Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, Юріч сказано:

 

 

Цікаво так...ви там маєте, а Юля наша :)

ну добре юля пенсіонерів нехай буде + певних осіб , які будуть голосувати через жіночу солідарність, але от проблема в тому, що там якраз і є велика явка на виборах. Бо багато отих , що лайкають Зеленського в youtube, на вибори не підуть або поїдуть за кордон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
15 minutes ago, charlie said:

 Бо багато отих , що лайкають Зеленського в youtube, на вибори не підуть або поїдуть за кордон

де-де, а от по закордонному виборчому округу Зеленський таки добряче "вдує" петру олексійовичу

 

1 hour ago, zaHARE said:

І веселе Різдво то суто народу заслуга,він тут ні при чому)))

правильно так: "І веселе Різдво то суто слуги народу заслуга, він (Порошенко) тут ні при чому)))"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я чесно кажучи взагалі не розумію де в нього береться 8-12%, тупе домальовування за $. Це як на минулих виборах, не було рейтингу, тут бац і за тиждень по куплених соцопитуваннях він став оver 30% , ще за тиждень до 50% отак і пішли голосувати  за однотурового... він багатий, бізнесмен, то може не буде красти ахахахахахаха. так мені говорили тоді мої знайомі, які хотіли голосувати за нього.

Ви спитайте у знайомих пенсіонерів, особливо у тих, у  кого 1500 грн пенсія при теперішніх цінах, в шоколада колосальний зараз антирейтинг у основного електорату країни, та що там казати, його просто ненавидять  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, charlie said:

Всі власники з Кіпру як і у вашого Палиці. 

А у вашого рошену "власники" з Британських Віргінських Островів, ось)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

А у вашого рошену "власники" з Британських Віргінських Островів, ось)))

я то я не знаю, там ще і Панама під час "іловайського котлу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, yu2007 сказано:

де-де, а от по закордонному виборчому округу Зеленський таки добряче "вдує" петру олексійовичу

а вот с етого мєста подробнєє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, difoto сказал:

а вот с етого мєста подробнєє :)

Та шо непанятна? Закордоном по супутнику не показують укр канали, 5-го нема...а ось 1+1 інтернаціональ можливо є)).

А якщо серйозно, всі ті заробітчани, якщо б порох їм подобався і його політика, сиділи б в Україні і були б щасливі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, zaHARE сказал:

Я про компанії банкрутство якив винесено судами.

Я саме такі і мав на увазі, бо Приватбанк ніколи не був банкротом. А крім названого мною Аеросвіту, навіть ти толком нічого не назвав. Прокладки через які виводили гроші, щоб збанкрутити Аеросвіт я навіть не рахую, бо це події одного ланцюжка.

До чого це я? Та все до висновка Нокіана, що скоро Беню позбавлять каналу 1+1 бо він все банкротить. Нокіан бере хибні аргументи і на їх основі робить хибні висновки. Приват ніколи не був банкротом, Приват Беня не віддав, Приват віджали. Нічого дивного, що захищаючись від державного рейдерства Беня вивів активи з банку, тому Петі досталась порожня банка. Деякі учасники процесу вже призналися, що причин конфісковувати Приват не було, а був тиск МВФ прибрати з ринку банк, який в одиночку може міняти курс гривні, при бажанні покласти фінансову систему всієї країни. Я навіть не здивуюся, якщо вспливе, що Бені дозволили вивести гроші, в обмін Приватбанк. В обшем не бачу жодної причини робити те саме з 1+1. Хоча в чомусь Нокіан правий, Петя би багато віддав, щоб володіти 1+1 та ще й перед виборами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

А якщо серйозно, всі ті заробітчани, якщо б порох їм подобався і його політика, сиділи б в Україні і були б щасливі. 

от зараз не хочу глузувати з тебе, але! Чи не закрадалась до тебе думка, що вся та навала заробітчан хоча б мала бути вдячна тому клятому пороху за той клятий безвіз, завдяки якому вони можуть не сидіти в Україні? 

А такі моменти, як вільне відкриття кордонів з Німеччиною для наших заробітчан - фігня?

Ой, всьо, карочє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, difoto сказал:

от зараз не хочу глузувати з тебе, але! Чи не закрадалась до тебе думка, що вся та навала заробітчан хоча б мала бути вдячна тому клятому пороху за той клятий безвіз, завдяки якому вони можуть не сидіти в Україні? 

Ніби проблема було отримати візу в Польщу чи Чехію де основна маса заробітчан. Ніби до безвіза не було мільйонів заробітчан. Ніби безвіз нам дає право працювати за кордоном.

Только что, difoto сказал:

А такі моменти, як вільне відкриття кордонів з Німеччиною для наших заробітчан - фігня?

Так це не Петіна заслуга, це німцям рук не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, nickel said:

Ніби проблема було отримати візу в Польщу чи Чехію де основна маса заробітчан. Ніби до безвіза не було мільйонів заробітчан. Ніби безвіз нам дає право працювати за кордоном.

Так це не Петіна заслуга, це німцям рук не вистачає.

Трохи трешу. Ніби безвіз нам "дав" Петя, а не ЄС. Чомусь фани петі забувають (коли їм це зручно), що у нас парламентсько-президентська республіка. І всі необхідні закони для отримання права на безвіз голосували віддані сини і доньки нашого народу (в т.ч. ляшки, Юлі, садоводи, парасюки і гаврилюки...). Тому особиста заслуга Олексійовича в цьому досягненні дещо перебільшена. 

Але! У збільшенні кількості українських заробітчан і емігрантів є й реальна особиста заслуга Олексійовича, яка навпаки чомусь замовчується його фанами :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ yu2007

той що у вас на аватарі в президенти не збирається випадково ? може там вийде управляти країною, а то все плачеться, що повноважень йому не вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, charlie сказано:

@ yu2007

той що у вас на аватарі в президенти не збирається випадково ? може там вийде управляти країною, а то все плачеться, що повноважень йому не вистачає

та в нас вся країна знає як грати в футбол окрім тих 11ти шмошників які в збірній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, yu2007 сказал:

Трохи трешу. Ніби безвіз нам "дав" Петя, а не ЄС. Чомусь фани петі забувають (коли їм це зручно), що у нас парламентсько-президентська республіка. І всі необхідні закони для отримання права на безвіз голосували віддані сини і доньки нашого народу (в т.ч. ляшки, Юлі, садоводи, парасюки і гаврилюки...). Тому особиста заслуга Олексійовича в цьому досягненні дещо перебільшена. 

Але! У збільшенні кількості українських заробітчан і емігрантів є й реальна особиста заслуга Олексійовича, яка навпаки чомусь замовчується його фанами :) 

Колись була мова, що, за замовчуванням, все що відбувається за Петра вважається його досягненням або ж "зрадою". Тому безвіз називаємо Петіним досягненням, як і справжню причину збільшення заробітчан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є євреї- освічені, талановиті, чуйні, інтелегентні люди, окраса любої країни.

А є жиди-вон взагалі то теж  талановиті, але всім їхнім талантом керує жадібність наживи.

Вони ніколи не вкладатимуть кошти у те, що не приносить їм, або перестало приносити дивіденди .

Як тільки Коломойський пролетить в Україні з своїми Укропом та  Слугою- він позбудеться і тягара 1+1.

Через три, максимум пять років він не володітиме цим каналом.

 Хто  ставить проти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Nokian сказал:

Є євреї- освічені, талановиті, чуйні, інтелегентні люди, окраса любої країни.

А є жиди-вон взагалі то теж  талановиті, але всім їхнім талантом керує жадібність наживи.

Вони ніколи не вкладатимуть кошти у те, що не приносить їм, або перестало приносити дивіденди .

Якщо замінити "євреї" на "люди", то ти будеш як ніколи правий, бо таке можна про будь-який народ сказати.

22 минуты назад, Nokian сказал:

Як тільки Коломойський пролетить в Україні з своїми Укропом та  Слугою- він позбудеться і тягара 1+1.

Через три, максимум пять років він не володітиме цим каналом.

 Хто  ставить проти?

Не розганяйся, вистачить з тебе і моєї 1 гривні за Зеленського. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Nokian сказал:

Через три, максимум пять років він не володітиме цим каналом.

"Плюси" вже давно в нього планували віджати але то такий в нього актив, що він навіть Приват віддав, заради збереження "плюсів". Це дуже ласий шмат і що-що, а їх він нікому не віддасть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, igorgame сказано:

"Плюси" вже давно в нього планували віджати але то такий в нього актив, що він навіть Приват віддав, заради збереження "плюсів". Це дуже ласий шмат і що-що, а їх він нікому не віддасть!

поговоримо про це  у 2025 у

8 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо замінити "євреї" на "люди", то ти будеш як ніколи правий, бо таке можна про будь-який народ сказати.

Ну да. наприклад Рома Абрамович губернатор Чукотки .....напевно точно чукча..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

поговоримо про це  у 2025

ти *козью морду* ще за курси валют, чотирирічної давнини, робиш й знов пригод шукаєш :) Хоча, з іншої сторони, по теорії ймовірності, ти таки маєш колись вгадати :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

а що тобі не подобається з курсом валют?

Все сумуєш за доларом по 5?

:D отак ти окуня й в 2025му включати будеш, нічого нового ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Nokian сказал:

поговоримо про це  у 2025 у

 

Нагадала ваша суперечка

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, fedot said:

@difoto @nickel а без особистих образ ніяк?

 

Підтримую! Переходьте з особистих на узагальнені!

4 hours ago, fedot said:

Останні 15 сторінок переконують, що де в чому таки правий старий коняка лавров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...