Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, nickel сказано:

Як ти там виживаєш на 400 баксів? Візьми якийсь підробіток чи що. :)

ти певне не зрозумів, за що башляють в штатах, да? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
16 minutes ago, Zevs_Isver said:

телефон

Найновіший Іфон:

Україна - 30- 50 тисяч гривень

німеччина - 1 євро 

Маніпулятори такі маніпулятори))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Найновіший Іфон:

Україна - 30- 50 тисяч гривень

німеччина - 0 євро. 

Маніпулятори такі маніпулятори))

єбать, 30-50 тич гривень в місяць це жопа

Спойлер

сарказм

 

 

без образ, питання було до @Waver , хочеться даних з  перших рук, а не те що "знайома маминої сестри" розповідала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Найновіший Іфон:

німеччина - 0 євро. 

Правда! От лише @yu2007 сором'язливо замовчує про залочений "Іфон" під конкретного оператора та  дворічний контракт на кабальних умовах.

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

Маніпулятори такі маніпулятори))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, fedot сказано:

Правда! От лише @yu2007 сором'язливо замовчує про залочений "Іфон" під конкретного оператора та  дворічний контракт на кабальних умовах.

ще й напевно тарифний план з дорожчої частини списку

 

але "знайома маминої сестри" розповідала  що іФон 0 коштує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver само собою.

Я брав контрактного в свій час на О2, то за два роки переплатив не менш, як 30%. Але сам телефон коштував 1 євро

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, fedot said:

Правда! От лише @yu2007 сором'язливо замовчує про залочений "Іфон" під конкретного оператора та  дворічний контракт на кабальних умовах.

 

Ну так зєвс хоче почути від вейвера, що він платить 50-100 баксів в місяць за телефонний зв*язок для порівняння цієї цифри з українськими тарифами. Але те, що в цю цифру закладено і виплату впродовж 2 років, наприклад, новенького айфона, чомусь "сором'язливо замовчує".

 

А "знайома маминої сестри" в Німеччині нещодавно взяла дитині додаткову сімку на вже існуючий "фаміліен-контракт", з купою хвилин і гігіабайт (щось типу ватафон ред ель), але без телефона. Платить менше 10  євро на місяць. Ось це і треба порівнювати: в Україні - 5 євро, в Німеччині - 9 євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Ну так зєвс хоче почути від вейвера, що він платить 50-100 баксів в місяць за телефонний зв*язок для порівняння цієї цифри з українськими тарифами. Але те, що в цю цифру закладено і виплату впродовж 2 років, наприклад, новенького айфона, чомусь "сором'язливо замовчує".

швидше за все то просто тариф, з іФоном може бути дорожче,

бо ціна іФона просто розмазана на 24 місяці

 

щоб не привязуватися виключно до іФонів попросив ще 3 стандартних послуги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@halcogen це не кредит, порівняння некоректне. 2 роки ти користуєшся одним і тим ж оператором, з обов'язковими платежами, лімітами по часу і смс, трафіком і т.д. За це маєш іфон за 0 єврів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Waver сказал:

Порівнюючи США та Україну завжди беріть до уваги що вся система інша, бо в США за житло (придбане чи орендоване) віддається близько 30% сімейного доходу, а в тих хто заробляє зовсім мало, тобто в звичайних робітників - на оплату житла йде близько 40% від свого місячного доходу. А хто живе чи працює тільки сам - не менш ніж 50% від свого доходу знімаючи чи придбавши тісну стару квартирку в районі де подешевше.

 

В нас (в Луцьку) орендована квартира, однушка десь в єбєн@х від 100 баксів + комунпослуги (ще 50 $). Сім'я, яка заробляє зовсім мало,  це на двох тисяч 8 грн (300 $). Порахуєш процент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Zevs_Isver said:

швидше за все то просто тариф, з іФоном може бути дорожче,

бо ціна іФона просто розмазана на 24 місяці

 

 

Ну так я вище й зазначив, що є тарифи з обмеженою, але достатньою (для багатьох) к-стю хвилин і гігабайт, які вартують до 10 євро/міс. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, fedot сказано:

@halcogen це не кредит, порівняння некоректне. 2 роки ти користуєшся одним і тим ж оператором, з обов'язковими платежами, лімітами по часу і смс, трафіком і т.д. За це маєш іфон за 0 єврів. 

ну звертай увагу,

людина перманентно хуйню пише,

і плутає відсотки по іпотеці і споживчі кредити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Zevs_Isver said:

щоб не привязуватися виключно до іФонів попросив ще 3 стандартних послуги

 

А як щодо наступних "абсолютних" цифр?

1) Будинок 120 м2, США, газ на опалення і підігрів води - 70 баксів/місяць (згідно написаного вище)

2) Будинок 120 м2, українське Полісся, газ на опалення і підігрів води - 100 баксів/місяць

 

Це порівняння коректне?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Юріч сказано:

Сім'я, яка заробляє зовсім мало,  це на двох тисяч 8 грн

Це охоронець і прибиральниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну так я вище й зазначив, що є тарифи з обмеженою, але достатньою (для багатьох) к-стю хвилин і гігабайт, які вартують до 10 євро/міс. 

Цитувати

нещодавно взяла дитині додаткову сімку на вже існуючий "фаміліен-контракт"

ключові слова виділив жирним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, difoto сказал:

Це охоронець і прибиральниця?

 

Ну не плиточники це точно.

А охоронець (в мене батько працює) заробляє 2250 грн/місяць. Да-да, це реальність, не потрібно тут про мінімалку писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

А як щодо наступних "абсолютних" цифр?

1) Будинок 120 м2, США, газ на опалення і підігрів води - 70 баксів/місяць (згідно написаного вище)

2) Будинок 120 м2, українське Полісся, газ на опалення і підігрів води - 100 баксів/місяць

Це порівняння коректне?

 

ех, херовий з мене пояснювальщик.... :(

при чому тут Полісся?

 

уточню:

моє питання було про порівняння оплати за газ з іншими  стандартними послугами в цій місцині

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, difoto сказал:

ти певне не зрозумів, за що башляють в штатах, да? 

Діма, розумієш , текстом дуже важко передати емоції. Людство ламало голову над цим від самого зародження письма. Відомий письменник Набоков ще 1969 року писав: "Я часто думаю, що повинен існувати спеціальний типографський знак, який означає посмішку, — щось начебто вигнута лінія, лежача навзнак дужка; саме цей значок я поставив би замість відповіді на ваше питання." Але душе швидко ситуація змінилася - в життя кожного увірвалися текстові смайлики (символічні зображення людського обличчя, для передачі емоцій). Щоб навіть ідіот міг зрозуміти емоційну складову прочитаного тексту. Якщо уважно перечитати мій пост ще раз, то там в кінці якраз можна побачити представника сімейства смайликів.

 

п.с. @fedot, я достатньо коректно відповів, без переходу на особистості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ось це і треба порівнювати: в Україні - 5 євро, в Німеччині - 9 євро.

Поганенький (якщо інакше не казати) з тебе порівнювач. Я на пріпейд Е+ вкладався в 2 євро на місяць. 

А взагалі, заробляючи середньостатистично 1800-2200 євро на місяць, і проплативши всі необхідні місячні платежі - аби 500 на руках лишилося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

п.с. @fedot, я достатньо коректно відповів, без переходу на особистості?

Абсолютно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, fedot сказал:

Поганенький (якщо інакше не казати) з тебе порівнювач. Я на пріпейд Е+ вкладався в 2 євро на місяць. 

А взагалі, заробляючи середньостатистично 1800-2200 євро на місяць, і проплативши всі необхідні місячні платежі - аби 500 на руках лишилося.

 

Цікаво, скільки євро залишиться на руках у середньостатистичного українця, після виплати всіх платежів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

Діма, розумієш , текстом дуже важко передати емоції.

Качумай, чувак. Я так само несерйозно написав, в мене просто смайли закінчились дужкадужкадужкадужка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, fedot said:

Поганенький (якщо інакше не казати) з тебе порівнювач. Я на пріпейд Е+ вкладався в 2 євро на місяць. 

А взагалі, заробляючи середньостатистично 1800-2200 євро на місяць, і проплативши всі необхідні місячні платежі - аби 500 на руках лишилося.

"красіво жіть нє запрєтішь")))

 

26 minutes ago, Zevs_Isver said:

ключові слова виділив жирним

виходить, з мене теж "херовий пояснювальщик"

 

окай, без "фаміліен-контракт" є купа контрактів від 15 євро/місяць (і це стандартні, а не акційні пропозиції), достатньо зайти на сайти операторів і пересвідчитися. На пріпейд, як федот написав вище, можна вкладатись в 2 євро/місяць)) 

 

Тепер щодо порівняння "стандартних" послуг, і саме порівняння "абсолютних цифр". 

Візьмемо домашній інтернет. Тут Україна виграє в усіх. Але яку % частку складає ця послуга в загальній сумі обов'язкових щомісячних платежів української сім'ї? А яку % частку складає щомісячна плата за газ? Ось до цього я й написав про Полісся.

 

З.І. Ще подумалось. Ти чомусь хочеш порівняти вартість проїзного в них і у нас. Як щодо порівняння вартості літри бензину в США і в Україні? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

епер щодо порівняння "стандартних" послуг, і саме порівняння "абсолютних цифр". 

Візьмемо домашній інтернет. Тут Україна виграє в усіх. Але яку % частку складає ця послуга в загальній сумі обов'язкових щомісячних платежів української сім'ї? А яку % частку складає щомісячна плата за газ? Ось до цього я й написав про Полісся.

 

до чого тут єври?....

до чого тут українська сім'я?

 

я просто хотів знати співвідношення ціни на газове опалення і інших стандартних послуг в окремо взятій місцині на Чикагщині

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Юріч сказано:

А охоронець (в мене батько працює) заробляє 2250 грн/місяць. Да-да, це реальність, не потрібно тут про мінімалку писати.

Що да-да? Що реальність? 

В мене батько в свої 70 років встає в 4 ранку і потихеньку йде щось робити і заробити, потім в 9 ранку лягає відпочити, бо здоров'я вже не має. Ти ж нормально заробляєш, правда? В батька є субсидія і платить він за комуналку не більше, ніж твій споживчий кошик на дві-три доби, правда? Хулє ти приплів сім'ю з доходом у 8 тисяч? Вибач, то все без образ, але якщо молода сім'я на двох заробляє 8 тисяч - то або наркомани-алкоголіки, або нероби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...