Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

28 хвилин тому, fedot сказано:

Але то такоє, 450 залежать від одного, він єсьмь зло в своїй іпостасі.

З нетерпінням чекаю стрільби...

Якої стрільби? Савченко вже сидить, чи то ви її спільник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
8 минут назад, Nokian сказал:

Ворог мого ворога - мій друг?

ну чойта з Саакашвілі то не проканало. Особистий ворог Путіна став ще й особистим ворогом Пороха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 лише частково погоджуюсь - бпп не мав і не має голосів для вирішення питань одноосібно. Відповідно - десь ще "собака порилась". А взагалі - для кожного своя "червона лінія": для тебе - генпрокурор, для мене (особисто) - НБУ в особі ушастої м@#ди гонтарєвої (яку треба просто привселюдно четвертувати)...Кожному своє. Але ж мова трохи не про це була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Але спробуй хто зачепи президента Америки , і ці самі противники  перегризуть горло захищаючи свого президента.

да шо ти гаваріш ? точно ? https://www.unian.net/world/1976479-v-ssha-provoditsya-rassledovanie-protiv-donalda-trampa-washington-post.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, fedot сказал:

Але ж мова трохи не про це була.

про це про це. Коли Пороху щось треба, то який би не був хєровий парламент, він робить те, що хоче Порох, раз щось парламент не робить, значить або Порох цього не хоче, або йому на це насрать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже в Ромахи цікаво.Коли ВР щось проголосує- то це все Порох винен.

А коли в Луцькій міськраді - то про Палицю ні слова,  чисто депутати винні.

Співпадіння?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

про це про це. Коли Пороху щось треба, то який би не був хєровий парламент, він робить те, що хоче Порох, раз щось парламент не робить, значить або Порох цього не хоче, або йому на це насрать

Розбиратися не буду - я ж казав, чому. Зауважу лише наступне - ми можемо розвести ще з десяток сторінок срачу, який умовно визначатиме, що ж таки потрібно пороху від парламенту і наскільки той парламент ручний. Вважаю саме таку "дискусію" марною тратою часу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, fedot сказал:

Розбиратися не буду - я ж казав, чому. Зауважу лише наступне - ми можемо розвести ще з десяток сторінок срачу, який умовно визначатиме, що ж таки потрібно пороху від парламенту і наскільки той парламент ручний. Вважаю саме таку "дискусію" марною тратою часу)

так *вихлоп* має бути кудись, все в собі тримати, криша зьїде, а папір форум все витримає :) Ну ще бухати можна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алкоголь не вирішує проблему, а прсто пересовує її на день пізніше.

Але якщо пити постійно- то проблеми вже якби і нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Nokian сказано:

Дуже в Ромахи цікаво.Коли ВР щось проголосує- то це все Порох винен.

А коли в Луцькій міськраді - то про Палицю ні слова,  чисто депутати винні.

Співпадіння?

це наслідок державного вектору, щоб таке могло статись в Луцьку, в Києві не посадили насірова, гонтарєву, діамантових прокурорів і інших. Луцьк - це частина процесу знищення державності і очолює його одна людина про яку тут і мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про ворогів.

ось скрін поста Бірюкова.

 

29571239_1711217412291097_49028557038677

 

той самий пост, від якого пригоріло ромасі11 тут на борді

 

якщо читати лише підкреслене червоним, то прочитане має один смисл, а якщо повністю - то зовсім інший.

але ж ромасі11 істина не цікава. йому головне зробити наброс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, rl72 сказал:

про ворогів.

ось скрін поста Бірюкова.

З такими друзями Петру і ворогів не треба

Цитата

Прочитал пост советника президента Юрия Бирюкова, в котором он назвал критиков власти "зрадофилами" и "врагами". Что сказать. Юлии Тимошенко очень повезло с оппонентами. В принципе, ей можно вообще ничего не делать до выборов, предоставив возможность президенту и его команде самим выкопать себе политическую могилу.

Я говорю об этом с сожалением, потому что я не хочу видеть Тимошенко президентом. Но как быть, если команда Порошенко делает ей такие подарки? Вместо того, чтобы выяснить причину негативных настроений, идти к людям и разговаривать с ними, всех недовольных политикой президента просто объявляют врагами. Юлия Тимошенко, какой бы двуличной и коррумпированной она не была, на этом фоне всегда будет выглядеть выгоднее, потому что она не объявляет избирателей "гигантской толпой идиотов и врагов". Даже когда проиграла выборы и села в тюрьму - не объявляла. Можно сколько угодно негодовать по поводу ее неискренности и популизма, но добрые слова людям всегда будут приятнее, чем оскорбления. И советнику президента стыдно не знать таких элементарных вещей.

О том, что охранители, вроде Бирюкова и Олешко, наносят Порошенко больше вреда, чем пользы, написали уже немало и без меня. Но тут просто эпический случай. Люди абсолютно не чувствуют, чем живет общество, находятся в оторванном от реальности оранжерейном мире, и злятся, что "народ плохой". А потом удивляются, почему граждане больше верят словам про "зубожіння і геноцид", чем плану "Витрина".

Шельмуя всех несогласных, обзывая всех критиков президента, включая журналистов, "агентами Кремля", оправдывая самые глупые ошибки власти, команда охранителей только вредит Порошенко. Такие посты, как у Бирюкова, не сделают власть популярнее, зато радикализуют оппозицию. Отвращают от Порошенко его умеренных оппонентов и вообще разумных людей, которые не склонны ставить знак равенства между политиком и государством. Удивительно, как консультанты ПАПа могут не понимать таких простых вещей. Там же работает целая команда политтехнологов. За что они вообще деньги получают?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, переважна більшість виборців сутками читають ФБ Бірюкова? А тусовка яка складається з ромах і так не проголосує за ПОП, нема сенсу принижуватись перед ними.

Взагалі ФБ це персональна річ як що хочете, якщо не особиста переписка то близько до неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

З такими друзями Петру і ворогів не треба

 

 

Нікель, ти пост Бірюкова читаєш так само як і Казанський, як і ромаха (про що я вже вище написав) за принципом тут читаю, тут не читаю :D

 

п.с. єслі чо я пост Казанского читав. і навіть коментив його в ФБ

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, rl72 сказано:

 

Нікель, ти пост Бірюкова читаєш так само як і Казанський, як і ромаха (про що я вже вище написав) за принципом тут читаю, тут не читаю :D

 

 

Так сенс життя шукати у всьому зраду.

Тут з логіки фанатів Тимошенки, треба просто нічого не говорити і зникнути. Але тоді зрадофіли почнуть кричати - а де ви, чому ви нічого не повідомляєте, чому ви зникли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

Нікель, ти пост Бірюкова читаєш так само як і Казанський, як і ромаха (про що я вже вище написав) за принципом тут читаю, тут не читаю :D

Якраз я прочитав нормально. Згідно ремарок Бірюкова я не належу до зрадофілів. Але ці ремарки якраз і були залишені для того, щоб кожен, хто прочитає цю муйню міг сказати "тю, так це не про мене, а про якихось міфічних зрадофілів". В обшем пост муйня маніпулятивна. В нього є нормальні пости, а є муйня. Очевидно за муйню платять, тому мусово писати. Мєдвєдєвлікс якраз починає викладати прізвища блогерів на зарплаті АП. Не здивуюсь якщо там буде фамілія Бірюкова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Якраз я прочитав нормально. Згідно ремарок Бірюкова я не належу до зрадофілів. Але ці ремарки якраз і були залишені для того, щоб кожен, хто прочитає цю муйню міг сказати "тю, так це не про мене, а про якихось міфічних зрадофілів". В обшем пост муйня маніпулятивна. В нього є нормальні пости, а є муйня. Очевидно за муйню платять, тому мусово писати. Мєдвєдєвлікс якраз починає викладати прізвища блогерів на зарплаті АП. Не здивуюсь якщо там буде фамілія Бірюкова.

 

а що ще нема його прізвища там? йому ж консервний заводик подарували за пости в підтримку ПОП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

йому ж консервний заводик подарували за пости в підтримку ПОП

Я не слідкую за творчістю зрадофілів, як ви, тому не в курсі. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я не слідкую за творчістю зрадофілів, як ви, тому не в курсі. ;)

 

гм. якщо читаєш Бірюкова, то прочитав про заводик в його ж постах

 

ось сьогоднішній

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, rl72 сказал:

гм. якщо читаєш Бірюкова, то прочитав про заводик в його ж постах

ось сьогоднішній

Фейсбук, найгірша соцмережа, якою довелося користуватися, особливо після останніх придумок Цукерберга про "спочатку новини від друзів". Після "заборони" ок і вк туди перебралися всі однокласниці, одногрупниці і т.д., і тепер в в мене ФБ - це не стрічка новин, а книга рецептів, сопливих картінок і тестів. Я замахався приховувати пости від цих "родичів". Тому Бірюкову не завжди везе засвітитися в моїй стрічці. Консервний завод пройшов мімо. І що цю муйню ми тоже будемо обговорювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно продажу військового майна,техніки і зброї. ІІ клас-це практично нове і робоче(23шт. Міг-29, ВР-3 "Рейс"(беспілотники аеророзвідки)-50 шт,а ще є печори,РЛС,ЗРК і т.д)

Рішення прийняла Тимошенко(було ще одне рішення прем'єра Януковича),реалізували Єхануров і Гриценко
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1092-2008-р/page

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого бірюкову консервний завод? Готівка так, а що робити з бізнесом в якому ніфіга не розумієш? Рошен петрусю раніше був потрібний для квазілегалізації колосальної кількості готівки. Це мало сенс поки Захід не відмовився від брудних кацапських грошей., не почав трусити офшори. Магазини рошена в найкращих місцях всіх міст, на найдорожчих для оренди площах. Це не китайські капці, які купив за 5 баксів і тулиш за 70-100. Вони люблять готівку, для Заходу стараються мити, чи старались, бо зараз напрямок - Північ. Офшор петруся купив контрольний пакет burger king russia. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, romaxa11 сказано:

Для чого бірюкову консервний завод? Готівка так, а що робити з бізнесом в якому ніфіга не розумієш? Рошен петрусю раніше був потрібний для квазілегалізації колосальної кількості готівки. Це мало сенс поки Захід не відмовився від брудних кацапських грошей., не почав трусити офшори. Магазини рошена в найкращих місцях всіх міст, на найдорожчих для оренди площах. Це не китайські капці, які купив за 5 баксів і тулиш за 70-100. Вони люблять готівку, для Заходу стараються мити, чи старались, бо зараз напрямок - Північ. Офшор петруся купив контрольний пакет burger king russia. 

 

ромаха11, ти цей понос про ПОП і північ в кожну тему нести будеш? різними словами, правда

 

п.с. до речі, як там антикорупціонери вже почали Холодницького відмивати чи ще ні? бо Бутусов уже почав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...