Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
В 05.01.2019 в 16:55, yu2007 сказал:

 

Бггг.

В тему запрошується нероба-наркоман @AgentSmith13 ))

Ти, с*ка, за словами слідкуєш* ПНХ, ідіот!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, AgentSmith13 said:

Ти, с*ка, за словами слідкуєш* ПНХ, ідіот!

 

Закликаю Вас до конструктивного діалогу!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я тебе закликаю - зубки почисть, б...

Неробою-наркоманом будеш БРАТА чи батька свого називати, ОК?

Поадмінь 10+ серваків, іноді без вихідних, а тоді рота розкривай, ОК?

(за темою не слідкую, якщро так написав не ти, а якеь інше х...ло - вибачай).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.01.2019 в 17:04, difoto сказал:

нєбось бюджетник якийсь, що жаліється на злочинну владу?

Так, ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ.

Ні, не жаліюся, а працюю на благо держави, не Президента, КМУ, чи ще колгось, ага... От хотів матюком, а в твою адресу, Ді, не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.01.2019 в 17:19, yu2007 сказал:

 

Слуга народу держави він. Царя-батюшку нашого він підтримує і цілковито схвалює його політику. Всі біди свої пов'язує з діяльністю бояр, які все ніяк не дають царю запровадити "життя по-новому", в тому числі і щодо рівня заробітної плати його опричників.

А ото іди лісом нарешті - я працюю на ДЕРЖАВУ, присягу давав народу України, а не Царю і т.д (з часів Яника ще, і Майдан таки підтримував). А рівень заробітної плати - росте потроху, в країні, курва, війна все-таки, якщо ти ще не помітив, я там про доцільність "підняти всм до 100000" вже писав, але ж чукча не чітатєль, ага...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені так підказує, друже, що ти і не ризикнув би піти на державну службу (то ж доходи треба всі декларувати чесно і всі), а мо' і по вимогах, які для того є, не пройшов би...

І так, для мене Присяга держслужбовця, і Закон - не пусті слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ви ще дивуєтесь, що у владі всі сруться :jeer:

Тут на форумі всі один одного перерізати готові.

А шо буде як до влади (кормушки) пустити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не готовий я нікого перерізати, але коли тебе позаочі обзивають наркоманом (докази, пліз) і неробою (аналогічно), ну і "порохоботом", просто за те, що ти - держслужбовець - no comments...

По їхньому, при Янику я був "яникоботом"? Дзуськи!

Усіх з наступаючим Різдвом Христовим, досить срачу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AgentSmith13 взагалі поважаю вашу мужність працювати у держустанові, якщо ви не маєте пільг як держслужбовець (типу раннього виходу на пенсію, іншого коофіціенту розрахунку пенсії тощо). Я пишу це серйьозно, бо в наш час то треба мати мужність працювати за мізерні гроші.

Усіх з наступаючим Різдвом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Ти, с*ка, за словами слідкуєш* ПНХ, ідіот!

Я не можу зрозуміти твоєї реакції. Я чесно кажучи не знаю які в тебе відносини з ю2007. Але мені особисто його пост показався тролінгом діфото. Розжую: діфото писав про зп ~8000грн яку отримують наркомани і нероби. Бюджетники в середньому отримують таку ж ЗП, того і в тему покликали тебе. Ти вроді дорослий дядько, але коли дивлюсь на твою реакцію, то бачу реакцію пацана років 16-18, попроще, не псуй собі нерви, з таким темпом і сусідами( я про дєда маразматіка і до ліпін не довго)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, halmer сказал:

Я не можу зрозуміти твоєї реакції. Я чесно кажучи не знаю які в тебе відносини з ю2007. Але мені особисто його пост показався тролінгом діфото. Розжую: діфото писав про зп ~8000грн яку отримують наркомани і нероби. Бюджетники в середньому отримують таку ж ЗП, того і в тему покликали тебе. Ти вроді дорослий дядько, але коли дивлюсь на твою реакцію, то бачу реакцію пацана років 16-18, попроще, не псуй собі нерви, з таким темпом і сусідами( я про дєда маразматіка і до ліпін не довго)

ну, соррі, я йому і в ЛС написав, що недочитав трошки, і ДІ відписав - а нах*уа  в приклад ставити МЕНЕ,а, не скажеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ляшко даже на свои предвыборные плакаты фотографируется в корпоративной куртке «Метинвеста». Только логотип на касочке затер. Интересно, это Ахметов с Новинским подсказали, или сам кандидат придумал в порыве льстивого угодничества?

Больше всего в этой истории мне нравится, как совладелец "Метинвеста" Новинский гневно протестует против автокефалии украинской церкви, а его подопечный политик в куртке "Метинвеста" при этом радуется Томосу и призывает называть улицы в Киеве в честь Филарета и Варфоломея.

Світлина від Дениса Казанского.
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Electronshik сказал:

@AgentSmith13 взагалі поважаю вашу мужність працювати у держустанові, якщо ви не маєте пільг як держслужбовець (типу раннього виходу на пенсію, іншого коофіціенту розрахунку пенсії тощо). Я пишу це серйьозно, бо в наш час то треба мати мужність працювати за мізерні гроші.

Усіх з наступаючим Різдвом!

А ото не такі вже вони мізерні, раз я дозволяю собі займатися риболовним спортом... До зустрічі на змаганнях з поплавцевої ловлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

нах*уа  в приклад ставити МЕНЕ,а, не скажеш?

Хз, як варіант, щоб ти йому пояснив, що він мягко кажучи дурачок. Я думаю як би він написав "наркоман-нероба" саме в кавичках, ця фраза звучала б зовсім по іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, AgentSmith13 сказал:

Ти, с*ка, за словами слідкуєш* ПНХ, ідіот!

 

2 часа назад, AgentSmith13 сказал:

І я тебе закликаю - зубки почисть, б...

Неробою-наркоманом будеш БРАТА чи батька свого називати, ОК?

Справжні християнські цінності в Святий вечір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, AgentSmith13 сказал:

Поадмінь 10+ серваків, іноді без вихідних

1101052659_554942.jpg.0fb28fff766f941e5d625e2de7135e35.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Saddy сказал:

 

Справжні християнські цінності в Святий вечір

Справіжні "цінності" показало те чудо, що постило про мене відверту брехню, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, halmer сказал:

Хз, як варіант, щоб ти йому пояснив, що він мягко кажучи дурачок. Я думаю як би він написав "наркоман-нероба" саме в кавичках, ця фраза звучала б зовсім по іншому.

Я, в даний час, щаслива людина, якій НЕОХОТА (та і КК України забороняє травми наносити) пояснювати, що хтось - дурачок, сам зрозуміє, з часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, прихильники ідеї "держслужбовець - кравасіся" підтягнулися... Попуттного вам, Назарчмику і Дуальчику, вітру, далеко, туди, куди не називають вголос...

Ото якби було написано В ЛАПКАХ - я б і не відповів.... Чекаю пояснення автора висеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, halmer сказал:

Хз, як варіант, щоб ти йому пояснив, що він мягко кажучи дурачок. Я думаю як би він написав "наркоман-нероба" саме в кавичках, ця фраза звучала б зовсім по іншому.

НЕ в лапках було, в ЛС - мовчить... Ок, я сволота, а якщо ВСІ держслужбовці - сволота, то як держава взагалі існує????

Ок, на хворих душевно - не обраджаються, чуваку "порохоБОТИ" ввижаються повсюдно.... Його шкода...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, AgentSmith13 сказал:

НЕ в лапках було, в ЛС - мовчить... Ок, я сволота, а якщо ВСІ держслужбовці - сволота, то як держава взагалі існує????

Ок, на хворих душевно - не обраджаються, чуваку "порохоБОТИ" ввижаються повсюдно.... Його шкода...

 

в нього й в думках не було тебе образити, хз чого ти загрився. Саме смішне, що то діфото хєр за мясо не рахує, а винуватий чомусь ю2007 :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, тоді, соррі, Юра, Діфото взагалі нічого про иене не писав, якщо на те пішло... Ще раз кажу - часу "слідкувати за темою" - не маю.

Хлопці - запам'тайте, я міг 100 тисяч разів поїхати в Польщу на роботу, 50 тисяч разів залишитися підприємцем... На держслужбу я пішов свідомо. До мого приходу там було 2 мегабіти Укртелекому і якось клигаючий поштовик, я зробив 2 по гігабіту, нормальні сайти (розробка не моя), пару серверів (документообіг - не я), і надалі буду робити все, щоб ЛЮДИ державу хоч в онлайні ворогом не вважали. Не таке ми вже і зло, варто придивитися, а тоді лити жовч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...