Перейти до змісту

хочу зробити щось типу внтернет магазину самостійно. потрібна допомога колективного розуму.


lanima

Рекомендовані повідомлення

19 годин тому, Scorpio сказано:

на різних площадках у мене був різний номер телефону, і коли телефонували і купували щось у мене, я вже точно знав звідки у мене покупець. 

всі номери одного оператора, чи різних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima  

On 28.01.2018 at 15:23, lanima сказано:

Хочеться спробувати своїми ручками. 

Почніть з цього

https://last-modified.com/ru/if-modified-since.html

якщо ні

 

On 07.02.2018 at 23:03, lanima сказано:

сайт буде швидше як вітрина

Тоді краще якимось генератором статичного сайту все робити
Сторінки будуть стичні тобто html все буде літати та й в  індекс залітати

в такому випадку потреба в хостингу відпадає, тільки домен потрібно
підійдуть безкоштовні рішення від github до якогось cloud під місце

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
В 07.02.2018 в 23:10, lanima сказал:

поки не спробую-не знатиму. надіюся, що ні. на сайті можна буде створити більш розгорнутий каталог. з підкаталогами. по складу наприклад. чи по метражу.  група таких можливостей не дає. як показала практика. чим більше альбомів, тим менше їх бачать.

шкода,що ви не відповідаєте

зробити сайт як дуже легко,так і дуже складно

мені стало цікаво спробувати після вашоі теми,можете подивитися що вийшло у мене

: http://strotex.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, kroha сказал:

шкода,що ви не відповідаєте

зробити сайт як дуже легко,так і дуже складно

мені стало цікаво спробувати після вашоі теми,можете подивитися що вийшло у мене

: http://strotex.com.ua/

Важка зробити не сайт, важко зробити, щоб сайт продавав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Важка зробити не сайт, важко зробити, щоб сайт продавав.

ваша правда

я замовила тексти якісні на сайт - це просто жах ,що отримала

добре ,що угода була через сейф - і кошти збереглися

тепер шукаю нового копірайтера

так само ціла наука-просування сайту

але автор вже продає через фейсбук,і думаю сайт потрібен для полегшення роботи в соцмережі

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, kroha сказал:

але автор вже продає через фейсбук,і думаю сайт потрібен для полегшення роботи в соцмережі

Взагалі-то навпаки, соцмережі потрібні для полегшення, а сайт для продажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, kroha сказано:

ваша правда

я замовила тексти якісні на сайт - це просто жах ,що отримала

добре ,що угода була через сейф - і кошти збереглися

тепер шукаю нового копірайтера

так само ціла наука-просування сайту

але автор вже продає через фейсбук,і думаю сайт потрібен для полегшення роботи в соцмережі

 

 

ви повністю праві. продажі через фейсбук досить успішні. але хочу рухатися далі. свій сайт має бути. 

поки що сайт прийшлося відкласти. не вистачає на нього часу. вірніше не вистачає часу, щоб сісти і повчитися.

я хочу трошки інакшого плану сайт, як ваш. з вітриною, корзиною, з каталогами. 

на рахунок текстів, то найкраще писати самому.при умові, що є вільний час.. я деякий час працювала копірайтером. нічого особливо складного там немає.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, ну це ж треба так!)) зайшла подивитися на сайт, а там те, що я збиралася шукати на днях.  матимете першого клієнта з сайту )))

чи з борди))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не рахуйте за критику але те що я побачив пройшовшись по стайту

 

1.Кешування .......... його у Вас нема, а його бажано включати на сайті (допоможуть плагіни WP Super Cache , autoptimize і ще гора різних платних і безкоштових варіантів)

2.Мікророзмітка ........ у Вас її нема, але вона потрібна бо гугл любить щоб все було по йог оправилах для швидкого налаштування поставте Markup (JSON-LD) structured in schema.org

3.Дизайн норм але ось це Важко читається http://prntscr.com/iwih4b краще заднє фото затемнити 

4.Швидкість роботи сайту вона на вигляд норм але по тестах все погано із-за відключеного кешування і не оптимізованого контенту

5."Чому не державною?!!!" - звісно це Ваше діло, але є такий безкоштовний плагін для вордпреса як polylang (є ще платний WPML і він трохи буде по круче але коштує відповідно) за допомогою якого можна зробити багатомовну версію сайту.

6.СЕО - його нема. Поставте all in one seo pack або Yoast SEO щоб зробити базові налаштування. тут також можна зробити налаштування мікророзмітки

7.Прибрати сайтбар де він не потрібний (на сторінці з контактами)

8.Додати соцмережі в футер/хедер та додати форму зворотнього зв'язку щоб можна було отримувати замовлення з сайту.

9.Фото товару .... вибачте, але це піз№єц раджу пошукати фото більш презентабельніші в інтернетах або зняти з кращою якістю та з різних ракурсів

10.Текст опису товару потрібно трошки виправити щоб зконцетрувати увагу на ключових цифрах.

11. Не правильний роботс http://strotex.com.ua/robots.txt

12. Сайт не переведений на HTTPS бажано перевести бо гугл зараз ранжує по цьому показнику в видачі

 

Будуть питання пишіть я можу по вордпресу проконсультувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, sanbOK сказал:

Не рахуйте за критику але те що я побачив пройшовшись по стайту

 

1.Кешування .......... його у Вас нема, а його бажано включати на сайті (допоможуть плагіни WP Super Cache , autoptimize і ще гора різних платних і безкоштових варіантів)

2.Мікророзмітка ........ у Вас її нема, але вона потрібна бо гугл любить щоб все було по йог оправилах для швидкого налаштування поставте Markup (JSON-LD) structured in schema.org

3.Дизайн норм але ось це Важко читається http://prntscr.com/iwih4b краще заднє фото затемнити 

4.Швидкість роботи сайту вона на вигляд норм але по тестах все погано із-за відключеного кешування і не оптимізованого контенту

5."Чому не державною?!!!" - звісно це Ваше діло, але є такий безкоштовний плагін для вордпреса як polylang (є ще платний WPML і він трохи буде по круче але коштує відповідно) за допомогою якого можна зробити багатомовну версію сайту.

6.СЕО - його нема. Поставте all in one seo pack або Yoast SEO щоб зробити базові налаштування. тут також можна зробити налаштування мікророзмітки

7.Прибрати сайтбар де він не потрібний (на сторінці з контактами)

8.Додати соцмережі в футер/хедер та додати форму зворотнього зв'язку щоб можна було отримувати замовлення з сайту.

9.Фото товару .... вибачте, але це піз№єц раджу пошукати фото більш презентабельніші в інтернетах або зняти з кращою якістю та з різних ракурсів

10.Текст опису товару потрібно трошки виправити щоб зконцетрувати увагу на ключових цифрах.

11. Не правильний роботс http://strotex.com.ua/robots.txt

12. Сайт не переведений на HTTPS бажано перевести бо гугл зараз ранжує по цьому показнику в видачі

 

Будуть питання пишіть я можу по вордпресу проконсультувати.

 

а скільки коштуватимть ваші послуги ,щоб ви все це виправили?

 

я скоро матиму для вас ще такого одного пацієнта )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, kroha сказал:

а скільки коштуватимть ваші послуги ,щоб ви все це виправили?

 

я скоро матиму для вас ще такого одного пацієнта )

 

Пишіть в приват домовимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...