Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

14 minutes ago, nickel said:

І що саме смішне, Вові цей хайп, піднятий ботами Петі і Юлі лише на руку. 

 

"Тєм врємєнєм в зАмкє у шєфа"

zelen3.thumb.jpg.4011e147d4a08bd92a302254f5af1514.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
8 часов назад, nickel сказал:

Ти навіть не уявляєш як ти помиляєшся. Якщо ти успішно керуєш кількома десятками людей, то зможеш успішно керувати кількома мільйонами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Якщо решта дописувачів МАЮТЬ свою думку та СМІЛИВІСТЬ ЇЇ висловити- то хай виймуть язик з дупи і НАЗВУТЬ ЇХНІХ претендентів на вихід у другий тур.

Що слабо ?

Пєтя, Йуля, Валодя

Це те, що реально.  Ну ще той паморок з вилами може пролізти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Alex S сказал:

Петя і Юлія.І переможе скоріш за все тигрюля.Бо переважна масса українців, що з головою будуть або за кордоном ,або загнані на роботі, ім не до перегонів ,а головний електорат держави - пенсіонери - за неі.Я особисто не зовсім задоволений правлінням  ПП, та реаліі такі, що кандидатів більше немає, і як на мене, то хай би вже він на другий термін вибирався.

11 мільйонам електорату Петя кинув кілограм гречки в пенсію, якраз з 1 березня, щоб перед виборами отримали і не встигли потратити і забути, хто дав, поки дійдуть до виборчих дільниць. А ще в нього є адмінресуср, якого майже немає у Юлі і зовсім немає у Вови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми дивимося на настрої людей зі свого оточення і думаємо, що вони скрізь однакові, але на сході зовсім інші настрої, як завжди, тому наші прогнози - пісями по воді. Одне радує що регіанали побили горшки і не йдуть з одним кандидатом, але ще не вечір, можуть взяти і здуру об'єднатися. Я навіть знаю, хто бабла не пошкодує за таке об'єднання. Не спішимо шкуру ділити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, nickel said:

11 мільйонам електорату Петя кинув кілограм гречки в пенсію, якраз з 1 березня, щоб перед виборами отримали і не встигли потратити і забути, хто дав, поки дійдуть до виборчих дільниць. А ще в нього є адмінресуср, якого майже немає у Юлі і зовсім немає у Вови.

 

Нічого не вдієш. Як писав вище дебілами вихований недебіл дизель, тра чекати, доки виздихають ті пенси і бюджетники, а тоді вже починати ходити на вибори. 

 

4 minutes ago, nickel said:

Ми дивимося на настрої людей зі свого оточення і думаємо, що вони скрізь однакові, але на сході зовсім інші настрої, як завжди, тому наші прогнози - пісями по воді. Одне радує що регіанали побили горшки і не йдуть з одним кандидатом, але ще не вечір, можуть взяти і здуру об'єднатися. Я навіть знаю, хто бабла не пошкодує за таке об'єднання. Не спішимо шкуру ділити.

 

Кримське електоральне поле відійшло, в густонаселених окремих районах ДЛО вибори не проводитимуться.  Це мільйонні втрати голосів для фонду ріната ахмєтова. Водій фірташа в п'ятірку фіналістів увійде, ну може в четвірку чи шестірку ))

 

До речі, на Волині "зажиття" щось мутить? Агітатори їм не треба? Якщо хтось щось буде чути, маякуйте в приватні повідомлення)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zeuss said:

Господи, перечитайте, свої пости (борда кантора все пише) перед виборами Канфєти, потім перед виборами улюбленця вінків і нарешті  бджіл. Зробіть висновок і астанавітєсь!

Перший раз з'явився реальний шанс отримати фарс з чистого листа. Клоун, якщо мені не зраджує "неозброєне око", обісрав усі політичні сили, з якими можна було б домовитись, окрім бєніних. Клоун випускав пародії на Меркель, на Королеву Англії, на поляків. Я, наприклад, щиро бажаю йому перемогти на виборах в двох турах - просто тому що можу це собі дозволити. Далі куплю попкорн і буду наблюдати за "Украина напоминает актрису из немецких фильмов для взрослых готова принять любое количество с любой стороны" тільки по відношенню до клоуна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, diezel said:

Перший раз з'явився реальний шанс отримати фарс з чистого листа. Клоун, якщо мені не зраджує "неозброєне око", обісрав усі політичні сили, з якими можна було б домовитись, окрім бєніних. Клоун випускав пародії на Меркель, на Королеву Англії, на поляків. Я, наприклад, щиро бажаю йому перемогти на виборах в двох турах - просто тому що можу це собі дозволити. Далі куплю попкорн і буду наблюдати за "Украина напоминает актрису из немецких фильмов для взрослых готова принять любое количество с любой стороны" тільки по відношенню до клоуна.

 

Ось воно, вселенське зло! І ім'я йому - "Сатана Зеленський". Терміново до буцигарні його, в компанію до Надії С., щоб знав, як посягати на національну безпеку країни!

 

Твоїх земляків він, звичайно, дарма обсирав. Не бачити йому тепер електоральної підтримки мятєжного дамбаса))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, diezel сказал:

Далі куплю попкорн і буду наблюдати за

майже впевнений, що вдома, на видному місці, тільки з твоєю мордою ліца, висить щось подібне

707931.jpg?201809150638

 

а ми пиль на твоїх чоботях, прости нас нерозумних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, MANJAK11 said:

майже впевнений, що вдома, на видному місці, тільки з твоєю мордою ліца, висить щось подібне

Дуже тішить твоя "майже впевненість" "неозброєного ока", але таким монументалізмом увлєкались хіба що оті, кому треба здохнути, щоб тут щось помінялось.

Мені ж достатньо громадянства Євросоюзу і бізнесу на территорії Євросоюзу, щоб ігнорувати любі наслідки виборів президента України. Просто цікаво, чим це продовжиться і чому ви такі безпечні у вирішені власної долі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, diezel сказал:

Дуже тішить твоя "майже впевненість" "неозброєного ока", але таким монументалізмом увлєкались хіба що оті, кому треба здохнути, щоб тут щось помінялось.

Мені ж достатньо громадянства Євросоюзу і бізнесу на территорії Євросоюзу, щоб ігнорувати любі наслідки виборів президента України. Просто цікаво, чим це продовжиться і чому ви такі безпечні у вирішені власної долі.

ну хоч щось тебе тішить серед нашого гімна. Сьогодні спатиму спокійно, баріна потішив ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, MANJAK11 said:

Сьогодні спатиму спокійно, баріна потішив ))

І оце от постійне самоприниження - це щось із совка. Постійно чути "ми прості люде", "держава проти нас", "влада обнагліла". Так ніби це якісь окупанти прийшли і тепер заставляють щось робити.

ну нічого, от Володя Зеленский - він із народу, не те шо Юлька чи Петька. Він свій і все розрулить, і не треба тобі буде баріна тішити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, diezel сказал:

І оце от постійне самоприниження - це щось із совка. Постійно чути "ми прості люде", "держава проти нас", "влада обнагліла". Так ніби це якісь окупанти прийшли і тепер заставляють щось робити.

ну нічого, от Володя Зеленский - він із народу, не те шо Юлька чи Петька. Він свій і все розрулить, і не треба тобі буде баріна тішити.

чуєш, непризнаний гєній, завьязував би зі своїми откровєніями й йшов би в своє вище суспільство. Й так тобі натякаєш й етак, що ти й нафіг тут не всрався зі своїм зверхньоповчальним тоном, ан нєт, не доходить. Може хоч так дійде. Хоча, я тільки за себе кажу, може кому й подобаєтся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, MANJAK11 said:

Й так тобі натякаєш й етак, що ти й нафіг тут не всрався зі своїм зверхньоповчальним тоном

Це така собі "survivorship bias". Ти розмовляєш натяками і думаєш, що інші теж розмовляють натяками. Я ж тобі прямо говорю хто ти є і чого від тебе чекаю.

Хоча, якщо тобі щось нафіг не всралось - на форумі є класна штука, називається ігнор. Я лише одного туди відправив, а наскільки теми чистіші стали.

То як, може ще потішиш баріна, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, diezel сказал:

Це така собі "survivorship bias". Ти розмовляєш натяками і думаєш, що інші теж розмовляють натяками. Я ж тобі прямо говорю хто ти є і чого від тебе чекаю.

Хоча, якщо тобі щось нафіг не всралось - на форумі є класна штука, називається ігнор. Я лише одного туди відправив, а наскільки теми чистіші стали.

То як, може ще потішиш баріна, а?

ну ти ж тіпа

 

мав би розуміти натяки. Й якщо ти подумав, що я про баріна серйозно, то зря ))) Якось обійдеся ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, MANJAK11 said:

Й якщо ти подумав, що я про баріна серйозно, то зря ))) Якось обійдеся ))

Якби раніше толком сказав, то може і обійшовся би. А так - всьо, поєзд ушол. Іду заказувать портрет. Тільки дочекаюсь виборів Зеленского.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, diezel сказал:

Якби раніше толком сказав, то може і обійшовся би. А так - всьо, поєзд ушол. Іду заказувать портрет. Тільки дочекаюсь виборів Зеленского.

це добре ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Вакарчук підтримає Зеленського, то усі інші кандидати соснуть тунця ще в першому турі. Шепніть хтось їм це, бо я спати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакарчук, Зеленський? Народ Ви серйозно?) может у Вас там до мозгу кров не поступає із за дефіциту тепла в оселях, визваний "охуєв₴ми" тарифами на все?  

Майже більшу половину хто тут пише знаю, всі інтелігентні люди, з якими є про що поговорити... Но блін оце писання Ваше...

Ще раз повторюю навіщо міняти Вальцмена на Беню? Може відразу за Рабіновича голосувать? 

А може Кепітельман?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Якщо Вакарчук підтримає Зеленського, то усі інші кандидати соснуть тунця ще в першому турі. Шепніть хтось їм це, бо я спати.

 

Прийде Вінник, **снемо всі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...