Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, volks сказал:

Добре, що хтось глянув на годинник, а то зустріли б з порожніми бокалами.

 

да це проблема...

Вова гівняний кандидат, бо через нього ледь не пропустили НР)))

 

Після Вови були куранти 15 секунд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 минуты назад, Arden сказал:

 

да це проблема...

Вова гівняний кандидат, бо через нього ледь не пропустили НР)))

 

Де я таке писав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, zaHARE сказал:

Я прикидую варіант повномасштабного вторгнення раши і слуга народу такий- "Я нічо не рішаю,тре провести референдум.Як народ скаже." Скільки треба  часу щоб провести референдум і скільки треба часу щоб танком доїхати від Донецька  до Києва,Луцька?

та вам не вгодиш, коли кажуть, що треба міцна рука щоб дійсно проводити реформи, то пєця, як виявляєтся нічо не рішає, то всьо бояри парламент поганий. Якщо пропонують пряме народовладдя, то виявляєтся, парламент вже хороший (пєця ж нічого не рішає) й момєнтально зупинить агрессію мацкви. А саме головне, якщо хтось запропонував референдуми по ключовим питанням, то треба зробити квадратну морду й приліпити ці референдуми до всього, тіпа навіть коли перднути захочется, то треба проводити референдум. Як ви вже за*бали зі своїми перекручуваннями. Саме дивне, накривало ла20, рл72 був поміркованою людиною, десь гнав, а в більшості був адекватним. ла20 пропав, накрило рл72, став просто гнати, Захар був поміркованим. рл72 пішов, тепер тебе Захар накриває, чим далі тим більше, ти починаєш писати відверту х*йню, сам над нею не задумуючись. Фейсбук і твітер зло, бо ви там створюєте собі комфортне серидовище й читаєте лише те і тих, що подобаєтся й тому мєдлєнно но увєрєнно відриваєтесь від реальності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.01.2019 в 10:28, paksivatova сказал:

а скажіть мені,чим Зеленський гірший за нинішнього президента?

 Діяти за сценарієм братів Шефір з можливістю десятків дублів і діяти не за сценарієм царя мокши,то таки є різниця.
 Я  підтримаю Зеленського  коли він справиться з посадою мера якось міста,хоча б Ковеля. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я  підтримаю Зеленського  коли він справиться з посадою мера якось міста,хоча б Ковеля. 

якого то міста мером був пєтя?
А то я шось не памятаю...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, zaHARE сказал:

 Діяти за сценарієм братів Шефір з можливістю десятків дублів і діяти не за сценарієм царя мокши,то таки є різниця.
 Я  підтримаю Зеленського  коли він справиться з посадою мера якось міста,хоча б Ковеля. 

а Порошенко був міністром 2 рази ,і де його успіхи на цих посадах?

а як депутата?

чим запам'ятався депутат Порошенко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, MANJAK11 сказал:

та вам не вгодиш, коли кажуть, що треба міцна рука щоб дійсно проводити реформи, то пєця, як виявляєтся нічо не рішає, то всьо бояри парламент поганий. Якщо пропонують пряме народовладдя, то виявляєтся, парламент вже хороший (пєця ж нічого не рішає) й момєнтально зупинить агрессію мацкви. А саме головне, якщо хтось запропонував референдуми по ключовим питанням, то треба зробити квадратну морду й приліпити ці референдуми до всього, тіпа навіть коли перднути захочется, то треба проводити референдум. Як ви вже за*бали зі своїми перекручуваннями. Саме дивне, накривало ла20, рл72 був поміркованою людиною, десь гнав, а в більшості був адекватним. ла20 пропав, накрило рл72, став просто гнати, Захар був поміркованим. рл72 пішов, тепер тебе Захар накриває, чим далі тим більше, ти починаєш писати відверту х*йню, сам над нею не задумуючись. Фейсбук і твітер зло, бо ви там створюєте собі комфортне серидовище й читаєте лише те і тих, що подобаєтся й тому мєдлєнно но увєрєнно відриваєтесь від реальності

   Не нервуй,це був сарказм. Якщо Зеленський таке заявиі,то він не в курсі чим займається президент України і які напрямки його відповідальності. Назви які ключові питання його компетенції він буде виносити на референдум? Для прикладу.
І які реферндуми він мав на увазі? Імперативні,консультативні,законодавчі,факультативні?
В законі визначено,вроді, які питання можна виносити на референдум. 
Я вже не кажу про бюджет одного референдуму.  
 То хто несе херню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, paksivatova сказал:

чим запам'ятався депутат Порошенко?

Був одним з засновників ПР :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, zaHARE сказал:

Я прикидую варіант повномасштабного вторгнення раши і слуга народу такий- "Я нічо не рішаю,тре провести референдум.Як народ скаже." Скільки треба  часу щоб провести референдум і скільки треба часу щоб танком доїхати від Донецька  до Києва,Луцька?

Хочу побачити як Петя з синами особисто кинуться танки спиняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Nokian сказал:

А хто серед юзерів Борди  найбільш розчарований результатами виборів 2014 року?

Як думаєте?

 

Бляхарі, і ти в їхньому числі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ForZa сказал:

Був одним з засновників ПР :)

 

хіба що

я не розумію наших людей

як в депутати то вибрали голосракого Гаврилюка - норм кандидатура

то в своєму розумі люди ?

а до Зеленського тисячі претензій

 

я вважаю,що він не гірший за всіх тих,хто були президентами чи депутатами

а може навіть і кращий

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, zaHARE сказал:

І які реферндуми він мав на увазі?

то може спочатку це треба взнати ? а не писати сарказми ? а то ще нічого конкретно не відомо, а ви вже дохуліард припущень нагора видаєте, сарказмами прикриваючись. Але ж основна ціль на вентилятор вкинути, авось кого на свій бік перетягнете, правда ж ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, paksivatova сказал:

як в депутати то вибрали голосракого Гаврилюка - норм кандидатура

то в своєму розумі люди ?

На скільки пам'ятаю, то його не обирали, а він потрапив по списку куди тоді під шумок всяку ср...ь на хвилі "патріотизму" набирали аби у очі кидалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, zaHARE said:

 
 То хто несе херню?

То все вирішується просто. коли треба було кума генпрокурором влаштувати, взяли і просто змінили закон. Змінять або напишуть новий закон про референдуми і всіх справ то. 

 

Ти от краще порадь мені, за кого в 2му турі голосувати: за вову чи юлю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, ForZa сказал:

На скільки пам'ятаю, то його не обирали, а він потрапив по списку куди тоді під шумок всяку ср...ь набирали аби у очі кидалось

по списку якоісь партіі,так ?

а за партію хіба не голосували?

гоосували -а значить вибирали

 

до речі,по списку якоі?

що знати за кого не голосувати ні при яких обставинах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, paksivatova сказал:

до речі,по списку якоі?

Народний фронт :)  Яка партія - такі і депутати :) А там ще ті "тіпчики" ... :) Одного (Яйценюка) "порішали", а там ще купка мала... Аваков, Пашинський, Парубій... "Творці" державні епрст... Аваков з аркуша з помилками українською читає і нічого - тиша, ніхто і не пікне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

«Народний фронт»

 

фуууух,я за них і не голосувала

дякувати Богу :0103:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаврилюк - мажоритарник/одномандатник, чесно виграв боротьбу в своєму окрузі на Київщині 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Гаврилюк - мажоритарник/одномандатник, чесно виграв боротьбу в своєму окрузі на Київщині 

26 жовтня 2014 на позачергових виборах до Верховної Ради України був обраний народним депутатом по одномандатному виборчому окрузі № 95 (місто Ірпінь та частина Києво-Святошинського району), де був висунутий партією «Народний фронт». Гаврилюк здобув 19,43 % голосів[21].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Бляхарі, і ти в їхньому числі?

По перше давай по нікам та цитатами встановлювати,хто ж найбільш розчарований виборами президента в 2014?

І ще ,звідки ти знаєш, що я бляхар?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Гаврилюк - мажоритарник/одномандатник

Ти пам'ятаєш як ті вибори відбувались? То краще б помовчав! Їздило кодло "авторитетне" на хвилі... втирали людям, а ті на осліп вірили і голосували!!! Такі от "мажори" і поставали депутатами, без освіти, виховання і елементарної культури спілкування і поведінки, ну прям "квіти" нації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, volks сказал:

Де я таке писав?

 

1 час назад, volks сказал:

Бучу підняли, бо як починає гарант вітати - відкривається шампунь. А тут мало НГ не пропустили, бо думали, що після Вови ще Пєтя буде.  А виявилось, що Вова замість Пєті. Треба було якось попередити.

 

ну якщо це просто констатація факта, а Ви цю думку не розділяєте, то сорі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Nokian сказал:

По перше давай по нікам та цитатами встановлювати,хто ж найбільш розчарований виборами президента в 2014?

По нікам це щось новеньке. Мій нік не змінний з дня реєстрації, тобто коли Петя був президентом лише власних вологих мріях. Брешу мінявся один раз на перше квітня на Шкодера (користувач Борди)

Цитата

І ще ,звідки ти знаєш, що я бляхар?

Звідси

В 23.11.2018 в 10:15, Nokian сказал:

Значить від сьогодні.

Я за Пороха НЕ ГОЛОСУЮ.

Бо Держави в найпершу чергу не буває без СПРАВЕДЛИВОСТІ.

Кислосолодкий Педро пішов у відрив від народу.

Ну скатертю дорога.

На білому катері до .бені  матері.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, ForZa said:

Ти пам'ятаєш як ті вибори відбувались? То краще б помовчав! Їздило кодло "авторитетне" на хвилі... втирали людям, а ті на осліп вірили і голосували!!! Такі от "мажори" і поставали депутатами, без освіти, виховання і елементарної культури спілкування і поведінки, ну прям "квіти" нації...

Тю, а що, колись було інакше? 

А гаврилюк - норм пацик, чесно переміг, чесно ходить на роботу, чесно голосує. На відміну від багатьох високоосвічених і висококультурних виродків під куполом ВРУ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...