Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, alexvvv сказал:

Прикрутіть голосувалку, щоб видно було за кого голосувати.

Кандидати подаватимуть заяви до 4 лютого. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

Прикрутіть голосувалку, щоб видно було за кого голосувати.

і можна по окремому топіку завести

щоб не плутати

 

 

p.s. мені тут от що подумалося про ЗЕ .....

він як Льоня Голубков......

то ж просто роль.... яку грав Пермяков

він ж не винен що МММ розвалився з нього спросу 0

 

так само і то.....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, halcogen сказал:

Тут, на борді, і без голосовалки зрозуміло хто за кого тягне )))

Голосувалка не для того, щоб побачити хто за кого тягне. В голосувалці ти цього навіть не побачиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, difoto сказал:

чувак, от я постібався, а ти мою фразу напялив на себе, хоча по відношенню до тебе я як раз мав на увазі, що ти бюджетник, який має бабло на рибалку і фотоапаратуру і не кричиш в кожній темі, що порох-гавно. Ну вас нафіг, смайли в мене закінчились. Тут стає страшно стібатись.

Соррі, в мене тоді почуття гумору було в положенні "off"...

Так і є - при "кризі Йулі і Ющенка" - була цілковита ТОРБА, ні при якому Кучмі так весело не було (працював на приватній фірмі - бакс став 8, і одного дня - ТАДАМ - зарплата прийшла - 120 грн., при окладі 1500+), при Янику (держслужба, і далі - теж) - була просто така собі "застійна стабільність" - ні підвищень ЗП, ніфіга, наобіцяють, БАЦ - відтермінували, відразу після Майдану - деякий час було "весело і цікаво", зважаючи на курси валют, далі  - хай потрошку, але поступово краще (ДУЖЕ залежить від керівництва). Того і не "кричу в кожній темі" - причин на те немає.

Звідти ж і "любов" до облради в чисто ІТшному напрямку, так би мовити - а ви знаєте, що таке "Програма інформатизації області"? Правильно, якщо "гіганти мислі" з запахом популярних спецій на неї виділяють дулю, працювати стає кльово... Треба УПС? Жорсткий диск поміняти? Ще щось, не ферма для майнінгу, і не ігрова відеокарта, як хтось подумати може, а необхідне для підтримання життєдіяльності систем - "а нема, не виділили!"... Радує одне - мережа в приміщенні то спільна (циски), навернеться в нас - відчують всі, що таке пиляти гілку, на якій сидиш. 2014-2017 не виділялося на це тупо нічого, або на папері. Кльовий бюджет, так? 2018 - добилися переводу "паперу" в реальність хоч частково. Ну  і бюджет-2019 - туди ж, "назло врагам зробимо всім, і собі, погано".

По нормальному якщо - обласна рада має СПІВПРАЦЮВАТИ з ОДА. а не показувати вибрики, і ставити з політичних мотивів палки в колеса, вносячи в останній день (часу на розгляд немає) перекроєний кардинально бюджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Тут, на борді, і без голосовалки зрозуміло хто за кого тягне )))

Якби ж то було змагання програм, а то суцільге  красунчик, не красунчик.Цього пробувала, цього пробувала,, о , а це нове  обличчя, цього ще не пробувала.

Одні еиоції замість роздумів.

ТУТ  не тільки , і не стільки про Зеленського- тут про країну, котра не мала ще традиції голосування, яку інші  держави мають сторіччями.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, fedot сказано:

Наші атестати/дипломи там не визнаються, як бонус може бути зараховано певні предмети, але знову ж таки - по кожному конкретному випадку засідає спеціальна комісія. Ну і "спокійно стати на повноцінну роботу" дозволить ЛИШЕ диплом (4-6-8 років) та практика (1-3 роки). 

Не вводьте людей в оману.

 я точно не розпитував, бо то знайомої знайома збирається, але вона казала, що переатестації диплому не потрібно буде. Там буде випробувальний термін рік чи два і тоді можна буде працювати медсестрою (не помічником, лаборантом чи ким там) при знанні німецької. а далі як ви написали "по кожному конкретному випадку засідає спеціальна комісія" .Тобто диплом медсестри не потрібно буде підтверджувати. Правда в знайомої є тут стаж і ясне діло вже навички. По ходу я так зрозумів, що на такій роботі вже і німці не хочуть працювати.

Просто такими темпами, українців в європі все більше буде ставати, будемо найбільшими біженцями. А коли молодь покидає країну, то це ще гірше, бо то буде вже не виїзд на заробітки (з поверненням)

Але саме цікаве, що ніхто ні з теперішньої влади ні з кандидатів нічого не збирається з цим робити. 

Хоч в когось є якісь мінімальні нариси , щодо створення робочих місць в Україні ? Чи все вилами по воді ? А ваш Зеленський знає як створити місця? Або людей в команді, які зможуть працювати в цьому напрямку ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще на сьогодні заробляти за кордоном ,а жити тут.

Що і робить 90 відсотків заробітчан.

Вони привозять в Україну не тільки валюту,а реальне бачення життя за кордоном.

Ті ж самі передові навички та технології.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Nokian сказал:

Вони привозять в Україну не тільки валюту,а реальне бачення життя за кордоном.

Ті ж самі передові навички та технології.

Наші б міські департаменти жкг , благоустрою і транспорту б відправити на заробітки на декілька місяців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Nokian сказано:

Найкраще на сьогодні заробляти за кордоном ,а жити тут.

Що і робить 90 відсотків заробітчан.

Вони привозять в Україну не тільки валюту,а реальне бачення життя за кордоном.

Ті ж самі передові навички та технології.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.01.2019 в 14:34, AgentSmith13 сказал:

Ось ОЦЕ - відверта брехня, ага... Не-ма-є такого. Ну так, на такі заходи бюджетники завжди ходили, але такого маразму немає.

Вже виложили скан брехні :)

Спойлер

49585776_270962370238209_52412194926289249676558_271050563562723_697123226791811

 

В 07.01.2019 в 15:11, AgentSmith13 сказал:

Повір мені, я то якраз-таки і знаю, так би мовити, з середини... Немає такого, і бути не може. Маячня повна.

Тепер точно буду вірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стидаюсь спитати, а яким боком тут паркани?))))) Тема про вибори стає все "цікавішою і цікавішою":D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пацани, хто з фотошопом дружить )) зробіть фото, з посту вище, тільки замість аватарки Зеленського приліпіть аватарку @Poison , будем його чмирити, за те, що платні мітинги збирає :)  Всетаки Зеленський народний президент ))))) всі ничкарятся, до останнього шифруются, від кого бабло на платний мітинг, а Зеленський чесний, все відкрито, прийди, получи бабло, Зеленський сам лічно роздавати буде  )))) Все для народу ))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Poison сказал:

Клоун почав збирати платні мітинги ,все по накатаній схемі.

DwkMmK5XgAA3xKr.jpg

49307707_545734662504574_133564420524605

Друзі!

У месенджерах почали поширювати оголошення про набір людей для участі в мирній акції, яку начебто організовує партія Володимира Зеленського у Києві. Потенційним учасникам «вербувальники» обіцяють винагороду.

Підкуп виборців – від грошей за участь у мітингах до гречки на виборах – це стиль старих політиків. Хтось повинен це припинити. І це будемо ми.

Офіційно повідомляємо, що жодних проплачених акцій ми не проводитимемо ніколи. Це – не наші методи.

Тому закликаємо не піддаватися на провокації. Якщо вам, вашим рідним чи знайомим надійшла така пропозиція, просимо повідомити Зе!команді в особисті повідомлення.

А приєднатися до команди Зеленського можна тут: https://ze2019.com/team
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, nickel сказал:

Вже виложили скан брехні :)

  Скрыть контент

49585776_270962370238209_52412194926289249676558_271050563562723_697123226791811

 

Тепер точно буду вірити.

AgentSmith13 в этом замешан, на подконтрольных ему компах это набиралось, распечатывалось и отправлялось почтовиками))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий кандидат https://uk.wikipedia.org/wiki/Смешко_Ігор_Петрович, http://dovidka.com.ua/user/?code=235801.

На мій погляд досить цікава людина. Як появилась новина, подумав що технічний кандидат. Але подивився в інеті. Є його інтерв’ю стосовно політики ще з 2009 на YouTube. Інформація про його кандидатуру тільки з’явилась. Буде цікаво хто з політиків його підтримає, а хто почне поливати брудом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vvkit сказано:

Як появилась новина, подумав що технічний кандидат. Але

але технічний кандидат :) Ну ХТО його знає з електорату? Ну назбирається "паро тисяч"... А тепер скільки з тих "паро тисяч" за нього проголосує?

Питання - звідки в розвідника 2,5 лимона гривень, котрі він завідомо готовий подарувати Україні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, vvkit сказал:

Новий кандидат https://uk.wikipedia.org/wiki/Смешко_Ігор_Петрович, http://dovidka.com.ua/user/?code=235801.

На мій погляд досить цікава людина. Як появилась новина, подумав що технічний кандидат. Але подивився в інеті. Є його інтерв’ю стосовно політики ще з 2009 на YouTube. Інформація про його кандидатуру тільки з’явилась. Буде цікаво хто з політиків його підтримає, а хто почне поливати брудом.

Є така думка про даного кандидата. https://strana.ua/news/180892-tekhnicheskij-kandidat-dlja-zelenskoho-zavtra-objavit-o-pokhode-na-vybory-eks-hlava-sbu-ihor-smeshko.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, Poison said:

 

37 minutes ago, halcogen said:

По данным наших источников в политических кругах, он будет, по сути, техническим кандидатом комика Владимира Зеленского. "Задача Смешко - нещадно критиковать Порошенко, минусуя его рейтинг на теме армии и обороны, зарабатывая очки среди оппозиционного электората и нивелируя милитаристскую составляющую кампании Петра Порошенко. А параллельно он будет время от времени говорить хорошие вещи о Зеленском", - говорит источник.

 

Блін, люди, ви або не дивитесь що цитуєте, або заангажовані. Страна.ua це ж смітник. Сама стаття посилається на якісь ресурси, але немає жодного посилання. Ось вам як приклад.
http://narodna.pravda.com.ua/politics/5ba5e47f8c716/
https://gordonua.com/ukr/blogs/berezovets/-strana-ia-ne-maje-nijakogo-vidnoshennja-do-vilnih-zmi-jak-i-jiji-rosijski-brati-za-informatsijnoji-zbroji-194353.html
https://www.stopfake.org/uk/yak-strana-ua-zobrazhaye-ukrayinu-agresorom/

 

Я можу повірити, що людина яка щойно пришла з шоубізу в політику може бути технічним кандидатом для досвідченого політика, як Зеленський для Тимошенко (і знаємо що одна людина за ними стоїть). Але як людина такого рівня як Смешко може бути технічним кандидатом для Зеленського? Це смішно. Технічним кандидатом Порошенко, ще можу повірити. Навіть на цьому ресурсі згадують Смешка як професіонала.

 

Хочу підкреслити, я просто звернув увагу на кандидата, який на мій погляд виглядає цікавим. СБУшне минуле не вселяє довіри (вже є приклад). Але такі люди без аналізу і підготовки не приймають рішень, думаю. Тому буду просто слідкувати за ним. А от те що страна.ua почала поливати його брудом без затримки говорить тільки на його користь.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...