Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

3 minutes ago, MANJAK11 said:

ти перед тим, як навішувати образливі ярлики на людей, з якими ти реально не сварився й походу в очі не бачив, памьятай, що життя така дивна й непередбачувана штука, що може статись так, що чи раб, чи твердолобий, чи безініціативний може спасти життя тобі чи твоїй дитині й тоді в колінах повзати будеш, пускати слину й дякувати ненадякуватись

Я, в принципі, саме про це і писав: більшість твердолобих безініціативних генетичних рабів не можуть в контракт. Їм треба, щоб перед ними на колінах повзали, слину пускали і ненадякувались. Так не буде. Я свої зобовязання виконую сумлінно і професійно. А якщо мені якесь чмо буде розказувать, що "ну ви ж розумієте, щоб діло зрушило, треба впасти в коліна", то те чмо дуже пожалкує що взагалі народилось. Це вже я проходив не раз і мне якось без різниці, що це ницо й відразливо виглядає. Суспільний договір або є, або все так, як в Україні. Тому наше покоління в прольоті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 минуту назад, diezel сказал:

Я, в принципі, саме про це і писав: більшість твердолобих безініціативних генетичних рабів не можуть в контракт. Їм треба, щоб перед ними на колінах повзали, слину пускали і ненадякувались. Так не буде. Я свої зобовязання виконую сумлінно і професійно. А якщо мені якесь чмо буде розказувать, що "ну ви ж розумієте, щоб діло зрушило, треба впасти в коліна", то те чмо дуже пожалкує що взагалі народилось. Це вже я проходив не раз і мне якось без різниці, що це ницо й відразливо виглядає. Суспільний договір або є, або все так, як в Україні. Тому наше покоління в прольоті.

а, ну зрозуміло, питань, наразі, більше не маю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, MANJAK11 said:

а, ну зрозуміло, питань, наразі, більше не маю

Аж дивно, що ти так швидко зрозумів. Може ти не такий вже й твердолобий, як здаєсся на перший погляд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, volks сказал:

Треба свої інтереси відстоювати. І торгувати з тими, з ким вигідно.

Правильно! Але інші для цього і створюють союзи, асоціації... да будь як назвати можна. Без цього зараз ніяк, треба обгортка, щоб поманити ще когось, щоб бути сильнішими у всіх відношеннях і з вигодою! Сам по собі ніхто існувати зараз у сучасному світі не зможе як-би не хотів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один "достойний" кандидат.

 

а тут перелік тих хто вже подав документи та кого зареєстрували.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Basil сказал:

ні, в мене з ними договір про взаємовигідну дружбу, повагу і взаємодопомогу.

мені з сусідами повезло.

У Украины тоже был договор, так что будь готов к нападению.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Basil сказал:

позаблоковий статус і різновекторність ми вже проходили...

НАТО тоже ничего не гарантирует. Пример Греция-ТУрция.

Да и Евросоюзе отсталые страны жизнь себе не улучшают, пример- Болгария. Разве что дороги лучше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, romanc сказано:

У Украины тоже был договор, так что будь готов к нападению.)))

проблеми будем вирішувати по мірі їх надходження... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, romanc сказано:

НАТО тоже ничего не гарантирует. Пример Греция-ТУрция.

між собою можна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Basil сказал:

всяка війна має закінчитись в столиці агресора.

Есть примеры из новейшей истории?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romanc сказано:

Есть примеры из новейшей истории?

друга світова не вельми стара історія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Basil сказал:

друга світова не вельми стара історія?

Очень мир изменился после хоодной войны

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Basil сказал:

друга світова не вельми стара історія?

друга світова закінчилась капітуляцією Японії, але Токіо ніхто не брав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

друга світова закінчилась капітуляцією Японії, але Токіо ніхто не брав

тому й не брали бо вчасно капітулювали

 

а Багдад?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

друга світова закінчилась капітуляцією Японії, але Токіо ніхто не брав

згоден на капітуляцію кремля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

тому й не брали бо вчасно капітулювали

 

американці, просто ядерною бомбою обміняли житті сотень тисяч американських солдат на житті сотень тисяч японських жителів, бо штурм Токіо навіть в порівнянні з *мясником* Жуковим при штурмі Берліна, показались би дитячими забавками й не факт, що взяли б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

тому й не брали бо вчасно капітулювали

 

а Багдад?

 

 

Штаты напали и победили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, halcogen сказал:

СССР напав на фінів, фіни здулися..

Еще на Польшу.

И остальные войны с участием советов, никто не пришел в Москву, не считая чеченцев, и то под вопросом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі в саму москву можна й не заходити, вони самі її спалять, разом з пораненими,як при Наполеоні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А найсмішніше, що я абсолютно серйозно не виключав для себе голосування за Порошенка на майбутніх виборах. До моменту, як АПшний педколектив ім. Уколова розпочав цькування всіх, хто гіпотетично становить небезпеку для омріяного другого терміну.

Четвертий день поспіль отримую прокльони від порохоботів, яким не сподобався час трансляції новорічного привітання президента на каналі, з яким я співпрацюю. Я не агітував за жодного з кандидатів, не закликав голосувати проти когось, більше того, я ще не визначився навіть зі своїм власним вибором. Але в АП вирішили, що я і члени моєї сім'ї заслуговують на превентивну порцію бруду. Окей, чуваки, я вас почув.

З одного боку, приємно, що тебе вважають опонентом високопосаджені державні мужі, хоча я б не ризикнув після цих істерійних пароксизмів так їх називати. З іншого - дуже прикро усвідомлювати, наскільки низький поріг входження в паніку людей, які поки що керують твоєю державою.

Новорічна діарея АП - найогидніше видовище з часів плаксивих спічів Януковича, наочне свідчення слабкості та нездатності контролювати страх. Жахливий набір комплексів, суто радянських особистісних деформацій - ксенофобія, раболіпство, реакційність. Все це я бачив на Донбасі під час Революції гідності, абсолютно те ж саме.

Петро Олексійовичу, суспільство переблимало ваш з Медведчуком бізнес, непокараних вбивць і сепаратистів, ригів у парламенті, Липецьк, "Ротердам +", валютні спекуляції та багато іншого.

Але зараз ви довірили таку делікатну штуку як репутація патологічним психопатам. І це унеможливлює будь-який компроміс на вашу користь. Для мене ви набули статусу естетично неприйнятної фігури, як колись Янукович.

Я не голосуватиму за вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казала одна моя знайома - краще пізно, ніж нікому.(Для мене ви набули статусу естетично неприйнятної фігури)

За результатами останнього перепису дал...бів, прозрівших більшає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним из БОЛЬШИХ минусов Евросоюза для меня является глобализация, в итоге я как городской житель не смогу купить домашние продукты питания, вкусный хлеб, для меня это будет недоступно физически или материально. 

Недавно был разговор со словаками, спросили почему мы не переезжаем в Словакию жить, у них зп 600-800 евро. Я им, так у вас все дороже и продуктов домашних нет, согласились, потому что ездят к нам скупляться. Летом в Болгарии даже в сельских магазинах болгарский перец из Турции)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...