Перейти до змісту

Зимова Олімпіада-2018


foma144

Рекомендовані повідомлення

У кацапів вже будуть медалі і за цю олімпіаду забирати...

 

Допинг-проба "Б" российского керлингиста Александра Крушельницкого, вскрытая 19 февраля, дала положительный результат на мельдоний, сообщает Inside the Games. Ранее Спортивный арбитражный суд (CAS) сообщил об открытии дела по нарушению антидопинговых правил в отношении россиянина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 129
  • Створено
  • Остання відповідь

Состав украинской команды на эстафетную гонку следующий: Ирина Варвинец - Вита Семеренко - Юлия Джима и Анастасия Меркушина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-да, це називається "щоб довго не мучитись"... Чого там ще якісь надії мати на 3-4 етапах?...

В Азії на ОІ у нас норма - 1 медаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі очікування повністю виправдились, а саме:

 

1. Семеренки не їдуть ( втратила ходом дуже багато  )

2. Джима і Меркушина відпрацювали добре, особливо Джима по максимуму скоритила відставання як могла.

 

Ну і те що не очікували - завал Варвинець на вогневому рубежі.

Навіть з черепахою-Семеренко, якби не ця обставина, була можливість боротись за бронзу, на кінці ми вже не багато втрачали.

 

По ітогу -

для ветеранш Семеренко, Підгрушної, це напевно остання олімпіада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задумка тренерів була хорошою, якби не завал Варвинець, був шанс боротись за медаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Svityaz сказано:

М-да, це називається "щоб довго не мучитись"... Чого там ще якісь надії мати на 3-4 етапах?...

В Азії на ОІ у нас норма - 1 медаль...

Ну ти погодся що якби не провал Варвинець то були шанси - Бог вже з ним з черепахою Семеренко, Меркушина в кінці на адреналіні могла б бронзу витягнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варвинець завалила онднозначно, але і Семеренчиха і ходом, і стрільбою мало чим краща була.

Джима "світлий промінь" в темному царстві... Меркушина - так собі, "не обіср...сь" і більше від неї поки вимагати не варто...

ЗІ. В черговий раз хочеться подякувати Саші Абраменку, що недав повністю зганьбитись країні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз саме прикре що диванні експерти будуть всіх разом мазати однієї фарбою, хоча очевидно що на дно тягнуть сестри-Семеренки своїми склоками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провальний виступ наших біатлоністок (на яких були найбільші надії) на 90 % лежить на тренерах і сервісменах. Як ми раділи перемогам наших дівчат (і Підручний був в хорошій формі)на початку сезону? А зараз що ми бачимо - швидкість посередня, а то і в кінці списку. Загнали вони дівчат перед ОІ, а вже на самих іграх почали пропускати окремі гонки щоб привести в тонус. Я думаю, тренери це зрозуміли вже на самій Олімпіаді, але було пізно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Домрачева наче обколота...

 

Ну ви бачили що казала Варвинець - для неї це як звичайний кубок.

Тільки от не можу зрозуміти, там що дають по 55 000 $ за третє місце кожній естафетниці? Може я чогось не знаю...

 

Цитувати

Загнали вони дівчат перед ОІ, а вже на самих іграх почали пропускати окремі гонки щоб привести в тонус. Я думаю, тренери це зрозуміли вже на самій Олімпіаді, але було пізно.

Я про це писав ще тоді, можеш знайти тему про біатлон, нажаль найгірші сподівання виправдились...

 

Але це не відміняє вишезгаданних проблем в самій команді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Медальний залік зараз прикольний ...

рядочком - Польща-Угорщина-Україна-ОАР

 

І існує теоритичний рокзлад, за яким оаршники вже не зможуть обійти Білорусь...

Медвєдєвій то 99.99% золото дадуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, одначе швидко "гнойовик" прорвало... Валя не витерпіла першою, цікаво зараз почути відповіді штабу...

Валя Семеренко: У нас не команда, а просто "ж…"

https://www.champion.com.ua/beathlon/2018/02/22/700919/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Svityaz сказано:

Ого, одначе швидко "гнойовик" прорвало... Валя не витерпіла першою, цікаво зараз почути відповіді штабу...

Валя Семеренко: У нас не команда, а просто "ж…"

https://www.champion.com.ua/beathlon/2018/02/22/700919/

Це з'явилось ще до естафети.

Ви вже як наші біатлоністки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вболіваємо за наших чоловіків в естафеті, не дивлячись ні на що!!!

 

Це наче останній виступ українців на цій олімпіаді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Семенов після другої стрільби відставання від лідера 47сек. при передачі 1хв. 32 сек. Обігнав навіть білорус у якого 52-ге місце в загальному заліку. Просто дно, а не біг. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, mykola сказал:

Сємаков тримається, вся надія на Підручного, що підніме команду вище.

Сємаков вже заробив круг "пошани"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, mykola сказано:

Сємаков вже заробив круг "пошани"

А нічого що Фуркад і італієць теж ? Зрада форева ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 місце. Краще ніж в жінок

По ітогу непогано виступили, десь 4+ як на свій рівень

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, snouden сказал:

9 місце. Краще ніж в жінок

По ітогу непогано виступили, десь 4+ як на свій рівень

 

Трохи часу були навіть на другому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, snouden сказано:

 

По ітогу непогано виступили, десь 4+ як на свій рівень

 

 А шведи виступили на свій рівень??? чи чогось «стрибнули» вище. На олімпіаді рівень НІЩО! а бляха все залежить  яка була проведена підготовка і настрій на даний момент, можу бл@ть спорити до скону,кароч дуже, дууууже погано виступили,яке 4+, бляха 3+,повторюся Семенов на колі програв 45 секунд! Карл 45 секунд! це той чувак який.https://www.champion.com.ua/beathlon/2015/03/12/600216/ Кароч @snouden ти по ходу воопщє не в темі,в тебе одні емоції. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, snouden сказано:

Трошки не вистачило німцям...

Хай як роскалики не тішилися б, але цю Олімпіаду собі в "зачьот" їм важко поставити. По-перше там не було в канадців і американців НХЛ-івців. Тобто виграли в ... ненайкращих.

По-друге: ледь відскочили від німців (яким окремий рєспєкт і уважуха!).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Список призёров зимних Олимпийских игр 2018 https://ru.wikipedia.org/wiki/Список_призёров_зимних_Олимпийских_игр_2018

українською не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...