Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

2 minutes ago, romaxa11 said:

Чому старші люди виїжають закордон і відразу адаптуються до правил і норм?

Survivorship bias or survival bias is the logical error of concentrating on the people or things that made it past some selection process and overlooking those that did not, typically because of their lack of visibility. This can lead to false conclusions in several different ways. It is a form of selection bias.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
59 minutes ago, Соромітник said:

Ніби ж типу ІТшник

Бхахаха, ци типу означає, що я живу на лузі, їм пилок і сру райдугою на все? Це не так, запевняю.

Я хочу, щоб мої діти, при всіх їх можливостях вибору, таки вибрали Україну. Я бачу рух України в правильному напрямку, але поки не розумію, чим я можу допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, romaxa11 said:

Твої інтегральні схеми втілюватиме Порошенко? 

Ото я за інтегральні схеми і проголосую. А перестануть втілювати, сам спробую втілювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вам ще кандидатів )

Антон Ходза

Якби на президента балотувалися Винник, Вакарчук та Зеленський, то раскдад був би таким:

- За Вакарчука 20%, бо за нього молодь, яка на вибори ніхуя не ходить, і середній клас, якого мало. 
- За Зеленського 29%, бо за нього пролетаріат.
- За Винника 51%, бо за нього жіночки-бюджетниці, пенсіонерки (гарний хлопчик, хочеться нагодувати), плюс за нього всі вчительки, які у виборчих комісіях працюють, тож будуть непомітно докидати бюлетені.

-_-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, diezel сказано:

Ото я за інтегральні схеми і проголосую. А перестануть втілювати, сам спробую втілювати.

Я думаю що унікальність полягає не в якихось особливостях народу а в наявності персонажів, які не вбачають цінності в сьогоденні, в можливостях сьогодняшнього дня, а херачать все в майбутнє, навіть життя цілих поколінь. Москалі детектед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, romaxa11 сказал:

Я думаю що унікальність полягає не в якихось особливостях народу а в наявності персонажів, які не вбачають цінності в сьогоденні, в можливостях сьогодняшнього дня, а херачать все в майбутнє, навіть життя цілих поколінь. Москалі детектед.

 

На мою думку, якраз навпаки. Ті персонажі говорять, що не все відразу, рехформи будуть діяти в майбутньому,  бла-бла-бла, а в той час, в сьогоденні, живуть, жируючи і набиваючи кармани на майбутнє...своє майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Юріч said:

Ті персонажі говорять, що не все відразу, рехформи будуть діяти в майбутньому,  бла-бла-бла

Переважна більшість населення не може планувати на довгий строк по причині відсутності навичок такого планування. Переважна більшість населення завжди вибере повний шлунок зараз проти "незрозумілого майбутнього" для своїх дітей. Ну і, на останок, переважна більшість населення не співвідносить те, що твориться зараз із своїми діями у минулому, бо у переважної більшості населення завжди винуватий хтось інший.

 

Кончене дно, доречі, це значна частина тої переважної більшості, просто воно змогло вибратись на вершину купи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я це і мав на увазі, що з легкої руки перекреслюється сьогодення мільйонів людей і щось обіцяється в майбутньому, проте чи буде то майбутнє чи ні, ніхто не в курсі, бо самі персонажі тупо жирують сьогоденням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 років життя світлим майбутнім. Війна, втрата території, купа вбитих і розстріляних, мільйони заробітчан, розбиті чи несформовані сім'ї, діти напівсироти, ненароджені, померлі зашвидко через відсутність ресурсу на лікування. Мене не влаштовує хєр, що обіцятиме в сьогоденні майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти diezel ненавидиш Палицю, але голосуватимеш за людину, яка спочатку віддала йому Одесу, потім Волинь. І ще говориш про відсутність логіки в моїх постах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, romaxa11 said:

Ти diezel ненавидиш Палицю

Ти помилився, ненависті у мене немає. Нажаль, і співчуття також.

4 minutes ago, romaxa11 said:

голосуватимеш за людину, яка

Ти помилився, я не голосую за людину, я голосую за плани і дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, diezel сказано:

Ти помилився, я не голосую за людину, я голосую за плани і дії.

Мені здається що ти імітуєш конструктив. Щось типу : оно поді пока конєчно но опять такі такоє дєло вот тє і пожалуйста.

Так от, конкретно які плани і дії Петра Олексійовича тебе спонукають голосувати за нього. Наголошую, конкретно, може тут багато людей справді ніфіга не розуміє чи не бачить, конкретність може привести до тями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

На мою думку, якраз навпаки. Ті персонажі говорять, що не все відразу, рехформи будуть діяти в майбутньому,  бла-бла-бла, а в той час, в сьогоденні, живуть, жируючи і набиваючи кармани на майбутнє...своє майбутнє.

 

ага, точно. в Польщі прийшов Бальцерович, і раз реформи зробились, і два, поляки живуть в щасливому майбутньому.... через десяток років. правда, перші роки з того десятка вони Бальцеровича кляли.

На третій рік, почався вихід з кризи, а на п'ятий рівень інфляції впав до 26% річних.

 

Цитувати

Але самому Бальцеровичу чого тільки не довелося вислухати в ті роки! «Злодій!», «Вбивця!», «Грабіжник!» - Не раз звучало (і донині звучить) на його адресу. Його звинувачували в бездушному монетаризмі, у насадженні вовчих законів ринку, у підтримці багатих і нехтуванні бідними.

Епоха шокової терапії відзначена безліччю акцій протесту, під час яких учасники опльовували, сікли різками і спалювали ляльку Бальцеровича. Але хітом епохи протестів слід визнати козу Беллу або, як її перехрестили злословити, Бальцеровку, презентовану рільників міністру фінансів. Вона простувала попереду маніфестації і була урочисто передана на баланс мінфіну зі словами: «Нехай Бальцерович доїть її, а не нас».

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, romaxa11 said:

Мені здається що ти імітуєш конструктив.

Мені інколи здається що ти несеш маєчню, але я ж не обговорюю то з тобою. Давай без "здається", а просто - що в описаних мною діях і планах тобі не зрозуміло? Ти ЦНАП не бачив? Чи, може, тобі ОСББ забороняли створювати? Чи ти субсидію не зміг оформити? Чи реєстри не знаєш де знайти? Чи може твоїх дітей нікому лікувати, бо всіх педіатрів розібрали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Мені здається що ти імітуєш конструктив. Щось типу : оно поді пока конєчно но опять такі такоє дєло вот тє і пожалуйста.

Так от, конкретно які плани і дії Петра Олексійовича тебе спонукають голосувати за нього. Наголошую, конкретно, може тут багато людей справді ніфіга не розуміє чи не бачить, конкретність може привести до тями.

Рома, ти дерев'янний, чи маніпулятор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, diezel сказано:

Мені інколи здається що ти несеш маєчню, але я ж не обговорюю то з тобою. Давай без "здається", а просто - що в описаних мною діях і планах тобі не зрозуміло? Ти ЦНАП не бачив? Чи, може, тобі ОСББ забороняли створювати? Чи ти субсидію не зміг оформити? Чи реєстри не знаєш де знайти? Чи може твоїх дітей нікому лікувати, бо всіх педіатрів розібрали?

 

Головна претензія Ромаха11, нема антикорупційного суду, який посадить Порошенка. правда, хз за що, але має посадити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, diezel сказано:

Мені інколи здається що ти несеш маєчню, але я ж не обговорюю то з тобою. Давай без "здається", а просто - що в описаних мною діях і планах тобі не зрозуміло? Ти ЦНАП не бачив? Чи, може, тобі ОСББ забороняли створювати? Чи ти субсидію не зміг оформити? Чи реєстри не знаєш де знайти? Чи може твоїх дітей нікому лікувати, бо всіх педіатрів розібрали?

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Борис Клімчук, міський голова Микола Романюк, його заступник Лариса Соколовська, заступник, керуючого справами виконкому Юрій Вербич оглянули стан виконаних робіт у Центрі надання адміністративних послу, повідомили у прес-службі муніципалітету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А проектували його мабуть десь на старті януковича в 2010 році , чи ще й за Ющенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію до виборів нас тут очікує море фейкових аккаунтів замучених ботами під вибори, і купа вскритих консерв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нормативна база для роботи взагалі появилась тільки

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 травня 2014 р. № 523-р 
Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...