Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Zheny@ сказано:

@dobeck +1, але і бабульку можна зрозуміти. так вона хоч гречку від кандидата (депутата) матиме, бо потім від держави,  матиме те, чого , можливо, не мала в молодості. І це да - величезний і товстий  хер.

 

так хай внук їй кг гречки раз в чотири роки купить  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 минуты назад, rl72 сказал:

 

так чого ти про якихось порохоботів тут пісеньку завів?

я теж не розбираюсь яке гімно на міходвіжах рулить, але я не хочу, щоб воно ше й стало країною рулити

 

Ну хай будуть "порохофіли", "пороходрочери" - потрібне підкресли. І нормально ти там у всьому січеш, в такі клоаки залазиш, мама не горюй...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, rl72 сказано:

так хай внук їй кг гречки раз в чотири роки купить

Якраз правильний варіант. Як виховала дітей/внуків - так і отримала гречку. Від держави вона вже отримує пенсію, а все інше - на совісті родини. А стосовно голосування: немає різниці за кого голосувати, аби не старі обличчя. Новий претендент буде помилятись, але буде щось робити, а старі "політики" вже знають як обіцяти і не виконувати обіцянок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

 

так хай внук їй кг гречки раз в чотири роки купить  

ми до сих пір сміємося з анекдотичноі ситуації,що одного разу склалася в нашій родині

дід підтримував Юлю,а баба Віктора Федоровича

і дід бабу не пустив на вибори голосувати :D

ну ми гостинці завжди приносимо в виді молока,мяса і інших продуктів але якось мені в голову не приходило говорити ім за кого мають голосувати

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для зрадофілів і порохоботів: попит породжує пропозицію, тому всі кандидати які пропонуються для голосування - результат нашого з вами попиту на політиків і їх діяльність. Ті, хто голосували за Порошенка і думали, що війна закінчиться за 10 днів і долар буде по 8грн - або діти або пережиток совка з їх "п'ятилітку за 3 роки". Це нормально, коли країна в стані війни має можливість вести нормальний діалог з світом і не дозволяє себе втягувати в афери 5-денної війни як Грузія, але надіятись, що президент, який пройшов по досить важкому шляху і не розвалив остаточно країну за перший термін буде і надалі так діяти неправильно. На наступний термін потрібно показати електорату якусь діяльність хоча б на перший-другий рік, а отже будуть зміни і можливо в не найкращу сторону. Ці зміни будуть лише 1-2 роки, так, як третього терміну вже не буде, а от у нового президента ще все попереду. (Просто особиста думка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, dobeck сказал:

Якраз правильний варіант. Як виховала дітей/внуків - так і отримала гречку. Від держави вона вже отримує пенсію, а все інше - на совісті родини. А стосовно голосування: немає різниці за кого голосувати, аби не старі обличчя. Новий претендент буде помилятись, але біде щось робити.ю а старі "політики" вже знають як обіцяти і не виконувати обіцянок.

Я не погоджуся з Вами

Треба міняти систему! а не обличчя

щоб обличчя нові чи старі грали по новим правилам-правилам закону

Я не дуже цікавлюся політикою ,але добре памятаю загальну інформацію як у фейсбуці продвігали в сільські голови брата моєї одногрупниці

І як продвігали : от старий голова такий -сякий,накрався а от цей молодий хлопець - то щастя вашій сільраді - чесний,порядний і бла-бла-бла

це все було після майдану

І от вам посилання чим ця вся гарна історія закінчилася

ви зрозумійте,що у нас закони пишуть ті і так,щоб знати як їх обходити і до тих пір,поки не зміниться система - ми й далі будемо йти по колу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Nokian сказано:

А то нічого,що ти мовчки спостерігав, як  Янукович стає президентом в 2010у?

Яке ти маєш моральне право  мати до когось претензії, коли завдяки твоїй бездіяльності Янукович став президентом? 

Ну і походу затяті критикана та мінусувани  хай теж зараз пригадають, що вони робили 8 років тому.

Я на Майдані був, а ти? При -10 робили коктелі всім бажаючим. Нормально шуганув (аж той впав догори ногами) одного кабана, який проходив повз наш прохід і нас в лицарському облачені прозвав покємонами. Будували барикади з мішків з снігом. Приймали і транспортували автомобільні шини до центру утилізації. Був в масовці, для підтримки Теодора Кукурудзи. Спілкувався з багатьма потужними людьми, ділились думками. Передавав пожертви для Мальтійської служби, яка в день годувала до 5000 людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, kroha сказано:

Треба міняти систему! а не обличчя

Цілком погоджуюсь з Вами, але система - це люди які оточують керівників а не правила і закони. Закони в нас прописані не гірші і не кращі за закони інших країн, а оточення має контролювати їх виконання або змінювати їх. Як правило контроль може відбуватись через вплив в медійному просторі і позовах та інші. Щоб вони мали ефект просто потрібно не думати за принципом "моя хата скраю". Систему також вибудовують люди, а швидкість її вибудови напряму залежить від президента, тому питання кого обрати, щоб не зупиняв процес побудови - нагальне і постійно актуальне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рідина це аморфно розташована сукупність атомів і молекул. Відсутність будь-якої впорядкованої структури. Хаос і безлад. Дивно, але саме з цього хаосу виникає кристал - ідеально впорядкована структура. Для цього достатньо щоб декілька атомів чи молекул сформувались у певний порядок - центр кристалізації. Навколо нього все більше атомів з хаосу починають впорядковуватись в складніших узгоджених взаємодіях. Кристал починає свій ріст.
Сучасна Україна - це хаос і безлад: правовий, політичний, моральний. Вся діяльність держави була напрямлення на його збільшення, на випередження і руйнування центрів порядку. Все що веде до збільшення хаосу - толерується: корупція, антиукраїнська діяльність, бандитизм, злодійство, пропаганда деградації. Все що веде до впорядкування жорстоко руйнується: громадянське суспільство, організації, активісти, реальні антикорупційні органи типу НАБУ чи Антикорупційний Суд. Без цих центрів кристалізації ми самозруйнуємось перетворившись з ростом хаосу в антидержаву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Має бути хоча б одна структура ідеальна, щоб без чорного, сірого. Вона має визначати що дійсно +, а що -, причому безкомпромісно. Це як вестибюлярний апарат в людини, для контролю чи вона стоїть чи лежить, чи вниз головою. Це Антикорупційний суд. Для Заходу такі структури це норма. Казахстан найняв британських суддів і це +1000000 в карму Казахстана. Тепер будь-який іноземець може розраховувати на справедливість. Петрусь проти Антикорупційного суду, він сам хоче призначати суддів. Але дожмуть падлу. Коли ти вкрав мільярд, ти стаєш сильно вразливим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, dobeck сказал:

 А стосовно голосування: немає різниці за кого голосувати, аби не старі обличчя. Новий претендент буде помилятись, але буде щось робити, а старі "політики" вже знають як обіцяти і не виконувати обіцянок.

  Ті самі граблі. Простий приклад, як нам в Луцьку на посаду мера впарюють нові обличчя. Обличчя нові, а ляльководи цих облич старі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось,чувак як ніби-то нашу темку прочитав:
 

Цитата

О реформах.
(по комментариям к утреннему посту).
Мы подошли к моменту истины в наших дальнейших реформах, так как наши западные союзники и доноры уже не дают деньги под будущие реформы. Они хотят получить сегодня реформы, а завтра дать деньги. (Это не отменяет того, что я искренне признаю, что за 4 года после обретения настоящей независимости Украина провела реформ больше, чем за все 23 года псевдонезависимости вместе взятые в 1991-2014).
Но также мы и уперлись в стену.
Этому есть четыре причины.
1. Иссякла эйфория народа после Майдана (не всех, конечно).
2. Политики готовятся к выборам и скатываются во всё больший популизм.
3. Дальнейшие реформы критически приблизились к интересам многих депутатов. Которые (интересы) и так очень сильно пострадали и уменьшились в результате проведенных реформ (демонополизация, армия, госзакупки, бюджет, банковский сектор, газовая отрасль и тд). То есть, тот минимум, что остался у этих политиков, они отдавать не хотят.
4. Радикально активизировался внешний и внутренний враг, который стремится изменить наш евроатлантический вектор и вектор на реформы. Я имею в виду оголтелую информационную войну.
Вы спросите меня - какой выход?
Сегодня идеального выхода нет. Те, кто давно меня читают, помнят, что идеальный выход я предлагал в 2015 году, но меня тогда не послушали. Премьер-технократ, премьер-иностранец, премьер без политических амбиций. Такой премьер должен был провести все непопулярные и болезненные рыночные либеральные реформы, собрать на себя весь негатив и уйти. Ведь эффект от таких реформ проявится не ранее, чем через лет 5 минимум. Напомню, что Бальцеровича в Польше проклинали, а через 20 лет он стал национальным героем, когда экономика взлетела.
А что у нас?
Не может премьер быть политиком и иметь политические амбиции на будущее. (В Канаде - может, но не в Украине сегодня). Поэтому наш премьер и не поддерживает рынок земли, и рыночные цены на газ и тд. Также слишком много бизнес-интересов переплетено.
Но в нынешних условиях премьер-технократ - это более нереально, чем в 2015 году. Он тем более не пройдет Раду.
Что будет?
Будет медленное движение вперед. Под давлением Запада. Не под давлением людей. Так как большинство людей хотят забрать и поделить, хотят европейской жизни и европейских зарплат за 70 дней, но при этом не хотят платить налоги и тд.
Также, как я писал выше, огромная проблема - наша Рада. Там нет настроя на реформы уже (при том, что новая Рада будет намного хуже).
Но. Необходимость продолжать программу МВФ заставит Раду принять Антикоррупционный суд и другие маяки МВФ до лета.
А с осени начнется предвыборная кампания.
И в 2019 решится многое. Голосовать вам. Думать вам.
Что выберете - то и будет.
Но всё равно, я - оптимист.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Має бути хоча б одна структура ідеальна, щоб без чорного, сірого. Вона має визначати що дійсно +, а що -, причому безкомпромісно. Це як вестибюлярний апарат в людини, для контролю чи вона стоїть чи лежить, чи вниз головою. Це Антикорупційний суд. Для Заходу такі структури це норма. Казахстан найняв британських суддів і це +1000000 в карму Казахстана. Тепер будь-який іноземець може розраховувати на справедливість. Петрусь проти Антикорупційного суду, він сам хоче призначати суддів. Але дожмуть падлу. Коли ти вкрав мільярд, ти стаєш сильно вразливим.

я тебе сильно мабуть здивую, але по наших законах ти (бізнесмен) також маєш право вибрати собі суддів, або суд, який вирішить твої бізнесові суперечки. при цьому, ти їх можеш вибрати із інших країн

в Казахстані єдиний плюс, що цей суд створений в самій країні 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, dobeck сказано:

: немає різниці за кого голосувати, аби не старі обличчя.

 

Ні, друже, ти не правий.

Це, буквально,  вчора виразився один таксист :"Це одна колода карт, яка просто перетасовується, і нікого нового там не буде"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

аби не старі обличчя.

Так я ж написав, що не тіж але з іншого кінця. Якщо на виборах будуть лише старі особи, які вже десь "засвітились" неважно в позитивному чи негативному світлі, то голосувати за них однозначно не варто. Потрібна темна конячка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, dobeck сказал:

 Потрібна темна конячка

  Найчастіше темна конячка виявляється троянським конем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може Леоніда Даниловича нам вернути в Президенти ? ) Хтось там казав, що то був найкращий серед усіх п'яти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Harddriver сказано:

Порох - теж темною конячкою був.

Він своє призначення виконав. Країну не розвалив і не здав, як хотілось би москалям. І що б тут не писали - потрібно бути реалістом, тому "Порох сделал дело - Порох должен удалится"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок другого - це хвантастика. Він РЕАЛЬНО хоче на 2-й термін. Ну може Гросю підпише,  які Мєдвєда Пуйло.

 

І що цікаво - Мінстець таки працює, бачив в неті як адекватні дописувачі з власною думкою і стабільним матеріальним станом  дружно  ставали до лав порохоботів, причом ідейних. Мантра "не розхитуйте човна, ато Путін нападе" таки працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, dobeck сказано:

Він своє призначення виконав. Країну не розвалив і не здав, як хотілось би москалям. І що б тут не писали - потрібно бути реалістом, тому "Порох сделал дело - Порох должен удалится"

по ходу вам підходить будь-хто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина йде у владу

1) щоб покращити матеріальне становище

2) отримати нематеріальні дивіденди від перебування на посту

3) створити умови для покращення свого становища в майбутньому

Не варто думати про якісь високоморальні поступки: риба шукає де глибше, а людина - де краще.

 Я не вважаю, що обираючи президента ми вирішуємо проблеми, Скоріше навпаки - обираючи президента ми дивимось, хто буде менше заважати нормально жити і працювати  реалізуючи свої 3 пункти. Мені Порошенко не заважав, тому я не "кочу на нього бочку". Він нейтральний, а це вже немало в наш час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, dobeck сказал:

Сені Порошенко не заважав

Та да. І Гройсману також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, dobeck сказано:

Людина йде у владу

1) щоб покращити матеріальне становище

2) отримати нематеріальні дивіденди від перебування на посту

3) створити умови для покращення свого становища в майбутньому

Не варто думати про якісь високоморальні поступки: риба шукає де глибше, а людина - де краще.

 Я не вважаю, що обираючи президента ми вирішуємо проблеми, Скоріше навпаки - обираючи президента ми дивимось, хто буде менше заважати нормально жити і працювати  реалізуючи свої 3 пункти. Мені Порошенко не заважав, тому я не "кочу на нього бочку". Він нейтральний, а це вже немало в наш час.

Ви в курсі, що за 100 км на Захід по першим трьом пунктам посадять, думаю на довго. Інакше не може бути, або гівно або нормальна країна. Ваші три пункти роблять гівно навколо вашого високого паркана з шикарним особняком, блядями і басейном. Януковича це влаштовувало. Дивуюсь чого ви рефлексуєте на путіна. він нормальний мужик за вашими мірками, перші три пункти реалізував на жирне 12+, особняки у нього по декілька мільярдів баксів. Один знайомий казав, що довелось бути в особняку якогось боса з охранки раші. В нього в домі басейн 30 метрів 10 доріжок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, dobeck сказано:

Він своє призначення виконав. Країну не розвалив і не здав

В нього було інше призначення - втримати владу в руках олігархів під натиском майдану. Він своє призначення виконав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...