Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, MANJAK11 сказал:

то може спочатку це треба взнати ? а не писати сарказми ? а то ще нічого конкретно не відомо, а ви вже дохуліард припущень нагора видаєте, сарказмами прикриваючись. Але ж основна ціль на вентилятор вкинути, авось кого на свій бік перетягнете, правда ж ?

    Конкретного й не буде відомо. Тому любий допис про нього то сарказм. Чувак йде в президенти,а  говорить хєрню про референдуми. 
Хтось тут писав,що це фейковий похід в президенти. Не знаю,навіть якщо й не фейковий, а справжній і він пролетить( а він пролетить), то можна цю всю двіжуху розглядати в 2- ракурсах( окремо або відразу):
1. Відтяжка голосів
2. Підготовка і розкрутка до виборів у ВР. Наскільки я розумію,то через ВР більше можна руки заламувати любому президенту. 

 

Стосовно гамна на вентилятор. Мені до дупи ця персона ще задовго до виборів і всього цього двіжу,я не слідкую за його творчістю,не дивлюсь його шлакові фільми зроблені для раши,не дивлюсь його низькосортний гумор. Він  давно вичерпав себе як артист,тому й існуютьь проекти в якіх йому приносять свіжий гумор.
Тому я й написав,що в плані гумору Дизель-шоу на порядок крутіше й смішніше,при тому,що не опускаються нижче пояса.
 Мене більше вражають люди,які на повному серйозі розглядають можливість бачити його президентом своєї країни в такий час. Він хороша людина,я нічого не маю проти нього як особистості. Заробляє тим,що вміє,як і всі ми. Але зараз не час якоїсь лотереї-  "Гірше не буде!" Буде!,бо вже було! 
М. Грушеський теж був хорошою людиною, грамотною.І Винниченко був хорошою людиною. А чим закінчилось їхнє керування державою?  
    Вам пояснювати потім своїм дітям .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
7 хвилин тому, nickel сказано:

По нікам це щось новеньке. Мій нік не змінний з дня реєстрації, тобто коли Петя був президентом лише власних вологих мріях. Брешу мінявся один раз на перше квітня на Шкодера (користувач Борди)

Звідси

 

 

Ну і де там сказано,що я бляхар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zaHARE сказал:

    Конкретного й не буде відомо. Тому любий допис про нього то сарказм. Чувак йде в президенти,а  говорить хєрню про референдуми. 
Хтось тут писав,що це фейковий похід в президенти. Не знаю,навіть якщо й не фейковий, а справжній і він пролетить( а він пролетить), то можна цю всю двіжуху розглядати в 2- ракурсах( окремо або відразу):
1. Відтяжка голосів
2. Підготовка і розкрутка до виборів у ВР. Наскільки я розумію,то через ВР більше можна руки заламувати любому президенту. 

 

Стосовно гамна на вентилятор. Мені до дупи ця персона ще задовго до виборів і всього цього двіжу,я не слідкую за його творчістю,не дивлюсь його шлакові фільми зроблені для раши,не дивлюсь його низькосортний гумор. Він  давно вичерпав себе як артист,тому й існуютьь проекти в якіх йому приносять свіжий гумор.
Тому я й написав,що в плані гумору Дизель-шоу на порядок крутіше й смішніше,при тому,що не опускаються нижче пояса.
 Мене більше вражають люди,які на повному серйозі розглядають можливість бачити його президентом своєї країни в такий час. Він хороша людина,я нічого не маю проти нього як особистості. Заробляє тим,що вміє,як і всі ми. Але зараз не час якоїсь лотереї-  "Гірше не буде!" Буде!,бо вже було! 
М. Грушеський теж був хорошою людиною, грамотною.І Винниченко був хорошою людиною. А чим закінчилось їхнє керування державою?  
    Вам пояснювати потім своїм дітям .

 

на вашу думку,то кого треба підтримати на президентських виборах в 2019 ,щоб не пояснювати дітям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, zaHARE сказал:

,я не слідкую за його творчістю,не дивлюсь його шлакові фільми зроблені для раши,не дивлюсь його низькосортний гумор

 

4 минуты назад, zaHARE сказал:

Тому я й написав,що в плані гумору Дизель-шоу на порядок крутіше й смішніше

як в одній голові можуть народитись одночасно ці дві фрази ? не слідкую, не дивлюсь, але дизель шоу на порядок крутіше. Ти не можеш порівнювати дві речі, не знаючи толком нічого про одну з речей. То те ж саме, що казати, що раки набагато смачніші від омарів, бачивши омари лише по телевізору.

8 минут назад, zaHARE сказал:

Вам пояснювати потім своїм дітям .

нквдісти теж щось пояснювали своїм дітям, і ти поясниш, і я. Просто в кожного свої пояснення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Arden сказал:

 

 

ну якщо це просто констатація факта, а Ви цю думку не розділяєте, то сорі

Я написав, чому піднялася буча на рахунок привітання, а не чому він кандидат фіговий.

 А кандидат фіговий, бо то людина бєні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За беню Коломойського з 95 кварталу однозначно ні.

За бабу з косою теж ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть в боях без правил є  певні правила.

Зеленський вже просто перейшов межу.

Перший раз це було два роки тому ,коли в Латвії він назвав Україну проститукою.

Хай краще згадає,як він перед Кадировим вибачався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, paksivatova сказал:

на вашу думку,то кого треба підтримати на президентських виборах в 2019 ,щоб не пояснювати дітям?

    Чесно? при всьому тому,що мені тут закидають,я поки не знаю остаточно.  Всі важливі рішення в житті я приймаю методом,якого мене колись навчили.
Беру аркуш і пишу одну колонку всі плюси( тільки не химерні,а існуючі) і мінуси. І тоді приймаю рішення. 
 Тому я майже не роблю імпульсних покупок.Не ходжу на прем'єрні покази фільмів. Не їду відразу туди,де було добре моїм друзям.
 Наші вподобання і думки будуть розрізнятись,бо в нас різні точки зору. Я  на все дивлюсь з кількох своїх точок зору.
Перша- це управлінець.Я знаю наскільки важко керувати кількома сотнями або тисячами людей,різними напрямками, маневрувати, вникати, гасити боротьбу між департаментами, мотивувати іт.д.  І я уявляю наскільки це складно зробити в рамках держави. В десятки,сотні,тисячі разів складніше.   

 Друга- простий споживач,який  хоче жити достойно,хоче,щоб дитині було цікаво в школі,щоб не було страшно на вулиці,а сімейний дохід дозволяв не тільки виживати,а й трішки відкладати,подорожувати,допомагати,хочу не переживати чи буде у мене завтра робота  і т.д.
Третя -громаданин України,який не хоче,щоб його державу нищили зовнішні вороги,  не хоче ,щоб гинули українці, не хоче щоб  гнобили за національним признаком( а я це пережив в школі), хоче ,щоб українців за кордоном вирізняли по мові і не плутали з росіянами і т.д.
 четверта

п'ята  іт.д. 
 Так я стараюсь дивитись з усіх точок зору. Бо якщо я буду приймати рішення як споживач,то мене влаштує гречка,дешева комуналка, долар по 8. І я навіть не буду вникати і думати,якою ціною для держави це буде досягнуто. 
Якщо як громаданин України,то я буду готовий,як казала моя мама, голодувати і мерзнути допоки виздихають всі комуняки(кацапи і т.п.).

Як управлінець,я знаю,що швидких результатів не буває,що без втрат не буває, без плювків в спину не буває, без помилок і падінь не буває.
    Тобто спочатку треба визначитись хто я буду як виборець. А тоді вже формувати власну думку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Якщо Вова маріонетка Бєні - фіково

Якщо ідейний - то дурак, бо без команди, без зв'язків і без управлінського досвіду або нареформує все так, що за голови братимемось, або буде Ющенко нумер два. 

Що артист (причому фіговенький якщо відверто), який тільки вміє грати роль по завчасно написаному сценарію зможе зробити так щоб Україна розвивалась - шанси настільки мізерні, що це буде чудом.

Ну і плюс варто враховувати відношення до нас інших держав,після того, як Зеленський стане президентом. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене в цій ситуації цікавить таке питання: припустимо вибори виграє юля чи порох, зеленський набери чимало голосів і буде як мінімум третім. Той хто виграє вибори запросять його прим"єром і чи піде він на цей пост?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, MANJAK11 сказал:

 

як в одній голові можуть народитись одночасно ці дві фрази ? не слідкую, не дивлюсь, але дизель шоу на порядок крутіше. Ти не можеш порівнювати дві речі, не знаючи толком нічого про одну з речей. То те ж саме, що казати, що раки набагато смачніші від омарів, бачивши омари лише по телевізору.

нквдісти теж щось пояснювали своїм дітям, і ти поясниш, і я. Просто в кожного свої пояснення

Ну ти як мала дитина,все потрібно розжовувати по буквах. То ж ясно що я раніше дивився квартал і маю добре уявлення про їхній гумор,зараз не дивлюсь. Навіть лігу смєха не дивлюсь після того,як вони внесли туди політику( таке враження,що шутка з обсиранням країни стала головною умовою участі кожної команди).  Може хтось мені підкаже,що гумор в них змінився, став інтелектуальнішим, піднявся вище пупа?
  Про нквдістів до чого? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під вимоги @zaHAREпідходить лише один кандидат із нинішніх - це Юлія Володимирівна. Що ж, буду наслідувати його вибір і теж проголосую за неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

Під вимоги @zaHAREпідходить лише один кандидат із нинішніх - це Юлія Володимирівна. Що ж, буду наслідувати його вибір і теж проголосую за неї.

Який ти неуважний. Плюси мають бути не химерні, а реальні!))))
Під словом ХИМЕРНІ я мав на увазі фантастичні, ілюзорні. Хоча тижневий запас гречки, то реальний плюс.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, MANJAK11 сказал:

 

як в одній голові можуть народитись одночасно ці дві фрази ? не слідкую, не дивлюсь, але дизель шоу на порядок крутіше. Ти не можеш порівнювати дві речі, не знаючи толком нічого про одну з речей. То те ж саме, що казати, що раки набагато смачніші від омарів, бачивши омари лише по телевізору.

Нє чітал, но асуждаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Ну і де там сказано,що я бляхар?

Там кожна буква про це кричить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, zaHARE сказал:

Може хтось мені підкаже,що гумор в них змінився, став інтелектуальнішим, піднявся вище пупа?

 

- Почему Коломойский остался недовольным после стриптиз-клуба?

- Почему?

- Потому что остался без Привата.

 

як на мене шутка - агонь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Навіть в боях без правил є  певні правила.

Зеленський вже просто перейшов межу.

Перший раз це було два роки тому ,коли в Латвії він назвав Україну проститукою.

Хай краще згадає,як він перед Кадировим вибачався.

а це погано просити вибачення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Перша- це управлінець.Я знаю наскільки важко керувати кількома сотнями або тисячами людей,різними напрямками, маневрувати, вникати, гасити боротьбу між департаментами, мотивувати іт.д.  І я уявляю наскільки це складно зробити в рамках держави. В десятки,сотні,тисячі разів складніше.   

Ти навіть не уявляєш як ти помиляєшся. Якщо ти успішно керуєш кількома десятками людей, то зможеш успішно керувати кількома мільйонами. Любий топ тобі це підтвердить. В Петі в прямому управлінні всього декілька людей, навіть не десятки.

Вова з нуля створив свою медіа імперію, окупував значну частину українського ефіру. Своє вміння успішно керувати він довів на практиці, як і Петя в бізнесі. Бо обоє знають, що головне поставити правильних людей, які розуміють твою політику і зможуть спустити її до низів.

Форд був малоосвіченим, але це не заважає мати здоровий глузд:

Цитата

Составляя важные договоры, Форд допускал ошибки. Однажды он подал в суд на газету, обозвавшую его «невежественным», и на обвинение в необразованности ответил: «Если мне нужно было бы ответить на ваши дурацкие вопросы, мне стоило бы только нажать кнопку в кабинете, и в моем распоряжении появились бы специалисты с ответами».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Я написав, чому піднялася буча на рахунок привітання, а не чому він кандидат фіговий.

 А кандидат фіговий, бо то людина бєні.

а які є докази,що це людина бєні?

чи ви це десь почули,вам сподобалося  і ви це повторюєте?!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Якщо як громаданин України,то я буду готовий,як казала моя мама, голодувати і мерзнути допоки виздихають всі комуняки(кацапи і т.п.).

нужно потєрпєть (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

Во благо - можна і патєрпєть.

ну от кацапи й терплять во благо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, paksivatova сказал:

а які є докази,що це людина бєні?

чи ви це десь почули,вам сподобалося  і ви це повторюєте?!

А які є докази всього гівна, яке виливають на олігархів, депутатів, президентів? Просто хтось десь написав, а ви повторюєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MANJAK11 сказал:

ну от кацапи й терплять во благо

То то українці вже 4-ий рік на майдані стоять. Всі 40 млн. При тому, що кацапи живуть набагато краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zaHARE сказано:

 Якщо Зеленський таке заявиі,то він не в курсі чим займається президент України і які напрямки його відповідальності.

Як це не знає! Він же це все пройшов в "Слуга народу"!

:D А поза жартом - а де вчать на президентів, скажи, будь-ласка? Чи може Яник знав? А чи може Кравчук? Зеленський не дурень, освіта юриста, вдалий менеджер і т.д. 

До речі, ти вдало пожартуєш? Ффатить АйК'ю?

 

2 годин тому, zaHARE сказано:

    Вам пояснювати потім своїм дітям .

Тобі твої батьки хоч раз щось пояснювали за свої "вибори"? Чи може ти хоч від когось чув про "пояснення минулого покоління прийдешньому"? Не мели фігні. На теренах постСовка досі, Ті, хто робили якийсь вибір, так і не доживали до очікуваного результату... Так і помирали в надії...

 

1 година тому, volks сказано:

 А кандидат фіговий, бо то людина бєні.

Повторити запитання? Є хоч якісь докази, крім папугайського повторювання цієї фантазії?

 

1 година тому, Nokian сказано:

Хай краще згадає,як він перед Кадировим вибачався.

А ти подивись його нещодавнє інтерв'ю Гордону, якраз там і згадували. І я нічого поганого в тому вибаченні не бачу, бо там дійсно невдало пожартували, використавши дуже делікатні кадри.

 

9 хвилин тому, volks сказано:

А які є докази всього гівна, яке виливають на олігархів, депутатів, президентів? Просто хтось десь написав, а ви повторюєте.

:) трішки вище ти сам таке пишеш ;) 

Просто не переповідай ББСі, не опускайся до цього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...