Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

15 хвилин тому, case_l сказано:

@rl72 пригоріло трохи. 

 

таки да, ромасі11 пригоріло. в трьох темах. :D

 

п.с. ой, то ж ти про себе написав :D

 

О! антикорупціонери підтянулись

 

 
 
Світлина від Антона Швця.
 
 
Спойлер

Мы хуево выбрали и хуево контролировали руководителя САП, но главное, чтобы САП управлял не Луценко, который и посадил того, кого мы хуево выбрали и хуево контролировали и не давали трогать. Чтобы его опять потом посадил Луценко и был виноват? Are you ahueli tam?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
On 27.03.2018 at 22:06, Nokian сказано:

В Америці 50% проти Трампа. Просто люто проти.

Логічно припустити, що серед армії, цру ,ябр та інших процент цих противників такий самий.

Але спробуй хто зачепи президента Америки , і ці самі противники  перегризуть горло захищаючи свого президента.

Тому Америка і є Америкою.

Сила завжди була, єі буде в згуртованості.

І знову двійка.Зовсім не тому Америка є Америкою.Згадай-но як бідного Біла таскали по судах.За що пам"ятаєш?За що пішли німецького президента?Французького?Так-що Україна є Україною(і буде) тому, що в горе патріотів дуже занижена червона лінія.Чому - хйз.Може погане виховання(самі такі), може моск погано функціонує, може сором бере взяти на себе відповідальність за цей срач в країні, війну і втрату територій.Десь я Ман"яку вже писав, що замсть того щоб ситуацію виправляти, ви її погіршуєте.Патріотизм як і все інше є добре поки без фанатизму(Застав дурня богу молитись...)Дуже мало набереться країн, де такий живий організм як поп міг би так довго залишатись на посаді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, alexvvv сказал:

@zaHARE А те, що переміг на виборах янукович це добре чи погано?

ти не зрозумів суті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер по партіях і позафракційних,які підуть на наступні вибори.
Як голосували сьогодні за закон про національну безпеку України №8086

не голосували або проти:

Самопоміч(1 за)

опоблок

Укроп(Костанкевич,в тому числі)

Відродження

Найем,Б.Береза,Тарута,Сироїд,Лєщенко,Заліщук

 Батьківщина і Воля народу(Івахів і Мартиняк теж) підтримали(видно або за щось сторгувались або відчувають передвиборчу кон'юктуру)

Ярош,Семенченко і Білецький -стабільно відсутні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Як голосували сьогодні за закон про національну безпеку України №8086

Хто писав закон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того як я побачив старого небідного єврея Пасхавера, який для отримання платні за написані статті звітується перед політтехнологом Порошенка Мєдвєдєвим, мене уміляє, що порохоботи представлені на цблму форумі роблять це безкоштовно. Ви лошари, небідний народ піднімає бабло поки ви тут методички репостите. Напишіть статтю, як пасхавер, про те що хід історії не може бути швидким, що ліпше помалу але вперед, а ще краще ще помаліше, це ще надійніше, а ще краще так. щоб ваші правнуки побачили зміни - оце те що треба, це і є справжнє реформування цієї країни. Що корупції в Україні немає, але вона є історичною і навіть релігійною особливістю цієї країни і цього не змінити нічим. Що створив Бог Адама і Єву і Українську Корупцію. За це плятять бабки. Ще напишіть про агентів зовнішнього впливу, тих що нам бабки дають на рефінанс і на економічні здобутки гройсмана. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха11, накуя тобі той старий єврей Пасхавер (я нааіть не буду питати як ти умудрився свічку потримати при отриманні ним грошей), краще будемо слідкувати як відомий бідний антикорупціонер Шабунін в компаніі таких самих антикорупціонерів буде вибирати нових політиків в прямому етері на шоу тв-каналу ІСТВ олігарха Пінчука)

П.с. і да цей пост знову написано безплатно.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відколи це антикорупціонер - державна посада, що фінансується з бюджету? А може не державна і не фінансується? То в чому проблєма? Він як громадянин України має право на це що не заборонено законом. Критикувати корупцію заборонено? - Ні, то в чому проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Відколи це антикорупціонер - державна посада, що фінансується з бюджету? А може не державна і не фінансується? То в чому проблєма? Він як громадянин України має право на це що не заборонено законом. Критикувати корупцію заборонено? - Ні, то в чому проблема?

А я писав, що критикувати корупцію заборонено?

А молодих політиків від Пінчука ми вже бачили - такий собі проект Озиме покоління. І де ті молоді і чесні політики, запущені в політику на кошти олігарха, нагадати? Та ти й сам добре знаєш. Там же будуть і ці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Відколи це антикорупціонер - державна посада, що фінансується з бюджету? А може не державна і не фінансується? То в чому проблєма? Він як громадянин України має право на це що не заборонено законом. Критикувати корупцію заборонено? - Ні, то в чому проблема?

 

та, він не на державній посаді, і не фінансується з бюджету. але він був у складі конкурсної комісії з обрання антикорупційного прокурора, яка обрала, барабанний дріб, кого? правильно, Холодницького. Який є ким головою САП, яка за законом повинна боротися з корупцією. А виявилось, що останній трохи по іншому зрозумів свої функції :-) 

Але то таке, антикорупціонерів критикувати не можна)))

а про грантові кошти, які замісь використання на цілі, передбачені грантами, пішли на особисте збагачення антикорупціонера, писати також не можна, бо то не державні гроші. )))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romaxa11 сказано:

Після того як я побачив старого небідного єврея Пасхавера, який для отримання платні за написані статті звітується перед політтехнологом Порошенка Мєдвєдєвим, мене уміляє, що порохоботи представлені на цблму форумі роблять це безкоштовно. Ви лошари, небідний народ піднімає бабло поки ви тут методички репостите. Напишіть статтю, як пасхавер, про те що хід історії не може бути швидким, що ліпше помалу але вперед, а ще краще ще помаліше, це ще надійніше, а ще краще так. щоб ваші правнуки побачили зміни - оце те що треба, це і є справжнє реформування цієї країни. Що корупції в Україні немає, але вона є історичною і навіть релігійною особливістю цієї країни і цього не змінити нічим. Що створив Бог Адама і Єву і Українську Корупцію. За це плятять бабки. Ще напишіть про агентів зовнішнього впливу, тих що нам бабки дають на рефінанс і на економічні здобутки гройсмана. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Славік потроху прокидається

 

Пам'ятаєте колись дискусію в якій теперішні порохоботи доводили тупість "противсіхів", які відмовляються обирати менше зло. Я доводив, що це гра без вибору і у неї краще не грати, даючи владі самій брати участь у власному театрі абсурду, не легітимізуючи її своїм голосом. Якщо 80% не прийде на вибори, - ця пасивність краще за будь яку аквтиність, бо стимулює реальні а не імітаційні зміни влади. Зараз 60% не готові брати участь у цирку під назвою вибери менше зло серед петрусів, юль, ляшків. В даній ситуації це владний колапс, накраща і направдивіша оцінка цієї завернутої на грошах, корупції і маніпуляціях влади. петрусю все одно за великим рахунком хто виграє, чи він чи вана, бо обидва є системою, яка їх захищатиме і збагачуватиме за рахунок населення країни. Вони більше партнери ніж конкуренти в світоглядному баченні. Про це говорить і Вакарчук:

Якщо ви підсумуєте рейтинги всіх політиків... Я не знаю, чи включалися туди всі взагалі, чи йдеться про тих, хто має шанси на отримання місць у парламенті або виграш на виборах президента, але ви побачите, що 60% людей не хочуть голосувати ні за кого або не підуть голосувати на вибори. Це страшна ситуація, дуже загрозлива.

Не спішіть голосувати за менше зло, щоб не втратити шанс колись проголосувати і за добро.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Ці люди часто кажуть: "Треба розстріляти всіх там", але при цьому не готові почекати зеленого світла, поки воно загориться, переходять на червоне. Розумієте? Ви почніть з цього.

почніть з себе, а тоді і зміняться політики. а не політики зміняться бо в них рейтинги малі. та їм пох на рейтинги. сьогодні ти у владі - рейтинги впали, завтра в "опозиції" - включив режим "популіста" і рейтинги дозволяють спокійно заходити у владу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, romaxa11 said:

Славік потроху прокидається

 

Пам'ятаєте колись дискусію в якій теперішні порохоботи доводили тупість "противсіхів", які відмовляються обирати менше зло. Я доводив, що це гра без вибору і у неї краще не грати, даючи владі самій брати участь у власному театрі абсурду, не легітимізуючи її своїм голосом. Якщо 80% не прийде на вибори, - ця пасивність краще за будь яку аквтиність, бо стимулює реальні а не імітаційні зміни влади.

 

Ага, прокинувся. Я про це писав тут ще кілька років тому ))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

Я про це писав тут ще кілька років тому ))) 

Що саме? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, romaxa11 сказано:

Зараз 60% не готові брати участь у цирку під назвою вибери менше зло серед петрусів, юль, ляшків. В даній ситуації це владний колапс, накраща і направдивіша оцінка цієї завернутої на грошах, корупції і маніпуляціях влади.

Дозволю собі трішки відхилитися від теми, бо маю одне запитання. Припустимо, народ України "прокинувся" (з твоєї точки зору). 80% просто не прийшли на вибори. Що він (народ) отримає в результаті? Не задумувався? Квазівладу, яка не покинула свої насиджені місця? Нелегітимність? Чи анархію? Які наслідки цього "шикарного і правильного" кроку? 

П.С. Прихід "мессії" я виключаю, як фантастичний, тому і не розглядатиметься в контексті питань, як такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, romaxa11 сказал:

Славік потроху прокидається

 

Пам'ятаєте колись дискусію в якій теперішні порохоботи доводили тупість "противсіхів", які відмовляються обирати менше зло. Я доводив, що це гра без вибору і у неї краще не грати, даючи владі самій брати участь у власному театрі абсурду, не легітимізуючи її своїм голосом. Якщо 80% не прийде на вибори, - ця пасивність краще за будь яку аквтиність, бо стимулює реальні а не імітаційні зміни влади. Зараз 60% не готові брати участь у цирку під назвою вибери менше зло серед петрусів, юль, ляшків. В даній ситуації це владний колапс, накраща і направдивіша оцінка цієї завернутої на грошах, корупції і маніпуляціях влади. петрусю все одно за великим рахунком хто виграє, чи він чи вана, бо обидва є системою, яка їх захищатиме і збагачуватиме за рахунок населення країни. Вони більше партнери ніж конкуренти в світоглядному баченні. Про це говорить і Вакарчук:

Якщо ви підсумуєте рейтинги всіх політиків... Я не знаю, чи включалися туди всі взагалі, чи йдеться про тих, хто має шанси на отримання місць у парламенті або виграш на виборах президента, але ви побачите, що 60% людей не хочуть голосувати ні за кого або не підуть голосувати на вибори. Це страшна ситуація, дуже загрозлива.

Не спішіть голосувати за менше зло, щоб не втратити шанс колись проголосувати і за добро.

 

  Ромаха,ти б за такі пости в Ольгіно вже б на літак заробив.))) 
  А Вакарчук просто говорить.А чиє він говорить,то ти сам досліди.Я вже казав своє ІМХО,що це черговий троянський кінь.
  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я вже казав своє ІМХО,що це черговий троянський кінь.

А хто попередній кінь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, fedot сказал:

Дозволю собі трішки відхилитися від теми, бо маю одне запитання. Припустимо, народ України "прокинувся" (з твоєї точки зору). 80% просто не прийшли на вибори. Що він (народ) отримає в результаті? Не задумувався? Квазівладу, яка не покинула свої насиджені місця? Нелегітимність? Чи анархію? Які наслідки цього "шикарного і правильного" кроку? 

П.С. Прихід "мессії" я виключаю, як фантастичний, тому і не розглядатиметься в контексті питань, як такий.

Суть Ромахіного посту в тому,щоб вибори проігнорила свідома частина суспільства,що цілком логічно і я б це підтримав,якби не одне АЛе,про яке я писав-БАБУШКІ.Це як мінімум.А до бабушок плюсуємо всіх обіжених Майданом.Вони прийдуть і оберуть нам владу на 5,а може й більше років. І Ромаха мав би це зрозуміти.І Вакарчук чудово це розуміє,але ж навіщось говорить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

А хто попередній кінь?

 Ну,хоча б Надя,хоча їх табун цілий)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, zaHARE сказано:

 Ну,хоча б Надя,хоча їх табун цілий)))

Ой навряд, це рівень парасюка, навіть не ляшка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

Ой навряд, це рівень парасюка, навіть не ляшка.

Ну суть не в рівні,а в тому,як нам її впарили,що вся країна за неї вписувалась. Але повір поки нам показують той цирк з Надею,то більш професійні трояни заходять все глибше і глибше. І майже всі у вишиваночках. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...