Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

1 minute ago, Zevs_Isver said:

 

я просто хотів знати співвідношення ціни на газове опалення і інших стандартних послуг в окремо взятій місцині на Чикагщині

 

аааа, то ти хотів просто дізнатися від вейвера, скільки він платить за проїзний/телефон/інтернет, щоб порівняти ці цифри з сумою, яку він платить за газ? без жодного стосунку до цифр в Україні? Тепер зрозуміло))))))))

 

вибач, що назвав тебе маніпулятором))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, yu2007 сказано:

аааа, то ти хотів просто дізнатися від вейвера, скільки він платить за проїзний/телефон/інтернет, щоб порівняти ці цифри з сумою, яку він платить за газ? без жодного стосунку до цифр в Україні? Тепер зрозуміло))))))))

вибач, що назвав тебе маніпулятором))

Алілуя брат !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, difoto сказано:

@Zevs_Isver глянь в ПП, це дуже важно!!!! :)

бачив,

за розбірками на форумі все ще не можу зібратися щоб відписатися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, difoto said:

але якщо молода сім'я на двох заробляє 8 тисяч - то або наркомани-алкоголіки, або нероби.

 

Бггг.

В тему запрошується нероба-наркоман @AgentSmith13 ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

В тему запрошується нероба-наркоман @AgentSmith13 ))

нєбось бюджетник якийсь, що жаліється на злочинну владу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, difoto said:

нєбось бюджетник якийсь, що жаліється на злочинну владу?

 

Слуга народу держави він. Царя-батюшку нашого він підтримує і цілковито схвалює його політику. Всі біди свої пов'язує з діяльністю бояр, які все ніяк не дають царю запровадити "життя по-новому", в тому числі і щодо рівня заробітної плати його опричників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, difoto сказал:

нєбось бюджетник якийсь, що жаліється на злочинну владу?

А бюджетники не люди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Kaizen сказал:

Декілька днів думав, чи варто сюди писати (не в останню чергу через "любов" окремих юзерів до новорегів :-) )

Тому спробую максимально уникати конкретних прізвищ укр. політиків і взагалі старатимусь "не вестись".

Все нижче - моя субєктивна думка.

 

Тезами про найбільш наболілу тему комуналки. Відразу скажу, що жив і працював в 4 країнах Європи: Італія (північ), Німеччина, Норвегія і, звісно, Польща (мінімум 2 місяці, максимум - 19+).

  1. Комуналка недешева скрізь. Ціна на основні блага цивілізації плюс-мінус скрізь однакова.
  2. В Україні комуналка є дешевшою від європейської. Орієнтовно на 5-40%.
  3. Де платив за к.п. недорого - там суттєво попрацювали над енергоефективністю будинку. Коштами жильців + кредити євробанків.

 

Чому ж, на мою думку, в Європі живеться людям краще? Вся справа в ефективності роботі і доданої вартості продукції, яка виготовляється. Навіть стикаючись зі співвітчизниками за кордоном - всі кажуть, що заробляють більше ціною більших зусиль (найчастіше, це більше робочих годин в день чи тиждень), а також виконання роботи за двох (а то й трьох) тут, в Україні. Ще ніхто з українців чи мешканців колишнього совка не сказав, що робить те саме, що й вдома - а отримує більше, живе краще.

 

Абсолютно не відкидаю тему жахливої корупції тут (в більшості, лише видимості боротьби з нею) і  тисяч політиків, які думають лише над особистим збагаченням, бо завтра відірвуть від кормушки. І через таких гальмується розвиток країни. Скоріш за все, голос віддам за одного з "непрохідних" кандидатів, хоча не впевнений остаточно.

в якому місці у нас комуналка дешевша?

візьміть середню зарплату і % який йде на комуналку-і тоді поговоримо на цю тему!

 

он людина в США 120 доларів за комуналку віддає

з зарплати в кілька тисяч

 

а я за ,наприклад,листопад заплатила 2000 грн за комуналку з доходу в кілька тисяч 

і це добре,що зима тепла -а то було б 3000 грн 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Kaizen said:

Скоріш за все, голос віддам за одного з "непрохідних" кандидатів, хоча не впевнений остаточно.

А чому не за Зеленського? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, yu2007 сказал:

Найновіший Іфон:

Україна - 30- 50 тисяч гривень

німеччина - 1 євро 

Маніпулятори такі маніпулятори))

И тарифный план сравни сразу.

Сколько у них безлим в сети + 30 мин на остальные номера ( вкл 6 стран) + безлим 4ж? У меня меньше 2 евро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, halcogen сказал:

Xто більше лєнточек перерізав, той кращий президент )

Плюси нинішньго

1) безвіз

2) томос

Мінуси

1) так і не зміг посадити трьоx своїx друзів

2) обвал гривні, інфляція

3) підвищення тарифів (в 11 раз) на газ

 

І підсумок - xолодильник почав перемагати телевізор (

Минус- не положил брукивку на Майдане за свой счет - первое обещание.

Самый жирный минус - ничего не сделал с Войной.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, halcogen сказал:

Xто більше лєнточек перерізав, той кращий президент )

Плюси нинішньго

1) безвіз

2) томос

Мінуси

1) так і не зміг посадити трьоx своїx друзів

2) обвал гривні, інфляція

3) підвищення тарифів (в 11 раз) на газ

 

І підсумок - xолодильник почав перемагати телевізор (

Минус- не положил брукивку на Майдане за свой счет - первое обещание.

Самый жирный минус - ничего не сделал с Войной.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

нєбось бюджетник якийсь, що жаліється на злочинну владу?

Бюджетнік кстаті мєга-странний, бо так як хвалиться своїми фотоапаратами-спінінгами-комп'ютером-шокером-фанаріком-ножичком, то ніфіга не скажеш що бюджетник. На покупку того всього добра доходи треба мати далеко не бюджетні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, difoto said:

Що да-да? Що реальність? 

В мене батько в свої 70 років встає в 4 ранку і потихеньку йде щось робити і заробити, потім в 9 ранку лягає відпочити, бо здоров'я вже не має. Ти ж нормально заробляєш, правда? В батька є субсидія і платить він за комуналку не більше, ніж твій споживчий кошик на дві-три доби, правда? Хулє ти приплів сім'ю з доходом у 8 тисяч? Вибач, то все без образ, але якщо молода сім'я на двох заробляє 8 тисяч - то або наркомани-алкоголіки, або нероби.

 Перший раз за десяток років когось мінусанув... Таке відчуття що ти за межі Луцька не виїжаєш... не потрібно обзивати людей.

А все тому що майже всі мої родичі на Волині, в Нововолинську, в райцентрах та в селах - заробляють менше 8 тис на місяць на сім'ю, бо не всі живуть в Луцьку, не всюди такі зарплати і не всюди є робота, а якщо і існує хоч якась робота - то платять майже самий мінімум, бо на одне робоче місце завжди є кілька бажаючих працювати навіть за мінімальну зарплату. І в людей залишається дуже мало варіантів... або їхати на заробітки або працювати вдома але майже за мінімум.

І до речі, чим далі від Луцька тим все дорожче - від продуктів до одягу. В областному центрі дорожче ніж по області тільки житло та будівельні послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мляя народ ось читаю та тупо впадаю у шок: інтернет, провайдери шмайдери та проча ху...єта. Народ це те, без чого жити не можна?

 

Зайдіть у магазини чи на ринок і подивіться ціни! І порівняйте ці ціни з європейськими. Я порівняв, і порівняння було не на користь нашої держави. І розумієш що це ще не все, що ціни будуть далі рости, немає альтернативи. Я вже напівжартома казав своїм друзям що скоро за продуктами буде вигідніше їхати у ту саму Польщу, ніж купляти тут.

І ще...нічого що починаєш думати: чи проживеш ти в теплій хаті чи тобі вирублять тепло за те що ти не можеш проплатити? Чи навіть ти платиш, але твоя міська влада зробила так що якійсь там нафтогаз чи ще хтось тупо вирубав газ, тепло, воду (потрібне підкреслити) через боргі всього міста? І далі роби що хоч при холодних батареях і потім оба-на рятівник наш, мля, весь у білому президент! Це, мля його робота?! Чи може було б вірно його роботою вкоротити чиїсь апетити? 

Чи  коли зі скорботною міною на обличчі тобі розказують про те що вартість газу підвищиться на ще конкретну величину тому що якійсь козли з МВФ не дадуть кредит, без якого буде ойойой всім, але ти цього навіть не відчуєш, але чітко відчуєш підвищення апетитів влади, побачивши нову платіжку за комунальні і розумієш що ти ніх..я не вдієш, бо ти раб центрального опалення, водопостачання і або ти платиш карколомну ціну, або йдеш на поклін до чинуш по субсидію, і ці чинуші тобі розказують про те що ти можеш мати а що ні? І вони вже зможуть прийти і перевірити чи не намазуєш ти на бутерброд ікру чи ще щось? Чи бачили як плачуть ті пенсіонери, яким чомусь не нарахували субсидії, і вони отримали рахунки за комунальні послуги більші ніж їх мінімальні пенсії? Я це бачив, і тоді мені більш всього хотілось взяти свою сім'ю, емігрувати за кордон у якусь нормальну країну та забути цю країну як кошмарний сон! 

Я недарма питав про рівень цін на комуналку в нас та за кордоном. Щоб всі почали розуміти: що ми платимо та за що саме платимо. Щоб ця бл...ска влада не брехала нам про те що ми мало платимо за комуналку і її треба ще піднімати. Щоб люди розуміли що ми вже маємо європейській рівень цін при африканському рівні зарплати. Щоб всі ми усвідомлювали те в якій банановій республіці країні ми живемо. Щоб не велись на тих уродів які пнуться у владу, бувші у цій системі вже енну кількість років на різних посадах, при цьому нічого абсолютно не зробивши для народу.

Ось чому я ніколи не проголосую за цю владу. Та за всіх тих, які були при владі.

Гарний приклад від США за комуналку, я наводив приклад по Угорщині, може ще хтось наведе приклад по інших країнах? Панове, ви були та буваєте за кордоном, невже важко спитати скільки там платять? Треба щоб це знали всі, щоб ця влада перестала спекулювати цим питанням!

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romanc сказано:

Самый жирный минус - ничего не сделал с Войной.

Ти в своєму розумі?

А що МОЖНА зробити проти Росії, крім як здатися?
Що би Ти , або хтось інший зробив з цією війною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

Ти в своєму розумі?

А що МОЖНА зробити проти Росії, крім як здатися?
Що би Ти , або хтось інший зробив з цією війною?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

І?

Ти наприклад, ТОДІ міг припустити, що Росія вторгнеться?

ШО? Росія на той час вже Крим віджала. І на Донбасі, по-твоєму, шахтьори воювали і міста захоплювали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОК.В нас,послухаєш,всі все знають,як робити.Кухарки,на кухні.Муляри,на будівництві.АЙтішники,на компутерах,мєбєльщики на меблях...Всі міють "державою керувати"

А що і як президент може зробити з Войной? Ну от контретно,що саме???

ЗЮ.На минулих виборах за Порошенка не голосував.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, Zevs_Isver said:

для порівняння вкажи ще місячну ціну за - інтеренет, телефон, страхову на авто, проїздний квиток

Вибачай що не одразу відповів бо за вами не встигаю...

Домашній кабельний інтернет в США коштує приблизно $60 на місяць, звязок та інтернет на мобільному теж близько $50-60 на місяць... я користуюся найкращою але й найдорожчою компанією мобільного звязку для свого бізнесу (щоб всюди, і в горах і в пустелі був хороший звязок), з безлімітним інтернетом на телефонах (дві лінії на один акаунт - в мене і в дружини) але на "хотспот" (роздача інтернету на планшет чи ноут) дають тільки по 15Gb, далі швидкість взагалі падає. Ну і одразу виплачується два айфониХ (на два роки по $44 без процентів)... все разом $215 в місяць.

Страховка на авто у нас близько $960 в рік за Джету 2015 року, хоча друг за нову Тойоту Кемрі 2018 року в повному фарші (купив за $37000) платить $180 в місяць.

Ну і, громадським транспортом не користуємося тому не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, difoto сказал:

Що да-да? Що реальність? 

В мене батько в свої 70 років встає в 4 ранку і потихеньку йде щось робити і заробити, потім в 9 ранку лягає відпочити, бо здоров'я вже не має. Ти ж нормально заробляєш, правда? В батька є субсидія і платить він за комуналку не більше, ніж твій споживчий кошик на дві-три доби, правда? Хулє ти приплів сім'ю з доходом у 8 тисяч? Вибач, то все без образ, але якщо молода сім'я на двох заробляє 8 тисяч - то або наркомани-алкоголіки, або нероби.

 

1. Збав трохи інтонацію. Слова типу "приплів" до себе не приємлю, тим паче, що я спілкуюсь з тобою нормально.

2. Мій батько (як і твій) на пенсії і вже це дає йому право не працювати. Право, але не можливість. Бо з нашимм пенсіями, пенсіонерам доводиться працювати.

3. При чому тут скільки я заробляю до зарплатні охоронника?

4. Ти нічого не знаєш про мого батька і наші відносини. Але якщо цікаво, то він з нами ніколи не жив (при мені то точно) і ніколи не допомагав. Один раз за все життя заплатив аліменти в розмірі 33 рубля (на двох дітей), хоча працював майже завжди в автосервісі і мав інколи за день до 500 рублів (це при союзі). Це з його слів. Сперечатися на цей рахунок небуду, але він тоді не бідував, їздив на нульовій вісмірці і носив адідас).

5. Субсидії він не має, бо все своє життя жив на широку ногу, пив, гуляв, кинув одну сім'ю, потім іншу... В остатку залишився без житла. Зараз знімає кімнату в двокімнатній квартирі за 1000 грн. Получає пенсію 1600 грн і зарплату охоронника 150 грн/день (робить з 18.00 до 9.00 ранку, день через день). 

До речі, і квартиру, і роботу, знайшли йому сини, хоча він і того не заслужив.

 

А про наркоманів тобі вище @Waver добре написав. Ти дійсно десь відірваний від реальності чи по простоті своїй, чи навмисно так тролиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, volks сказано:

ШО? Росія на той час вже Крим віджала. І на Донбасі, по-твоєму, шахтьори воювали і міста захоплювали?

 Коли наші війська заходили в Луганськ та оточували Донецьк ,  Порох говорив за АТО, ТИ тоді міг передбачити , що Росія перетне кордон?Не знаєш часом, які кандидати  пропоеують ШВИДКЕ  вирішення війни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да не буде цього. Подивіться на Абхазію, або Придністров'я. Якщо ще більш песимістично то Північний Кіпр. І приміряйте це до Криму.

А за закінчення війни. Ну певно треба готуватись до ролі Ізраїлю який живе як фортеця в умовах осади.

Поки Росії вигідно то там буде війна. Найгірше те що там росте покоління, абсолютно вороже до України, як і в нас, абсолютно вороже до Росії. Що далі? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...