Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, romaxa11 сказано:

але він був в медіабізнесі і заривання з політиканами повністю б розвалило Океан Ельзи

Взагалі-то Вакарчук успішно розвалив ОЕ і без політики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
9 годин тому, difoto сказано:

Взагалі-то Вакарчук успішно розвалив ОЕ і без політики.

Це твоє особисте?

 

Гордон:

Наскільки я знаю, у нього була розмова з президентом, і президент йому сказав, якщо Святослав піде на вибори, то від його репутації не залишиться нічого, і правильно сказав. Тому що якщо сьогодні Вакарчук – це совість нації, абсолютно заслужено, то як тільки він оголосить, що йде у президенти, від нього не залишиться мокрого місця, умовно, тому що він стане "одним із них",
– зауважив представник ЗМІ.


https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, Ді, те що ти підтримуєш Порошенка, як колись підтримував дружбу з росією, російську мову, виступав проти бандерівців і українського патріотизму, лишній раз доводить мені, що я на правильному шляху)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Взагалі, Ді, те що ти підтримуєш Порошенка, як колись підтримував дружбу з росією, російську мову, виступав проти бандерівців і українського патріотизму, лишній раз доводить мені, що я на правильному шляху)

Буйна в тебе фантазія. :) Яким чином я підтримую Порошенка? Тим, що не підтримую популістські фейки? Чи тим, що не підтримую тези про те, що Порох - головний ворог України?

А про мову і патріотизм - я випустив серію ось такої сувенірки, наприклад. В 2010 році, ага. Не пам'ятаєш?

Українською так.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тролінг від Ді заставив дещо згадати. Політика Петра Олексійовича має специфічний характер: з часів пожежі в таборі Вікторія цей персонаж бере участь тільки в урочистостях і відкриттях дитячих содочків, пологових будинків, деколи доріг. Тобто персонально в якихось негативах, навіть там де це вкрай потрібно, ви його не застанете. Але був в його каденції дуже цікавий час, який став забуватись.

Майдан повністю зламав систему. Тому не варто його в нічому звинувачувати. Навіть луцькі корупціонери писали заяви на звільнення з повинною, а київські бонзи або тупо свалили, або сиділи на чемоданах. Рінатік тоді переховувався в Лондоні, або в бункері під Данєцком. Цей час був, і в цей час системи не було, ви могли спокійно пролюструвати всіх і ніхто з корупціонерів навіть би не пікнув. А потім прийшов Алєксєїч і відразу після палкої інвагураційної промови почав відновлення системи. Повне блокування кримінальних справ по розстрілах, змога втекти всім  хто цього хотів і недоторканість всім хто втікати поки не хотів. Викликання Рінатіка з Лондона, тісна співпраця з медведчуком. Принципово жодного одіозного звільнення. Братішку корупціонера Литвина пам'ятаєте? Як його весь народ просив звільнити, бо як може така людина тримати кордон з ворогом, а Петрусь не хотів цього професіонала звільняти десь до року і чи звільнив не зрозуміло.

Я не розраховую що цей час пригадає Ді, але розраховую що ви це пригадаєте, чи принаймі спробуєте поритись в гуглах чи навіть на Борді. Тут вся історія саботажу і відбудова системи практично з нуля. і Очолив цей процес персонально Петрусь. Відбудував, прикрився ботнею, місцевими придурками і роддоми почав відкривати, на з'їзди їздити мальдівські. Другий термін хоче, бо інакше капєц Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

11 хвилин тому, difoto сказано:

 Яким чином я підтримую Порошенка? Тим, що не підтримую популістські фейки? Чи тим, що не підтримую тези про те, що Порох - головний ворог України?

А про мову і патріотизм - я випустив серію ось такої сувенірки, наприклад. В 2010 році, ага. Не пам'ятаєш?

Ти сам прямо визнав себе порохоботом на Борді. І завжди пливеш в фарватері порохоботства. Мінусуєш разом з ними і ніколи не мінусуєш їх. Зараз може скорегуєш, але справа зроблена. На рахунок футболок. Ну хтось замовив, ти зробив, це ж не твій дизайн? З іншої сторони, я тут з 2008 року і добре пам'ятаю наш дискус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

Ромаха, в тебе є діти шкільного віку?

Ти не той педофіл що в Рестпарку діточок намагався роздягнути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romaxa11 сказано:

 

Як відомо апостол Павло спочатку був ярим гонителем християн , але перетворився і важко переоцінити його роль  тепер.

А Іуда спочатку був учнем Христа. А ким став потім?

Судити по людині треба, що вона робить ЗАРАЗ.

 

Не зїзжай з теми,  не підскакуй ,як вош на гребінці.

Є в тебе діти  шкільного віку?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Мінусуєш разом з ними і ніколи не мінусуєш їх.

Агаааа! Так от в чому порохоботство заключається - в плюсіках?? 

А на рахунок сувенірки - то я звязувався з авторами проекту і на свій страх і ризик, не під замовлення(!) випустив цю серію.

22 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Цей час був, і в цей час системи не було, ви могли спокійно пролюструвати всіх і ніхто з корупціонерів навіть би не пікнув.

ми - це хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, difoto сказано:

Агаааа! Так от в чому порохоботство заключається - в плюсіках?? 

А на рахунок сувенірки - то я звязувався з авторами проекту і на свій страх і ризик, не під замовлення(!) випустив цю серію.

ми - це хто?

Петро Олексійович, або будб-хто на його місці, міг за тиждень почати процес люстрації з чітким вектором і це поле зачитстити за пару місяців від найбільш одіозних, зупинити схеми і почати арешти корупціонерів. Для цього приїхали і Міхо і Сакваралідзе і Деканонідзе і купа іноземних експертів, але їх блоканули і усунули від повноважень. Хто і для чого написано постом вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Для цього приїхали і Міхо і Сакваралідзе і Деканонідзе і купа іноземних експертів, але їх блоканули і усунули від повноважень. Хто і для чого написано постом вище.

Тобто Порох запросив грузинів, їм хтось повставляв палки в колеса, вони не розрулили ситуацію, але винен Порох, правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, difoto сказано:

Тобто Порох запросив грузинів, їм хтось повставляв палки в колеса, вони не розрулили ситуацію, але винен Порох, правильно?

Винен Окунь. Знаєш такого? Ти любиш його включати. Включай на здоров‘я, але ту вмю фігню окунем не вирішеш. 

Розкажи про конкретне покращення за чотири роки, тільки чесно, ти ж не порохобот. Покращення, яке повністю імплементоване а не в процесі. Назви будь-ласка, щоб всі змогли оцінити маштаби перемоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятаю Гройсман вперто не хотів звільнятит Насірова, коли всі кричали і Марушевська що він саботує зміни на одеській митниці, а скоріше всього що і Порошенко разом всі одна банда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, difoto сказано:

Тобто Порох запросив грузинів, їм хтось повставляв палки в колеса, вони не розрулили ситуацію, але винен Порох, правильно?

Райони зав‘язані на Київ. Найважливіші рішення без нього не протягнути. Ти можеш хоч з шкіри лізти, а Київ включить окуня як ти і все до дупи - корупціонерчик працює і рже з тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре чужими руками жар загрібати, але окуня постійно включаєш саме ти. І з невинним поглядом переводиш стрілки то на Київ, то на якусь віртуально-умовну "систему". 

Просто запам'ятай і уясни - Порошенко не цар і не бог, система складається з кірпічиків на місцях, і в Києві в тому числі. Байки про найбільшу фракцію, яка повинується Петрусю можеш лишити для дуала і Ко, як і байки про те, що щелчком пальців Петьо може поміняти всіх суддів, ментів, прокурорів і взагалі випхати країну на європейський рівень. Задовбався вже на пальцях пояснювати то всьо.

Розумієш, в кулуарах якийсь умовний Аваков може сказати: "Пьотр, іді нах*й, у нас свайо відєніє. Будєш рипацца - завтра на АП нацгвардію підніму!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То нах він взагалі впав? Нах було трендіти тих сопель про я щможу, я зроблю? Нах нам брехло безпорадне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назви причину по якій цей шмір має займати таку посаду і ми всі дружньо поржемо з твоїх вигинань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кірпічікі на місцях писали заяви про звільнення і свалювали, бо без прикриття з Києва їх одноходові схеми це прямий шлях в тюрму, але то таке, починай з себе. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, romaxa11 said:

Кірпічікі на місцях писали заяви про звільнення і свалювали, бо без прикриття з Києва їх одноходові схеми це прямий шлях в тюрму, але то таке, починай з себе. 

Скільки неосвоєних грошей лежить на депозитах волинських суб'єктів самоврядування? 2 млрд грн, вроді, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви взагалі про майбутнє думаєте? От яке майбутнє з порошенко?  Три відкриті садочки? Асфальтована дорога до Ковеля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, romaxa11 said:

І що?

Я так розумію, треба спочатку. Ок, почнемо ось так:

децентралізація в хворій уяві "твоіх сусідів які не крадуть" була такою собі кормушкою, коли можна було мріяти про все бабло, що раніше було в Києві, а тепер буде на місцях. Це ж який можна розпил організувати?!?

На ділі виявилось, що просто так оті гроші розпиляти не дадуть, а "твої сусіди які не крадуть" виявились конченим дном, яке саме працювать не буде, а віддати гроші тим, хто міг би працювати, не спішить, бо те дно думає, що зможе-таки розробити схеми відмиву або заробку на попилі. Дороги? Соціальні проекти? Може підземний перехід? Ні! Ми будемо чекати, поки кончене дно повідкриває профільні фірми, навчиться працювати і буде перенаправлять кошти собі. Щоб і ефект був від витрат, і гроші поза "твоіх сусідів які не крадуть" не виходили.

 

Доступно, для початку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ви взагалі про майбутнє думаєте? От яке майбутнє з порошенко?  Три відкриті садочки? Асфальтована дорога до Ковеля?

от шо ти знову окуня включаєш? Президент має прокладати дороги і садочки відкривати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...