Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Щойно, zaHARE сказано:

та їм по ху,аби не пєтя.

ну то ж хтось має бути ж

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, nickel сказано:

Це питання? Бо більше схоже на відповідь. :)

знак питання в ні на що не натякає?

 

скажеш в голос кого хочеш бачити в президентському кріслі?

чи все погано але як краще я не знаю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zevs_Isver сказал:

ну то ж хтось має бути ж

 

 у них немає конкретної відповіді. Вони не знають за кого ЗА, вони знають ПРОТИ кого. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, zaHARE сказано:

 у них немає конкретної відповіді. Вони не знають за кого ЗА, вони знають ПРОТИ кого. 

я тож так буду в 2гому турі

буду голосувати за того хто мені на той час буде здаватися меншим ПІДАРАСОМ_ІЗ_МАСКВИ

 

p.s. в мене є утопічне бачення цієї фігні з кандидатами:

1. при такій кількості 2 тури то мало, треба хоча б 3

(на крики "ну ето же дорого" відповім - вибори повинні фінансуватися за рахунок кандидатів, не тільки реклама а вест виборчий процес)

 

2. ті що переоцінили свої сили в 3 і 2 турі - після офіційних результатів сідають в тюрму на 0.5 - 1 рік, обдумувати нову стратегію, і то камера без біде і ТВ, звичайна совьєцька тюремна камера, без привілеїв але з 2ма камерами високої роздільної здатності щоб виборці могли спостерігати 24\7 як бувший кандидат думає  :)

(хоча насправді камери там що та падлюка не відкупилася і не пересиділа срок на балі)

 

якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, zaHARE сказано:

 у них немає конкретної відповіді. Вони не знають за кого ЗА, вони знають ПРОТИ кого. 

La20, Rl72 і тепер ти. Хто тебе тут ображав? Чого хамити починаєш?

14 хвилин тому, zaHARE сказано:

о, мінус тільки підтвердив мою тезу))))

Ті теж таке писали.

Твої дописи на форумі стають такими ж як і у них. Задумайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

скажеш в голос кого хочеш бачити в президентському кріслі?

Як тільки побачу список претендентів, реєстрація починається 31 грудня, не так довго залишилося чекати.

Якщо обирати з тих, чиї бігморди вже на бігбордах, то немає жодного достойного. Так як графу "Проти всіх" в мене/нас забрали, а саме так хочеться проголосувати сьогодні, то буду голосувати за найновішу морду у політиці, бо саме такий зараз запит у простих людей, до яких я належу. Міняючи Вітю на Петю, Петю на Юлю ми лише підігруємо старій політичній системі.

Система виборів не налаштована на самоочищення, яке не так і складно реалізувати. Наприклад, я маю мати право голосувати проти всіх і якщо на виборах жоден кандидат не набирає хоча б 20%, вибори мають вважатися такими, що не відбулися. На нових виборах старі кандидати не мають права висуватися знову. Думаю на цих виборах десь так і буде, хіба Петя сильно надавить адмінресурсом, то набере більше. А так мали би нові обличчя у владі. Поширити цю практику на вибори усіх рівнів. Але старі щурі ніколи не налаштують систему на самознищення - інстинкт виживання не дає їм навіть недоторканність з себе зняти.

Цитата

чи все погано але як краще я не знаю?

Та я знаю як краще (принаймні думаю, що знаю), але те гуано, що перебуває у політиці зараз і попередні 25 років, а то й більше, цього точно робити не буде. І Петя тому - дуже яскравий приклад.

 

Так я не знаю ЗА кого, і знаю ПРОТИ кого я хочу проголосувати - проти старої системи. І Петя - частина старої системи, він держслужбовець з 1998 року.

 @zaHARE, достатньо конкретно для тебе?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, nickel сказано:

Як тільки побачу список претендентів, реєстрація починається 31 грудня, не так довго залишилося чекати.

прийнято

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, nickel сказал:

Так я не знаю ЗА кого, і знаю ПРОТИ кого я хочу проголосувати - проти старої системи. І Петя - частина старої системи, він держслужбовець з 1998 року.

 @zaHARE, достатньо конкретно для тебе?

 

 я  так і написав. То де я не правий? 


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, sergkots сказал:

La20, Rl72 і тепер ти. Хто тебе тут ображав? Чого хамити починаєш?

Ті теж таке писали.

Твої дописи на форумі стають такими ж як і у них. Задумайся.

  Чому те,що тобі не подобається ти називаєш хамством? Хіба я когось ображав? Те ,що написав Нікель підтвердило те,що я написав- Ви не знаєте за кого голосувати,але знаєте проти кого. Де тут хамство? Чи більше намає чим крити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, zaHARE сказал:

 я  так і написав. То де я не правий? 

Бо на твою думку я тільки проти Петі, а це помилка.

І у нас не відповіді конкретної немає, а кандидата. Якщо тобі подобається длубатися в гумні, вишукуючи діаманти там де їх немає (обирати старих політиків) - будь-ласка, а я не хочу. І це моя конкретна відповідь. Ще раз повторюся, якщо хочеш почути конкретне прізвище, то давай дочекаємося реєстрації кандидатів. Чи це занадто складно для твого розуміння?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Бо на твою думку я тільки проти Петі, а це помилка.

І у нас не відповіді конкретної немає, а кандидата. Якщо тобі подобається длубатися в гумні, вишукуючи діаманти там де їх немає (обирати старих політиків) - будь-ласка, а я не хочу. І це моя конкретна відповідь. Ще раз повторюся, якщо хочеш почути конкретне прізвище, то давай дочекаємося реєстрації кандидатів. Чи це занадто складно для твого розуміння?

  Я тебе чудово розумію. А ще чудово розумію,що ніяких нових політиків ми не побачимо.Я акцентую- ПОЛІТИКІВ. Не фріків,за якими стоять ті самі старі рожи,а саме нових політиків. Не буде чуда найближчим часом. Політиків портібно вирощувати- культурою,освітою,патріотизмом і т.д. Для мене завжди еталоном буде Чорновіл, який ще тоді знав,хто така раша і що окупація Криму це питання часу,знав як побороти корупцію,мав команду і потужну партію. Тому його і вбили. 
  І в першу чергу своїм дописом про вибори в ОТГ я мав на увазі,що чуда не сталось,за ці 5 років війни суспільство ще не змінилось,воно не змогло породити нових політиків і менеджерів. Бо 5 років це мало.  Зробив за 5 років світло на вулицях села- всьо ,вже молодець! Ми тебе вибираємо. Хтось в селах питає про бюджет села? Скільки надходжень і чому грошей вистачило тільки на 3 ліхтаря і метр бруківки?  Тому за брякальця і "купують" голоси. 
 
  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, alexvvv сказал:

@zaHARE який зараз рейтинг порошенка?

я не слідкую за рейтингами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, zaHARE сказал:

  Я тебе чудово розумію. А ще чудово розумію,що ніяких нових політиків ми не побачимо.Я акцентую- ПОЛІТИКІВ. Не фріків,за якими стоять ті самі старі рожи,а саме нових політиків. Не буде чуда найближчим часом. Політиків портібно вирощувати- культурою,освітою,патріотизмом і т.д. Для мене завжди еталоном буде Чорновіл, який ще тоді знав,хто така раша і що окупація Криму це питання часу,знав як побороти корупцію,мав команду і потужну партію. Тому його і вбили. 
  І в першу чергу своїм дописом про вибори в ОТГ я мав на увазі,що чуда не сталось,за ці 5 років війни суспільство ще не змінилось,воно не змогло породити нових політиків і менеджерів. Бо 5 років це мало.  Зробив за 5 років світло на вулицях села- всьо ,вже молодець! Ми тебе вибираємо. Хтось в селах питає про бюджет села? Скільки надходжень і чому грошей вистачило тільки на 3 ліхтаря і метр бруківки?  Тому за брякальця і "купують" голоси. 

Чорновіл і мій ідеал політика, якщо такі бувають.

Різниця між нами в тому, що ти чи то по наївності чи по іншій вважаєш, що це ми (суспільство) не обираємо нормальних політиків, не виростили і т.д. А я вважаю, що старі політики роками вибудовували систему, щоб нові обличчя не змогли попасти в політику.

І Петю і будь-якого політика треба пиздити ногами, лише в такому випадку вони будуть робити те що треба простому українцю. Навіть Петя - робить після Майдану. Але коли ви кажете і так не погано, то Петя булки розслабляє, а якщо їх почати вішати на стовпах, то це буде тримати в тонусі навіть старих і не люстрованих. Зараз навіть старі політики бояться щось декларувати в своїй агітації, щось не популярне в народі, бо Майдан не так давно був. Жоден не каже, нам треба затягнути пояски і потерпіти, бо очко в них не залізне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рейтинг це дуже ефемерна штука.

Любий продюсер з ЛЮБОГО безголосого за міліон доларів зробить відомого і популярного співака.

Те саме торкається і політиків.

Надути  і надудіти можна про любого.

Насправді людина є не те ,що про неї говорять, і навіть не те ,що вона сама говорить.

Людина є те,що вона робить.

Причому в другий термін, бо перший завше йде на те,аби обрали на другий.

І ніхто не буде робити таких потрібних, але таких непопулярних кроків, бо просто не оберуть вдруге і не дадуть зробити задумане.

А життя одне.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Чорновіл і мій ідеал політика, якщо такі бувають.

Різниця між нами в тому, що ти чи то по наївності чи по іншій вважаєш, що це ми (суспільство) не обираємо нормальних політиків, не виростили і т.д. А я вважаю, що старі політики роками вибудовували систему, щоб нові обличчя не змогли попасти в політику.

І Петю і будь-якого політика треба пиздити ногами, лише в такому випадку вони будуть робити те що треба простому українцю. Навіть Петя - робить після Майдану. Але коли ви кажете і так не погано, то Петя булки розслабляє, а якщо їх почати вішати на стовпах, то це буде тримати в тонусі навіть старих і не люстрованих. Зараз навіть старі політики бояться щось декларувати в своїй агітації, щось не популярне в народі, бо Майдан не так давно був. Жоден не каже, нам треба затягнути пояски і потерпіти, бо очко в них не залізне.

 Ти не зрозумів шо я мав на увазі. Повністю підтримую тобою написане,за виключенням вішати. Вішати -це вже було  не тільки в нас. І нічим добрим воно не закінчувалдось. Я маю на увазі,що  оскільки в нас відсутній клас професійних політиків,тим більше політиків-технократів,то дійсно суспільству якийсьчас,доки такий клас не виросте, потрібно копати владу на всіх рівнях. Від сільського голови і депутата до президента і прем'єра. Тому й  убивають активістів. Це процес,головне його не спинити.  Зараз у всьому світі у різних країенах чиновників ловлять на корупції,бо це невбиваєма тєма. Гроші і великі гроші можуть спокусити любого. Але принаймні на Заході вже є цей клас професійних політиків,які грають за правилами- попався- уходь з посту. У нас ще поки таких політиків порахувати по пальцях. Тому для нас я бачу програму мінімум, на так званий перехідний період, обирати до влади людей,які хоча б  приймають ці правила гри( європейські). Для яких буде болісно,коли їм в пику тицяють їхніми косяками і вони будуть їх виправляти або йти геть.
  Це як з Романюком. Останні роки він звертав увагу на те,що говорить про нього і його роботу громада. Тому він реагував, брав помічниками молодих,креативних і плани змінюватись в нього були. Тобто в нього був хоча б мінімальний набір принципів і порядності.  Зараз в Луцьку при владі безпринципні,безкультурні, цинічні люди. Вони не політики і не менеджери. Вони абсолютно не реагують на думку громади,їм до сраки критика і косякі,щоденні косякі. Вони вчепились в корито і не відпустять його ні при яких обставинах. Навіть,якщо Луцьк припинить своє існування як областний центр. Їм тупо насрать.Вони живуть одним днем.
      Вибачаюсь за багато тексту. Кароче я підтримую щоо владу треба копати,копати боляче. Тому на данному етапі ми можемо тільки обрати тих,хто буде реагувати на ці копняки і змінюватись. І тільки на цьому фоні почнуть зростати політики,які будуть це бачити і розуміти,що потрібно зростати професійно і якісно,а не розробляти схеми аби урвать 100рублів і втекти або всіх мочити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, halcogen сказано:

Злиє язики кажуть, що Юля виграє вибори у будь якого кандидата як у першому так і в другому турі. Будь то Порошенко чи Ляшко. :D

Боже збав, хай краще сатана вибори виграє, або янукович повернеться, аби не вона!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому вірити?

- прес-служба "Солідарності":

Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" отримує 25,4%  загальної кількості усіх мандатів в об’єднаних територіальних громадах, де 23 грудня відбулися перші вибори та довибори голів і депутатів ОТГ. Друге місце посіла ВО "Батьківщина" – 24,2%. Такі результати отримані після підрахунку 99,8% бюлетенів.

- баба Юля:

Наша команда отримала найбільшу підтримку від людей. Наш результат - 35,7% від кількості депутатів, обраних від партій. У найближчого конкурента - БПП «Солідарності» - підтримка значно знизилася. Їхній результат, попри фальсифікації, адмінресурс і підкуп - лише 22,7%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Злиє язики кажуть, що Юля виграє вибори у будь якого кандидата як у першому так і в другому турі. Будь то Порошенко чи Ляшко. :D

Скіко грошей готовий поставити, що Юля стане президентом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, nickel сказано:

Хто ж так боїться клоуна?

ну не скажи, багато людей себе з телевізором асоціюють

і не відрізняють новоросський  серіал від новоросських новин

 

так що все мажліва, головне підібрати правильні слова

 

от в мене батя підтримує хто останній по ТБ був....

так що клоуни мають шанси

(якби ДизельШоу підрозкрутити - була б конкуренція)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zevs_Isver сказал:

ну не скажи, багато людей себе з телевізором асоціюють

і не відрізняють новоросський  серіал від новоросських новин

 

так що все мажліва, головне підібрати правильні слова

 

от в мене батя підтримує хто останній по ТБ був....

так що клоуни мають шанси

(якби ДизельШоу підрозкрутити - була б конкуренція)

Я про те, що хтось так боїться Зеленського, що вкидає гроші в антирекламу Зеленського. Крім цієї реклами зараз усі платні блохєри травлять Зеленського. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Zevs_Isver сказал:

(якби ДизельШоу підрозкрутити - була б конкуренція)

О, було б непогано. Але  я б проголосував би за Загорецьку Людмилу Степанівну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, nickel сказал:

Я про те, що хтось так боїться Зеленського, що вкидає гроші в антирекламу Зеленського. Крім цієї реклами зараз усі платні блохєри травлять Зеленського. 

ФБ також по повній мочить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...