Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, romanc сказал:

Китаем нам не стать, там построено на ресурсах, в том числе человеческих, которых у нас не много. А вот Швейцария, Норвегия и Англия- неплохие примеры.

То не наш метод. Нам постійно треба з кимось злигатися: литовці, пшеки, кацапи, німці. Побули  декілька років незалежними і всьо. Знов в якісь союзи тягне. Когось в тайожний, когось в європейський.  Треба свої інтереси відстоювати. І торгувати з тими, з ким вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, Basil сказал:

на інше ху&ло не погодиться...

мир може бути в двох випадках: або капітуляція, або жовто-блакитний прапор над кремлем... імхо

а яке ваше рішення для миру?

зовсім не подобається.

 

У тебя со всеми соседями акт о капитуляции подписан? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, volks сказано:

Говоріть, будь ласка, за себе. 

Ню-ню. Сколько я таких принципиальных повидал. Пяткой себя в грудь били, что мол я бы у руля низачто.....Только вот часть добравшись до руля, сразу же руль распиливала, а другие после предложение балотироваться на руль сразу же сьезжали, боясь ответственности и вообще им и на диване ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zerotul сказал:

Ню-ню. Сколько я таких принципиальных повидал. Пяткой себя в грудь били, что мол я бы у руля низачто.....Только вот часть добравшись до руля, сразу же руль распиливала, а другие после предложение балотироваться на руль сразу же сьезжали, боясь ответственности и вообще им и на диване ок.

Ну от і все. От на таку владу ви всі і заслуговуєте. Нахіба вам взагалі ті вибори? Вам не все-одно, хто вас обкрадати буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Украине есть все внутренние ресурсы, начиная от нефтегаза, ископаемых, земельных, людских до денежных, нет только управленческих.  Мало какая страна столько имеет при таком количестве населения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romanc сказано:

В Украине есть все внутренние ресурсы, начиная от нефтегаза, ископаемых, людских до денежных, нет только управленческих. 

Так в Росії ж поруч які управлєнци.

А лідер їній взагалі на весь світ лідер.

Тож договорюй вже.

Не соромся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Nokian сказал:

Так в Росії ж поруч які управлєнци.

А лідер їній взагалі на весь світ лідер.

Тож договорюй вже.

Не соромся.

При чем тут раша? Там руководство еще хуже, если рассматривать экономику.

24 минуты назад, romanc сказал:

Китаем нам не стать, там построено на ресурсах, в том числе человеческих, которых у нас не много. А вот Швейцария, Норвегия и Англия- неплохие примеры.

Не ищи подтекст там, где его нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, Zeuss said:

@diezel, ну ок ці всі стандартні "воїни", ти то чого завівся? 

Напевне тому, що були завищені очікування від змін. 
Поки українців бачив тільки на форумі, ніяких очікувань не було взагалі. Отак прочитаєш генетичного раба Електронщика, твердолобого Маньяка11, безініціативного нікеля чи взагалі, таке як ю2007 і думаєш, що шансів в України нема.
Але, якось мимоволі, почав десь рік тому спілкуватись із українським бізнесом. Причому не "вкради-провези контрабандою-продай", а саме виробництво, будівництво, послуги.
Виявилось, що є чимало толкових і ініціативних людей, яким просто не вистачає якоїсь дрібниці для нормальної постановки на обидві ноги: чи то обігових коштів, комусь досвіду, експертизи або ще чогось.


Причому люди самі не розуміли, що саме оця дрібна зміна їм круто допоможе вирватись із більчиного колеса. І я зі своїм ЧСВ почав давати поради: одному - як зайти на ринок Польщі, іншому - як автоматизувати деякі процеси, що комусь знайшов клієнта в США. Я ж це все давно пройшов там, а люди думають, що вони першопроходці і такого ще ніхто не робив. Пройшло півроку і стало видно, що в них щось виходить. Менше витрат нервів, більше грошей, правильна реакція на подразники. Були проколи, не без того, але головне: виявилось, що в Україні є люди, які правильно підходять до складання контракту і виконують цей контракт.


Апофігеєм було будівництво будинку(ще одного, бгг). Наскільки конченими були робочі, що робили внутрішні роботи, настільки мене приємно вразив прораб, що будував. Людина так сумлінно виконувала свої обовязки, що я був реально в шоці. Я ще спитав - а чого ви не робите оце все в більшому масштабі. Він розповів мені про свою задумки(там довго, суть не тому), і я такий - "так а чого ж чекаєте?". Він каже щось на зразок "ну я не можу так просто з кармана дістати $400 тис.". Бляха, та я вам зараз знайду інвестора за долю із мінімальним контролем. А він, такий, ні, у мене є план і сторонніх інвестицій мені не треба. Я глянув план і ох*їв ще раз, все було настільки пропрацьовано що ой! Я чогось думаю, що третина дописувачів тут навіть не задумалась би - "ой мені несуть в клюві 400 штук, ой як добре", а він сказав "не треба".


От я і подумав, що все тут, в Україні, буде добре. І думав так до часу, поки не поздоровив кума із новим 2019 роком, а він мені - "Ти чув? Зеленський в президенти іде, от молодець, оце класно!!!". Людина, яку я знаю довше, ніж Україну, не новиною, а оцею реакцією ввалила мені піддих так, що я ще десь хвилин п'ять повторював "сук*, сук*, сук*". Потім я ще був в банку і там керуючий мені трохи інсайду по темі вивалив.

 

Коротше, глянув я на ту істерію, зашов на форум, почитав, питання лишилось тільки одне - ну шо ж ви так себе не бережете... І вернулась думка, що таки нашому поколінню не судьба, дуже вже багато серед нас твердолобих безініціативних генетичних рабів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, volks сказано:

Ну от і все. От на таку владу ви всі і заслуговуєте. Нахіба вам взагалі ті вибори? Вам не все-одно, хто вас обкрадати буде?

Для нормальной власти нужно сначала создать систему противовесов и уже через несколько поколений контролируемой власти, вырастет поколение которое уже не нуждается в контроле. А надеятся что вот этот чесный? Вы наивный романтик?Как измерять чесность? Или вы думаете совок, как пух, слетит от одного дуновения реформ? 

Это как с технологиями, сначала нужно держать  возжи чтобы кони вдруг не остановились и не стали жрать траву, а уж когда появится автопилот, на лошадь можно уже не пинять.

Цитувати

Нічого собі, до речі не підкажете, ми за рівнем ВВП на душу населення поряд з якими країнами!? І ще, про бізнес привабливість....яка сума інвестицій була за 2018 рік і яку суму переказали заробітчани? :0141:

А сколько из этих соседствующих стран пережили такой кризис? Может у них под боком ёб*нутая недоимперия с ядерным потенциалом?А можт у них там еще и война? И Крым у них отжали?Или у них долгов на 3 банновые республики? Вы действитеьно ожидали за 5 лет эволюции, которая даже в мирных условиях занимает десятилетия?

Хватит прикидываться буратинами и начинайте гуглить.

https://tradingeconomics.com/ukraine/ease-of-doing-business

https://tradingeconomics.com/ukraine/rating

 

Украина сейчас как раненный боец ,который только встал на ноги и потихоньку делает первые шаги, ожидать от него 20км кросса и кроссфита дважди на день как-то тупо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, halcogen said:

Десь ми вже про вставання з колін чули )))

Зато правда як класно при Юлі було? Ти за яким доларом сумуєш - по 5 чи по 8?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мудра людина, цей дизель. Що ж, скористаюся його методом: заб"ю на ці вибори і почну робити все можливе в напрямку отримання паспорта ЄС, бо це єдиний шлях стати ініціативним нетвердолобим нерабом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, halcogen сказано:

Десь ми вже про вставання з колін чули )))

Ну если говорить родными вам скрепами, то между лежанием мертвым грузом и стоянием в полный рост есть еще несколько стадий и коленки придется замарать в любом случае.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, diezel сказал:

Напевне тому, що були завищені очікування від змін. 

То хто з нас твердолобий, безініціативний раб? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, nickel said:

То хто з нас твердолобий, безініціативний раб? :) 

Ну, давай, буду я. Це тобі допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, paksivatova сказано:

і питання до вас,як людини військовоі,бо я дійсно в цьому не розбираюся

 

якщо нашу землю загарбали,але ми не ведемо повноцінну операцію,щоб іі повернути назад

нема війни,отак стримуємо конфлік т - то як це називається?

це ніби ми погодилися,що так - Донецьк і Луганськ вже не Украіна?

чи як це пояснюється?

треба визнати, що паРаша сильніше нас... ми вели повноцінну операцію десь до кінця серпня 2014 року, допоки паРаша майже відкрито не вдерлась на нашу територію... про Іловайськ нагадати? далі був Мінськ-1... де пробували вести переговори, на яких ви так наполягаєте. чим вони закінчилися?

самостійно ми провести повноцінну військову операцію не можемо, сільонок маловато. допомагати нам ніхто не поспішає особливо. добре хоч санкції ввели, які обескровлюють паРашу зсередини. а нам залишається тільки стримувати, щоб далі ця чума, яка зветься "руський мір" не лізла в глиб країни.

а для того щоб перемогти, нам треба об'єднатися, самим робити для себе санкції, перестати закупляти там товари, тим самим підтримувати їхню економіку. це довгий процес. а про яке об'єднання може йти мова, видно навіть тут на борді.

про Молдову і Придністров'я нагадати? чи про Грузію?

і "ми не погодилися,що так - Донецьк і Луганськ вже не Украіна?", а стиснувши зуби робимо свою роботу, крок за кроком наближаючись до перемоги.

мене ці вибори лякають, боюсь, що можемо залишитись без зовнішньої західноєвропейської та американської підтримки в зв'язку з новим президентом та парламентом.. як тільки це станеться, на Україні можна буде поставити хрест.

імхо. якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, paksivatova сказано:

звичайно,що в Європейському

от за це і гинуть наші хлопці на сході....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romanc сказано:

Я против как таойожного  так и европейского.

позаблоковий статус і різновекторність ми вже проходили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, paksivatova сказано:

Я в принципі теж вважаю,що треба бути як аля Швейцарія - дружити зі всіма

Це вигідно і розумно

в Швецарії під боком немає дибільного сусіда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, ForZa сказано:

меньше язиком таке льопай, а то кури сміються

всяка війна має закінчитись в столиці агресора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, romanc сказано:

У тебя со всеми соседями акт о капитуляции подписан? 

ні, в мене з ними договір про взаємовигідну дружбу, повагу і взаємодопомогу.

мені з сусідами повезло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Basil сказал:

в Швецарії під боком немає дибільного сусіда

то зараз немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, diezel сказал:

Ну, давай, буду я. Це тобі допоможе.

З чого ти взяв, що мені допомога треба? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, nickel said:

З чого ти взяв, що мені допомога треба? 

Ти ж питання задавав, от відповідь на нього - де допомога. Це так працює: будь-яка відповіть, це, свого роду, допомога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, diezel сказал:

Отак прочитаєш генетичного раба Електронщика, твердолобого Маньяка11, безініціативного нікеля чи взагалі, таке як ю2007 і думаєш, що шансів в України нема.

ти перед тим, як навішувати образливі ярлики на людей, з якими ти реально не сварився й походу в очі не бачив, памьятай, що життя така дивна й непередбачувана штука, що може статись так, що чи раб, чи твердолобий, чи безініціативний може спасти життя тобі чи твоїй дитині й тоді в колінах повзати будеш, пускати слину й дякувати ненадякуватись. А в іншому норм, всі не можуть бути мягколобими й ініціативними, комусь треба й какашки після тебе прибирати. Досяг чогось, молодець, але випробування грошима не пройшов, адже й в таких ідеальних людей можуть бути вади :) 

 

ЗІ Лише за одне дякую тобі, читаючи тебе, ловлю себе на думці, що іноді сам так же фігово думаю про деяких оточуючих мене людей, але коли це бачу зі сторони, розумію, наскільки це ницо й відразливо виглядає. Постараюсь з цим в собі боротись :)

ЗІ2 знову ж таки наперед скажу, щоб ти не домахався до того, що я домахався виключно до образ, я пост прочитав весь й твій посил нібито зрозумів, але це ніяк не відміняє вищенаписаного мною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, diezel said:

Ти ж питання задавав, от відповідь на нього - де допомога. Це так працює: будь-яка відповіть, це, свого роду, допомога.

- так за кого голосувати? (Це питання)

- ти - дебіл! (Це відповідь і свого роду допомога)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...