Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

ОСББ Закон від 29.11.2001 № 2866-III правда вносились незначні корегування в 2015 і 2017 році

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Дізель за сьогодні ти ізмельчав до нємогу, але то твоя справа. Давай ще за мусор вивозять, дитсадочки відкривають. Дороги деякі якось роблять. Країна мічта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, romaxa11 сказано:

Яке майбутнє з Порошенко?

В 2019 році у Луцьку успішно здадуть тисячі  метрів новобудов,  підвищать зарплати, збудують нові дороги, дитячі садки , ТРЦ, 

Життя стане краще. Чисто тому, що економічний цикл іде на підйом.

І все це припишуть Порошенку..

Ось цей факт і ніяк не дає спокою Юлі та різним апазіціонерам, уотрі бачать ,що скоро їм зовсім не буде чого протиставити.І ніхто за НИХ не проголосує.

Звідси і ноги ростуть в сьогоднішніх ярих критиків.

Ну і різні мулі з Вакарчуком .

Україна була, єі буде.

А фейл стейт він в головах панікьорорамантіків.

Носяться з ним, як дуреньз писаною торбою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина народжена для щастя, як птах для польоту.

Лише деякі ніколи не злетять, навіть на метр відземлі.

Петрусь ( всесвітня образа  насправді)  прикувала намертво.

Випадок карамби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, romaxa11 said:

Дізель за сьогодні ти ізмельчав до нємогу, але то твоя справа. Давай ще за мусор вивозять, дитсадочки відкривають. Дороги деякі якось роблять. Країна мічта

Ок, давай щось глобальне. Система прозорих держзакупівель. Банківську систему почистили. Патрульна поліція. Медичну реформу проводять. Невже то все також Ющенко?

 

І взагалі, я згоден, що ізмельчав до неможливості, але мені то якось фіолетово. Я не впевнений, може взагалі все за Ющенка було, а я це побачив тільки зараз. Виходить, що при Ющенку закони принімались, а почали їх виконувати тільки зараз. Виконувати, тобто діяти. А я за дії і голосую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, rl72 said:

Головна претензія Ромаха11, нема антикорупційного суду, який посадить Порошенка. правда, хз за що, але має посадити.

Та це нормально - мати претензії. Ідеш до депутата свого району, села чи міста і висловлюєш ті претензії. Потім дивишся на реалізацію. Не влаштовує реалізація - обираєш на новий строк нового депутата. Не влаштовує категорично - стріляєш депутату в голову, робиш революцію і потім сам реалізуєш задумане. Але навіщо ото розказувать, що хтось тобі щось винен робити прямо зараз із моментальним результатом? Та просто щоб зрозуміти, що хоче конкретна людина, треба купа часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, diezel сказано:

Та це нормально - мати претензії. Ідеш до депутата свого району, села чи міста і висловлюєш ті претензії. Потім дивишся на реалізацію. Не влаштовує реалізація - обираєш на новий строк нового депутата. Не влаштовує категорично - стріляєш депутату в голову, робиш революцію і потім сам реалізуєш задумане. Але навіщо ото розказувать, що хтось тобі щось винен робити прямо зараз із моментальним результатом? Та просто щоб зрозуміти, що хоче конкретна людина, треба купа часу.

 

Але чомусь, коли пишуть, що Держдеп вимагає від Порошенка створити Антикорупційний суд, не згадують, що там є і інші вимоги, наприклад підняти ціну на газ.

але антикорупціонери чомусь з цього приводу мовчок, мітингів не проводять, і палаточне містечко перед ВР і КМ не організовують. Не цікаво, та й по рейтингу вдарить мама не горюй. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.04.2018 в 16:47, rl72 сказал:

Серед них розглядається Володимир Кличко

кум Шуфрича ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, MANJAK11 сказано:

кум Шуфрича ? ну нахер

 

 

 троха недотянув до попереднього рекорду? лише 30 мінусів:D

Спойлер

manjak2.thumb.jpg.7cf2bae0a984797a332e31b928c87bef.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, rl72 сказал:

 

 троха недотянув до попереднього рекорду? лише 30 мінусів:D

  Показать контент

 

та ржи, веселись )) Хоч так тобі настрій підійму. Бо ж брехати собі й людям, мабуть радості мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

та ржи, веселись )) Хоч так тобі настрій підійму. Бо ж брехати собі й людям, мабуть радості мало

Мінусуй, мінусуй, ромаха11 буде мати підставу розказувати в якихось партійних штабах про рейтинг, ну щоб на роботу не взяли)

П.с. а можливість ставити більше десятка (+,-) лайків за раз тобі заслуги модера дали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когось жарить Палиця. Ок. Є такий персонаж Труханов - бувший охоронець найвпливовіших кримінальних авторитерів Одеси. Уявіть собі, що міськрада передає якійсь офшорній фірмі за пару мільйонів гривень завод Краян, а за пару років його ж викуповує за кошти бюджету за 180 млн викуповує назад. Або що в Одеській області ремонт доріг здійснювали фірми партнерів Труханова і навіть через офшор зареєстровані на нього з російським паспортом. Сума біля 1 000 000 000 грн при чому якість дороги галіма, або взагалі вони ремонтувались на папері. Ще нерухомусть закордоном і фірми що брали участь в торгівлі українською зброєю через одеський порт. Труханов вертається в Україну, бо тут можна порішати, а коли питання випливе на інтерпол будуть проблеми. Вертається, НАБУ пакують, суд відпускає. Труханов далі мер - звісно це такий хитрий план, дати нажертись падлюкам, щоб вони пережерлись, травонулись і пішли в монастир. Може і спрацює, якщо когось заразити СНІДом чи як Аль-Капоне - сифілісом, що зруйнував його мозок і він в 40 років був дитинкою з розвитком 5 років. План цікавий, сперечатись не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, rl72 сказал:

 

Але чомусь, коли пишуть, що Держдеп вимагає від Порошенка створити Антикорупційний суд, не згадують, що там є і інші вимоги, наприклад підняти ціну на газ.

але антикорупціонери чомусь з цього приводу мовчок, мітингів не проводять, і палаточне містечко перед ВР і КМ не організовують. Не цікаво, та й по рейтингу вдарить мама не горюй. 

Яка у тебе глибока і, головне, самостійна думка. Її відразу інші порохоботи на цитати розібрали. Тільки ж не розуміють, що це не антикорупціонерів біда, а Петіна. Бо сидить бідолага, як Нео, перед двома таблетками і не знає, яку обрати: підняти ціну на газ і забути про другий президентський срок чи забити на ціну на газ і антикорупційний суд, і забути про кредит від МВФ.  А до чого тут антикорупціонери? А ні до чого, просто наказано на них гівно накидувати по поводу і без, бо заіпали Петю з тим антикорупційним судом вже зі всіх сторін.

Цитата
10303369_1521214264814052_55054015494174
22 квітня о 19:43 · 
Официальный представитель Государственного департамента США призвала власти Украины приложить все возможные усилия для соблюдения договоренностей о сотрудничестве с МВФ. И вот прямо и четко написала - создание Антикоррупционного суда и повышение тарифов на газ.

И вот если с антикоррупционным судом дело потихоньку идет, кто не помнит - 1 марта соответствующий законопроект уже принят в первом чтении и сейчас он готовится на второе чтение, то с повышением цены на газ...

Мне вот интересно, а вот эти все борцуны и фрики в костюмах рака, все эти СерЛещи и всевозможные Мустафы - они ведь сейчас должны срочно и немедленно организовывать акции поддержки решения о повышении тарифов, да? Вот прямо с транспарантами и плакатами, можно еще и палаточный городок под Кабмином заделать - даешь, повышение тарифов!

Или нет?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

Яка у тебе глибока і, головне, самостійна думка. Її відразу інші порохоботи на цитати розібрали. Тільки ж не розуміють, що це не антикорупціонерів біда, а Петіна. Бо сидить бідолага, як Нео, перед двома таблетками і не знає, яку обрати: підняти ціну на газ і забути про другий президентський срок чи забити на ціну на газ і антикорупційний суд, і забути про кредит від МВФ.  А до чого тут антикорупціонери? А ні до чого, просто наказано на них гівно накидувати по поводу і без, бо заіпали Петю з тим антикорупційним судом вже зі всіх сторін.

 

Та, так, в Украіні все Петіна проблема. Петя навіть вулиці має від окурків прибирати. 

А антикорупціонери лише можуть ідеальний шторм у вигляді бурлєнія говен робити, видаючи фейк за фейком. 

Бо працювати, то не язиком ляпати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха11, знову маніпуляція.

Справу по труханову суд не закрив. НАБУ іі дальше розслідує. Розслідують, справк в суд, докази і тоді буде рішення.

Те, що не закрили в сізо на час розслідування херово, але не смертельно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

Та, так, в Украіні все Петіна проблема. Петя навіть вулиці має від окурків прибирати. 

А антикорупціонери лише можуть ідеальний шторм у вигляді бурлєнія говен робити, видаючи фейк за фейком. 

Бо працювати, то не язиком ляпати

Антикорупціонери, на те вони й антикорупціонери, бо вони обрали напрямком своєї політичної діяльності - боротьбу з корупцією. Лише тобі з Бірюковим і іншими ботами прийшла думка, вимагати від них підняття ціни на газ. Петіна риторика твоїми устами: добре вам (антикорупціонерам) вимагати антикорупційний суд, а хулі мені толку з того суду? Все одно, щоб получити гроші від МВФ, мені одного суду мало, треба ще на газ ціну підняти. Всі політичні плюшки від створення суду підуть вам, а мені з такими цінами на газ - другий термін і не світить. От спробуйте ви скажіть за підняття ціни на газ, побачите що з вами народ зробить, а в мене очко не залізне , як згадаю за Вітю, то досі мурашки по шкірі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, diezel said:

Бхахаха, ци типу означає, що я живу на лузі, їм пилок і сру райдугою на все? Це не так, запевняю.

Я хочу, щоб мої діти, при всіх їх можливостях вибору, таки вибрали Україну. Я бачу рух України в правильному напрямку, але поки не розумію, чим я можу допомогти.

 

там був цілісний рядок запитань, з яких ти вирвав лиш одне зручне
впринципі, цього достатньо, далі то не розвиваємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То частина хитрого плану Петі: подзвонити в суд  відпустити труханова, щоб дати черговий привід для критиків, і ще понизити свій рейтинг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, nickel сказано:

Антикорупціонери, на те вони й антикорупціонери, бо вони обрали напрямком своєї політичної діяльності - боротьбу з корупцією. Лише тобі з Бірюковим і іншими ботами прийшла думка, вимагати від них підняття ціни на газ. Петіна риторика твоїми устами: добре вам (антикорупціонерам) вимагати антикорупційний суд, а хулі мені толку з того суду? Все одно, щоб получити гроші від МВФ, мені одного суду мало, треба ще на газ ціну підняти. Всі політичні плюшки від створення суду підуть вам, а мені з такими цінами на газ - другий термін і не світить. От спробуйте ви скажіть за підняття ціни на газ, побачите що з вами народ зробить, а в мене очко не залізне , як згадаю за Вітю, то досі мурашки по шкірі.

Так де результат від тоі боротьби? 

П.с. Держдеп і МВФ то вроді трохи не одне й те саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шабунін сука!

в 2014-му Президент презентував стратегію 2020 
в 2018-му Президент вперше іде в прямий ефір ток-шоу і ....
тадам, не говорить про жоден з тих пріоритетів, які були зазначені в стратегії, а говорить про автокефалію православної церкви в Україні 
Пунктом №2 того великого документу було, нагадую, "Оновлення влади та антикорупційна реформа" 
Станом на сьогодні, Президент, як він зазначив, на своїй прес-конференції, не втручатиметься в роботу Парламенту над виборчим кодексом (там є ціла фракція його імені, Президент чомусь не спішить пояснити своєму Блоку, що потрібно виконувати стратегію, а депутат Князевич, з тієї ж фракції БПП не спішить прискорювати роботу комітету для підготовки кодексу до другого читання), ну а танці з бубном довкола Антикорупційного суду, Ви ж і так знаєте. 
Тому давайте Томос в кожну хату, адже саме автокефалія православних в Україні забезпечить оновлення влади, доступ громадян до прийняття рішень, підвищить інвестпривабливість, допоможе громадянам обирати підзвітну владу і поставить хрест на корупції. 
Ага, ну і щоб два рази не вставати, давайте ще законопроект Оксани Білозір "про Отче Наш", ухвалимо, щоб вже незворотні демократичні зміни настали раз і назавжди

Світлина від Andriy Andrushkiv.
 
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

Так де результат від тоі боротьби? 

Там де й Петіні обіцянки. 

А взагалі Петя зараз обложений з усіх сторін тим судом не в останню чергу завдяки антикорупціонерам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, точно. Іде на прямий ефір ток-шоу темою якого є "автокефалія", і Президент прикиньте там говорить про автокефалію

Чергова зрада готова-_-

На фейсбуках всіх антикорупціонерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, rl72 сказал:

Ага, точно. Іде на прямий ефір ток-шоу темою якого є "автокефалія", і Президент прикиньте там говорить про автокефалію

Чергова зрада готова-_-

На фейсбуках всіх антикорупціонерів

Ти передачу дивився? Ведучий говорив, що автокефалія не була темою передачі, але... прийшлося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, nickel сказано:

Ти передачу дивився? Ведучий говорив, що автокефалія не була темою передачі, але... прийшлося.

Ні. Тільки ту частину, де Петя виступав.

То священників у студію Петя з собою привіз?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...