Перейти до змісту

Recommended Posts

...
Гость rl72
4 годин тому, nickel сказано:

Серйозно? Значить і я правду написав.

ось мій пост.

On 05.04.2018 at 19:25, rl72 сказано:

Ромаха11, накуя тобі той старий єврей Пасхавер (я нааіть не буду питати як ти умудрився свічку потримати при отриманні ним грошей), краще будемо слідкувати як відомий бідний антикорупціонер Шабунін в компаніі таких самих антикорупціонерів буде вибирати нових політиків в прямому етері на шоу тв-каналу ІСТВ олігарха Пінчука)

П.с. і да цей пост знову написано безплатно.))

ось твій

On 04.04.2018 at 21:45, nickel сказано:

Хуюфи. Шукати боту пруфи - те саме, що говорити з автовідповідачем.

я розумію, для тебе різниці ніякої. пиши й дальше свою правду

Поширити це повідомлення

Sergey Naumovich з Sergii Naumovych.

15 год · 

Друзья, тот самый "когнитивный диссонанс" вы чувствуете сейчас?

Смотрю настоящий допрос в американском Конгрессе одного из самых богатых в мире людей. Всего лишь персональные данные и такой серьезный скандал! Цукерберг ничего не украл, не получал, например, необоснованное разрешение на добычу лития на миллиарды долларов, не продавал за тройную цену военную технику, дизельную "бодягу" своей армии во время войны и т.д. Это происходит в одной из самых богатых стран мира — миллиардер, который способен приобрести сразу весь внутренний валовый продукт десятков стран... и не является олигархом у себя в стране!

Но мне хотелось бы посмотреть на что-то подобное в Украине. На "допрос" в Кабмине (даже пока что не в суде), например, олигарха (или бизнесмена) по итогам расследований журналистов — о титане, о тарифах на электроэнергию, о добыче лития, о судьбе активов Курченко после бегства Януковича, о пропавших деньгах Приватбанка, о сотрудничестве производителя троллейбусов с военными заводами страны-агрессора, о монополии в игорном бизнесе без уплаты налогов и т.д. Таких "бриллиантовых" тем у нас сотни!

Чувствуете разницу? Там, в самой богатой стране, огромный скандал всего лишь (с точки зрения украинского обывателя) из-за каких-то персональных данных — кто где какой кофе пьет и где ставит лайки, а у нас, в бедной стране, после серии громких скандалов на сотни миллиардов гривен никто ни от кого ничего не требует, а топ-чиновники делают вид, будто ничего не происходит. Им плевать! Или они, судя по молчанию, принимают в этих масштабных злоупотреблениях непосредственное участие? Вот это меня беспокоит...

Редаговано romaxa11

Поширити це повідомлення

Гость rl72
15 годин тому, romaxa11 сказано:

Sergey Naumovich з Sergii Naumovych.

15 год · 

Друзья, тот самый "когнитивный диссонанс" вы чувствуете сейчас?

Смотрю настоящий допрос в американском Конгрессе одного из самых богатых в мире людей. Всего лишь персональные данные и такой серьезный скандал! Цукерберг ничего не украл, не получал, например, необоснованное разрешение на добычу лития на миллиарды долларов, не продавал за тройную цену военную технику, дизельную "бодягу" своей армии во время войны и т.д. Это происходит в одной из самых богатых стран мира — миллиардер, который способен приобрести сразу весь внутренний валовый продукт десятков стран... и не является олигархом у себя в стране!

Но мне хотелось бы посмотреть на что-то подобное в Украине. На "допрос" в Кабмине (даже пока что не в суде), например, олигарха (или бизнесмена) по итогам расследований журналистов — о титане, о тарифах на электроэнергию, о добыче лития, о судьбе активов Курченко после бегства Януковича, о пропавших деньгах Приватбанка, о сотрудничестве производителя троллейбусов с военными заводами страны-агрессора, о монополии в игорном бизнесе без уплаты налогов и т.д. Таких "бриллиантовых" тем у нас сотни!

Чувствуете разницу? Там, в самой богатой стране, огромный скандал всего лишь (с точки зрения украинского обывателя) из-за каких-то персональных данных — кто где какой кофе пьет и где ставит лайки, а у нас, в бедной стране, после серии громких скандалов на сотни миллиардов гривен никто ни от кого ничего не требует, а топ-чиновники делают вид, будто ничего не происходит. Им плевать! Или они, судя по молчанию, принимают в этих масштабных злоупотреблениях непосредственное участие? Вот это меня беспокоит...

ой, персональні дані. ой, самого Цукерберга визвали. накуй кому ті персональні дані потрібні, тим більше, що ті дані користувачі самі надавали.

А от питання впливу на волевиявлення виборців - це основна і єдина причина по якій Цукерберг в конгресі.

але ж, навіщо Наумовічу правда, головне ж великому правозахиснику висер опублікувати. а в суд сходити з цим всім слабо? чи ФБ це все чого він може досягти. 

п.с. єслі чо, мене забанив після двох коментарів, правдоруб)))

п.п.с. а персональні дані українців у ФБ не збирають? Цукерберга у ВР на допит)))

Редаговано rl72

Поширити це повідомлення

Гость rl72

А Гордон уже 146% давав інфу, що Порошенко прийняв рішення про дострокові вибори парламенту осінню 2018

Порошенко застеріг Вакарчука, що з ним станеться, якщо піде у президенти

субота, 21 квітня 2018, 20:4407_osvita_uz_ua_25.jpg

Лідера гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука хочуть бачити президентом американський фінансист і благодійник Джордж Сорос і його люди, щоправда сам музикант поки що не визначився. Якщо ж він заявить про участь у президентських перегонах, то перетвориться з виразника дум покоління на "одного з них".

Таку думку висловив відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "112. Україна".

За його словами, сьогодні лідер "Океану Ельзи" – блискучий музикант, символ покоління, виразник дум покоління та людина з бездоганною політичною репутацією.

"Наскільки я знаю, у нього була розмова з президентом, і президент йому сказав, якщо Святослав піде на вибори, то від його репутації не залишиться нічого, і правильно сказав. Тому що, якщо сьогодні Вакарчук – це совість нації, абсолютно заслужено, то як тільки він оголосить, що йде у президенти, від нього не залишиться мокрого місця, умовно, тому що він стане "одним із них", – зауважив представник ЗМІ.

Як підкреслює Гордон, Вакарчука в президентському кріслі хочуть бачити "люди, які за ним стоять", але сам Вакарчук із висуванням своєї кандидатури ще не визначився.

"Я думаю, що ті, хто його рухають, дуже хочуть, щоб він став президентом. Сам він не визначився. За моєю інформацією, за Вакарчуком стоїть Сорос і його люди... Всі бояться його концертів у Києві 24 серпня на День незалежності, тому що вважається, що саме в цей день Вакарчук дасть старт своєї президентської кампанії", – зауважив він.

Водночас журналіст додає, що музикант все ж у підсумку не погодиться йти на вибори.

"Моя думка – він не піде. Я можу помилятися. Він пройшов серйозну підготовку в США, як і низка інших кандидатів. Серед них розглядається Володимир Кличко, не Віталій, а саме Володимир. Американці теж мають на нього види, він – дуже розумний, має авторитет і в США, і в ЄС", – резюмував Гордон.

Поширити це повідомлення

Вакарчук будучи з 2006 депутатом нічого так і не робив, а потім легко злився, склавши мандат в 2007. Можливо на нього чинили тиск, коли він був депутатом, щоб він голосував за "потрібні" закони чи піарив когось... З іншої сторони його зараз як кандидата сильно критично сприймати не треба, з 2007 року досвіду він набрався і є досить освіченою людиною. Рейган в штатах теж починав з акторської кар'єри.

Поширити це повідомлення

Гость rl72
15 хвилин тому, fenmix сказано:

Вакарчук будучи з 2006 депутатом нічого так і не робив, а потім легко злився, склавши мандат в 2007. Можливо на нього чинили тиск, коли він був депутатом, щоб він голосував за "потрібні" закони чи піарив когось... З іншої сторони його зараз як кандидата сильно критично сприймати не треба, з 2007 року досвіду він набрався і є досить освіченою людиною. Рейган в штатах теж починав з акторської кар'єри.

А крім акторськоі, які щаблі кар'єри пройшов Рейган?

Поширити це повідомлення

5 хвилин тому, rl72 сказано:

А крім акторськоі, які щаблі кар'єри пройшов Рейган?

Таким бекграундом, який був у Рейгана в Україні жоден політик не зможе похизуватись... Точніше такі люди у нас звісно може й є (з не менш цікавішою історією життя і кар'єри), але вони просто не пішли в політику. У Вакарчука ще є час себе показати, але сумніваюсь, що зараз він має уявлення, як домовлятись з заходом і як повертати Донбас та Крим. Та й зв'язків, впливу і можливостей забракне - все ж повноважень не так як у Батьки, республіка то парламентсько-президентська. В гіршому варіанті щось буде типу як молдавський Додон, тільки за ЄС. Проти парламенту з ригів, адіннародів і популістів.

Поширити це повідомлення

1 час назад, rl72 сказал:

Серед них розглядається Володимир Кличко, не Віталій, а саме Володимир. Американці теж мають на нього види, він – дуже розумний,

Якщо це так, то може їм помінятись місцями. Бо з Віталія такий же політик, як з Володі - боксер.

Поширити це повідомлення

2 годин тому, rl72 сказано:

Серед них розглядається Володимир Кличко, не Віталій, а саме Володимир. Американці теж мають на нього види, він – дуже розумний, має авторитет і в США, і в ЄС", – резюмував Гордон.

Він не проживає в Україні 6 місяців на рік , кандидатом бути не може. Та й з нього політик як з какашки куля.

Редаговано case_l

Поширити це повідомлення

2 годин тому, fenmix сказано:

У Вакарчука ще є час себе показати, але сумніваюсь, що зараз він має уявлення, як домовлятись з заходом і як повертати Донбас та Крим.

А що там повертати? Мертві душі на вибори? Вакарчук був чи ще є в Стендфорді - це самий справжній Захід (США). Не проблема домовлятись з Заходом, поки проблема Заходу домовитись з нашою поки владою. Ось там проблема на проблемі, кидок на кидку і все смердить відкритою корупцією, чого Захід вже гидує. Я розумію тролінг Зеленськими, Клічками і т.д. Порошенка важко кимось потролити, ну може бойком, кернесом, чи медведчуком.  І то навряд чи переплюнуть, тут Петрусь професіонал. З озвучених мене поки найбільше влаштовує Вакарчук. В 2006 році він першим свалив з депутатів, добровільно. Такого прецеденту ще не було. І в той час каса в ВРУ гуляла не до теперішньої, якщо послухаєте записи Онищенка. Людина свідомо відмовляється від профанації депутатства і йде розвивати власний успішний бізнес-проект. Він міг боротись з петюнями і вітями як онкохворий Зінченко, але він був в медіабізнесі і заривання з політиканами повністю б розвалило Океан Ельзи. Думаю зараз Вакарчук вже переріс цей проект і вирішив щось міняти. Поки не зрозуміло чи він піде, а якщо піде, то ми в пакеті отримаємо чіткий план знищення совка, деолігархізації і піднімання економіки. 

Поширити це повідомлення

29 хвилин тому, case_l сказано:

@romaxa11 без своєї парламентської більшості Вакарчук нічого не зможе змінити.

У президента достатньо повноважень, достатньо вирішити питтання з власним сектором відповідальності і рада моментально зміниться.

Поширити це повідомлення

Гость rl72

Ромаха11, ти мантру про втому Заходу уже третій рік повторяєш.

Цікаво, якщо втома така велика, то чрму зараз проходить засідання міністрів G7+Украіна для підготовки саміту G7+U?

Поширити це повідомлення

2 годин тому, romaxa11 сказано:

але він був в медіабізнесі і заривання з політиканами повністю б розвалило Океан Ельзи

Взагалі-то Вакарчук успішно розвалив ОЕ і без політики.

Поширити це повідомлення

9 годин тому, difoto сказано:

Взагалі-то Вакарчук успішно розвалив ОЕ і без політики.

Це твоє особисте?

Гордон:

Наскільки я знаю, у нього була розмова з президентом, і президент йому сказав, якщо Святослав піде на вибори, то від його репутації не залишиться нічого, і правильно сказав. Тому що якщо сьогодні Вакарчук – це совість нації, абсолютно заслужено, то як тільки він оголосить, що йде у президенти, від нього не залишиться мокрого місця, умовно, тому що він стане "одним із них",
– зауважив представник ЗМІ.

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Поширити це повідомлення

Взагалі, Ді, те що ти підтримуєш Порошенка, як колись підтримував дружбу з росією, російську мову, виступав проти бандерівців і українського патріотизму, лишній раз доводить мені, що я на правильному шляху)

Поширити це повідомлення

1 година тому, romaxa11 сказано:

Взагалі, Ді, те що ти підтримуєш Порошенка, як колись підтримував дружбу з росією, російську мову, виступав проти бандерівців і українського патріотизму, лишній раз доводить мені, що я на правильному шляху)

Буйна в тебе фантазія. :) Яким чином я підтримую Порошенка? Тим, що не підтримую популістські фейки? Чи тим, що не підтримую тези про те, що Порох - головний ворог України?

А про мову і патріотизм - я випустив серію ось такої сувенірки, наприклад. В 2010 році, ага. Не пам'ятаєш?

Українською так.jpg

Поширити це повідомлення

Тролінг від Ді заставив дещо згадати. Політика Петра Олексійовича має специфічний характер: з часів пожежі в таборі Вікторія цей персонаж бере участь тільки в урочистостях і відкриттях дитячих содочків, пологових будинків, деколи доріг. Тобто персонально в якихось негативах, навіть там де це вкрай потрібно, ви його не застанете. Але був в його каденції дуже цікавий час, який став забуватись.

Майдан повністю зламав систему. Тому не варто його в нічому звинувачувати. Навіть луцькі корупціонери писали заяви на звільнення з повинною, а київські бонзи або тупо свалили, або сиділи на чемоданах. Рінатік тоді переховувався в Лондоні, або в бункері під Данєцком. Цей час був, і в цей час системи не було, ви могли спокійно пролюструвати всіх і ніхто з корупціонерів навіть би не пікнув. А потім прийшов Алєксєїч і відразу після палкої інвагураційної промови почав відновлення системи. Повне блокування кримінальних справ по розстрілах, змога втекти всім  хто цього хотів і недоторканість всім хто втікати поки не хотів. Викликання Рінатіка з Лондона, тісна співпраця з медведчуком. Принципово жодного одіозного звільнення. Братішку корупціонера Литвина пам'ятаєте? Як його весь народ просив звільнити, бо як може така людина тримати кордон з ворогом, а Петрусь не хотів цього професіонала звільняти десь до року і чи звільнив не зрозуміло.

Я не розраховую що цей час пригадає Ді, але розраховую що ви це пригадаєте, чи принаймі спробуєте поритись в гуглах чи навіть на Борді. Тут вся історія саботажу і відбудова системи практично з нуля. і Очолив цей процес персонально Петрусь. Відбудував, прикрився ботнею, місцевими придурками і роддоми почав відкривати, на з'їзди їздити мальдівські. Другий термін хоче, бо інакше капєц Україні.

Редаговано romaxa11

Поширити це повідомлення

11 хвилин тому, difoto сказано:

Яким чином я підтримую Порошенка? Тим, що не підтримую популістські фейки? Чи тим, що не підтримую тези про те, що Порох - головний ворог України?

А про мову і патріотизм - я випустив серію ось такої сувенірки, наприклад. В 2010 році, ага. Не пам'ятаєш?

Ти сам прямо визнав себе порохоботом на Борді. І завжди пливеш в фарватері порохоботства. Мінусуєш разом з ними і ніколи не мінусуєш їх. Зараз може скорегуєш, але справа зроблена. На рахунок футболок. Ну хтось замовив, ти зробив, це ж не твій дизайн? З іншої сторони, я тут з 2008 року і добре пам'ятаю наш дискус.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз