Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Revolver сказано:

і так, я вважаю, що ціна на газ справді має бути ринковою, інша річ, що для населення України можна було би український газ продавати нижче ринкової ціни

Це ж наш газ нам продають за "ринковими цінами". Звідки знають про ринкову ціну? Моніторять фінансові, біржеві ресурси, коефіцієнти і щось собі визначають. Так і з'являється "ринкова ціна газу". Фігня що він наш спільний ресурс, що обладнання спільне, нам його продають як німцям чи іспанцям, які немають власного газу і кажуть що це ринковий метод. Ок. А чому у нас неринкова оплата праці? Не ринкова пенсія? Чому цей самий українець в однакових умовах роботи в Польші, Німеччині і в Україні отримує різну оплату праці? Чого тут забули про ринок? Ти ж нічого не платиш за воду з криниці, а в Сахарі вона взагалі безцінна, то як визначити ринкову ціну на воду? Нам можна продати бурштин за китайською ціною? Він нам взагалі потрібний? Щоб робити рагульські  картини? Спочатку влада створює неефективну систему економіки, яка вирощує олігархів і жебраків в дуже різних пропорціях. Потім в цій сильно виокремленій з світового економічного контексту економіці локально впроваджується ринкова ціна на власний газ. Ти розумієш що це з розряду, як в джунглях Амазонки, впарювати м'ясо пекарі за його ціною в Шотландії. Це кончєні ублюдки, які сіють жебрацтво, а потім впроваджують європейський ринок з їх цінами. Думаю швидко тих жирнючих покидьків потрясуть і у нас нарешті наступить ринок з нормальною економікою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, Revolver сказано:

вважаю, що ціна на газ справді має бути ринковою, інша річ, що для населення України можна було би український газ продавати нижче ринкової ціни

Немає у нас ринку газу - у нас монополісти кругом штучні. Ринок передбачає кількох продавців і можливість вибору - немає у нас цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бідна Надя сьогодні заявила, що владу ненавидить98% українців.

Ця дура точно зорієнтувалася на % голосування на Ваннюз, де вона регулярно морозила свої брєдні.

Так само ТС,якого підтримуютьсьогодні аж три (але постійно ) юзера,  уявляє себе рупором свободи,світочем правди та визволителем від іга бариг.

Не завадило б одному з поціновувачів задуматись,що ,,революціонери,, до Пороха , ч и навіть Палиці то не дістануть, а от для  місцевих,, бариг,, місце на стовбі вже підшукують.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось тебе розпирає, фасолі наївся? Мене влаштовує рейтинг твого вождя, який до року взагалі в мінуса піде. Також я розумію, що люди твого психотипу завжди і відразу створять собі нового кумира, бо петрусь далеко не перший і не останній в твоєму айонному житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Adis сказано:

 

у луцьку є теж вісить на карпенка карого хоче кива в президенти :lol:

 

 

не тільки на Карпенка. на ДПЗ, біля АТБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Revolver сказал:

і так, я вважаю, що ціна на газ справді має бути ринковою, інша річ, що для населення України можна було би український газ продавати нижче ринкової ціни

  Якщо не полінуєшся розібратись з цінами на газ,то побачиш,що якраз зараз для населення газ нижче рикнової ціни.Тому МВФ і топить про те,щоб зрівняли ціни для усіх.І значну частину у вартості газу для населення складає плата за транспортування(облгази).ІМХО і не тільки моє,а й деяких людей у владі(ВР),що потрібно всі приватизації обленерго і облгазів перевірити і реприватизувати в разі виявлення порушень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.03.2018 в 11:02, Revolver сказал:

батько обрав собі гриценка, я спочатку ставився дуже скептично, мене саме його популістична мова лякає, але трішки почитав, то ніби нічого такого прямого не побачив, а може погано читав, якщо хтось має грунтовний компромат на нього, буду радий бачити, бо поки до нього схиляюсь, принаймні грошей олігархів за ним не помітно

  Багато писати компромату не буду. Мій тесть-військовий,тому інфа з перших рук. Гриценко в обоймі Тимошенко.Вони разом продали дуууууже багато військового майна(нерухомість,зброя,авіація і т.д.) На сайті ВР є указ Тимошенко про відчудження військового майна( величезний перелік- десятки бойових літаків в т.ч),виконавець МО.Міністром був Гриценко.
 

ось докладніше про Гриценка,все перевіряється і підтверджується
https://siver.com.ua/news/skilki_vijskovogo_majna_prodav_ministr_anatolij_gricenko/2018-02-22-21883

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.03.2018 в 09:28, AlexL8 сказал:

Януковича пробували, Ющенка пробували, уже он навіть Порошенко в президентах, теж вважаю що потрібно жінці ще дати шанс, а Тимошенко щоб ви там не казали теж заслужила спробувати себе в цій ролі, ну реально скількт ж спроб уже було, пора дати шанс

  Саркозі у Франції заарештували за те саме,що робила Тимошенко. І трохи вище я писав,як вона руйнувала армію.Про газ і проект закону про продаж землі іноземцям вже всі знають. Але проти маси не попреш,все веде до того,що буде вона президентом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

 

 

Не шукайте погіршень, а шукайте покращення. Тоді буде видно хто працює, а хто говорить і "друшляє". В відео досить логічно описано ситуацію в Україні на даний момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Adis сказал:

та  це уже срака з такими кандидатами іти нехай ще відеоагітацію з цими кліпами пустить на тв може хтось тай поприколу суто проголосує.

мені на Ківу пофіг впринципі, але це дебільна трешова маніпуляція в кацапстанському стилі, яка й розрахована на таких як ти. Про тебе так само можна наробити нарізок, повиривати фраз з контексту, де ти будеш виглядати відвертим дебілом. Хоча......... якщо ти не розумієш таких простих й очевидних речей. Люба нормальна людина, такі висєри, за останні три роки, вже зьїла й висрала й неважливо, про кого то було знято. Тим більше, що останнім часом, лише дві когорти, здебільшого, користуются такою дешевою фігньою - путінята й порохоботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.03.2018 в 11:43, zaHARE сказал:

  Саркозі у Франції заарештували за те саме,що робила Тимошенко. І трохи вище я писав,як вона руйнувала армію.Про газ і проект закону про продаж землі іноземцям вже всі знають. Але проти маси не попреш,все веде до того,що буде вона президентом.

Скільки можна про той газ, тоді люди зимою замерзали,  і тимошенко там повір нічо не рішала, але так, в стилі Януковича тоді всіх собак повісити... Це уже 1000 раз обговорювалось, всі знають цю історію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 На пост бірюкова, який сказав, хто не згідний з діями влади - ворог.

комент:

Та ні, все абсолютно точно вписується в логіку останніх подій і дій влади. Образ осадженої фортеці, країна оточена ворогами, як зовнішніми так і внутрішніми... Усі, кому щось не подобається в діях влади - зрадники і агенти кремля! Народ в шоці, кидається на тих "ворогів", опонентам затикають пельку, дерибан продовжується... Технологія надійна і не дуже збиткова. Хоч і не наша влада це придумали - і Гітлер із Сталіним свого часу використовували, і Путін не гидує. Особливо перед виборами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ…

Я так розумію, що не всі уважно слухали  виступ ПОПа на сбушних святах 24 березня.  Бо ніякого особливого резонансу цей виступ у суспільстві не отримав. А дарма. 
Просто процитую деякі моменти з нього:

“...ми бачимо, чим менше пострілів у зоні бойових дій, тим більша активність ворога у тилу. Агресор наполегливо намагається змістити епіцентр гібридної війни як найближче до серця України. А серце – це наша древня столиця, красень Київ.»

Зрозуміло, да?  Порошенко таким реченням вказує всім, і СБУ в тому числі, що ворогів зараз вже більше всередині України і,  зокрема, в Києві, ніж на фронті. 

Після цієї настанови Петро Олексійович зазначає, а хто власне ці вороги:

«Спочатку було блискуче викрито та легально задокументовано зв'язок так званого табору протесту під Верховною Радою з малоросійською політичною еміграцією в Росії, яка сидить під ковпаком ФСБ РФ. І, що важливо, отримано переконливі докази і перекрито фінансовий канал між Дніпром та Москва-рікою, яким вони переправляли ці «тридцять срібняків.»

Ось у мене просте питання: а, що,  є вже рішення суду, який визнав конкретну кримінальну провину конкретних осіб? Ось, всі, хто виходив на протести біля ВР “сидять “під ковпаком ФСБ”  за “тридцять срібняків” ? Всі докази, в тому числі, “переконливі” були судом оцінені, як належні і допустимі?  Ні?  Нічого такого нема?  А,  якого,  хуя,  вибачаюся,  цей паскудник тоді рота відкриває?  Він хіба не знає, що в Європі, куди, ми, типу, йдемо під керівництвом  партії і правітєльства Порошенка, Європейський суд з прав людини неодноразово вказував на неприпустимість службовим особам,  в тому числі, державним керівникам,  давати оціночну характеристику справам,  по яким ще немає вироку суду?  

Це ж саме нехтування європейськими правовими засадами ми бачимо у наступному пасажі Порошенка:

«Ще більш важливо, і за це, пане Голово, Вам і всьому особовому складу особлива подяка – ви майстерно викрили оте вороже кубло, яке готувало масштабні теракти в Києві з численними жертвами, як вони це називали «керований хаос», готували державний переворот, заколот в Україні в інтересах Російської федерації.” 

Що, і тут вже є рішення суду по ворожому кублу? Ні?  Власне, чисто по логіці, вороже кубло, це скільки?  Усього дві людини?  Не лізе. П’ять?  Вже якось. Але, з п’яти - троє агентів СБУ. Тоді, виходить, з ними оце кубло?  Чудово! 

Взагалі, хочу зауважити, що особисто мені вся оця риторика Порошенка, про “політичну еміграцію”, “тридцять срібняків”, “вороже кубло*, “канал між Дніпром і Москва-рікою” нагадує виступи Андрія Вишинського - одного з головних організаторів масових репресій в СРСР у тридцятих роках минулого століття і головного державного обвинувача на тих судових  процесах проти “ворогів народу”. 

До речі. У своєму останньому дописі у ФБ,  відомий сраколиз Петра Олексійовича, наближений останнім впритул  до предмету облизування, Юрій Бірюков, мабуть знаходячись під впливом вказівної промови Генерального секре…, ой,  Президента України, закликав називати незгодних з лінією партії, тобто, з Петром Олексійовичем Порошенком,- ворогами народу.  Отак,  без жодних сумнівів і зайвих докорів сумління. Всі незгодні - вороги народу.

Залишилося тільки дочекатися перших зізнань у проритті тунелю Бомбей - Лондон, тобто,  каналу Дніпро - Москва-ріка.  

Вобчем, свято наближається. Власне, ми його самі наближаємо...

ПиСи.  І хто б оце все говорив про чийсь зв’язок з Москвою?  Липецький кондитер,  який втіхаря від народу чірікає по телефону з самим Хуйлом?

АПД Тут мені зауважили,  що Бірюков назвав опонентів Порошенка не ворогами народу,  а просто ворогами.  Згоден.Про народ він дійсно не написав. Хоча,  різниці особливої не бачу.  Тому, що просто вороги, - це визначення навіть ще гірше. Бо більш широке і загальне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.03.2018 at 14:53, dobeck сказано:
  Показати прихований контент

 

 

Не шукайте погіршень, а шукайте покращення. Тоді буде видно хто працює, а хто говорить і "друшляє". 

Як-що до тебе по місцю проживання влізуть злодії зі всіма наслідками, але при цьому залишать рошенку, позамітають за собою, ну там пса ще нагодують, чаю чи кохве тобі приготують - на чому ти закцентуєш увагу?То буде покращення чи погіршення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, iiron сказано:

Як-що до тебе по місцю проживання влізуть злодії зі всіма наслідками, але при цьому залишать рошенку, позамітають за собою, ну там пса ще нагодують, чаю чи кохве тобі приготують - на чому ти закцентуєш увагу?То буде покращення чи погіршення?

Залежить від того - скільки винесуть/занесуть. Все відносно. Якщо винесуть менше ніж принесуть - то це не злодій, якщо навпаки - злодій. Тому говорити лише про те скільки винесли і не вказувати принесеного абсурд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас фронт і почався тому, що всередині  сиділа купа зрадників.

Кожен здоровий організм постійно бореться з переродженими клітинами.

Коли перестає , починається рак.І організму капєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dobeck сказано:

Залежить від того - скільки винесуть/занесуть. Все відносно. Якщо винесуть менше ніж принесуть - то це не злодій, якщо навпаки - злодій. Тому говорити лише про те скільки винесли і не вказувати принесеного абсурд

Ну так інформації ж достатньо.Во наприклад.Абсурдом є те, що воно досі на посаді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від жодного з кандидатів я особисто не чекаю ,що він враз зробить мені життя  малиною.Просто  надіюсь лише на себе.

Але мені глибоко не байдуже , куди нас поведе президент.В Європу, чи до Росії. Варіант  НІ З КИМ- це фактично теж до Росії, тільки дуже завуальований.

Ну і тут без варіантів. поки що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, iiron сказано:

Абсурдом є те, що воно досі на посаді.

Як тут уже було сказано: де рішення судів по "віджиму бізнесу" і "незаконному збагаченню". Абсурдом є аргументування недоведеними фактами. (Не доведено незаконне збагачення). Збагачуватись має право кожен. Буде у Вас можливість збагатитися - збагачуйтесь наздоров'я. Якщо Ваше збагачення зачепить мої інтереси то я буду їх відстоювати в рамках закону. Якщо збагачення президента зачепило Ваші інтереси - подавайте позови і ініціюйте розслідування. Я не писав, що Порошенко - людина за яку варто голосувати, але звинувачувати без рішення суду:

 

5 годин тому, romaxa11 сказано:

Він хіба не знає, що в Європі, куди, ми, типу, йдемо під керівництвом  партії і правітєльства Порошенка, Європейський суд з прав людини неодноразово вказував на неприпустимість службовим особам,  в тому числі, державним керівникам,  давати оціночну характеристику справам,  по яким ще немає вироку суду?  

Тобто дивіться на себе і працюйте а не шукайте зраду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, romaxa11 сказано:

Липецький кондитер,  який втіхаря від народу чірікає по телефону з самим Хуйлом?

 

5 годин тому, romaxa11 сказано:

Ось у мене просте питання: а, що,  є вже рішення суду, який визнав конкретну кримінальну провину.... ? Всі докази, в тому числі, “переконливі” були судом оцінені, як належні і допустимі?  Ні?  Нічого такого нема?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пост был о разрушенной части страны, о том, кто отдал приказ на разрушение части нашей страны, о крае пропасти. Но триггеры и искаженная реальность некоторых наших СМИ и зрадофилов сработали по ключевым словам.

И понеслось бурление. Сначала местного уровня, потом росскийские СМИ, а уж если свою точку зрения обязательно нужно было высказать Бутусову и Касьянову - тушите свет, начался мега-срач.

Да, я действительно считаю зрадофилов врагами нашей страны, именно так и можете и зафиксировать.

Но кто он, зрадофил?

Четыре года назад мы активно использовали термин «диванные войска», но потом это термин исчез - ведь эти «войска» были по обе стороны, а friendly fire не нужен. А помните «вышиватников»? И тоже - вышло из обращения, уж больно нелепо использовать элемент нашей национальной традиции и гордости в таком термине.

Критика власти = зрадофилия? Нет, совсем нет.

Объективно критиковать власть - нужно!

Объективно критиковать власть, предлагая альтернативные решения проблемы - еще лучше.

Объективно критиковать, предлагая альтернативные решения проблемы и принимая участие в реализации - вообще идеально.

Но что есть "объективная критика"? Вот простой пример: в том моем посте, который вызвал шквал _критики_, не было НИ СЛОВА о том, что нельзя критиковать власть. Я писал про: "винят во всех проблемах именно руководство Украины, скромно обходя вниманием страну-соседку. Мы называем этих людей зрадофилами." Тут где-то есть про критику? Или тут есть про то, что нельзя критиковать? Но чудным образом именно в этот тезис трансформировалось мое высказывание.

Так кто же тогда зрадофил?

Зрадофилия (от укр. "зрада" «измена» + φιλία «любовь»). Очень прошу, не надо сейчас вот вспоминать однокоренные слова.

Зрадофил критикует? Зрадофил не критикует.

Живя в своей, а чаще - навязанной извне, искаженной реальности, он РАДУЕТСЯ проблемам государства. Он ЛЮБИТ находить проблемы государства. Это для него информповод, это для него возможность ПОГЛУМИТЬСЯ над состоянием страны и ее проблемами. Это токсично, это выматывает нервную систему здравомыслящих людей, попадающих в поле это искаженной реальности. Именно поэтому, с моей точки зрения, зрадофил - враг, опасный враг страны. А не те, кто критикует власть, увы и ах - она дает поводы регулярно.

А уж если кто-то из объективных критиков власти это принял на свой счет - что ж, действительно у таких искренне прошу прощения. Не про вас и не о вас.

P.S. Знаете в чем парадокс? Умные люди (вне зависимости от политических предпочтений) это и так понимают. А вот выколупать зрадофила из его искаженного мира этот текст не сможет, увы.

P.P.S. Репост улучшит карму и поможет быстрее идентифицировать зрадофилов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...