Перейти до змісту

У Луцьку патрульний поліцейський, обороняючись від лигарів, наніс одному з них легкі ушкодження


Igor DMX

Рекомендовані повідомлення

У Луцьку патрульний поліцейський не при виконанні у парку навпроти гімназії №4 спровокував бійку і вдарив людину ножем 

https://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-patrulnyy-oboroniaiuchys-vdaryv-nozhem-cholovika-zmi/ 

https://www.volynnews.com/news/all/u-politsiyi-prokomentuvaly-napad-na-patrulnoho-u-lutskomu-parku/ 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь
12 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

Кого понабирали на службу??? Хто захищає лучан???

То він і захищав лучан від п'яного бидла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

...вигулював собаку в парку??? ніби сам порушував...

...невже не міг зателефонувати на 102 ??? З образу техаського рейнджера не вийшов ще ?

...ножем у нирку???  як??? вдарив утікаючого в спину? 

 

Кого понабирали на службу??? Хто захищає лучан???

У нас в місті є території для вигулу собак??? Хто придумав, що в парку не можна прогулятись із собакою на повідку із намордником і з кульком для прибирання у разі необхідності. Ніби пєрєгібаєш...

Я б хотів побачити, як би ти в темну пору доби лицем в лице зробивши зауваження алкозалежній агресивній особі набирав би номер телефону.

Звідки висновок про утікаючого??? Ще б про "холодну зброю" на прогулянці застібнув)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

...вигулював собаку в парку??? ніби сам порушував...

...невже не міг зателефонувати на 102 ??? З образу техаського рейнджера не вийшов ще ?

...ножем у нирку???  як??? вдарив утікаючого в спину? 

 

Кого понабирали на службу??? Хто захищає лучан???

Нафуй та мова? Аби пообсмоктувати?

Собак заборонено вигулювати?

Якщо не винні, то хрєна втікали? Ножа злякались?Вони ж постраждали як би. От хай би і викликали 102.

Коменти під статтями вражають своєю тупістю. Особливо при такій подачі матеріалу.

А пяне чмо в місті вже задовбало. Нализався, так плазуй потихеньку до дому, як порядна людина відсипатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, S30 сказано:

А пяне чмо в місті вже задовбало. Нализався, так плазуй потихеньку до дому, як порядна людина відсипатися.

Золоті слова!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінус від мене за намагання маніпулювання і перекручення.

47 хвилин тому, Igor DMX сказано:

У Луцьку патрульний поліцейський не при виконанні у парку навпроти гімназії №4 СПРОВОКУВАВ бійку і вдарив людину ножем 

Зробити зауваження не означає спровокувати, чи не так? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація неоднозначна.  Раніше правоохоронні органи патрулювали місто.  Зараз цього давно немає. Але ж це ненормально щоб з собакою і ножем наводити порядок. Для цього і є поліція, котра несе службу цілодобово.  Нам тепер почати всім з ножами ходити? А якби у них були ножі чи інша зброя то сьогодні вже хоронили б з почестями?  Правильніше було б побачивши правопорушення зателефонувати куди слід.

P.S.  може бути що все було і зовсім і не так, а навпаки - зробили зауваження за собаку (тут тільки реальні очевидці можуть прояснити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якби в роті росли гриби.

А давай я ще припущення зроблю.

Поки той поліцай не при виконанні шарпався з двома пяницями, то свідки замість викликати поліцаїв захоплено спостерігали хто кого, а деякі більш безпечні обходили сусідньою вулицею і робили вигляд що ніц не виділи.

Так підійде? Обсмокчем таку інтерпритацію подій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

Ситуація неоднозначна.

З власного досвіду. Я коли випивав із компанією в парку, ще новою поліцією і не пахло, хоча коли патруль Внутрішніх військ (нин. НГ) підходив в парку і робив зауваження ми тихо без лишньої мови переходили на іншу "стояночку". Яка може бути неоднозначність? Хіба в тому, що алкозалежних було двоє і вони відчувши порив героїзму докулупались до собаки перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння... Алкогольне сп'яніння обтяжуюча обставина. Простіше кажучи - в'ї*ав 100гр. нє*уй вийожуватись.

 

Варіант. Був би поліцейський без ножа, попхнув нападаючого, а той раз так головою в поручень лавки, потім раз так головою об бруківку і все, світло погасло, а хто винний, так, звичайнно - поліцейський, навіщо ж він пхнув того бідолагу. Ай-ай-ай нєгадяй.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, S30 сказал:

А якби в роті росли гриби.

А давай я ще припущення зроблю.

Поки той поліцай не при виконанні шарпався з двома пяницями, то свідки замість викликати поліцаїв захоплено спостерігали хто кого, а деякі більш безпечні обходили сусідньою вулицею і робили вигляд що ніц не виділи.

Так підійде? Обсмокчем таку інтерпритацію подій?

Незрозуміло чому так треба емоційно все обговорювати. Так враження, що ситуація когось особисто зачепила. Дай Бог щоб потерпілий залишився живим і не інвалідом. В іншиму випадку поліціянт понесе суворе покарання.  а щодо припущень, то уявіть ви з дружиною, дітьми і т.д. прогулуєтеся, дихаєте свіженьким повітрям, а поруч хтось з ножем криваву м'ясню організував. Ваші рідні в шоці, а ви заспокоюєте, все добре, то герой покидьків ріже....  - Давайте без  взаємних образ. 

 

p/s   veter  хоч трохи офтоп, я як  напишу з власного досвіду.

Спойлер

нещодавно в обідню пору прогулювався з дитиною 2-х рочків за руку в парку на дитячій залізниці біля слоника. на відстані метрів 150 не менше вигулювали собак (не дрібненьких), в якийсь момент здорова собака бачить нас і починає нестися на нас. собачники стоять і дивляться. дитина не розуміє ще, шо відбувається і я її ховаю за себе. за два метри від мене собака зупинилася. дурні очі, зуби вишкірені. налаштований я був вкрай рішуче і пішов би на все щоб захистити дитину. палок, каміння поруч не було. Малюк стояк за мною тримаючись за мої джинси і спостерігав. На цьому все і закінчилося. собака не наважилась напасти. не думайте що хтось вибачився і посварив собаку. я з дитиною на морозі також не мав можливості займатись цим питанням. після того не з одним хто там гуляє про це говорили і розповіли мені що такі випадки там непоодинокі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

щодо припущень, то уявіть ви з дружиною, дітьми і т.д. прогулуєтеся, дихаєте свіженьким повітрям, а поруч хтось з ножем криваву м'ясню організував.

А могли би спостерігати як зграя оскаженілого п'яного бидла забиває людину, якби не ніж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

А могли би спостерігати як зграя оскаженілого п'яного бидла забиває людину, якби не ніж.

як мінімум я набрав би 102.   чому ви вирішили що я захищаю одну із сторін???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

Незрозуміло чому так треба емоційно все обговорювати. Так враження, що ситуація когось особисто зачепила. Дай Бог щоб потерпілий залишився живим і не інвалідом. В іншиму випадку поліціянт понесе суворе покарання.  а щодо припущень, то уявіть ви з дружиною, дітьми і т.д. прогулуєтеся, дихаєте свіженьким повітрям, а поруч хтось з ножем криваву м'ясню організував. Ваші рідні в шоці, а ви заспокоюєте, все добре, то герой покидьків ріже....  - Давайте без  взаємних образ. 

 

p/s   veter  хоч трохи офтоп, я як  напишу з власного досвіду.

  Hide contents

нещодавно в обідню пору прогулювався з дитиною 2-х рочків за руку в парку на дитячій залізниці біля слоника. на відстані метрів 150 не менше вигулювали собак (не дрібненьких), в якийсь момент здорова собака бачить нас і починає нестися на нас. собачники стоять і дивляться. дитина не розуміє ще, шо відбувається і я її ховаю за себе. за два метри від мене собака зупинилася. дурні очі, зуби вишкірені. налаштований я був вкрай рішуче і пішов би на все щоб захистити дитину. палок, каміння поруч не було. Малюк стояк за мною тримаючись за мої джинси і спостерігав. На цьому все і закінчилося. собака не наважилась напасти. не думайте що хтось вибачився і посварив собаку. я з дитиною на морозі також не мав можливості займатись цим питанням. після того не з одним хто там гуляє про це говорили і розповіли мені що такі випадки там непоодинокі.

 

 

 

За собак підтримаю, стріляти!!!  Купили то будь-ласка несіть відповідальність.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

Незрозуміло чому так треба емоційно все обговорювати.

А я звідки знаю чому ви так емоційно прореагували на цю тему і стали висувати різні припущення.

13 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

щодо припущень, то уявіть ви з дружиною, дітьми і т.д. прогулуєтеся, дихаєте свіженьким повітрям, а поруч хтось з ножем криваву м'ясню організував

Не спригуйте на інше. Постараюсь викликати поліцаїв.

16 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

здорова собака бачить нас і починає нестися на нас

Вийде прибити пса - прибю. Залишаться сили на хазяїна - відпижджу хазяїна. Що буде далі буду думати потім. Такий варіант влаштує?

Як поліцай вигулював пса, якого пса і т.д ви не знаєте, отож нема чого висмоктувати з пальця і бути упередженим.

А то виходить я к в сусідній темі про майнера з політеху. Інфи мізер, а вже обсмоктали і засудили зі всіх сторін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось пишуть, подзвонив би 102, а що вони б умиг пригнали б ? чи то ті підвипивші їх чемно дочекалися б, чим цікаво той поліцейській їх мав би тримати чи то до тої лавки привязати? я не виправдовую того з собакою, так звичайно не можна і будемо надіятись що чоловік якого ранили виживе, просто я навіть не знаю як сьогодні справи  в нац поліції, десь чув що в них по Луцьку взагалі три машини залишилось з тих що були подарені при реформі, так тут і питання, взагалі скільки часу можна очікувати на патруль, якщо наприклад склалась подібна ситуція?? а якщо наприклад я живу в багатоповерхівці і після 10-ї вечора квартиранти зверху дуже шумлять, то при такому на патруль взагалі можна не розраховувати, так сказати мало ресурсів - займаємось спочатку серйозними викликами, просто цікаво хто на рахунок такого щось знає?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіка, якого ножем поранив луцький патрульний, захищаючись від нападу, прооперували. Наразі загрози його життю немає.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новиниповідомили в центральній оперативній диспетчерській Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Зі слів медиків, удар ножем прийшовся в бік живота. Рана була середньої важкості, «швидка» на місце події прибула за 3 хвилини після виклику. Надавши першу невідкладну допомогу, постраждалого доставили до Луцької міської клінічної лікарні.
В той же вечір чоловіка прооперували, відповідно до попередніх даних, його життю нічого не загрожує.

https://www.volynnews.com/news/extreme/luchanyna-iakoho-patrulnyy-poranyv-nozhem-prooperuvaly/ 

 

Прохання до адмінів відредагувати назву теми, щоб уникнути різноманітних непорозумінь. Оцінку даній події і рішення прийме суд.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, halcogen сказано:

Він просто знає як працює 102 в таких випадках, тому вирішив що то марно. Якби поліцейський не страдав ''вихованістю'', то не чіпав би тих хлопців. І був би цілий той пацан і він сам не мав би проблем. 

Якби та шпана не страдала "бикуватісттю", були б виховані і не бухали б на лавці в парку то небуло б порушення і нікому не було б діла до них. І поліцейському не привиконанні не треба було реагувати і самі були б цілі.

 

Всі біди українців від - пох @їзму і ледарства! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію що  це ді фото   добавив в назву теми образливе слово "лигарі" і промінусував мене.  хай йому буде від того легше.  всім і так відома його прополіцейська лінія....

 

до ді фото  Але слово "лигарі" прошу прибрати з назви теми і неоскорбляти людей про яких ми з вами не знаємо на даний час нічого! 

 

p.s.   за інформацією Волинь пост  їх було  лише двоє!!!    пяних проти одного підготовленого поліцейського в хорошій спортивній формі! про що далі говорити! 

          більшість тут дописувачів не побоялись би при потребі дати відсіч парі пяних дебоширів голіруч. висновки робіть самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 годин тому, Vitaliy L сказано:

Ситуація неоднозначна.  Раніше правоохоронні органи патрулювали місто.  Зараз цього давно немає. Але ж це ненормально щоб з собакою і ножем наводити порядок. Для цього і є поліція, котра несе службу цілодобово.  Нам тепер почати всім з ножами ходити? А якби у них були ножі чи інша зброя то сьогодні вже хоронили б з почестями?  Правильніше було б побачивши правопорушення зателефонувати куди слід.

P.S.  може бути що все було і зовсім і не так, а навпаки - зробили зауваження за собаку (тут тільки реальні очевидці можуть прояснити)

11 хвилин тому, Igor DMX сказано:

p.s.   за інформацією Волинь пост  їх було  лише двоє!!!    пяних проти одного підготовленого поліцейського в хорошій спортивній формі! про що далі говорити! 

          більшість тут дописувачів не побоялись би при потребі дати відсіч парі пяних дебоширів голіруч. висновки робіть самі.

Один собаки злякався то пише єресь інший фільмів індійських передевився...

Поліціянтів зараз мало, тому приїжати на таки виклики не особо хочуть, їдуть годину мінімум на виклик, ось і результат. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Igor DMX сказано:

p.s.   за інформацією Волинь пост  їх було  лише двоє!!!    пяних проти одного підготовленого поліцейського в хорошій спортивній формі! про що далі говорити! 

Лише двоє п'яних проти одного добре підготованого за стандартами НАТО, навченого вбивати поліцейського, озброєного бійцівською хаскі!

Напиши у волиньньюз, тобі дадуть роботу редактора заголовків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, difoto сказано:

Лише двоє п'яних проти одного добре підготованого за стандартами НАТО, навченого вбивати поліцейського, озброєного бійцівською хаскі!

Напиши у волиньньюз, тобі дадуть роботу редактора заголовків.

Тих двоє інтелігентно попивали собі 5 зірочний коньяк і зробили копу зауваженні що собаку не можна вигулювати в громадських місцях, той в свою чергу згадав сценарій крутого бойовика і панєслась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Igor DMX сказано:

до ді фото  Але слово "лигарі" прошу прибрати з назви теми і неоскорбляти людей про яких ми з вами не знаємо на даний час нічого! 

Вибачте, але це ви не знаєте, про тих людей. Так само, як не знаєте про людину, яка воювала за "тих людей", які мирно бухали в парку на лавочці.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого скільки встигли понаписувати.

Я взнавав. По ходу все було не так.

Коли хазяїн собаки (тобто поліцай не при виконанні) почав махач з мирно відпочивавшими за пляшкою громадянами, а свідки захоплено це спостерігали, собака, навчена за стандартами НАТО, зрозумівши, що може бути не "шуточний замєс", побігла і викликала поліцейський патруль і швидку.

Не знаю наскільки правда, але сусідські пси переповідають, що зі слів їх колеги (собаки тобто)  було саме так. З чого саме почався конфлікт пес поліцая сказати не може, бо саме в той час відволікся зібравшись вкусити одного з перехожих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, S30 сказано:

бо саме в той час відволікся зібравшись вкусити одного з перехожих.

Неправдиві покази!!! Хаскі до перехожих підбігають тільки у випадку, коли є потреба погладити їх! Так що любий кінолог ваші покази розіб'є у суді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...