Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

5 minutes ago, AgentSmith13 said:

Порошенко також зазначив, що, наскільки йому відомо, суддя, яка прийняла рішення про поновлення Насірова, не є представником реформованого суду і не пройшла відповідні оцінювання.

 

Коли президентом були призначені судді окружного адміністративного суду міста Києва?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
7 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Бл.дь! Непаморок, читай!

ПО-МИ-ЛИВ-СЯ я  - заява представника КМУ в ВР про оскарження була таки не 27, а 12 грудня.

Заява Президента на прес-конференції в Києві 16 грудня:

"Наскільки мені відома позиція уряду, він не поновив (Насірова – ред.), оскаржив в апеляційній інстанції, і поновлювати Насірова не буде. Я цю позицію уряду взяв до уваги", - сказав Порошенко.

Він також висловив сподівання, що касаційна інстанція "вивчить усі обставини уважно і прийме законне рішення".

Порошенко також зазначив, що, наскільки йому відомо, суддя, яка прийняла рішення про поновлення Насірова, не є представником реформованого суду і не пройшла відповідні оцінювання.

Президент підкреслив, що судове рішення щодо поновлення Насірова не вступило в законну силу.

Водночас він наголосив, що якщо буде висловлювати свою власну думку щодо того, яким має бути судове рішення, це може бути підставою до Європейського суду з прав людини щодо політичного втручання в судовий процес.

Хто паморок, а?

Питання друге - з ЧОГО ти взяв, що його ВИПРАВДАЛИ? Де таке написано? Кримінал як був відкритий, так і є.

49012433_1209061275927771_47749183507508

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

49012433_1209061275927771_47749183507508

Де тут конкретно про закриття проваджень по ст. 364 та 366 Кримінального кодексу України? Чи я осліп?

4 минуты назад, yucore сказал:

Коли президентом були призначені судді окружного адміністративного суду міста Києва?

отсторінка зі списком, не мінялася з 2011 року...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, AgentSmith13 said:

Де тут конкретно про закриття проваджень по ст. 364 та 366 Кримінального кодексу України? Чи я осліп?

отсторінка зі списком, не мінялася з 2011 року...

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/95/2017

 

документ чинний. питання на рахунок легітимності судді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рішення набрало законної сили? Скрін з реєстру судових рішень:

sud.thumb.png.c4586f096a332b3c8a6326eacae69880.png

От буде там дата - тоді і настане час верещати про "зраду"..

Поки що бачу тільки результа  оскарження - раз не вступило в законну силу досі - ззначить, оскаржене таки урядом.

І навіть питання про всякі "атестації суддів" - відходять на 10-й план.

Є ще хтось реально думаючий, що уряд собі перед виборами таку "торпеду" по рейтингу, як повернення Насірова в крісло, запустить? Ні, от реально - то ж неможливо в принципі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Є ще хтось реально думаючий, що уряд собі перед виборами таку "торпеду" по рейтингу, як повернення Насірова в крісло, запустить? Ні, от реально - то ж неможливо в принципі...

Хочеться обнять довбойоба і плакать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, nickel сказал:

Хочеться обнять довбойоба і плакать...

Саме так, тільки чомусь не обняти, а тріснути добряче, щоб моцк розклинило.

Реєстр судових рішень - тобі не указ? Чи його "спецом, щоб приховати правду, поправилли"? Ай зрада....

Сперечатися з дурнем - ставити себе на один з ним рівень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп: За час свят, а особливо Різдва Христового, більшість дописувачів тут, сподіваюсь, вдосталь потішили себе взаємними образами, дописами не по темі та загальним розкиданням всіляких какашок. Із завтрашнього дня це все буде трохи модеруватися, тож прошу всіх звернути на це увагу. 

Заздалегідь дякую, всім гарного святкування Різдва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, AgentSmith13 said:

Рішення набрало законної сили? Скрін з реєстру судових рішень:

sud.thumb.png.c4586f096a332b3c8a6326eacae69880.png

От буде там дата - тоді і настане час верещати про "зраду"..

Поки що бачу тільки результа  оскарження - раз не вступило в законну силу досі - ззначить, оскаржене таки урядом.

І навіть питання про всякі "атестації суддів" - відходять на 10-й план.

Є ще хтось реально думаючий, що уряд собі перед виборами таку "торпеду" по рейтингу, як повернення Насірова в крісло, запустить? Ні, от реально - то ж неможливо в принципі...

Саша, це все фігня, я про дату. Я от не полінувався і прошерстив трошки, але апеляційної скарги так і не знайшов ніде. З цього роблю висновок, що її не подавали. Якщо її не подавали, значить рішення мало вступити в 10денний термін з дати її отримання. Як ти прокоментуєш це?

Якщо десь помиляюся - скажіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yucore сказал:

Саша, це все фігня, я про дату. Я от не полінувався і прошерстив трошки, але апеляційної скарги так і не знайшов ніде. З цього роблю висновок, що її не подавали. Якщо її не подавали, значить рішення мало вступити в 10денний термін з дати її отримання. Як ти прокоментуєш це?

Якщо десь помиляюся - скажіть

В тебе реєстр на даний час працює? Бо мені пише: 

На даний час доступ до реєстру відсутній
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, yucore сказал:

Саша, це все фігня, я про дату. Я от не полінувався і прошерстив трошки, але апеляційної скарги так і не знайшов ніде. З цього роблю висновок, що її не подавали. Якщо її не подавали, значить рішення мало вступити в 10денний термін з дати її отримання. Як ти прокоментуєш це?

Якщо десь помиляюся - скажіть

image.thumb.png.89f36800ed8d1ccad4ae3432b9df8673.png

ХЗ, оприлюднено воно тільки 27-го. А от чи скарги взагалі там є - то питання - то ж реєстр РІШЕНЬ....

Перечитав на офіційному сайті суду - там таки є виключно рішення, ухвали, вироки і постанови, про апеляційні скарги немає нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, fedot сказано:

Із завтрашнього дня це все буде трохи модеруватися

Ніколи не відкладай на завтра те, що можна відкласти на післязавтра.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, nickel сказал:

В тебе реєстр на даний час працює? Бо мені пише: 

еНа даний час доступ до реєстру відсутній

Хвилину тому працював. Перевірив - і зараз працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

01.thumb.jpg.756c569f4f64f7e1e6afa876f37a6a33.jpg

Сорі за оффтоп. Не було б зайвим вести на борді представлені на картинці репресії для згаданих там же персонажів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

Рішення набрало законної сили? Скрін з реєстру судових рішень:

Рішення сили ще не набрало, чекаємо. Залишилося не багато.

КАСУ

Стаття 295. Строк на апеляційне оскарження

1. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п’ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

От буде там дата - тоді і настане час верещати про "зраду"..

Висновок не вірний, законність рішення не залежить від внесення його в реєстр на сайті. Там також адмін може бути тормозом. Регулюється, в даному випадку, КАСУ.

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

Є ще хтось реально думаючий, що уряд собі перед виборами таку "торпеду" по рейтингу, як повернення Насірова в крісло, запустить? Ні, от реально - то ж неможливо в принципі...

Вони вже запустили собі торпеду. Рішення вже прийнято. Можливо його оскаржили і апеляція його відмінить, але, якщо мова про "торпеду по рейтингу", то вона вже випущена і взірвалася. Пізно пити Боржомі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Рішення сили ще не набрало, чекаємо. Залишилося не багато.

КАСУ

Стаття 295. Строк на апеляційне оскарження

1. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п’ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.

Висновок не вірний, законність рішення не залежить від внесення його в реєстр на сайті. Там також адмін може бути тормозом. Регулюється, в даному випадку, КАСУ.

Вони вже запустили собі торпеду. Рішення вже прийнято. Можливо його оскаржили і апеляція його відмінить, але, якщо мова про "торпеду по рейтингу", то вона вже випущена і взірвалася. Пізно пити Боржомі...

От бачиш, а сам перед тим писав, не розібравшись, що набрало, виправдали і поновили на посаді...

А не прийняти того рішення - не могли - було порушено процедуру звільнення ніби-то. Краще, повторюся, дати привід для позову "далі"? Всі, напевно, знають, як дехто і нетверезим за коермом зловлений, і за неправилльно оформлений поліцією протокол їздить далі?

Суд - штука настільки "хитра", що, щоб активно кусати собі лікті, достатньо зоробити невеличку помилку...

Спойлер

Трохи оффтопу на тему суду, з власного досвіду  (чисто цивільно-правові-грошові відносини, без криміналу) -  навіть, коли проти тебе є нібито неспростовні аргументи, звинувачення у ледь не всіх смертних гріхах і товщиною з ноутбук пачка списаного і задрукованого паперу, який ти хріновий, навіть накатана заява в "органи", що ти "погрожуєш" (в тому випадку то була чиста брехня, вся пачка паперу), і, на перший погляд, суддя вже 100% не на твоїй стороні - все повертається на 180 градусів, БЕЗ адвоката і твоєї участі... Три неявки "противника" в суд (з його власної ініціативи), надання свідомо неправдивих даних в ОФІЦІЙНОМУ листі в суд (що підтверджено було мною офіційним папером з печаткою) - і все, рішення залишене без розгляду, на апеляцію 5 днів (в ідеалі - може бути ще й штраф за неповагу до суду). І то при тому, що вже БУЛО рішення суду ПЕРШОЇ інстанції НЕ в мою користь (не катастрофічне, але неприємне), яке було оскаржено в бажанні виграти ще "крутіше", залишене апеляцією в силі, і оскаржене у ВИЩОМУ суді, який повернув справу на попередній розгляд. От така фігня буває, малята - так елементарний пофігізм в купі з незнанням закону сприяє відновленню справедливості...

Ніколи не бачили, як ПОЗИВАЧА виводить з зали суду охорона за неадекватну поведінку (що і на рішення в результаті впливає), а ВІДПОВІДАЧ сидить з виразом обличчя "морда цеглиною" і чемно відповідає на запитання судді? А зробити таке ДУЖЕ просто.  Без адвоката, матів (не дай Боже), образ гідності і провокацій... Трішечки психології і знань про опонента.

Так що суд - справа ДУЖЕ тонка і специфічна. Можна, трошки включивши мозок, примусити опонента помилитися, можна вилізти з, здавалось би, безвихідної ситуації, а можна себе туди загнати, і програти справу, будучи правим на 100%, допустивши одну маленьку помилку. Можна, знаючи свою 100% правоту, просто дочекатися, коли на тебе подадуть позов, і виграти його за фактичних 15 хвилин. Нюансів - купа. Деякі без 100 грам і знайомого юриста побачити нереально.

Так, треба було ЗРАЗУ робити чітко виписані документи, щоб не підкопатися (думаю, юристи, які їх готували, по шапці вже отримали). Але "маємо те, що маємо".

Доречі, якщо буде обвинувальне рішення по кримінальним статтям - то це "поновлення" взагалі ніякого значення мати не буде, чисто формально-процесуальне.

Самому цікаво - оскаржать чи ні, і коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

 

  Hide contents

навіть накатана заява в "органи", що ти "погрожуєш"

 

Походу не тільки на борді ти такий гарячий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vampirich сказал:

Походу не тільки на борді ти такий гарячий

Я на той час, ідучи на засідання суду, і номера телефону, по якому ніби-то "напередодні погрожував" - фізично не знав... Отак. Брехня - вона завжди вилазить боком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і вилізла причина "мочилова ОДА" на деяких "новинних" ресурсах:

"ОДА вирішила залишити волинян без бюджету"

http://volynrada.gov.ua/news/oda-virishila-zalishiti-volinyan-bez-byudzhetu?fbclid=IwAR3qjR1__lieNA4wlfjBy7f6tU0vXx5ZVmhaMWCbeXvteuswUU2ITIqthPg

Не різдвяний подарунок зробила виконавча влада мешканцям області. Цими днями Волинська обласна державна адміністрація подала позов до суду про скасування рішення Волинської обласної  ради про обласний  бюджет на 2019 рік.

А то нічого, що вперше напевно бюджет області був проголосованийз повним ігнором всіх пропозицій ОДА? Зняті кошти з захищених статей, в т.ч. і з перинатального центру - 17 млн., про який, пам'ятається, голова облради "говорив-балакав" - "відкриємо якнайшвидше"?

Ще й плачуться: "Дивно, що обласна адміністрація іде на такі непродумані кроки, підводячи найнезахищеніших, адже в найбільшому програші волиняни, які опинились у складних життєвих обставинах.  Швидше всього, перед адміністрацією в передвиборчий період стоїть завдання не допомога волинянам і конструктивна співпраця з обласною радою, а всіма силами сіяння розбрату. Протягом нинішньої каденції обласної ради таке протистояння, ціною життя та здоров’я  волинян, спостерігається вперше." Класна позиція!

Самі порушили регламент, внесли одноосібно зміни в останній день... А голова облради взагалі не присутнім був - вже і на сесії не їздить... То чого після такого чекати? Подяки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, AgentSmith13 сказал:

От бачиш, а сам перед тим писав, не розібравшись, що набрало, виправдали і поновили на посаді...

Ну так і не відсіяли, як ти писав. Все в процесі, залишилося три дні і все взнаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, перейдіть будь ласка в лічку і там один одному мізки ламайте, або створіть окрему тему накшталт "Політика. Оборудки, інтриги, розслідування." Реально, заходиш і гортаєш ці простирадла, навіть не читаючи. Майте повагу до інших форумчан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.01.2019 at 17:45, AgentSmith13 сказано:

Так, ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ.

Ні, не жаліюся, а працюю на благо держави, не Президента, КМУ, чи ще колгось, ага... От хотів матюком, а в твою адресу, Ді, не буду.

чувак, от я постібався, а ти мою фразу напялив на себе, хоча по відношенню до тебе я як раз мав на увазі, що ти бюджетник, який має бабло на рибалку і фотоапаратуру і не кричиш в кожній темі, що порох-гавно. Ну вас нафіг, смайли в мене закінчились. Тут стає страшно стібатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

чувак, от я постібався

В 05.01.2019 в 16:49, difoto сказал:

Що да-да? Що реальність? 

В мене батько в свої 70 років встає в 4 ранку і потихеньку йде щось робити і заробити, потім в 9 ранку лягає відпочити, бо здоров'я вже не має. Ти ж нормально заробляєш, правда? В батька є субсидія і платить він за комуналку не більше, ніж твій споживчий кошик на дві-три доби, правда? Хулє ти приплів сім'ю з доходом у 8 тисяч? Вибач, то все без образ, але якщо молода сім'я на двох заробляє 8 тисяч - то або наркомани-алкоголіки, або нероби.

І де тут стьоб? Медсестра має ставку 3048. В лікаря мабуть зп не набагато вища. Грьобані наркомани-алкоголіки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там в медицині взагалі колапс назріває, вже навіть головні лікарі б"ють на сполох, через нестачу медсестер, через масові звільнення за останній рік. Навіть на державні місця недобір, якщо говорити про освіту. Це вже я мовчу, що по суті по всіх селах лікарні не працюють (скорочення витрат), а в містах почали і певні відділення закривати, правда через нестачу персоналу/

І таки да, ставку мінімалку медсестри не отримують, бо така вказівка з Києва, з доплатами за стаж і категорії виходить мінімалка, а по суті зробили тупу зрівнялівку. В медицині справи набагато гірші ніж в освіті з зп, от і втікають всі в польщу, а то вже і в німеччину, бо німці почали брати тих же медсестер з нашою освітою, вчиш мову і спокійно стаєш на повноцінну роботу через рік-два

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, charlie сказано:

бо німці почали брати тих же медсестер з нашою освітою, вчиш мову і спокійно стаєш на повноцінну роботу через рік-два

Лише для вступу на медичний в Німеччині потрібно мати суммарний, за всіма предметами, прохідний бал не нижче, аніж 1.2 (6 - найгірша оцінка, 1 - найкраща) після закінчення гімназії. Є винятки, але стосуються вони для навчання нижчої ланки медицини, хоч і там прохідний бал - 2.0... Наші атестати/дипломи там не визнаються, як бонус може бути зараховано певні предмети, але знову ж таки - по кожному конкретному випадку засідає спеціальна комісія. Ну і "спокійно стати на повноцінну роботу" дозволить ЛИШЕ диплом (4-6-8 років) та практика (1-3 роки). 

Не вводьте людей в оману.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...