Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Підтримуй, підтримуй.

А  то ТС Ромаха доображався Петруся-і де тепер Ромаха?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 minute ago, Nokian said:

Підтримуй, підтримуй.

А  то ТС Ромаха доображався Петруся-і де тепер Ромаха?

 

До речі, а де Ромаха? Хтось його бачив з липня 2018го? Чи бува не виїхав він закордон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

До речі, а де Ромаха? Хтось його бачив з липня 2018го? Чи бува не виїхав він закордон?

Є він, в пейсбуці пише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Окунь, козя мордв...

ЩО тобі не так з моїми прогнозами?

Конкретно.

конкретно тут ))) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.01.2019 в 14:38, diezel сказал:

Поки українців бачив тільки на форумі, ніяких очікувань не було взагалі. Отак прочитаєш генетичного раба Електронщика, твердолобого Маньяка11, безініціативного нікеля чи взагалі, таке як ю2007 і думаєш, що шансів в України нема

 

Нюню генетичний нераб ти наш. То не ваш часом вибір керує нашою країною?

Я вже питав всіх прихильників цієї кодли влади, що зараз править спитаю ще раз: ви платите за комунальні послуги з субсидією чи без? Чи може низька ціна і треба задерти її ще вище щоб дойшло до всіх? У Франції чуть революція не почалась через спробу геть незначного на наш погляд підвищення вартості пального, то наша б влада французами була б гільотована після такого підвищення цін на все! 

 

В 03.01.2019 в 14:38, diezel сказал:

От я і подумав, що все тут, в Україні, буде добре. І думав так до часу, поки не поздоровив кума із новим 2019 роком, а він мені - "Ти чув? Зеленський в президенти іде, от молодець, оце класно!!!". Людина, яку я знаю довше, ніж Україну, не новиною, а оцею реакцією ввалила мені піддих так, що я ще десь хвилин п'ять повторював "сук*, сук*, сук*". Потім я ще був в банку і там керуючий мені трохи інсайду по темі вивалив.

 

І що? Кум висловив свою думку, яка не збігається з твоєю, і в тебе інших слів не знайшлось? Чи Порошенко наше всьо?

 

Нещодавно був у одній європейській країні, і був шокований інформацією по цінах та вартістю комунальних послуг в них (це не Західна Європа). Я спитав, скільки вони платять за опалення. Так ось: приблизно 1 євро= 1 квадратний метр. А ми вже скільки? І як ця владна сволота сміє нам ще брехати що ми не платимо європейські ціни?! Ми вже давно платимо європейські ціни за все! І За одяг, за харчування і вже наближуємось за комунальні! Але ж зарплати не європейські! То чому ми маємо голосувати за цю владу?

Може слід вибирати тих, хто раніше і близько не був при владі? Що можуть запропонувати ті, хто там вже сидить десятками років, дупами поприроставши до владних крісел?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, Electronshik said:

 

Нюню генетичний нераб ти наш. То не ваш часом вибір керує нашою країною?

Я вже питав всіх прихильників цієї кодли влади, що зараз править спитаю ще раз: ви платите за комунальні послуги з субсидією чи без? Чи може низька ціна і треба задерти її ще вище щоб дойшло до всіх? У Франції чуть революція не почалась через спробу геть незначного на наш погляд підвищення вартості пального, то наша б влада французами була б гільотована після такого підвищення цін на все! 

 

І що? Кум висловив свою думку, яка не збігається з твоєю, і в тебе інших слів не знайшлось? Чи Порошенко наше всьо?

 

Нещодавно був у одній європейській країні, і був шокований інформацією по цінах та вартістю комунальних послуг в них (це не Західна Європа). Я спитав, скільки вони платять за опалення. Так ось: приблизно 1 євро= 1 квадратний метр. А ми вже скільки? І як ця владна сволота сміє нам ще брехати що ми не платимо європейські ціни?! Ми вже давно платимо європейські ціни за все! І За одяг, за харчування і вже наближуємось за комунальні! Але ж зарплати не європейські! То чому ми маємо голосувати за цю владу?

Може слід вибирати тих, хто раніше і близько не був при владі? Що можуть запропонувати ті, хто там вже сидить десятками років, дупами поприроставши до владних крісел?

Пропоную комусь зробити тур по європейских країнах і зробити опитування скільки вони платять за опалення... або, якщо хтось знаходиться в одній з європейских країн - сказати скільки платите персонально або зробити декілька таких опитувань у місцевих.

Почну з себе та своєї родини:

У нас,  в холодному взимку та жаркому влітку Чикаго...  зовсім нічого не ясно )))  бо маю на все безліміт в квартирі 70 кв. метрів (опалення, кондиціонер, газ, вода холодна та гаряча, сміття, швидкісний інтернет + баня, сауна, бассейн та спортзал) - платимо $120 на місяць. Хоча в попередній квартирі теж близько 70кв.м. але в старому будинку,  за електрику (був електричний бойлер для підігріву води, електроплитка та духовка, та повітря грілося теж електрикою) - платили близько $160 на місяць.

В моїх батьків будинок близько 185 м.кв. і за газ (бойлер для нагріву води у них теж газовий) за останній місяць (проживає 4 людей) вони заплатили $115... єдине, що проживають вони в штаті Вашингтон і зима там не така сильна, а верніше приморозки тільки вночі та зранку.

Сестра за останній місяць (є газовий бойлер і теж проживає в штаті Вашингтон і теж з дітьми їх четверо) за газ заплатила $90 за будинок 140 кв.м...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто в Америці за газ платять ВСІ.

А в нас походу коли  платиш за себе  , то в цю ціну ще включено тих, хто не платить взагалі.

Ну і ще 120 платиться і влітку?

Тоді за рік виходить 2400, не так вже й мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Electronshik сказал:

одній європейській країні (це не Західна Європа).

А не простіше замість семи слів написати одне - назву країни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Nokian сказал:

Просто в Америці за газ платять ВСІ.

А в нас походу коли  платиш за себе  , то в цю ціну ще включено тих, хто не платить взагалі.

Ну і ще 120 платиться і влітку?

Тоді за рік виходить 2400, не так вже й мало.

ви попросіть американця,хай скаже ,який % доходу місячного він витрачає на комуналку

а тоді подивіться який % від місячного доходу вам доводиться віддавати за ці послуги (але без субсидіі,якщо вона є)

 

це буде об'єктивна картина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, halcogen сказал:

Не знаю як там Чикаго, але Європа мерзне, тобто економить газ, по ТВ показували. А в нас народ від кабальної ціни на газ  соціально захищений субсидіями.

по тв й не про таке брешуть 

 

мені доводилося бувати лише в Польщі

наприклад, в перших числах жовтня 2018 року ми орендували квартиру в передмісті Любліна в спальному районі

в той час,в Україні централізоване опалення ще не включали

мене вразило,тільки заходиш в під'їзд -зразу на стіні висить батарея і вона гаряча!

в квартирі теж опалення вже було ввімкнене,дуже тепло 

я вперше побачила батарею в під'їзді!

і де тут та страшна економія,про яку всі розказують ?

 

а в 2017 році ми зупинялися в готелі

було дуже холодно на вулиці і я тоді теж чула,як європейці економлять і мерзнуть ,думала що в готелі буде холодно

в результаті в готелі було зажарко!

 

так,досвід у мене малий-але я переконалася,що то казочки полякати українців,що європейці економлять/мерзнуть

може просто раціонально використовують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, yu2007 сказал:

де-де, а от по закордонному виборчому округу Зеленський таки добряче "вдує" петру олексійовичу

 

правильно так: "І веселе Різдво то суто слуги народу заслуга, він (Порошенко) тут ні при чому)))"

Теперь благодаря Южаниной все стали на консульский учет))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина тоже европейская страна, как и Молдавия и РБ))

А в ЕС цена на коммуналку не сильно зависит от развитости страны, опять же глобализация, поэтому соотношение коммунальных платежей к зп самое высокое в Болгарии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, paksivatova сказал:

 

я вперше побачила батарею в під'їзді

Зайдіть до мене в панельку - побачите вдруге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Зайдіть до мене в панельку - побачите вдруге.

хотіли б,щоб зашла-написали б адресу

 

крім того,ще раз зверну увагу в Європі,де "економлять і мерзнуть" в перших числах жовтня вже обігрівалися квартири

а у вас коли тепло подали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, paksivatova сказал:

 

а у вас коли тепло подали?

В мене автономне і утеплений будинок - половину грудня було вимкнене опалення і постійно +22-23. А центральне потрібно повністю переробляти, щоб не було так, що одні гріють вулицю відкритими вікнами, а інші мерзнуть

6 минут назад, paksivatova сказал:

хотіли б,щоб зашла-написали б адресу

Кравчука 7

А взагалі вже почався знову оффтоп. Повторюсь, в нас в країні ЖОДНА сфера не працює нормально - все через жопу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, yu2007 сказано:

Підтримую! Переходьте з особистих на узагальнені!

один ти "образився" чомусь. Може, в тебе якась уява збочена?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

А центральне потрібно повністю переробляти, щоб не було так, що одні гріють вулицю відкритими вікнами, а інші мерзнуть

Кравчука 7

А взагалі вже почався знову оффтоп. Повторюсь, в нас в країні ЖОДНА сфера не працює нормально - все через жопу. 

Ну уже разрешили индивидуальные счетчики тепла. Платить за свою часть потребленного тепла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там декілька сторінок тому була хороша думка про плюси і мінуси. Давайте пройдемось по кожному кандидату. Почнемо з плюсів Пєті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, volks сказал:

Там декілька сторінок тому була хороша думка про плюси і мінуси. Давайте пройдемось по кожному кандидату. Почнемо з плюсів Пєті.

Мы, Украинцы, еще живые)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, volks сказано:

Давайте пройдемось по кожному кандидату. Почнемо з плюсів Пєті.

Пєтя хоч щось зробив, хоч лєнточки перерізав. Інші кандидати взагалі нічого :), бо не були на посаді президента.

Ти пропонуєш проаналізувати, хто чого більше наобіцяв? Чи з таких плюсів як "вона дуже умна!" ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, volks сказал:

А не простіше замість семи слів написати одне - назву країни?

Угорщина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч це і офтоп але напишу вже про платежі тут і більш не буду.

Якщо порівнювати платежі за комунальні в Україні та Європі то треба, як вірно було написано вище порівнювати доходи і % по тратах. В нас це стає питанням виживання, там ні. Але я хотів сказати що ми тихцем наближаємось до цін у Європі, а деякі вже і вище а ця влада клеїть дурника, розказуючи що ми повинні падати їм у коліна і дякувати що в нас не європейські ціни! Навіщо така брехня в епоху безвіза?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Waver сказано:

І до речі, ще одна родичка відписалась... в будинку 120 кв.м за газ (тепло та нагрів води) вона заплатила $70.

для порівняння вкажи ще місячну ціну за - інтеренет, телефон, страхову на авто, проїздний квиток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Waver сказал:

У нас,  в холодному взимку та жаркому влітку Чикаго...  зовсім нічого не ясно )))  бо маю на все безліміт в квартирі 70 кв. метрів (опалення, кондиціонер, газ, вода холодна та гаряча, сміття, швидкісний інтернет + баня, сауна, бассейн та спортзал) - платимо $120 на місяць.

 

22 минуты назад, Waver сказал:

Порівнюючи США та Україну завжди беріть до уваги що вся система інша, бо в США за житло (придбане чи орендоване) віддається близько 30% сімейного доходу, а в тих хто заробляє зовсім мало, тобто в звичайних робітників - на оплату житла йде близько 40% від свого місячного доходу. А хто живе чи працює тільки сам - не менш ніж 50% від свого доходу.

Як ти там виживаєш на 400 баксів? Візьми якийсь підробіток чи що. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...