Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

53 хвилин тому, Vadimm сказано:

В ролі блохєра - Захарова, в ролі очорненого (аяяй, з послом РФ в ФРН мило улибається) - Йуля з Немирьою. Профіт кому? Головному конкуренту якщо вірити рейтингам, і його воздихатєлям. Мол, не тільки я веду себе дипломатично при контактах з хуйлом, але й Йуля тоже не посилає нах його підлеглих.

А головне результат, Петро його не поуказав за 4-ри роки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я щось затупив, вибори аж через рік (31 березня 2019), ічого ми тут розпинаємось? Думаю за рік ще побачимо достойного, але народ всеодно вибере того, хто більше наобіцяє (АТО за години, доллар по 8  ітд.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Юріч сказано:

Сука, вже постять рос блохерів, аби тільки патрона свого відбілити, а опонентів очорнити, тьху, гидко читати. І ще будуть мені розповідати, що порохоботів не існує...

 

обісралась Юля, винуваті порохоботи :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Так якби було б щось дійсно варте уваги, а то ні фото, ні відео нічого не говорить. Чувак з рф, судячи з матеріалів, дійсно міг просто підійти привітатись, щоб його рос журналісти зняли з нашими політиками. На відео видно, як він відразу відійшов, як журналюги зробили своє діло.  Я Юльку не виправдовую ні разу, вона мені взагалі паралельна, на її місці міг бути любий наш політик. Ситуація висмоктана з одного місця і не варта уваги.

 

так ситуацію сама ЮВТ і висмоктала, коли почала виправдання через змі писати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, rl72 сказано:

обісралась Юля, винуваті порохоботи :D

Юля домовляєтьсяз москалями, як прибрати Петра від влади, це ж очевидно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Harddriver сказано:

Я щось затупив, вибори аж через рік (31 березня 2019), ічого ми тут розпинаємось? Думаю за рік ще побачимо достойного, але народ всеодно вибере того, хто більше наобіцяє (АТО за години, доллар по 8  ітд.)

Правильно все, хай вже зараз люд готується, бо потім хіба по розкладках політтехнологів і місцевих божевільних)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Все що написав Ромаха - крик душі.Те,що він написав настільки очевидне,що й не варто такої кількості букв. Але рішення немає.Чому? Бо його немає. От тупо немає. Реально патова ситуація. Ліворуч-без коня,праворуч-без хати,прямо-теж жопа. Чому? Бо наша рабська психологія вимагає царя.Ми навіть згодні в царі обрати трубадура,бо він вроді хороший. Знову ведемось на обгортку,не копаючи вглиб,хто його нам сватає?з ким він ручкається? і т.д.Але суть не в тому.Навіть якщо за допомогою генератора випадкових чисел(так надійніше) ми оберемо супер царя,то за пару років він кокретно згомниться або його згомнять. Любий,хто зараз з реформаторськими намірами прийде до влади забуксує,бо ми йому дамо таку команду,яка буде всі реформи накладати на власні інтереси.Бо ми обираємо ту команду за гречку.Та й недосконала виборча система побудована для котів у мішку. Я вже не кажу про цілі клани,які сформувались за останнє десятиліття. Вони не дадуть сформувати ефективну вертикаль,яка буде здатна проводити  швидкі,акцентую-ШВИДКІ,реформи. Бо ж ми хочемо вже і зараз. А якщо за 3 роки ми не будемо в шоколаді,то давай наступного,а цього в сраку.І т.д. 

 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Harddriver сказал:

Я щось затупив, вибори аж через рік (31 березня 2019), ічого ми тут розпинаємось? Думаю за рік ще побачимо достойного, але народ всеодно вибере того, хто більше наобіцяє (АТО за години, доллар по 8  ітд.)

 Якщо пунтя буде й надалі так вимивати свідомість з мізків українців,то через рік ми вже цілком можемо мінусувати один одного в реалі,а не у віртуалі.Вомбат вже про це натякає. 
І ти на 100% правий,що виберуть того,хто буде солодше обіцяти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, yu2007 сказано:

 

Так, бухаючий Славік, штунда Турчинов, барига Рошен... До кольору, до вибору, а кажете немає з кого вибирати

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

 

обісралась Юля, винуваті порохоботи :D

 

Ну чого вона обісралася? Чи ти думаєш, що вона така тупа, щоб привселюдно рішати якісь питання з російським дипломатом? Чи вона мала зі старту на йух посилати? Так фото це все рівно не передасть. Ну що за дитячий садочок...

 

1 час назад, rl72 сказал:

 

так ситуацію сама ЮВТ і висмоктала, коли почала виправдання через змі писати

 

Певно вона почала писати після спічу Захарової і закидів в її адресу, нє? Ти про це не подумав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Юріч сказано:

 

Ну чого вона обісралася? Чи ти думаєш, що вона така тупа, щоб привселюдно рішати якісь питання з російським дипломатом? Чи вона мала зі старту на йух посилати? Так фото це все рівно не передасть. Ну що за дитячий садочок...

Певно вона почала писати після спічу Захарової і закидів в її адресу, нє? Ти про це не подумав?

 

точно, і включила дебіла ми не знаємо хто то такий, у нього посада на бейджику не написана.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч, а тут також порохоботи винуваті?

 

Перше фото один з вчорашніх ораторів на "міхомайдані" , Вадим Чудєйкін, у вузьких колах відомий як вітренківець, українофоб та прихильник россєюшки, інша особа (на фото з рупором ,під час вчорашньої акції) якого ви також зустрічали оплесками, активний учасник проросійських акції, "референдуму" пікету СБУ на акції "Свободу Губареву" (фото власне додаю, це не мої фантазії, навіть одяг не міняє)

Звертаюсь до всіх учасників акції, невже ви не бачите хто намагається вас очолити? Невже сліпі? Чи так просто стати під правильним прапором і цього достатньо?

п.с. До речі де Сбу було??

п.с.2 Игорь Финкельштейн Ігор як ти збираєшся контролювати тих кого збираєш на марш, кому даєш слово? Що буде наступного разу? Свинарчук приїде ви також їй слово дасте? Чи ви будите відповідати за те , якщо наступного разу під ваші гасла весь "проросійський бомонд" вийде?

 

Спойлер

28056521_2062219360663240_78502695783050

 

27973881_2062219500663226_19369640991391

 

28061727_2062219363996573_49847699685294

 

28059012_2062219490663227_39148312664277

 

28168532_2062219487329894_55011582160795

 

 

 

 

так от, я там на попередній сторінці пісеньку закинув, послухай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото @d.u.a.lу пригорає.... 5 мінусів в одній темі...

. @d.u.a.l, оргазм отримав?

 

 

Сегодня на улицы Киева выйдут миллионы разгневанных граждан. Хмурые и строгие они станут плотным строем вокруг администрации президента, парламента и дома правительства, заполонив непоколебимой решимостью все ближайшие улицы до самого Днепра. И деспотия падёт.

Мерзкие шоколадники сбегут из Борисполя в Ростов. Из Мюнхена в Киев прилетит Саакашвили с полным самолётом прославленных западных менеджеров, финансистов и филантропов. Верховная Рада нынешнего созыва срочно соберётся последний раз, чтобы прилюдно покаяться, назначить новое правительство национального спасения, принять закон про антикоррупционный суд, заявить о самороспуске и объявить дату новых выборов.

Через три месяца состоятся новые выборы в парламент. За это время НАБУ, САП, и правительство Саакашвили отдадут в руки антикоррупционного суда сотни проклятых расхитителей национального богатства. Международный валютный фонд и Всемирный банк предоставят Украине миллиардные кредиты на пятьдесят лет с нулевой процентной ставкой. СБУ, ГПУ, полиция будут распущены, и набраны заново из кристально честных ветеранов, добровольцев и волонтеров. Высшие армейские чины будут уволены без права ношения военной формы и без пенсии. На их место назначены генералы НАТО и командиры Цахал.

Новый парламент будет состоять из заслуженных ветеранов, известных волонтёров, и суровых добровольцев. 450 спартанцев за 70 дней примут все необходимые законы, и отправятся работать в округа - помогать налаживать жизнь на местах. И жизнь наладится. До конца года зарплата увеличится вдвое, пенсия втрое, а тарифы уменьшатся в пять раз. Голодные коллаборационисты Донбасса разграбят Москву, а в Крыму пройдёт единогласный референдум о возвращении в Украину вместе со Ставропольским краем и Кубанью. Ещё через год Украина присоединит к себе НАТО, и возглавит ЕС. Украинские ракеты полетят на Марс, обгоняя на ходу ракеты Илона Маска...

И всё только потому, что сегодня мы выйдем на марш.

 
 
блін, що в світі робиться. Касянов порохоботом став.... стібеться з міходвіжу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у вас вибір між двома злодіями - це не вибір. Політичні технології здатні відбілити будь-кого зашквареного навіть єфрємова, тільки нафіг зараз їм таке конкурентне хавло. За злодія не можна голосувати: юлька - злодій, пєтя - злодій, сєня - злодійі далі по списку. Якщо тобі просто хочеться пограти в політику і демократію, то звісно будь-ласка давай дозвіл якомусь злодію на власне обкрадання і тоді не вякай. Тільки людина яка не обирала злодія має моральний імператив оцінювати сраку в яку її втягнули ті що голосують за менше зло.

Ок, що краще янукович чи юля? А янукович чи пєтя? А то нічого що пєтя був міністром в уряді суперзлодія януковича? Це не вибір і потрібно перестати гратись цю в лотарею. В лохотроні є більше можливостей виграти, ніж в таких виборах. Якщо вам не дають жодного порядного кандидата, то не слід грати за правилами шуллерів. Їм не все одно і за явкою на дільницях слідкує весь світ. Масований протест проти виборчого лохотрону привчить політиків до елементарної відповідальності і щонайменше до поваги до виборця, якого зараз вважають тупим стадом, бидлом. Бидло обирає злодія, вільна людина ніколи не обере непотріб бо вона має самоповагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, romaxa11 сказал:

 Якщо вам не дають жодного порядного кандидата, то не слід грати за правилами шуллерів. Їм не все одно і за явкою на дільницях слідкує весь світ. Масований протест проти виборчого лохотрону привчить політиків до елементарної відповідальності і щонайменше до поваги до виборця, якого зараз вважають тупим стадом, бидлом. Бидло обирає злодія, вільна людина ніколи не обере непотріб бо вона має самоповагу.

  Все чьотко.Алеєоднеале- ми пробойкотуємо,а бабушкі-нє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, zaHARE сказал:

Навіть якщо за допомогою генератора випадкових чисел(так надійніше) ми оберемо супер царя,то за пару років він кокретно згомниться або його згомнять.

Чомусь згадав серіал "Слуга народа"

Але існуюча система не дасть такому статись

1 час назад, romaxa11 сказал:

Ок, що краще янукович чи юля? А янукович чи пєтя?

напевно краще ромаха другий.

А якщо серйозно, кого Ви пропонуєте?

Чи може президент взагалі непотрібна фігура? Краще парламентська республіка? Вже нецікаво вибирати між різними сортами лайна, які знаходяться у парламенті, і які роблять таке життя що просто ппц, що красочно описано у темі "Тарифи за комунальні послуги"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене більше цікавить питання як контролювати? Кого б ми не обрали, при системі, що вже є - обранця потрібно контролювати. Все, що наразі маємо, є наслідком безконтрольності. Взяти Лапіна - багато бордівчан, крім наближених, були на зустрічах із ним? Я б і хотів піти - та відверто не знаю коли і де (про фейсбук пам'ятаю, підписаний, але щось про це тихо). Тема із запитаннями до нього заглохла. Інтерв'ю з ним мені нафіг не потрібні (з нашою журналістикою). У фейсбуці не відповідає, інших контактів немає.

І так фактично з кожним "обранцем". Можливо в цьому напрямку потрібно копати? Створювати такі умови для них, щоб були змушені працювати більше на людей.

Бо на вибори надії мало, правильно сказано:

47 хвилин тому, zaHARE сказано:

  Все чьотко.Алеєоднеале- ми пробойкотуємо,а бабушкі-нє.

 

П.С.

@rl72 От ти вже певно не можеш просто власну думку написати - обов'язково ще лайно порозкидати. Так все погано? Чи то така технологія?

Це, до речі, яскравий приклад безконтрольності - коли люди впевнені в інтернет анонімності, починають собі таке дозволяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

А то нічого що пєтя був міністром в уряді суперзлодія януковича?

А то нічого,що ти мовчки спостерігав, як  Янукович стає президентом в 2010у?

Яке ти маєш моральне право  мати до когось претензії, коли завдяки твоїй бездіяльності Янукович став президентом? 

Ну і походу затяті критикана та мінусувани  хай теж зараз пригадають, що вони робили 8 років тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Nokian сказано:

А то нічого,що ти мовчки спостерігав, як  Янукович стає президентом в 2010у?

Яке ти маєш моральне право  мати до когось претензії, коли завдяки твоїй бездіяльності Янукович став президентом? 

Ну і походу затяті критикана та мінусувани  хай теж зараз пригадають, що вони робили 8 років тому.

Щоб була повна картина - а що ти робив? Покажи приклад сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за єврейська мода, відповідати питанням на питання?

Я і не строю тут з себе  ,.вільного,, ,,єдиноправильного,,    ,,не раба,, і тдтд тд. Суцільного дАртаняна  в оточені порохоботів.

 А щоб лишній раз переконатись, що люди неангели в принципі, і щотаке велика політика- почитайте ось це.

https://strana.ua/articles/rassledovania/124565-zakaznye-ubijstva-zhilina-i-voronenkova-veshajut-na-avtoriteta-iz-kharkova.html

 З дуже промовистими картинками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, rl72 сказал:

@Юріч, а тут також порохоботи винуваті?

 

Винуваті в чому? Де "тут"? Чому "також"? При чому одне до іншого? Мені твої фотки ну нічого не говорять, я не знаю хто це такі, де і при яких обставинах вони були сфотографовані, також не знаю Іллю Зелінського, якого ти процитував...Вибач, але я не розбираюся так як ти в тонкощах і сортах г@вна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой-вей, щось знайоме.

Еммм, як то там було?

Quote

противсіхи горіть в пеклі

, здається.

 

:sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, zaHARE сказано:

Все чьотко.Алеєоднеале- ми пробойкотуємо,а бабушкі-нє.

Так щоб бабушки не голосували в них є свідомі внуки. Бабушки комунізм не добудували, і не маєть морального права приходити на вибори. В них був час щось зробити. Невстигли аобо не вміли. Думаю варто почати компанію "сховай паспорт бабусі - не дай проголосувати за гречку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@dobeck +1, але і бабульку можна зрозуміти. так вона хоч гречку від кандидата (депутата) матиме, бо потім від держави,  матиме те, чого , можливо, не мала в молодості. І це да - величезний і товстий  хер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Юріч сказано:

 

Винуваті в чому? Де "тут"? Чому "також"? При чому одне до іншого? Мені твої фотки ну нічого не говорять, я не знаю хто це такі, де і при яких обставинах вони були сфотографовані, також не знаю Іллю Зелінського, якого ти процитував...Вибач, але я не розбираюся так як ти в тонкощах і сортах г@вна.

 

так чого ти про якихось порохоботів тут пісеньку завів?

я теж не розбираюсь яке гімно на міходвіжах рулить, але я не хочу, щоб воно ше й стало країною рулити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...