Перейти до змісту

У Луцьку патрульний поліцейський, обороняючись від лигарів, наніс одному з них легкі ушкодження


Igor DMX

Рекомендовані повідомлення

Цікаво, скільки з сущих тут звіздунів наважилися б зробити усне зауваження хоча б одному п'яному, не кажучи вже про двох?

Більшість би тупо обійшла стороною, бо ж нафіга зв'язуватися... А от поліцейський залишається громадянином і не при чергуванні.

 

А скільки би з цих звіздунів змогли відстояти правопорядок, якби п'яне бидло полізло до них з кулаками?

Ще менше. Тупо втекли б, якби змогли, або було б "Та пацани, та ви шо, та я ж нічо, я пошутив..." А поліцейський продемонстрував, що він не сцикун, на відміну від вас.

 

Так, поліцейський поранив іншого громадянина ножем. Може, поліцейський сходив у магазин, купив ножа, а потім пирнув опонента? Ні. Може, поліцейський носив із собою ніж, який за всіма криміналістичними ознаками належав до холодної зброї? Теж ні. Ножик був розкладним. Я теж інколи ношу Victorinox, геть не розраховуючи втикнути його в чиюсь жопу. На мою думку, використання такої "серйозної зброї", як розкладний ніж, свідчить про явну необхідність людини оборонятися тим, чим в неї є, а не атакувати. Але відповідь в цьому питанні мають поставити слідство і суд. Та показовим є те, що навіть видання ВолиньНьюз, яке важко звинуватити в симпатіях до поліції, подало новину так: "У ЛУЦЬКУ ПАТРУЛЬНИЙ, ОБОРОНЯЮЧИСЬ, ВДАРИВ НОЖЕМ ЧОЛОВІКА"

 

А ще мені цікаво, скільки з присутніх тут обсирачів поліції, пирнувши ножем незнайомого опонента, не злякалися б відповідальності і догнали б пораненого, зупинили, викликали швидку і патрульну поліцію? Та всі б здриснули звідти в іншому напрямку, втопили б ножа і шукали б знайомих корєшів, які б ствердили, що "Да, Вася в той вечір був зі мною, він в ніякому парку ніяких п'яних не різав ніяким розкладним ножиком, який ви можете знайти в Сапалаївці під мостом". Вже те, що поліцейський поступив, як відповідальний громадянин і людина, заставляє мене вірити в те, що він чоловік порядний, а не серійний джек-потрошитєль всякої п'яні.

 

Ще раз пересвідчуюсь, наскільки гнилою і нікчемною є значна частина нашого суспільства. Воно готове зачмирити будь-кого, хто своїми діями демонструє якісь прояви порядності чи громадянської активності. Та все ж щиро сподіваюся, що відсоток справжніх Людей буде щодалі вищим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

Бордовка в парку ім. Фотакома. Приходить коп у його вихідний, який вигулює свого хаскі/пікінеса/кавказьку суку вічарки і починає по-трохи пхати ніжик по ручку у животи бордівчан, які порушують, бо відмічають бордовку на природі із бухлом. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Yarchik сказано:

Ще раз пересвідчуюсь, наскільки гнилою і нікчемною є значна частина нашого суспільства. Воно готове зачмирити будь-кого, хто своїми діями демонструє якісь прояви порядності чи громадянської активності. 

Нє, якби він вклав би їх прийомами маваші хуякі-гірі та іншої крав-маги по стандартах НАТО, питань би не було, а тикати ніжиком, як робить якесь підступне уголовне чмо, то зовсім інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, SunSeth сказано:

Бордовка в парку ім. Фотакома. Приходить коп у його вихідний, який вигулює свого хаскі/пікінеса/кавказьку суку вічарки і починає по-трохи пхати ніжик по ручку у животи бордівчан, які порушують, бо відмічають бордовку на природі із бухлом. 

 

Стаємо старими маразматиками? :)

По-перше, остання бордовка в парку імені фотакома була десь в 2012 чи 2013 році.

По-друге, це задовго до створення патрульної поліції.

По-третє, "не пхати ножик, бо бухають", а "пхати ножик, бо лізуть з кулаками". Це дві різні речі. НІколи на бордовках не бачив п'яних розборок.

По-четверте, і я, й деякі інші бордівчани, на ці бордовки приїздив за кермом, так що сорян - но бухати не виходило.

Ну і по-п'яте: ні ми, ні нас не різали. Так що різниця є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Yarchik сказано:

По-перше, остання бордовка в парку імені фотакома була десь в 2012 чи 2013 році.

По-друге, це задовго до створення патрульної поліції.

А шо це по-суті міняє? Скажи, ти, мабуть, більше в темі, після заборони, наприклад, пити пиво у громадських місцях кількість злочинів зменшилась у порівнянні з тим же 2012-2013?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Yarchik сказано:

По-третє, "не пхати ножик, бо бухають", а "пхати ножик, бо лізуть з кулаками". Це дві різні речі.

Хз, коли я мирно бухаю на природі чого б я до когось ліз з кулаками, якщо ніхто мене не задрочує? Випили, поговорили, розійшлись, поприбирали за собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SunSeth сказано:

А шо це по-суті міняє? Скажи, ти, мабуть, більше в темі, після заборони, наприклад, пити пиво у громадських місцях кількість злочинів зменшилась у порівнянні з тим же 2012-2013?

Пиво заборонили пити набагато раніше. Ще в 2010. Та й некоректно порівнювати рівень злочинності з 2013, бо тоді економічна ситуація була набагато краща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Igor DMX сказал:

за інформацією Волинь пост  їх було  лише двоє!!!    пяних проти одного підготовленого поліцейського в хорошій спортивній формі! про що далі говорити! 

більшість тут дописувачів не побоялись би при потребі дати відсіч парі пяних дебоширів голіруч. висновки робіть самі.

Е*ать ти Рембо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, SunSeth сказано:

Хз, коли я мирно бухаю на природі чого б я до когось ліз з кулаками, якщо ніхто мене не задрочує?

А якщо буде задрочувати, то що тоді? Бо ж коли бухаєш в громадському місці, то така ймовірність існує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, difoto сказано:

Неправдиві покази!!! Хаскі до перехожих підбігають тільки у випадку, коли є потреба погладити їх! Так що любий кінолог ваші покази розіб'є у суді!

:sq_ye: Діма,шо ти, шо ти,  то спеціально навчена собака по методиці НАТО. ЇЇ навчали кусати перехожих з ласкавою посмішкою на мордасі.:) 

Бордівські екперди-кєнологі сказали шо сабак винен - значить так і є.

 

50 хвилин тому, Yarchik сказано:

Цікаво, скільки з сущих тут

Ярчик, та все вірно кажеш. Справді рахуєш, що написане тобою, щось змінить в головах декотрих хомо? Це як з вітряними мельницями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало-мальськи грамотний адвокат  порізаного громадянина, заставить поліцая спалатити за порізане тіло чималу суму.

+ звільнити вищевказаного поліцая із лав поліції за перевищення службових обов'язків.

 

Бо все, що там поліцай розказував - притягнуто за вуха.

Як і те, що розказує порізаний.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піду якесь пяне бидло штрикну ножем, на гпз їх вистачає, проявлю свій громадянський обовязок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Валерій86 сказано:

піду якесь пяне бидло штрикну ножем, на гпз їх вистачає, проявлю свій громадянський обовязок.

Тільки потім виклич швидку і здайся поліції, громадянин :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Валерій86 сказано:

піду якесь пяне бидло штрикну ножем, на гпз їх вистачає, проявлю свій громадянський обовязок.

Потім приходь на 40-вий, 33-ий, центр, ну і ще якісь райончики.

З.І. не забудь якусь собаку взяти, як свідка, чи просто вигуляти..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різати ножем за те, що люди УДВОХ на лавочці випивають, а твоя собака (100% без намордника) до них таки докопалася а вони цього ніби як здивувалися, щонайменше нетактовно. Навіть якщо ти вважаєш себе самим що ні на є поборником закону. P. S. А якщо раптом це романтичний вечір з дівчиною, а тут шавка з господарем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевищення меж необхідної самооборони (звісно звинувачення, а не вирок). Кому, як не @Yarchik це знати. 

Якби не ніж, а щось типу газовий балончик, шокер (ХЗ чи вони законні), пристрій для відстрілу гумових куль ..., зовсім інша справа. А так хлопцеві поп'ють крові в судах, шкода (якщо він справді такий, як про нього тут пишуть).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, ViktorT сказано:

А якщо раптом це романтичний вечір з дівчиною, а тут шавка з господарем?

Ото так поворот.:sq_ye:

Вєчєр перестаєт бить томним.

Залишилось зясувати хто з них хто.:wub:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

@volks ти нудний, тіпа свідомий громадянин, від@бись.

Через таких "веселих пацанів" нас підсциають в ойропі ;) 

 

Трішки ще занудства:

 Пити і жерти в людних місцях трішки не культурно, типу ознака дикунів. Якщо ми хочемо відірватися і перемогти звіра на сході спершу треба перемогти звіра в собі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ukrainec сказано:

 Пити і жерти в людних місцях трішки не культурно

То Ви пане про що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, ViktorT сказал:

Різати ножем за те, що люди УДВОХ на лавочці випивають

 

1 час назад, Валерій86 сказал:

піду якесь пяне бидло штрикну ножем, на гпз їх вистачає, проявлю свій громадянський обовязок.

Шо, поліцейський прямо таки сходу кинувся різати бідних мирних громадян?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Cherman сказал:

 

Шо, поліцейський прямо таки сходу кинувся різати бідних мирних громадян?

Свідок? 

Чи може я зказав, шо поліцейський прямо таки сходу кинувся різати бідних мирних громадян

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Перевищення меж необхідної самооборони

А що таке допустимі межі самооборони? Вступити в бійку голими руками з двома не зовсім адекватними персонажами, а потім з проламаною головою поїхати в лікарню, в кращому випадку.

ПиСи. Ніхто не знає як там було насправді, але одні взялися обсирати поліцая, інші - лигарів. Гірше бабок під під'їздом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Перевищення меж необхідної самооборони (звісно звинувачення, а не вирок). Кому, як не @Yarchik це знати. 

Якби не ніж, а щось типу газовий балончик, шокер (ХЗ чи вони законні), пристрій для відстрілу гумових куль ..., зовсім інша справа. А так хлопцеві поп'ють крові в судах, шкода (якщо він справді такий, як про нього тут пишуть).

 А от ніяке якраз не перевищення - при нападі групою осіб не застосовується норма про перевищення, незалежно, озброєні супостати, чи ні. Пошвидше б дозволили громадянам не бути жертвами агресивного бидла, а носити КОРОТКОСТВОЛЬНУ НАРІЗНУ зброю + прибрати пора з закону норму про холодну зброю взагалі - вона - дебільна по своїй суті (я не закликаю з мечами чи бойовими сокирами ходити, але мурижити людину по судах за володіння, даруйте, шматком сталі, ну, хай буде 20 см довжиною, і з 99% вірогідністю ніколи не буде застосований протиправно - маразм). Досить бути телятами на бійні - на тебе напали - маєш право на самозахист без обмежень, а не стояти і чекати, поки тебе копають, вдираються до помешкання, обікрадають авто - аналогічно. І гопники просто зникнуть, самі - нікому не цікаво отримати "9 грам" за своє бикування чи бажання поживитися халявними грошима.
P.S. Панове хоплофоби! Ножа маю. і далеко не одного (як і балон, шокер), ношу щодня, як і маю досвід застосування по гопнику при, УВАГА, РОЗБІЙНОМУ НАПАДІ ГРУПОЮ ОСІБ (а один - так взагалі судимий раніше був), теж маю, на щастя, один раз в житті, і суд мої дії визнав необхідною самообороною без питань, та і по справі тій я проходив зразу, як потерпілий, навіть "для годиться" крові не попили, от не мав би я тоді того ножа - лежав би в мальовничому куточку поблизу с. Гаразджа... Коли оцінив ситуацію - і думки не було когось "погладити і пожаліти"! Мав би травмат/пістолет (звісно, законний) - стріляв би. Що я роблю не так? Але в нашій державі - то нереально, і то зрозуміло - керівництво країни, де в кожного по СТВОЛУ, поводить себе по іншому, ніж там, де у кожного по ТЕЛЕВІЗОРУ. І це - факт. Чому бандит може носити зброю, а людина, що закону не порушує - ні? "Захищати людей має поліція" - не аргумент, до кожного по копу не приставиш.
P.P.S. Якщо ніж розкладний - 99,9% він така сама зброя, як і запальничка - я щось за винятком 2-3 моделей, які коштують дикі гроші, не пригадую розкладних ножів, які можна прирівняти до холодняка. Тобто, коп правий, нагородити, гопоті - умовне хоча б і штраф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...