Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Ми тут всі разом спостерігатимемо за постами такого собі rl72 коли до року уріжуть зарплату, за Захарами і ко. Як відбуватиметься трансормація з включенням амнезії, окуня і сам дурак а я казав. Все минеться, але від гіменьця вже не відмиєтесь хлопці. В яку б партію ви не вступили, матиму за честь розказати про вашу специфічну моральну свідомість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А, стоп Ромаха11, не треба показувати особняк. Цей особняк Порошенку подарував депутат з його фракціі, за те, що ПОП привів у політику і привів у ВР. Бінго! 

Шах і мат! У два ходи. Розкручуєм  депутата, він іде на співпрацю, і вуаля ПОПа посадили на 12 років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romaxa11 сказано:

От мене прікалує. На старті 55%, далі включається режим контрреволюції, морда окуня і порохоботи. Три роки титанічної праці по перемішуванню чорного і білого, результат - 3,9%. Звісно, я не проти, працюйте далі, але на який результат ви очікуєте? 0,3%? 0%? -3%? Петрусь збитий льотчик, швкайте собі нового господаря. Найкращий доя вас варіант Вана, бо з однієї системи. Хоча і їй нічого не світить, а Славік вас на роботу не візьме, йому життя цікаве, а не конвульсії і зомбі.

 

нормальної думки ти про Славіка. Він ще навіть не сказав, що буде балотуватися, а ти вже говориш, що він ботів найматиме. Славоботи чи Вакароботи? мабуть звучить краще перший варіант :D

ага,  і ще запишем, що ще до старту в Славіка - біля 40%, бо у всіх інших разом - 60%.

 

2 годин тому, romaxa11 сказано:

Ми тут всі разом спостерігатимемо за постами такого собі rl72 коли до року уріжуть зарплату, за Захарами і ко. Як відбуватиметься трансормація з включенням амнезії, окуня і сам дурак а я казав. Все минеться, але від гіменьця вже не відмиєтесь хлопці. В яку б партію ви не вступили, матиму за честь розказати про вашу специфічну моральну свідомість.

 

бачив проект нової штатки? і на багато врізають? 

і взагалі, що ти в АП робиш, раз ти там і Пасхавера, який гроші в Медвєдєва бере, бачив, і про нові зарплати знаєш?  Як мінімум заступник в Медведєва)

я б на місці компанії яка тобі плюсики ставить задумався, чи не троянський кінь часом тут ))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, rl72 сказано:

 

ні. "шалену бджілку". з якою метою цікавитесь?

Підзадовбали ви вже всіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Підзадовбали ви вже всіх

 

а де простинь про Південну Корею. там теж, як і в Бразилії екс-президента посадили, але на вдвічі більший термін. і уже до другого підбираються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.04.2018 в 21:15, rl72 сказал:

Аж чотирьом сходу пригоріло - значить правду написав)

Серйозно? Значить і я правду написав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, nickel сказано:

Серйозно? Значить і я правду написав.

 

ось мій пост.

On 05.04.2018 at 19:25, rl72 сказано:

Ромаха11, накуя тобі той старий єврей Пасхавер (я нааіть не буду питати як ти умудрився свічку потримати при отриманні ним грошей), краще будемо слідкувати як відомий бідний антикорупціонер Шабунін в компаніі таких самих антикорупціонерів буде вибирати нових політиків в прямому етері на шоу тв-каналу ІСТВ олігарха Пінчука)

П.с. і да цей пост знову написано безплатно.))

 

ось твій

On 04.04.2018 at 21:45, nickel сказано:

Хуюфи. Шукати боту пруфи - те саме, що говорити з автовідповідачем.

 

я розумію, для тебе різниці ніякої. пиши й дальше свою правду

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sergey Naumovich з Sergii Naumovych.

15 год · 
 

Друзья, тот самый "когнитивный диссонанс" вы чувствуете сейчас?

Смотрю настоящий допрос в американском Конгрессе одного из самых богатых в мире людей. Всего лишь персональные данные и такой серьезный скандал! Цукерберг ничего не украл, не получал, например, необоснованное разрешение на добычу лития на миллиарды долларов, не продавал за тройную цену военную технику, дизельную "бодягу" своей армии во время войны и т.д. Это происходит в одной из самых богатых стран мира — миллиардер, который способен приобрести сразу весь внутренний валовый продукт десятков стран... и не является олигархом у себя в стране!

Но мне хотелось бы посмотреть на что-то подобное в Украине. На "допрос" в Кабмине (даже пока что не в суде), например, олигарха (или бизнесмена) по итогам расследований журналистов — о титане, о тарифах на электроэнергию, о добыче лития, о судьбе активов Курченко после бегства Януковича, о пропавших деньгах Приватбанка, о сотрудничестве производителя троллейбусов с военными заводами страны-агрессора, о монополии в игорном бизнесе без уплаты налогов и т.д. Таких "бриллиантовых" тем у нас сотни!

Чувствуете разницу? Там, в самой богатой стране, огромный скандал всего лишь (с точки зрения украинского обывателя) из-за каких-то персональных данных — кто где какой кофе пьет и где ставит лайки, а у нас, в бедной стране, после серии громких скандалов на сотни миллиардов гривен никто ни от кого ничего не требует, а топ-чиновники делают вид, будто ничего не происходит. Им плевать! Или они, судя по молчанию, принимают в этих масштабных злоупотреблениях непосредственное участие? Вот это меня беспокоит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, romaxa11 сказано:

Sergey Naumovich з Sergii Naumovych.

15 год · 
 

Друзья, тот самый "когнитивный диссонанс" вы чувствуете сейчас?

Смотрю настоящий допрос в американском Конгрессе одного из самых богатых в мире людей. Всего лишь персональные данные и такой серьезный скандал! Цукерберг ничего не украл, не получал, например, необоснованное разрешение на добычу лития на миллиарды долларов, не продавал за тройную цену военную технику, дизельную "бодягу" своей армии во время войны и т.д. Это происходит в одной из самых богатых стран мира — миллиардер, который способен приобрести сразу весь внутренний валовый продукт десятков стран... и не является олигархом у себя в стране!

Но мне хотелось бы посмотреть на что-то подобное в Украине. На "допрос" в Кабмине (даже пока что не в суде), например, олигарха (или бизнесмена) по итогам расследований журналистов — о титане, о тарифах на электроэнергию, о добыче лития, о судьбе активов Курченко после бегства Януковича, о пропавших деньгах Приватбанка, о сотрудничестве производителя троллейбусов с военными заводами страны-агрессора, о монополии в игорном бизнесе без уплаты налогов и т.д. Таких "бриллиантовых" тем у нас сотни!

Чувствуете разницу? Там, в самой богатой стране, огромный скандал всего лишь (с точки зрения украинского обывателя) из-за каких-то персональных данных — кто где какой кофе пьет и где ставит лайки, а у нас, в бедной стране, после серии громких скандалов на сотни миллиардов гривен никто ни от кого ничего не требует, а топ-чиновники делают вид, будто ничего не происходит. Им плевать! Или они, судя по молчанию, принимают в этих масштабных злоупотреблениях непосредственное участие? Вот это меня беспокоит...

 

ой, персональні дані. ой, самого Цукерберга визвали. накуй кому ті персональні дані потрібні, тим більше, що ті дані користувачі самі надавали.

А от питання впливу на волевиявлення виборців - це основна і єдина причина по якій Цукерберг в конгресі.

але ж, навіщо Наумовічу правда, головне ж великому правозахиснику висер опублікувати. а в суд сходити з цим всім слабо? чи ФБ це все чого він може досягти. 

 

п.с. єслі чо, мене забанив після двох коментарів, правдоруб)))

 

п.п.с. а персональні дані українців у ФБ не збирають? Цукерберга у ВР на допит)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А Гордон уже 146% давав інфу, що Порошенко прийняв рішення про дострокові вибори парламенту осінню 2018

 

Порошенко застеріг Вакарчука, що з ним станеться, якщо піде у президенти

субота, 21 квітня 2018, 20:4407_osvita_uz_ua_25.jpg

Лідера гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука хочуть бачити президентом американський фінансист і благодійник Джордж Сорос і його люди, щоправда сам музикант поки що не визначився. Якщо ж він заявить про участь у президентських перегонах, то перетвориться з виразника дум покоління на "одного з них".

Таку думку висловив відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "112. Україна".

За його словами, сьогодні лідер "Океану Ельзи" – блискучий музикант, символ покоління, виразник дум покоління та людина з бездоганною політичною репутацією.

"Наскільки я знаю, у нього була розмова з президентом, і президент йому сказав, якщо Святослав піде на вибори, то від його репутації не залишиться нічого, і правильно сказав. Тому що, якщо сьогодні Вакарчук – це совість нації, абсолютно заслужено, то як тільки він оголосить, що йде у президенти, від нього не залишиться мокрого місця, умовно, тому що він стане "одним із них", – зауважив представник ЗМІ.

Як підкреслює Гордон, Вакарчука в президентському кріслі хочуть бачити "люди, які за ним стоять", але сам Вакарчук із висуванням своєї кандидатури ще не визначився.

"Я думаю, що ті, хто його рухають, дуже хочуть, щоб він став президентом. Сам він не визначився. За моєю інформацією, за Вакарчуком стоїть Сорос і його люди... Всі бояться його концертів у Києві 24 серпня на День незалежності, тому що вважається, що саме в цей день Вакарчук дасть старт своєї президентської кампанії", – зауважив він.

Водночас журналіст додає, що музикант все ж у підсумку не погодиться йти на вибори.

"Моя думка – він не піде. Я можу помилятися. Він пройшов серйозну підготовку в США, як і низка інших кандидатів. Серед них розглядається Володимир Кличко, не Віталій, а саме Володимир. Американці теж мають на нього види, він – дуже розумний, має авторитет і в США, і в ЄС", – резюмував Гордон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакарчук будучи з 2006 депутатом нічого так і не робив, а потім легко злився, склавши мандат в 2007. Можливо на нього чинили тиск, коли він був депутатом, щоб він голосував за "потрібні" закони чи піарив когось... З іншої сторони його зараз як кандидата сильно критично сприймати не треба, з 2007 року досвіду він набрався і є досить освіченою людиною. Рейган в штатах теж починав з акторської кар'єри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, fenmix сказано:

Вакарчук будучи з 2006 депутатом нічого так і не робив, а потім легко злився, склавши мандат в 2007. Можливо на нього чинили тиск, коли він був депутатом, щоб він голосував за "потрібні" закони чи піарив когось... З іншої сторони його зараз як кандидата сильно критично сприймати не треба, з 2007 року досвіду він набрався і є досить освіченою людиною. Рейган в штатах теж починав з акторської кар'єри.

А крім акторськоі, які щаблі кар'єри пройшов Рейган?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, rl72 сказано:

А крім акторськоі, які щаблі кар'єри пройшов Рейган?

 

Таким бекграундом, який був у Рейгана в Україні жоден політик не зможе похизуватись... Точніше такі люди у нас звісно може й є (з не менш цікавішою історією життя і кар'єри), але вони просто не пішли в політику. У Вакарчука ще є час себе показати, але сумніваюсь, що зараз він має уявлення, як домовлятись з заходом і як повертати Донбас та Крим. Та й зв'язків, впливу і можливостей забракне - все ж повноважень не так як у Батьки, республіка то парламентсько-президентська. В гіршому варіанті щось буде типу як молдавський Додон, тільки за ЄС. Проти парламенту з ригів, адіннародів і популістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

Серед них розглядається Володимир Кличко, не Віталій, а саме Володимир. Американці теж мають на нього види, він – дуже розумний,

Якщо це так, то може їм помінятись місцями. Бо з Віталія такий же політик, як з Володі - боксер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rl72 сказано:

 Серед них розглядається Володимир Кличко, не Віталій, а саме Володимир. Американці теж мають на нього види, він – дуже розумний, має авторитет і в США, і в ЄС", – резюмував Гордон.

Він не проживає в Україні 6 місяців на рік , кандидатом бути не може. Та й з нього політик як з какашки куля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, rl72 сказано:

резюмував Гордон.

Гордон стає все більше пісдун

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, fenmix сказано:

У Вакарчука ще є час себе показати, але сумніваюсь, що зараз він має уявлення, як домовлятись з заходом і як повертати Донбас та Крим.

А що там повертати? Мертві душі на вибори? Вакарчук був чи ще є в Стендфорді - це самий справжній Захід (США). Не проблема домовлятись з Заходом, поки проблема Заходу домовитись з нашою поки владою. Ось там проблема на проблемі, кидок на кидку і все смердить відкритою корупцією, чого Захід вже гидує. Я розумію тролінг Зеленськими, Клічками і т.д. Порошенка важко кимось потролити, ну може бойком, кернесом, чи медведчуком.  І то навряд чи переплюнуть, тут Петрусь професіонал. З озвучених мене поки найбільше влаштовує Вакарчук. В 2006 році він першим свалив з депутатів, добровільно. Такого прецеденту ще не було. І в той час каса в ВРУ гуляла не до теперішньої, якщо послухаєте записи Онищенка. Людина свідомо відмовляється від профанації депутатства і йде розвивати власний успішний бізнес-проект. Він міг боротись з петюнями і вітями як онкохворий Зінченко, але він був в медіабізнесі і заривання з політиканами повністю б розвалило Океан Ельзи. Думаю зараз Вакарчук вже переріс цей проект і вирішив щось міняти. Поки не зрозуміло чи він піде, а якщо піде, то ми в пакеті отримаємо чіткий план знищення совка, деолігархізації і піднімання економіки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 без своєї парламентської більшості Вакарчук нічого не зможе змінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, case_l сказано:

@romaxa11 без своєї парламентської більшості Вакарчук нічого не зможе змінити.

У президента достатньо повноважень, достатньо вирішити питтання з власним сектором відповідальності і рада моментально зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха11, ти мантру про втому Заходу уже третій рік повторяєш.

Цікаво, якщо втома така велика, то чрму зараз проходить засідання міністрів G7+Украіна для підготовки саміту G7+U?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...