на "публічку" (здається, можна і електронний) - будеш мати офіційну відповідь :mellow:. Правда, не миттєво - за 5 днів.

Поширити це повідомлення

12 минут назад, nickel сказал:

Ти паморок, це я тобі кажу, що Насірова поновили на роботі, відповідно повинні виплатити усі зарплату за той період, а ти мені зараз застьогуєш про Євросуд. Йому і євросуда ніякого не треба, його навіть український суд виправдав. Ніяк не дійде?

Бл.дь! Непаморок, читай!

ПО-МИ-ЛИВ-СЯ я  - заява представника КМУ в ВР про оскарження була таки не 27, а 11 грудня.

Пруф - https://www.unian.ua/politics/10372767-uryad-oskarzhit-rishennya-pro-ponovlennya-nasirova-na-posadi-ochilnika-dfs.html

Заява Президента на прес-конференції в Києві 16 грудня:

"Наскільки мені відома позиція уряду, він не поновив (Насірова – ред.), оскаржив в апеляційній інстанції, і поновлювати Насірова не буде. Я цю позицію уряду взяв до уваги", - сказав Порошенко.

Він також висловив сподівання, що касаційна інстанція "вивчить усі обставини уважно і прийме законне рішення".

Порошенко також зазначив, що, наскільки йому відомо, суддя, яка прийняла рішення про поновлення Насірова, не є представником реформованого суду і не пройшла відповідні оцінювання.

Президент підкреслив, що судове рішення щодо поновлення Насірова не вступило в законну силу.

Водночас він наголосив, що якщо буде висловлювати свою власну думку щодо того, яким має бути судове рішення, це може бути підставою до Європейського суду з прав людини щодо політичного втручання в судовий процес.

Хто паморок, а?

Питання друге - з ЧОГО ти взяв, що його ВИПРАВДАЛИ? Де таке написано? Кримінал як був відкритий, так і є.

Редаговано AgentSmith13

Поширити це повідомлення

5 minutes ago, AgentSmith13 said:

Порошенко також зазначив, що, наскільки йому відомо, суддя, яка прийняла рішення про поновлення Насірова, не є представником реформованого суду і не пройшла відповідні оцінювання.

Коли президентом були призначені судді окружного адміністративного суду міста Києва?

Поширити це повідомлення

7 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Бл.дь! Непаморок, читай!

ПО-МИ-ЛИВ-СЯ я  - заява представника КМУ в ВР про оскарження була таки не 27, а 12 грудня.

Заява Президента на прес-конференції в Києві 16 грудня:

"Наскільки мені відома позиція уряду, він не поновив (Насірова – ред.), оскаржив в апеляційній інстанції, і поновлювати Насірова не буде. Я цю позицію уряду взяв до уваги", - сказав Порошенко.

Він також висловив сподівання, що касаційна інстанція "вивчить усі обставини уважно і прийме законне рішення".

Президент підкреслив, що судове рішення щодо поновлення Насірова не вступило в законну силу.

Водночас він наголосив, що якщо буде висловлювати свою власну думку щодо того, яким має бути судове рішення, це може бути підставою до Європейського суду з прав людини щодо політичного втручання в судовий процес.

Хто паморок, а?

Питання друге - з ЧОГО ти взяв, що його ВИПРАВДАЛИ? Де таке написано? Кримінал як був відкритий, так і є.

49012433_1209061275927771_47749183507508

Поширити це повідомлення

1 минуту назад, nickel сказал:

49012433_1209061275927771_47749183507508

Де тут конкретно про закриття проваджень по ст. 364 та 366 Кримінального кодексу України? Чи я осліп?

4 минуты назад, yucore сказал:

Коли президентом були призначені судді окружного адміністративного суду міста Києва?

отсторінка зі списком, не мінялася з 2011 року...

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз