Перейти до змісту

Медична реформа в Україні


HWman

Рекомендовані повідомлення

29 хвилин тому, Ant.ares сказано:

Додам ще, що в конкретно польському прикладі на прийом можеш попасти через декілька тижнів, а у випадку з вузькоспеціалізованим лікарем - декілька місяців.

не так однозначно. Терміни залежать від діагноза. І там є різні "терміновості". З болями в серці тебе не будуть тримати "декілька тижнів".

Не потрібно писати того, що чув десь і то лише частково.

 

І робиться це все для того (в тому ж числі), щоб не було отих черг з бабульок, в котрих є час посидіти в поліклініці з черговим "ой, в мене шось сьогодні тиск знову", а ти на роботі, але мусиш чекати ту чергу, бо ж розкричаться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь
1 hour ago, jack74 said:

не так однозначно. Терміни залежать від діагноза. І там є різні "терміновості". З болями в серці тебе не будуть тримати "декілька тижнів".

Не потрібно писати того, що чув десь і то лише частково.

 

І робиться це все для того (в тому ж числі), щоб не було отих черг з бабульок, в котрих є час посидіти в поліклініці з черговим "ой, в мене шось сьогодні тиск знову", а ти на роботі, але мусиш чекати ту чергу, бо ж розкричаться!

"Не потрібно писати..."

1) Мій стаж в NFZ вже 2,5 роки;

2) "Бабульки" тут точно ні до чого;

3) Різні "терміновості" - це коли з відкритим переломом чекаєш 3год в прийомній. Це реальний, не розказаний приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Ant.ares сказано:

1) Мій стаж в NFZ вже 2,5 роки;

ти рахуєш, всі повинні знати, що таке NFZ? Міг би й посилання хоча б прикріпити до своєї абревіатури.

І що значить твій "стаж"? Ти працюєш в цьому фонді, чи просто платиш внески?

 

39 хвилин тому, Ant.ares сказано:

2) "Бабульки" тут точно ні до чого;

бабульки якраз "до чого", тому що, нагадаю, тема про медичну реформу, а не про "страхову медицину"

 

39 хвилин тому, Ant.ares сказано:

 3) Різні "терміновості" - це коли з відкритим переломом чекаєш 3год в прийомній. Це реальний, не розказаний приклад.

співчуваю, але одиничні випадки (тим більше, там ще й невідомо які нюанси були) не є показником негативності всієї системи, на яку перейшли всі розвинути країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...