Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Та він і не для того,щоб світило це робить. Ясно ж.

А от Винник голосів набрав би більше Вакарчука і Зеленського разом узятих.

Електорат в нього ядроний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отакий і висновок, як і в статті. Збирають клоунаду, щоб знову найкращим "вибором" лишився сьогоднішній гарант. 

Хоча реально дійсно нікого кращого поки я не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jack74 сказано:

отакий і висновок, як і в статті. Збирають клоунаду, щоб знову найкращим "вибором" лишився сьогоднішній гарант. 

Хоча реально дійсно нікого кращого поки я не бачу.

Вчора подзвонили з якоїсь соціологічної служби, питались щодо майбутніх виборів і моїх нинішніх уподобань. Левова частка "пропозицій" по персоналіям - Риги і їхні різні реінкарнації: від Добкіна до Рабіновіча. Ще, окрім гаранта, згадали Вакарчука і Гриценка. Серед партій: від аграрної до "За жисть " з "Матьківщиною" включно.  Аж гидко зробилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.05.2018 в 00:28, Nokian сказал:

Ну і якийв кого зі всього цього висновок?

http://hvylya.net/analytics/society/viktor-nebozhenko-vyiboryi-2019-i-obmannyie-manevryi-zaputavshihsya-oligarhov.html

 

Україна, як завше вибере мудро. Jedem das seine, якщо коротко.  Але про свій вибір буде помовкувати.

 

P.S. Cрач буде "годний" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З'явився ще один кандидат в президент - Роман Безсмертний

1_share.jpg

Роман Безсмертний: “Так, я іду в Президенти!”

Спойлер

 

Цитувати

Останнім часом було багато запитань. Тому даю відповідь. За 25 років у політиці я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти.

Є рішення, які треба приймати мені. А є рішення, які треба ухвалювати нам усім разом. І вони важливіші.

З цією метою я сьогодні мав відверту розмову з журналістами, експертами, однодумцями. Багатьох із них знаю, мабуть, чверть віку. На зустрічі ми говорили про те, якої хочемо України. Говорили про майбутнє.

На моє переконання, сьогодні українська політика мертва. Просто реформувати і лагодити вже нічого неможливо. Треба створювати все з нуля. Будувати. Потрібне повне перезаснування держави і нова якість політики.

Потрібно усунути помилку в ціннісних пріоритетах. На першому місці має бути ЛЮДИНА. Донбас це показав найкращим чином. Наприклад, у статуті української армії досі немає місця солдату як людині, і це в той момент, коли на Донбасі зосереджені декілька конфліктів.

Сьогодні уряд зовсім не опікується безпекою. Він займається бізнесом, але його немає в економіці. Сам бізнес в цей момент не знає, що йому робити. А як відомо, коли людина виживає – з нею можна робити що-завгодно.

Держава існує окремо, а суспільство окремо. Допомогти поєднати їх можуть в тому числі журналісти, які перебувають між окремішною державою і самотньою людиною. Вони здатні розбудити сплячу еліту, повернути її до цінностей та ідей, які я особисто бачив лише у своїй першій каденції у парламенті… працюючи там поруч з такими людьми, як Чорновіл, Юхновський.

Чи буду я з кимось домовлятися? Коридор честі – тільки у цьому коридорі буду домовлятися. За його межами – ні! Старими санями я не поїду.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона включилась в передвиборчі перегони. Кругом бігморди, сітілайти, реклама по радіо. Одним словом, знову новий курс зі старими мордами.

20180608_083012.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж сміюсь з тих білбордів :) Стара коняка і повезе новим курсом! :D

Спойлер



 

але тепер вже не сердечко, а якась червона ключка 

 

І взагалі, шо це за одна на фото на білбордах?

"ЮлÑзм" в дÑÑ: ÐавÑÑо ТимоÑенко "новий кÑÑÑ"

 

Де діли справжню, оту нещасну 

Screen-shot-2014-02-24-at-12.jpeg

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, jack74 сказано:

І взагалі, шо це за одна на фото на білбордах?

Стара курва по новому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

украинцы разочарованы в выборах и в том, что теперь в бюллетене нет графы "против всех". Поэтому избиратели готовы поддержать Вакарчука или Зеленского, формально поставив галочку напротив их фамилий.

"Идея новых лидеров или новых лиц не очень срабатывает. С одной стороны, они представлены, но с другой стороны, украинцы готовы их поддерживать в режиме против всех. Я имею в виду того же Вакарчука или Зеленского. В связи с тем, что графа против всех отсутствует, эти фигуры начинают играть роль этой графы",

От тільки  голосуючи проти всіх, насправді виходить голосування проти України.

Але ж наша Галя балувана мислить категоріями власної образи, а не державності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

От тільки  голосуючи проти всіх, насправді виходить голосування проти України.

Гарно тобі мізки промили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, nickel сказал:

Гарно тобі мізки промили.

неможливо промити те, що знаходится в зародковому стані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обираючи Вакарчука, я голосую проти  брехні, лицемірства Петруся, постійного перекручування і маніпулювання процесами. Я вважаю що ця людина абсолютно не відповідає займаній посаді ні морально етичними нормами, ні інтелектуальними, ні професійними. Я не вважаю що посада президент може обійматися лицемірним брехуном і злодієм. Я не вважаю що брехня і корупція ведуть цю країну до ще чогось крім руйнації.  Я також вважаю, що особи такого штибу можуть повністю знищити нашу державність за один- два терміни, або кардинально змінити кордони країни в меншу сторону, звісно. Петрусь, Вана - це використані, затерті  до дірок  гумовички, в яких добряче попорали Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А звідки ти знаєш, що Вакарчук буде балотовутися?

Ющенко, Обама, Вакарчук...абсолютно несамостійні у своїй політиці люди, котрими керують сірі кардинали.

Руки, які нічого не крали- мають властивість і все упускати з рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мало що знаю за Святослава, і те що знаю мені імпонує, але дуже багато знаю про Петруся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romaxa11 сказано:

Я мало що знаю за Святослава, і те що знаю мені імпонує, але дуже багато знаю про Петруся.

Цікаво  ,звідки ти так багато знаєш про Петруся?

Може ти з ним разом  спілкуєшся, може радишся, може проводиш час з ним?

Все що ти ,,знаєш ,, про нього-це лише те, що подають ЗМІ. і це лише твоє уявлення.Достатньо лише створити у людини певний настрій, і вона вже буде бачити стакан напівпорожнім.

А уявлення  можна так змоделювати і подати,що воно абсолютно не відповідатиме дійсності.

Тому правильніше , навіть єдино правильним буде говорити ,, Я дуже багато  УЯВЛЯЮ про Петруся.,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, rl72 сказал:

Мінус один

Ну всьо. Тепер Баті нічого не загрожує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуракам везе.

Андрій Портнов. "Уважно прочитайте це - .https://www.volynnews.com/news/policy/petro-lev-u-feysbutsi-znayshly-tayemnu-storinku-poroshenka/Абсолютно неадекватний, неймовірно дурний і на всю голову хворий".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, iiron сказал:

Дуракам везе.

Андрій Портнов. "Уважно прочитайте це - .https://www.volynnews.com/news/policy/petro-lev-u-feysbutsi-znayshly-tayemnu-storinku-poroshenka/Абсолютно неадекватний, неймовірно дурний і на всю голову хворий".

схоже на брєд й на фейк про распятих мальчіков

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...