Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Не знаю, було то тут, чи ні. Відео про "патріотку Юлю"... Незнання того, що Гугл дуже довго пам'ятає все - може вилізти боком. Цікаво, який то рік? Після 2004 явно...

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
6 часов назад, AgentSmith13 сказал:

Не знаю, було то тут, чи ні. Відео про "патріотку Юлю"... Незнання того, що Гугл дуже довго пам'ятає все - може вилізти боком. Цікаво, який то рік? Після 2004 явно...

  Показать контент

 

 

 

дуже цікава точка зору

за Юлю сказати не можу,скажу за себе

протягом життя моі погляди,думки змінюються 

навіть в 2014 році Янукович був найбільшим злом,а в 2019 році я так не вважаю

пройшло 5 років

а про Юлю ви знайшли відео якогось 2004 року,вже 100 разів з того часу змінилася і ситуація ,і погляди

 

або чоловіки... в 2008 мені подобалися одні,а в 2018 зовсім інші 

то добре,що про це гугл не знає -а то б закидали мене нинішню поглядами минулого

 

Або ще 3 роки тому я не любила готувати -а зараз роблю це з задоволенням

І виходить дуже смачно -і знаєте ,ніхто мені не нагадує щодня як я не любила готувати ,про якісь страви що були не придатні до столу 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, AgentSmith13 сказал:

Відсіяли його з влади, правда, не дуже вчасно.

Де відсіяли? Чувак поновився на роботі через суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, AgentSmith13 сказал:

 

P.S. Там ще в тих Paradise Papers і про Трампа троха є, теж, як не дивно, ніхто не сидить...

 

А ну якщо Трампу можна, то Петі і подавно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черговий потік фейків від Укропу:

Не дивно, що знов "підприцілом"...

1) На врученні Томосу біля Порошенка знепритомнів священик.

http://p-p.com.ua/news/na-vruchenni-tomosu-bilya-poroshenka-zneprytomniv-svyashchenyk/

Теж мені сенсація, та от тільки є та новина на ОДНОМУ вищезгаданому ресурсі і парі взагалі незрозумілих сайтів, на яких докладено відео з "РОССИЯ 1", в т.ч. "яндекс.уа", взагалі заблокований... Ну, в себе "підприцільчики" не ризикнули відео те викласти - там все-таки ніхто без свідомості не падає, зате чітко пропагандонський кацапський текст іде  про "раскольніків"...

Обережно, блювотина:

Спойлер

 

1828991775_brehlouprop1.thumb.png.33723b80bd55c12b67c5619af87e0862.png

Не подумали, перед тим, як постити це, про те, що в людей Гугл є?

2) Волинська ОДА займається приїздом Порошенка, замість очистки доріг (відео)

http://p-p.com.ua/news/volynska-oda-zaimaetsya-pryizdom-poroshenka-zamist-ochystky-dorig-video/

Далі - текст - "Волинський облавтодор не займається очисткою доріг від снігу, чим наражає людей на небезпеку."

І, курва, відео - в підлогу і з матюччям, якщо то правда - покажи так, щоб видно було ЗНАКИ і МІСЦЕВІСТЬ!

ФБ голови ОДА ще 6 числа, для відчуття різниці...

279200493_brehlouprop2.png.428fec772807569a1a0140ea2879f458.png

Не соромно брехати? А де ж на такому чесному і кльовому ресурсі тоді півметрові кучугури снігу на зупинках міста, коли до маршрутки доступитися було неможниво недавно, коли сніг сильний був? І відмовки міськради - "спецкомунтранс техніки не має, а то не компетенція ЖЕКів" Своїх "мочити" ніззя?

Ну  і на кого працюють такі "ЗМІ" (підкажу - НЕ в інтересах України) - ясно відразу. І, коли за таке називають їх пі...сами (є в них і така там статейка, за гранню досить - "Сексуальні фантазії з чоловіками: голова Волинської ОДА осоромився на запитання журналіста (відео)" - http://p-p.com.ua/news/seksualni-fantazii-z-cholovikamy-golova-volynskoi-oda-osoromyvsya-na-zapysannya-gurnalista-video/), притому дипломатично так і м'яко, а не напряму - даруйте, ображатися - зайве.

Про брехню одного з "кандидатів в мери", ну, премійованого такого по саме неможу - промовчу - ремонт двору пообіцяти "стопудово в травні 2018" то ж легко, і забути про це легко... Ну нічого, на виборах люди, які збивають взуття по колдой*бинам в центрі міста, і засипають ями, щоб машиною проїхати, будівельним сміттям - ЗГАДАЮТЬ! Але ж немає виборів - не треба і лохам добро робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AgentSmith13 не зрозумів з попереднього посту (в частині чищення доріг) - то ти за красівих, чи за розумних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав 06.01 до Ковеля. Виїхав в 16.00 - траса була завалена снігом, до Ковеля не зустрів ЖОДНОЇ техніки, яка б чистила чи посипала дорогу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, AgentSmith13 сказал:

І, курва, відео - в підлогу і з матюччям, якщо то правда - покажи так, щоб видно було ЗНАКИ і МІСЦЕВІСТЬ!

Я більше 10 років не був у Львові, але відразу впізнав місцевість. Тобі певно дим з пукана очі застилає.

2069499890_.thumb.png.6e6561b910f100274c33315ba1ed6d64.png

https://www.google.com.ua/maps/@50.399633,24.6736032,3a,41.1y,61.32h,88.17t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4MWxoYbAtz-aJ_FJN7-hgg!2e0!7i13312!8i6656?hl=uk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Saddy сказал:

@AgentSmith13 не зрозумів з попереднього посту (в частині чищення доріг) - то ти за красівих, чи за розумних?

Йому на дороги начхати, йому Петю обідили. Тема ж не про дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Я більше 10 років не був у Львові, але відразу впізнав місцевість. Тобі певно дим з пукана очі застилає.

2069499890_.thumb.png.6e6561b910f100274c33315ba1ed6d64.png

https://www.google.com.ua/maps/@50.399633,24.6736032,3a,41.1y,61.32h,88.17t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4MWxoYbAtz-aJ_FJN7-hgg!2e0!7i13312!8i6656?hl=uk

А тепер УВАЖНО подивися, як виглядає те відео на самому сайті. Обрізаний верх і місцевості не видно... То на фб ЩОСЬ ТАКИ ВИДНО...

1198765582_brehlouprop3.png.f97649553073af7bd1ceb68eeadba57a.png

І питання - а де там, звиняйте, такий прямо страшний ПІЗДЄЦ? От в Луцьку після того недавнього грандіозного снігопаду - він був у всій красі, от тільки писати про нього було незручно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, AgentSmith13 сказал:

А тепер УВАЖНО подивися, як виглядає те відео на самому сайті. Обрізаний верх і місцевості не видно... То на фб ЩОСЬ ТАКИ ВИДНО...

Я то уважно подивився, на відміну від тебе.

1 минуту назад, AgentSmith13 сказал:

І питання - а де там, звиняйте, такий прямо страшний ПІЗДЄЦ? От в Луцьку після того недавнього грандіозного снігопаду - він був у всій красі, от тільки писати про нього було незручно....

А де на відео говориться про "такий прямо страшний ПІЗДЄЦ"? На якій секунді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, AgentSmith13 сказал:

1) На врученні Томосу біля Порошенка знепритомнів священик.

http://p-p.com.ua/news/na-vruchenni-tomosu-bilya-poroshenka-zneprytomniv-svyashchenyk/

Теж мені сенсація, та от тільки є та новина на ОДНОМУ вищезгаданому ресурсі і парі взагалі незрозумілих сайтів, на яких докладено відео з "РОССИЯ 1", в т.ч. "яндекс.уа", взагалі заблокований... Ну, в себе "підприцільчики" не ризикнули відео те викласти - там все-таки ніхто без свідомості не падає, зате чітко пропагандонський кацапський текст іде  про "раскольніків"...

Тримай відео, розвінчувач міфів.

 

То фейк чи не фейк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Я то уважно подивився, на відміну від тебе.

А де на відео говориться про "такий прямо страшний ПІЗДЄЦ"? На якій секунді?

Там по одному заголовку можна уявити собі кучугури в людський ріст, лежачі по обочинам і в кюветах перевернуті машини і колапс на дорогах. Але ж такого немає?

Там у них є ще одна статейка -"Савченко, йди у відставку", – волиняни скаржаться на бездіяльність нинішнього губернатора (http://p-p.com.ua/news/savchenko-idy-u-vidstavku-volynyany-skargatsya-na-bezdiyalnist-nynishnogo-gubernatora/)

Цитата: " Дорога міжнародного значення Устилуг-Рівне, на відрізку у 70 км один автомобіль снігоприбиральний, який стояв обабіч. Снігова каша місцями досягала висоти 10-15 см. Їхати неможливо!!!"

По перше - не було стільки снігу, в принципі...

По друге - то і на фото видно.

image.png.c736bb6694825f785bcd95a3e4476325.png

image.png.2bd07d625a2262ccfd295a533531256e.png

Ну нема там ні 10, ні 15 см. Я доречі в самий снігопад їздив у вихідні на рибалку - і нічого страшного не побачив...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, AgentSmith13 сказал:

Там по одному заголовку можна уявити собі кучугури в людський ріст, лежачі по обочинам і в кюветах перевернуті машини і колапс на дорогах. Але ж такого немає?

Ти свою уяву прикрути, а не на людей кидайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, nickel сказал:

Тримай відео, розвінчувач міфів.

 

То фейк чи не фейк?

От здається мені, що він там або послизнувся чи спіткнувся об щось, або, що вірогідніше, банально випустив щось з рук, і встиг зловити, з'їхавши з крісла при тому, а сусіди його підтримали - на відео чітко видно, як він одразу щось до своїх колег говорить - не може людина після СПРАВЖНЬОЇ непритомності так швидко говорити, повір мені, освіта у мене така, що знаю... Та все простіше - досить спитати будь-кого, хто реально втрачав свідомість, чи простто лікаря - невропатолога, він точно розповість.

Ну і назва відео говорить дуже красномовно про автора (тихенько чути шепіт: ка-ца-пи)...Томос. Священник упал возле Порошенко. Обморок возле Порошенко. Мистика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, nickel сказал:

Ти свою уяву прикрути, а не на людей кидайся.

Наведи--но мені приклад, де я на людей кидаюся... (Поціновувачів брехні і жовтизни - не рахуємо)...

Доречі, коменти під тим відео з "обмороком" читав? Ворог на ворогу і ворогом поганяє... І всім ввижаються "раскольнікі", "сатана" і "хахли". No comments...

Там уже Волинські новини про "Томос - недійсний" писати починають...

У них просто є 2 майданчики - ВН - "відносно калітурний" і "Під Прицілом" - для мочилова всього, що не їхня партія). Зате хвалять Шевченка, який Укроп, і, увага, Зеленського (чия партія "Укроп", а?).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100500 разів твої ж власні описи про бійки, ножі, балончики, кулаки до безхатченків, маршрутчиків в твоїх же темах.

шукати не буду, всі їх тут читали.

в цій темі -

В 06.01.2019 в 17:27, AgentSmith13 сказал:

Ти, с*ка, за словами слідкуєш* ПНХ, ідіот!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ти, с*ка, за словами слідкуєш* ПНХ, ідіот! ....

Ну, якби, за безпідставне означення особисто незнайомої людини наркоманом і неробою - прийнято в пику давати, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, AgentSmith13 сказал:

"Ти, с*ка, за словами слідкуєш* ПНХ, ідіот! ....

Ну, якби, за безпідставне означення особисто незнайомої людини наркоманом і неробою - прийнято в пику давати, чи не так?

Де прийнято?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Де прийнято?

ТАМ. Задоволений? Чи треба щоку підставити, чи мо', ср*ку лизнути?"

Рекомендую провести "соціальний експеримент" - підійти на вулиці, бажано, до чимпристойніше вдягненої компанії ТВЕРЕЗИХ людей (щоб не волати потім про бухих гопників, які побили) на зупинці десь, і, дивлячись в очі, чітко і голосно сказати - "ви - наркомани і нероби". Як перепитають, бо не зрозуміють посилу - повторити, можна - тикаючи в обличчя пальцем кожному, для підсилення експресії. Після виходу з травматології - написати ззвіт про враження...

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і останній мій оффтоп в цій темі:

В 06.01.2019 в 17:30, AgentSmith13 сказал:

Поадмінь 10+ серваків, іноді без вихідних

після вихідних цілий ранок сидіти тут на форумі і досить швидко відписувати - мо" не така вже й пильна та напряжна твоя робота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу волинськими дорогами має займатися пан Швейцариця.

Хіба не йде четверта податків облраді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Saddy сказал:

ну і останній мій оффтоп в цій темі:

 

після вихідних цілий ранок сидіти тут на форумі і досить швидко відписувати - мо" не така вже й пильна та напряжна твоя робота?

Сам же написав...

Адмін, який ПОСТІЙНО в милі - фіговий адмін... Значить не працює нормально нічого.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

Походу волинськими дорогами має займатися пан Швейцариця.

Хіба не йде четверта податків облраді?

Йому по барабану - з Швейцарії Волині не видно.

А те, як по його інструкціям приймали бюджет, знімаючи кошти з захищених статей, в т..ч. з перинатального центру - без матів тяжко обговорювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, AgentSmith13 сказал:

ТАМ. Задоволений? Чи треба щоку підставити, чи мо', ср*ку лизнути?"

Рекомендую провести "соціальний експеримент" - підійти на вулиці, бажано, до чимпристойніше вдягненої компанії ТВЕРЕЗИХ людей (щоб не волати потім про бухих гопників, які побили) на зупинці десь, і, дивлячись в очі, чітко і голосно сказати - "ви - наркомани і нероби". Як перепитають, бо не зрозуміють посилу - повторити, можна - тикаючи в обличчя пальцем кожному, для підсилення експресії. Після виходу з травматології - написати ззвіт про враження...

Я, на відміну від тебе, не ходжу з ножами, шокерами, балончиками і не маю проблем з оточуючими мене людьми. А в тебе постійно якісь нерви і по кожному поводу окрема тема на Борді. Тому скоріше від тебе звіт буде ніж від мене. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...