Перейти до змісту
romaxa11

За кого голосувати

Recommended Posts

3 хвилин тому, fedot сказано:

@halcogen це не кредит, порівняння некоректне. 2 роки ти користуєшся одним і тим ж оператором, з обов'язковими платежами, лімітами по часу і смс, трафіком і т.д. За це маєш іфон за 0 єврів. 

ну звертай увагу,

людина перманентно хуйню пише,

і плутає відсотки по іпотеці і споживчі кредити

Поширити це повідомлення

5 minutes ago, Zevs_Isver said:

щоб не привязуватися виключно до іФонів попросив ще 3 стандартних послуги

А як щодо наступних "абсолютних" цифр?

1) Будинок 120 м2, США, газ на опалення і підігрів води - 70 баксів/місяць (згідно написаного вище)

2) Будинок 120 м2, українське Полісся, газ на опалення і підігрів води - 100 баксів/місяць

Це порівняння коректне?

Поширити це повідомлення

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну так я вище й зазначив, що є тарифи з обмеженою, але достатньою (для багатьох) к-стю хвилин і гігабайт, які вартують до 10 євро/міс. 

Цитувати

нещодавно взяла дитині додаткову сімку на вже існуючий "фаміліен-контракт"

ключові слова виділив жирним

Поширити це повідомлення

1 минуту назад, difoto сказал:

Це охоронець і прибиральниця?

Ну не плиточники це точно.

А охоронець (в мене батько працює) заробляє 2250 грн/місяць. Да-да, це реальність, не потрібно тут про мінімалку писати.

Поширити це повідомлення

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

А як щодо наступних "абсолютних" цифр?

1) Будинок 120 м2, США, газ на опалення і підігрів води - 70 баксів/місяць (згідно написаного вище)

2) Будинок 120 м2, українське Полісся, газ на опалення і підігрів води - 100 баксів/місяць

Це порівняння коректне?

ех, херовий з мене пояснювальщик.... :(

при чому тут Полісся?

уточню:

моє питання було про порівняння оплати за газ з іншими  стандартними послугами в цій місцині

Поширити це повідомлення

42 минуты назад, difoto сказал:

ти певне не зрозумів, за що башляють в штатах, да? 

Діма, розумієш , текстом дуже важко передати емоції. Людство ламало голову над цим від самого зародження письма. Відомий письменник Набоков ще 1969 року писав: "Я часто думаю, що повинен існувати спеціальний типографський знак, який означає посмішку, — щось начебто вигнута лінія, лежача навзнак дужка; саме цей значок я поставив би замість відповіді на ваше питання." Але душе швидко ситуація змінилася - в життя кожного увірвалися текстові смайлики (символічні зображення людського обличчя, для передачі емоцій). Щоб навіть ідіот міг зрозуміти емоційну складову прочитаного тексту. Якщо уважно перечитати мій пост ще раз, то там в кінці якраз можна побачити представника сімейства смайликів.

п.с. @fedot, я достатньо коректно відповів, без переходу на особистості?

Редаговано nickel

Поширити це повідомлення

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ось це і треба порівнювати: в Україні - 5 євро, в Німеччині - 9 євро.

Поганенький (якщо інакше не казати) з тебе порівнювач. Я на пріпейд Е+ вкладався в 2 євро на місяць. 

А взагалі, заробляючи середньостатистично 1800-2200 євро на місяць, і проплативши всі необхідні місячні платежі - аби 500 на руках лишилося.

Поширити це повідомлення

5 минут назад, fedot сказал:

Поганенький (якщо інакше не казати) з тебе порівнювач. Я на пріпейд Е+ вкладався в 2 євро на місяць. 

А взагалі, заробляючи середньостатистично 1800-2200 євро на місяць, і проплативши всі необхідні місячні платежі - аби 500 на руках лишилося.

Цікаво, скільки євро залишиться на руках у середньостатистичного українця, після виплати всіх платежів....

Поширити це повідомлення

14 хвилин тому, nickel сказано:

Діма, розумієш , текстом дуже важко передати емоції.

Качумай, чувак. Я так само несерйозно написав, в мене просто смайли закінчились дужкадужкадужкадужка

Поширити це повідомлення

20 minutes ago, fedot said:

"красіво жіть нє запрєтішь")))

26 minutes ago, Zevs_Isver said:

ключові слова виділив жирним

виходить, з мене теж "херовий пояснювальщик"

окай, без "фаміліен-контракт" є купа контрактів від 15 євро/місяць (і це стандартні, а не акційні пропозиції), достатньо зайти на сайти операторів і пересвідчитися. На пріпейд, як федот написав вище, можна вкладатись в 2 євро/місяць)) 

Тепер щодо порівняння "стандартних" послуг, і саме порівняння "абсолютних цифр". 

Візьмемо домашній інтернет. Тут Україна виграє в усіх. Але яку % частку складає ця послуга в загальній сумі обов'язкових щомісячних платежів української сім'ї? А яку % частку складає щомісячна плата за газ? Ось до цього я й написав про Полісся.

З.І. Ще подумалось. Ти чомусь хочеш порівняти вартість проїзного в них і у нас. Як щодо порівняння вартості літри бензину в США і в Україні? :) 

Редаговано yu2007

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

епер щодо порівняння "стандартних" послуг, і саме порівняння "абсолютних цифр". 

Візьмемо домашній інтернет. Тут Україна виграє в усіх. Але яку % частку складає ця послуга в загальній сумі обов'язкових щомісячних платежів української сім'ї? А яку % частку складає щомісячна плата за газ? Ось до цього я й написав про Полісся.

до чого тут єври?....

до чого тут українська сім'я?

я просто хотів знати співвідношення ціни на газове опалення і інших стандартних послуг в окремо взятій місцині на Чикагщині

Поширити це повідомлення

27 хвилин тому, Юріч сказано:

А охоронець (в мене батько працює) заробляє 2250 грн/місяць. Да-да, це реальність, не потрібно тут про мінімалку писати.

Що да-да? Що реальність? 

В мене батько в свої 70 років встає в 4 ранку і потихеньку йде щось робити і заробити, потім в 9 ранку лягає відпочити, бо здоров'я вже не має. Ти ж нормально заробляєш, правда? В батька є субсидія і платить він за комуналку не більше, ніж твій споживчий кошик на дві-три доби, правда? Хулє ти приплів сім'ю з доходом у 8 тисяч? Вибач, то все без образ, але якщо молода сім'я на двох заробляє 8 тисяч - то або наркомани-алкоголіки, або нероби.

Поширити це повідомлення

1 minute ago, Zevs_Isver said:

я просто хотів знати співвідношення ціни на газове опалення і інших стандартних послуг в окремо взятій місцині на Чикагщині

аааа, то ти хотів просто дізнатися від вейвера, скільки він платить за проїзний/телефон/інтернет, щоб порівняти ці цифри з сумою, яку він платить за газ? без жодного стосунку до цифр в Україні? Тепер зрозуміло))))))))

вибач, що назвав тебе маніпулятором))

Поширити це повідомлення

Щойно, yu2007 сказано:

аааа, то ти хотів просто дізнатися від вейвера, скільки він платить за проїзний/телефон/інтернет, щоб порівняти ці цифри з сумою, яку він платить за газ? без жодного стосунку до цифр в Україні? Тепер зрозуміло))))))))

вибач, що назвав тебе маніпулятором))

Алілуя брат !!!

Поширити це повідомлення

Щойно, difoto сказано:

@Zevs_Isver глянь в ПП, це дуже важно!!!! :)

бачив,

за розбірками на форумі все ще не можу зібратися щоб відписатися

Поширити це повідомлення

5 minutes ago, difoto said:

але якщо молода сім'я на двох заробляє 8 тисяч - то або наркомани-алкоголіки, або нероби.

Бггг.

В тему запрошується нероба-наркоман @AgentSmith13 ))

Поширити це повідомлення

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

В тему запрошується нероба-наркоман @AgentSmith13 ))

нєбось бюджетник якийсь, що жаліється на злочинну владу?

Поширити це повідомлення

8 minutes ago, difoto said:

нєбось бюджетник якийсь, що жаліється на злочинну владу?

Слуга народу держави він. Царя-батюшку нашого він підтримує і цілковито схвалює його політику. Всі біди свої пов'язує з діяльністю бояр, які все ніяк не дають царю запровадити "життя по-новому", в тому числі і щодо рівня заробітної плати його опричників.

Поширити це повідомлення

8 минут назад, Kaizen сказал:

Декілька днів думав, чи варто сюди писати (не в останню чергу через "любов" окремих юзерів до новорегів :-) )

Тому спробую максимально уникати конкретних прізвищ укр. політиків і взагалі старатимусь "не вестись".

Все нижче - моя субєктивна думка.

Тезами про найбільш наболілу тему комуналки. Відразу скажу, що жив і працював в 4 країнах Європи: Італія (північ), Німеччина, Норвегія і, звісно, Польща (мінімум 2 місяці, максимум - 19+).

1. Комуналка недешева скрізь. Ціна на основні блага цивілізації плюс-мінус скрізь однакова.
  2. В Україні комуналка є дешевшою від європейської. Орієнтовно на 5-40%.
  3. Де платив за к.п. недорого - там суттєво попрацювали над енергоефективністю будинку. Коштами жильців + кредити євробанків.

Чому ж, на мою думку, в Європі живеться людям краще? Вся справа в ефективності роботі і доданої вартості продукції, яка виготовляється. Навіть стикаючись зі співвітчизниками за кордоном - всі кажуть, що заробляють більше ціною більших зусиль (найчастіше, це більше робочих годин в день чи тиждень), а також виконання роботи за двох (а то й трьох) тут, в Україні. Ще ніхто з українців чи мешканців колишнього совка не сказав, що робить те саме, що й вдома - а отримує більше, живе краще.

Абсолютно не відкидаю тему жахливої корупції тут (в більшості, лише видимості боротьби з нею) і  тисяч політиків, які думають лише над особистим збагаченням, бо завтра відірвуть від кормушки. І через таких гальмується розвиток країни. Скоріш за все, голос віддам за одного з "непрохідних" кандидатів, хоча не впевнений остаточно.

в якому місці у нас комуналка дешевша?

візьміть середню зарплату і % який йде на комуналку-і тоді поговоримо на цю тему!

он людина в США 120 доларів за комуналку віддає

з зарплати в кілька тисяч

а я за ,наприклад,листопад заплатила 2000 грн за комуналку з доходу в кілька тисяч 

і це добре,що зима тепла -а то було б 3000 грн 

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, paksivatova сказано:

он людина в США 120 доларів за комуналку віддає

з зарплати в кілька тисяч

Панянко спокійно, до виборів ще 3 місяці.....:0108:

Поширити це повідомлення

1 hour ago, Kaizen said:

Скоріш за все, голос віддам за одного з "непрохідних" кандидатів, хоча не впевнений остаточно.

А чому не за Зеленського? )))

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз