Перейти до змісту

хочу зробити щось типу внтернет магазину самостійно. потрібна допомога колективного розуму.


lanima

Рекомендовані повідомлення

Маю свою групу на фейсі. Продажі ідуть гарно. 

Захотілося чогось ще. Вирішила спробувати створити свій інтернет магазин. Чи щось схоже на нього.  Заплатити і отримати готовий я завжди встигну.  Хочеться спробувати своїми ручками. 

Поки що на стадії: зараєструвала домен. Чи доменне ім'я.  Хз як правильно. 

А далі все.. Який краще провайдер для хостингу вибрати?  Яку платформу? 

Для розуміння.  Кількість позицій товарів навряд чи перевищить тисячу.  Щось супермодне і дороге мені не треба. Щось за готовим шаблоном.  Але їх стільки передивилася.  Просто не орієнтуюся,  за якими параметрами оцінювати і вибирати. 

Важко пояснити,  коли сам толком не знаєш,  що тобі треба(((

Надіюся,  що знайдеться кілька екстрасенсів)))) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Що хочете отримати від магазину, і які зусилля готові вкласти:  я так розумію наразі це було типу замовлення в ФБ  і відправка перевізником. 

                              В ідеалі магазину це повинно бути : 

                                                      - Покупець  робить замовлення на сайті обирає спосіб доставки і  оплати 

                                                      - Якщо оплата безготівкова відпрацьовує ваша інтеграція з платіжною системою (де Ви реєструєтеся як продавець, раджу почитати умови) 

                                                      - Якщо оплата з доставкою наложкою/чи без повинна відпрацьовувати ваша інтеграція з новою поштою (предзамовлення поставки, також почитати умови) 

                                                      - Зміна статусів для зручності клієнта (відправлено доставлено і виведення номера ТТН) 

 

                            При цьому Вам необхідно зрозуміти що до Вас буде маса питань по якості каталогізації інформації. Невірно вказали колір клієнти невдоволені, невірно вказали вгу НП неприйняла попереднє замовлення на відправку. 

 

2. Звичайно шаблон, хостинг і платформу потрібно вибирати  від Ваших потреб.  

Тут рейтинг сервісів.

 

Особиста думка: краще звернутия до спеціалістів.  Ну але спробувати можете. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спеціаліста треба хорошого. хороший спеціаліст коштуватиме гарні гроші. поки гроші збиратиму на це, є час спробувати самій. навіть якщо не вийде нічого, це буде новий і цікавий досвід.

проплата домена і хостингу на рік коштує менше тисячі. не така велика сума. 

далі пробуватиму щось робити на OpenCart.  чи "в" правильно сказати? все нове абсолютно. сфера далека від мене як чумацький шлях. тим більше буде цікаво щось зробити

,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima Не хочете спробувати портали типу prom.ua? Якщо не помиляюсь дозволяють скористатись безкоштовним розміщенням 10 товарів, якщо буде результат - можна перейти на платну основу яка дозволить утримувати простенький сайт і розмістити більше товарів. А якщо вже піде діло то можна розкошелитись на толковий сайт :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

prom.ua не працює, тільки викачка грошей на платному аккаунті, перевірив особисто. Тільки свій сайт і реклама від гугла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є люди що працюють на prom.ua і досить успішно.

Для прикладу https://ergo.com.ua/

А рекламу adworks можна на гуглі давати незалежно де сайт крутиться.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, halcogen сказал:

хто ще пробував prom.ua ?

 

Особисто використовував цей портал на двох фірмах. Я не скажу що на 100% задоволений, але продажі були і досить непогані. Все залежить тільки від вас

Тим більше платформу можна "спробувати" безкоштовно

Раніше для продажів мені дуже подобався aukro, нажаль закрили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робити тестовий магазин на 1000 товарів щоб потім переносити його в OpenCart... то не є логічно, як на мене.
Не потрібен дорогий спеціаліст для того щоб запустити магазин на OpenCart з використанням готової теми. Можна і самому, але я б звернувся до того хто має досвід ‒ суттєва економія часу :) а час то гроші
А от створення 1000 товарів для магазину і потім ще раз для нового ‒ оце буде надто затратно. Тому краще зробити один раз.

Бачив декілька класних магазинчиків на Prom.ua. Більш ніж впевнений що можна там нормальне рішення зробити якщо є бажання, елементарне розуміння що робиш і руки не з дупи.
Правда це все стосується варіанту якщо магазин для України, розрахунок гривнею і товар нецифровий. Інакше ‒ "боль" :) ну або купа грошей в трубу і потім "боль".


Ну і головне розуміти що магазин в інтернеті то постійна робота над ним і вкидання грошей в SEO та рекламу. Не будете займатися лідогенерацією ‒ не буде толку з того магазину.

По темі :) перепробував всі найбільші майданчики і зупинився на WIX. Для швидкого запуску невеликого магазинчику підходить наура. Він мені потрібен щоб розібратися в лідогенерації, рекламі і т.п. Навчуся приводити клієнтів в простенький магазин ‒ можна вкидати гроші в основний. А інакше немає сенсу вкладатися. Та і не знайшов я нікого в Луцьку хто міг би запустити під ключ рішення на 15000 цифрових товарів. Так що збираю гроші і вчуся продавати в інтернеті 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забудьте!!!

Будете мати офіс, працівників тоді да.

 

Дивіться в сторону пром.юа, олх та ін. готових рішень, чого варта індексація сторінок....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо напрямок Україна то пром(на спробувать), якщо на захід то влетить в копійку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Prestashop, Opencart 

Стандартна тема, або купити 50-100 баксів

Хостинг

5-15 баксів в місяць

Домен 10 -15 баксів

 

І все, аби було натхнення наповнювати товаром

 

Можу допомогти в настройці та установці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 1/29/2018 в 16:16, Scorpio сказал:

prom.ua не працює, тільки викачка грошей на платному аккаунті, перевірив особисто. Тільки свій сайт і реклама від гугла.

Все там працює, колись декілька знайомих звертались за розробкою інтернет-магазинів, я їх направив на prom.ua, всі задоволені і продають нормально. Нашо той гемор зі своїм сайтом. Головне продавати, і зараз свій магазин актуальний лише для більш-менш великих фірм, ну або якщо дуже хочеться гратися зі "своїм" то теж варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.01.2018 at 16:43, Oli сказано:

Забудьте!!!

Будете мати офіс, працівників тоді да.

 

Дивіться в сторону пром.юа, олх та ін. готових рішень, чого варта індексація сторінок....

на олх продажі не пішли.  платити шість тисяч пром юа. . коли вже маю розкручену групу. а якщо пром юа подумає і зробить не шість а шістнадцять тисяч?  може такі платформи й зручно. але це завжди обмеження в чомусь. і залежність. я хочу своє. хай воно буде три роки робитися, поки до пуття дійде все. але то буде мій сайт . не вийде зовсім самій-знайду гарного спеціаліста тоді. 

On 30.01.2018 at 11:14, MACCEN сказано:

Prestashop, Opencart 

Стандартна тема, або купити 50-100 баксів

Хостинг

5-15 баксів в місяць

Домен 10 -15 баксів

 

І все, аби було натхнення наповнювати товаром

 

Можу допомогти в настройці та установці

дякую за пропозицію допомоги. можливо скористаюся, коли всіх своїх знайомих програмістів до білого накалу доведу купою питань своїх))

так і зробила. опенкарт. стандартна тема. плюс допомога одного бордівчанина. без нього я би ще місяць мінімум розбиралася, що й до чого.

наразі є отаке

http://knitfilit.com.ua/

по капельці буду розбиратися далі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж скажу своє за, за  пром і олх. На промі продаємо вже років з 5, ціни так не ростуть з 6 до 16, за рік виросли з 4500 до 4900. П'ять років назад було 3500.  Щоб продавати на олх треба рекламуватись на повну. 

Щоб продавати через свій сайт, треба дуже багато багато грошей викидати на рекламу і seo. Якщо не будете його просувати, то сайт буде просто візиткою яку ніде не буде видно.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість покупців ваш товар будуть шукати через гугл, навіщо платити тоді посереднику(пром), якщо є можливість рекламуватись напряму. У мене на 100ує потрачених на рекламу у гуглі заробляється 300ує, головне правильно налаштувати рекламні оголошення. Спочатку буде тяжко, але за місяць-два прийде розуміння як правильно і ефективно себе прорекламувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.02.2018 at 00:34, Scorpio сказано:

Більшість покупців ваш товар будуть шукати через гугл, навіщо платити тоді посереднику(пром), якщо є можливість рекламуватись напряму. У мене на 100ує потрачених на рекламу у гуглі заробляється 300ує, головне правильно налаштувати рекламні оголошення. Спочатку буде тяжко, але за місяць-два прийде розуміння як правильно і ефективно себе прорекламувати. 

А тобі хтось це налаштовує чи сам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо товар типовий, ну наприклад автомобільна чи комп"ютерна запчастина - Гугл полюбому першим в видачі зробить інтегратора - Пром, Закупку чи Хотлайн. Зроблено це якби для зручності - у всіх у них є варіант пошуку "від дешевих до дорогих", і далі сам бачиш у кого  найвигідніше, без довгих пошуків на сайтах. Якщо щось типу "жіночих штучок" (краса, здоров"я ітд.) і при наявності конкуренції - доведеться потратитись на SEO (результат через півроку-рік) та Adwords  (результат - миттєво).  Тому, якщо збираєтеся піти шляхом сайту доцільно якнайшвидше регнути домен, повісити туди андерконстракшена і виграти пару місяців до випуску з "пісочниці" Google, до нових сайтів він ставиться з великою недовірою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось приклад з луцька holiday7.com.ua

Також був на Промті поки не стало зрозуміло

On 29.01.2018 at 16:16, Scorpio сказано:

prom.ua не працює, тільки викачка грошей

Навіщо комусь платити за відображення сайту, якщо можна купити домен й хостинг і встановити безкоштовний магазин й отримаєш те саме відображення.

 

А далі по класичній схемі
а чому мій сайт не в топі
давай я його прожену через google page speed
блін да гугл сказав шо сайт (г)поганий
як збільшити швидкість

треба гарний дизайн шоб знайомий гланув й сказав супер
потім все шо треба виписують на папірець на якому вже більше 50 пунктів "треба й хочу"

потім щось не працює

гугл сказав чий сайт швидше той в топі вище

шо робити в мене вже купа додатків "треба й хочу" які все тормозять

треба кєш

і тд і тп

 

Prestashop, Opencart а чому не Magento EE занулений за 15000$

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Valerka я трішки вище дав відповідь 

Цитувати

Більшість покупців ваш товар будуть шукати через гугл, навіщо платити тоді посереднику(пром), якщо є можливість рекламуватись напряму. У мене на 100ує потрачених на рекламу у гуглі заробляється 300ує, головне правильно налаштувати рекламні оголошення. Спочатку буде тяжко, але за місяць-два прийде розуміння як правильно і ефективно себе прорекламувати. 

 

Перед цим як зробити такі висновки, я сам проаналізував ефективність пром.уа, олх.уа і свій сайт з товаром. Старт продажу в мене був у листопаді 16 року, на різних площадках у мене був різний номер телефону, і коли телефонували і купували щось у мене, я вже точно знав звідки у мене покупець. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Nick85 сказано:

А який товар збираєтесь продавати

я вже продаю. і. сайт буде швидше як вітрина. загрузила альбоми. написала зсилку і всім вдалого вибору. хоча не виключаю, що з часом на нього почнуть заходити  через пошук також

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, lanima сказано:

я вже прлодаю. і досить непогано. сайт буде швидше як вітрина. загрузила альбоми. написала зсилку і всім вдалого вибору.

 

 

 

Плутанини небуде?   Наявність, артикули, кольори та ін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Oli сказано:

 

 

Плутанини небуде?   Наявність, артикули, кольори та ін...

поки не спробую-не знатиму. надіюся, що ні. на сайті можна буде створити більш розгорнутий каталог. з підкаталогами. по складу наприклад. чи по метражу.  група таких можливостей не дає. як показала практика. чим більше альбомів, тим менше їх бачать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...