Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, rl72 сказал:

Ні. Тільки ту частину, де Петя виступав.

І не дивно. Боти завжди отримують лише необхідну для розповсюдження інфу: ключові цитати, гострі висловлювання, якщо передача, то лише та частина де патрон виступав. 

13 минут назад, rl72 сказал:

То священників у студію Петя з собою привіз?)

Формат передачі, як і гостей перекроїли під Петю. Так зрозуміло? Бо задаючи тупі питання, ти не з мене дурника робиш, а з себе. Приходиться перепитувати чи ти це навмисно тупиш чи по життю тупий.

Вибори на носі, скоро Петя буде на всіх ток-шоу країни, можливо навіть на "Україна має таланти" присунеться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
56 хвилин тому, nickel сказано:

І не дивно. Боти завжди отримують лише необхідну для розповсюдження інфу: ключові цитати, гострі висловлювання, якщо передача, то лише та частина де патрон виступав. 

Формат передачі, як і гостей перекроїли під Петю. Так зрозуміло? Бо задаючи тупі питання, ти не з мене дурника робиш, а з себе. Приходиться перепитувати чи ти це навмисно тупиш чи по життю тупий.

Вибори на носі, скоро Петя буде на всіх ток-шоу країни, можливо навіть на "Україна має таланти" присунеться. 

Ага, то всетаки темою була автокефалія. А я то вже подумав, що АКС, просто Петя говорив не в тему)

П.с. частину перцікав, а точніше виступ Порошенка, я якраз дивився у ФБ Петі, бо ток-шоу нашого тб мені абсолютно не цікаві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про ботів це звичайно смішно, але скажи не бот, яка різниця між Держдепом і МВФ?

І де виступи антикорупціонерів за вільний ринок землі, де зараз корупціі бери не хочу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, rl72 сказал:

Ага, то всетаки темою була автокефалія. 

Не була.

15 минут назад, rl72 сказал:

П.с. частину перцікав, а точніше виступ Порошенка, я якраз дивився у ФБ Петі, бо ток-шоу нашого тб мені абсолютно не цікаві

Не цікаві, але дивлюсь. :)

Не на ТВ, а на ФБ, бо ж по ТВ ця сама передача - для тупих українців, а на ФБ - для інтелектуалів. :)

Сказав би що мусив, бо лінк був в методичці. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, rl72 сказал:

Про ботів це звичайно смішно, але скажи не бот, яка різниця між Держдепом і МВФ?

Чому питаєш про різницю?

41 минуту назад, rl72 сказал:

І де виступи антикорупціонерів за вільний ринок землі, де зараз корупціі бери не хочу

Можливо краще у них самих запитати, вони на ФБ значно активніші за Петю. А які там корупції? Дійсно цікавлюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Чому питаєш про різницю?

Можливо краще у них самих запитати, вони на ФБ значно активніші за Петю. А які там корупції? Дійсно цікавлюсь.

Хоча б тому, що я писав про вимоги Держдепу щодо АКС і ціни газу, а ти до чогось приплів мвф і транш)

Та зовсім ніякоі, крім тіньовоі за різними схемами скупівлі цієі землі за неринковими цінами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, rl72 сказал:

Хоча б тому, що я писав про вимоги Держдепу щодо АКС і ціни газу, а ти до чогось приплів мвф і транш)

Приплів? Точно? У Держдепа немає вимог, у МВФ є.

"Виконуючий обов'язки держсекретаря Сполучених Штатів Салліван закликав Україну подвоїти зусилля з реформ і дотримуватися програм МВФ шляхом прийняття законодавства для створення дійсно незалежного Антикорупційного суду, а також підвищити тарифи на газ до паритетного рівня по відношенню до імпорту"

 

Цитата

Та зовсім ніякоі, крім тіньовоі за різними схемами скупівлі цієі землі за неринковими цінами

Я без іронії питав. Ну да ладно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, nickel сказано:

Приплів? Точно? У Держдепа немає вимог, у МВФ є.

"Виконуючий обов'язки держсекретаря Сполучених Штатів Салліван закликав Україну подвоїти зусилля з реформ і дотримуватися програм МВФ шляхом прийняття законодавства для створення дійсно незалежного Антикорупційного суду, а також підвищити тарифи на газ до паритетного рівня по відношенню до імпорту"

 

Я без іронії питав. Ну да ладно.

Тю то Держдеп нам транш надає)

Я теж без іроніі. Інфи по неринку землі вагон і маленький возик. З телефона гуглити не зручно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

 А які там корупції? Дійсно цікавлюсь.

1. Є так звані невитребувані землі. Тобто землі, власник яких не знайшовся. Ними опікуються місцеві громади, і це теж джерело корупції.
2. Немає прозорого ринку купівлі-продажу землі,відсутні аукціони,оцінка і т.д.(все через рішал)

3. Я не можу продати землю в одному регіоні і купити в іншому.(рєшали)

 Хоча тут є і інша сторона медалі. Корупція в країні не дає зробити ринок землі відкритим. Тобто не подолавши корупцію,не варто відкривати ринок землі.

  

Цитата

Відкриття ринку землі має низку переваг, вважає він.

«Перше — зменшення корупції. Друге — зайдуть інвестиції. І це будуть величезні кошти, $10-12 млрд за перші 2-3 роки.  Ці гроші підуть в економіку. Якщо їх інвестувати в інфраструктуру тих же сільських доріг, то буде економічний вибух, одразу зростання на 2-3%», — сказав Ліссітса.

Ще один плюс, на його думку, — створення доданої вартості. Ніхто не готовий вкладати кошти в тваринництво без земельних гарантій, адже такі проекти окуповуються за 10-15 років.

«Відкриття ринку землі також сприятиме підвищенню врожайності. У багатьох областях треба впроваджувати системи зрошення, проте зараз ніхто цього не робить, не маючи гарантій щодо землі», — сказав Ліссітса.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, zaHARE сказал:

1. Є так звані невитребувані землі. Тобто землі, власник яких не знайшовся. Ними опікуються місцеві громади, і це теж джерело корупції.
2. Немає прозорого ринку купівлі-продажу землі,відсутні аукціони,оцінка і т.д.(все через рішал)

3. Я не можу продати землю в одному регіоні і купити в іншому.(рєшали)

 Хоча тут є і інша сторона медалі. Корупція в країні не дає зробити ринок землі відкритим. Тобто не подолавши корупцію,не варто відкривати ринок землі.

  

Що з цього не може зробити чи побороти діюча влада? Що заважає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, nickel сказал:

Що з цього не може зробити чи побороти діюча влада? Що заважає?

 Майже вся влада,я маю на увазі ВР, на цих схемах сидить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, zaHARE сказал:

 Майже вся влада,я маю на увазі ВР, на цих схемах сидить.

А чо їх не садять? Такі гарні записи Мусійчука в Юги є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

А чо їх не садять? Такі гарні записи Мусійчука в Юги є.

я ж написав,бо вони розробили схеми,у них все законно. Тому й не хочуть приймати закон,який зробить ринок землі прозорим.Бо тоді у них з'являться конкуренти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, zaHARE сказал:

я ж написав,бо вони розробили схеми,у них все законно. Тому й не хочуть приймати закон,який зробить ринок землі прозорим.Бо тоді у них з'являться конкуренти.

Уважно слідкуй за моїми руками. З Конституції: Земля - власність народу, Президент - гарант додержання Конституції. Якщо в народу крадуть землю, то Президент фіговий гарант чи фіговий Президент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Уважно слідкуй за моїми руками. З Конституції: Земля - власність народу, Президент - гарант додержання Конституції. Якщо в народу крадуть землю, то Президент фіговий гарант чи фіговий Президент?

роспиши механізм конкретно по даній проблемі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, zaHARE сказал:

роспиши механізм конкретно по даній проблемі.

Я маю щось розписувати? о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Країна в якій переміг Єскобар.

 

Сразу хочу написать, что это не про Президента. И не про какого-то конкретного криминального авторитета, пришедшего к власти в Украине. Но это про Украину. Про ту ситуацию, которая сложилась в нашем обществе к 2017 году. Это про то критическое состояние нашего социального организма, в котором он находится сейчас. И это про нас всех, которые составляют этот социальный организм.

Чтобы поставить точный диагноз, врач обычно опрашивает пациента про симптомы. Потом смотрит результаты анализов. И уже потом, исходя из своего опыта, из своей квалификации, ставит диагноз и прописывает лекарства. Причем план лечения может со временем корректироваться в зависимости от изменения состояния больного. 

Симптомы: Премьер заявляет о том, что силовики кошмарят бизнес. Генпрокурор требует от своих подчинённых снизить коррупционное давление на бизнес. СБУ засекречивает декларации своих сотрудников, имеющих мультимиллионные состояния. Военный прокурор требует от Парламента засекретить и декларации мультимиллионеров-прокуроровИнфографика о состоянии людей, вершащих правосудие в Украине, вводит в шок иностранных наблюдателей. Интернет пестрит съёмками домов и имущества "защитников экономики". Онлайн идёт эпопея о снятия депутатской неприкосновенности с некоторых депутатов. Судьи, получившие негативные заключения от Общественного Совета Доброчестности, прорываются в Верховный Суд.

Анализы: Рейтинг Украины по экономической свободе - 166 место из 174стран. Рейтинг восприятия коррупции - 131 место из 176. По уровню ВВП на душу населения мы отстали от всех стран социалистического лагеря, не говоря уже о странах Варшавского договора. Украина в этом году останется в десятке самых бедных стран по версии американского делового издания Bloomberg.

Т.е. все показатели, описывающие жизнь большинства граждан в стране, сигнализируют о плачевном состоянии. Однако госаппарат, и особенно верхушка правоохранительной системы, процветают. Здоровые трудоспособные клетки общества стремятся покинуть родной организм и встроиться в здоровые западные организмы. А наша власть, наши правоохранительные органы наделяют себя всё большими полномочиями, повышают себе зарплаты, разрастаются. От такого положения вещей убегают не только люди, но и капиталы.

Те силы в организме, которые отвечают за его здоровье, за его иммунитет, убивают здоровые производительные силы организма. Невольно напрашивается цитата из медицины: Аутоиммунные заболевания –это заболевания, связанные с нарушением функционирования иммунной системы человека, которая начинает воспринимать собственные ткани, как чужеродные, и повреждать их. Подобные заболевания еще называют системными, ведь, как правило, поражается целая система или даже весь организм.

В Колумбии, в 80-х годах прошлого века, элита общества нашла в себе силы не допустить во власть криминального авторитета и богатейшего наркобарона Пабло Эскобара. Несмотря на все его попытки пробраться во власть, находились прокуроры, судьи, полицейские, которые преследовали его. Несмотря на убийства и теракты, на подкупы и угрозы, во власти всегда были люди, противостоявшие криминалу. В силовых структурах всегда находились люди, преследовавшие Эскобара, и в конце концов уничтожившие и самого барона и его наркобизнес. Так работает иммунная система здорового организма. В мафиозной стране Италии нашёлся коллективный "комиссар Каттани", боровшийся с мафией, и этот коллективный комиссар в конце концов за одну ночь арестовал более 1500 человек, среди которых были и судьи, и прокуроры. 

Но что произошло в Украине? Почему, когда не сработала система, и к власти прорвался коллективный Эскобар? С какого момента работа и во власти, и в правоохранительных органах стала магнитом для криминала, нечистоплотных предпринимателей и бывшей партийной номенклатуры? 

Вооружённый до зубов силовой аппарат, не выполняющий своих прямых функций, стал основной угрозой существования независимой Украины и основным барьером для экономического роста. Мы становимся лёгкой добычей для северного соседа и теряем остатки авторитета и сочувствия у западных партнёров именно из-за отвратительной работы правоохранительной системы. Для подъёма экономики необходимо срочно осуществить “разоружение”, сокращение и демилитаризацию правоохранительных структур, контролирующих бизнес. Их деятельность должна быть направлена на борьбу с терроризмом, с бандитизмом, с разворовыванием бюджетных средств - со всем, что нарушает работу целого организма, что тормозит его рост и развитие. 

Но когда руководители силовых ведомств для личного обогащения грабят своих граждан, да ещё и во время войны, это уже называется мародёрство. Мне лично стыдно, когда даже иностранные послы призывают нашу власть ликвидировать в стране опричнину. Возникает вопрос - а кто-то контролирует силовиков в нашей стране? Президент и Премьер - это жертвы силовых структур или выгодополучатели от такого состояния дел? Почему до сих пор не ликвидирована налоговая милиция? Почему не создана Служба Финансовых Расследованием с одновременной ликвидацией "экономических" подразделений в СБУ, МВД и ГПУ? 

Коллективный Эскобар прокрался не только в правоохранительные органы. Любой главврач, любой директор школы, руководители отдела земельных ресурсов, местных социальных фондов, любая административная должность, от которой зависит движение денег из бюджета или где есть возможность собирать деньги с населения - все такие должности к 2017 году оказались заняты представителями криминальной бюрократической системы. От административных должностей до большинства депутатов советов всех уровней заполнили люди особого склада - люди, для который всегда вопрос личного обогащения стоит на первом месте. В любой стране мира это называется коррупцией, и с ней борется иммунная система - правоохранительные органы. Но в нашем организме поражена сама иммунная система.

Запад всеми силами пытается восстановить нашу иммунную системы. Через кредиты и транши МВФ с условием проведения реформ, через создание антикоррупционных органов западные врачи пытаются вывести нашу страну из критического состояния. Но и НАБУ, и АКП, несмотря на громкие цели и заявления, созданы из того же пораженного коррупцией материала - из клеток той же правоохранительной системы.


И пока мы не восстановим иммунную систему, наш организм обречён на жалкое нищенское существование на задворках цивилизации. Пока первые лица государства не "сядут на диету" - наш организм в опасности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо президента, який бере хабарі та привласнює національні ресурси, не вдасться віддати під правосуддя в Україні, – цю особу може переслідувати Міжнародний антикорупційний суд», – каже федеральний суддя США Марк Вулф, який переймається проблемами недієвої системи правосуддя в таких корумпованих країнах, як Україна, і просуває ідею заснування Міжнародного антикорупційного суду.

«У багатьох країнах, зокрема в Україні (так історично склалось) закони не працюють проти найвищого керівництва держави. Це так звана високопосадова корупція, що процвітала протягом багатьох років в Україні та інших країнах – і це має наслідки для всього світу.
Це не внутрішньополітичне питання. Міжнародний антикорупційний суд мав би розширену юрисдикцію, що поширювалася б на високопосадовців, у тому числі – на екс-президента Януковича».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Я маю щось розписувати? о_О

   Я так поняв,ти експерт права.Шариш в Конституції. Я тобі написав.шо чувакі дерибанять землю по конституції,формально вони закони не порушують.Але так можна тільки їм.А тобі і мені тільки через рєшал. Вот і скажи мені,як цю жопу розрулити.Бо я не зрозумів,що ти мені пред'являєш ?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, zaHARE сказал:

   Я так поняв,ти експерт права.Шариш в Конституції. Я тобі написав.шо чувакі дерибанять землю по конституції,формально вони закони не порушують.Але так можна тільки їм.А тобі і мені тільки через рєшал. Вот і скажи мені,як цю жопу розрулити.Бо я не зрозумів,що ти мені пред'являєш ?)))

Я не експерт і не юрист, але, вважаю, що Конституцію має знати кожен свідомий громадянин. До тебе чи rl72, як рядових громадян, в мене претензій немає, бо ні ви ні я не можемо вплинути на ситуацію. В мене є претензії до гаранта, який зосередив владу в одних руках, і не бореться з цими схемами, а очолює їх і сам бере хабарі. А в бордовських срачиках висловлюю ці претензії тобі чи rl72, бо ви виступаєте в ролі адвокатів чи представників гаранта на Борді.

Мусійчука зловили не на законній схемі, є відео, зняли недоторканність, генпрокурор кум президента, всі карти на руках, а Мусійчук і досі на волі. Ось і виходить, що гарант Конституції або беззубий або продажний. Особисто я схильний думати, що він продажний. Як ти чи я можемо зламати схему, якщо в схемі сам Президент? Я вірю що запис Онищенка - не фейк. Я вірю, що Порошенко, нічим не кращий за Януковича. Убивший дракона сам становится драконом. Тільки в нашому випадку убивший дракона, вже був драконом.

Заразз rl72 скаже, що Петя і в під'їзді насцяв і окурків накидав, але якби я помилився і продажним був не президент, а прокурор, то прокурор, в кращому випадку вже мав бути без роботи, в гіршому - в сізо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Країна в якій переміг Єскобар.

 

Но и НАБУ, и АКП, несмотря на громкие цели и заявления, созданы из того же пораженного коррупцией материала - из клеток той же правоохранительной системы.

 

 а ось тут нікуя не зрозуміло? А хто обирав НАБУ і АКП? То ті, що обирали, теж  вражені корупцією?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Я не експерт і не юрист, але, вважаю, що Конституцію має знати кожен свідомий громадянин. До тебе чи rl72, як рядових громадян, в мене претензій немає, бо ні ви ні я не можемо вплинути на ситуацію. В мене є претензії до гаранта, який зосередив владу в одних руках, і не бореться з цими схемами, а очолює їх і сам бере хабарі. А в бордовських срачиках висловлюю ці претензії тобі чи rl72, бо ви виступаєте в ролі адвокатів чи представників гаранта на Борді.

Мусійчука зловили не на законній схемі, є відео, зняли недоторканність, генпрокурор кум президента, всі карти на руках, а Мусійчук і досі на волі. Ось і виходить, що гарант Конституції або беззубий або продажний. Особисто я схильний думати, що він продажний. Як ти чи я можемо зламати схему, якщо в схемі сам Президент? Я вірю що запис Онищенка - не фейк. Я вірю, що Порошенко, нічим не кращий за Януковича. Убивший дракона сам становится драконом. Тільки в нашому випадку убивший дракона, вже був драконом.

Заразз rl72 скаже, що Петя і в під'їзді насцяв і окурків накидав, але якби я помилився і продажним був не президент, а прокурор, то прокурор, в кращому випадку вже мав бути без роботи, в гіршому - в сізо.

 

і де я захищав Юру чи Петю у справі Мусійчука?

Є претензії до гаранта - гоу на вибори і обираєм іншого, до якого претензій нема )

а я наприклад вірю, що запис Онищенка фейк, як виявились фейками і розписка про співпрацю з ФСБ, і розповід пєскова про нібито якісь таємні переговори з уйлом, і розслідування всіляких схем про відкати на закупівлі військової техніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

і де я захищав Юру чи Петю у справі Мусійчука?

А де я сказав, що ти захищав Юру чи Петю у справі Мусійчука? о_О

1 минуту назад, rl72 сказал:

Є претензії до гаранта - гоу на вибори і обираєм іншого, до якого претензій нема )

Вибори гаранта - ілюзія вибору. В нас не виборчий бюлетень, а фрік-шоу. Нормальних кандидатів в цій країні на вибори не пускають, в них на дорозі зерновози розвертаються.

1 минуту назад, rl72 сказал:

а я наприклад вірю, що запис Онищенка фейк, як виявились фейками і розписка про співпрацю з ФСБ, і розповід пєскова про нібито якісь таємні переговори з уйлом, і розслідування всіляких схем про відкати на закупівлі військової техніки.

"Історія Онищенка": повний переклад розгромної статті Die Welt про корупцію Порошенка
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/10093136-istoriya-onishchenka-povniy-pereklad-rozgromnoji-statti-die-welt-pro-korupciyu-poroshenka.html

 

Сам ще не читав, з тобою свіжаком ділюся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...