Перейти до змісту

Знову здорожчає проїзд у маршрутках


ForZa

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Zheny@ сказано:

З моєї роботи, в моєму дому окрім мене живе ще 2 чол.

Сорян, трохи перегнув. На роботу попутчиків можна знайти.

1 година тому, Zheny@ сказано:

і того ~0,8л бензи. Або 1,5 газу.

При розкладі 10/100, це буде 8 км. Якраз до роботи.  а комусь то ще й назад.

Ну це власне авто. А мова була про сервіс Тачка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь
5 хвилин тому, halcogen сказано:

Таксисти в зговорі з маршрутчиками, АЗС і ФРС США ))). На що дивиться міськрада??? 

То все масони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хороша акція, треба підтримати

У Луцьку – флешмоб #безмаршрутки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Вот проведуть свій флешмоб маршрутники - ''місяць без маршрутки'

Нє, не варіант. В перший же день подавляться :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@halcogen просто якщо піднімаються ціни то хочеться і підняття якості, а так...

Якщо є можливість їду тролейбусом і швидше і дешевше і навіть безпечніше. Коли маршрутчики починають робити перегони то якось не тойво.

І що це в них за манера ставати на початку зупинки (наприклад біля ЦУМу) і створювати пробки? Незрозумілий графік руху. То за такий "сервіс" платити більшу вартість не цікаво.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Electronshik сказал:

І що це в них за манера ставати на початку зупинки (наприклад біля ЦУМу) і створювати пробки?

 

Дійсно, не зовсім зрозуміле явище :unsure:

 

Може якась регуляція існує, щоб вчасно відправлялись з цієї зупинки :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Electronshik said:

просто якщо піднімаються ціни то хочеться і підняття якості, а так...

...

То за такий "сервіс" платити більшу вартість не цікаво.

 

Лише від початку року для мене подорожчали наступні послуги:

- автостоянка;

- домашній інтернет;

- пломби (стоматолог);

- постачання хол. води, центральне опалення;

- домофон;

- доставка питної води;

- заняття дитини в секції;

... (це лише те ще, першим спало на думку).

В жодному з перелічених випадків ні про яке покращення "якості сервісу" не йдеться, просто їм всім грошей не вистачає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

В жодному з перелічених випадків ні про яке покращення "якості сервісу" не йдеться, просто їм всім грошей не вистачає...

 

Значить в когось все-таки гроші є :unsure:

 

Он наша держава продовжує планово "розбавляти" гроші. Начебто 7% на цей рік заплановано. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Electronshik сказал:

Коли маршрутчики починають робити перегони то якось не тойво.

А хіба не для того люди користуються маршрутками, щоб доїхати швидше? Парадокс - добратися хочуть швидше, але хочуть щоб маршрутчики не літали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, volks сказано:

А хіба не для того люди користуються маршрутками, щоб доїхати швидше? Парадокс - добратися хочуть швидше, але хочуть щоб маршрутчики не літали.

Так, хочуть швидше, але не на той світ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, bormotuha сказал:

Так, хочуть швидше, але не на той світ.

Ну так за все потрібно платити. І за швидкість в т.ч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову "бурління говн" і "розкидання какуль на вентилятор" 

поговорим, поговорим і всі будемо їздити маршутками....

П.С. живеш наприклад на 33 а на роботу потрібно на Мамсурова, за скільки часу, пішоходу рельно дійти на роботу?)))

П.С.С. я сам проти підняття цін і взагалі я за те щоб Луцьк повністю відмовився від марш а замість закупили нові Богдани(тролейбуси)...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, HelloBoy сказал:

пішоходу рельно дійти на роботу?)))

Тролейбус як варіант взагалі не розглядається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Ну так за все потрібно платити. І за швидкість в т.ч.

Ситуація (і таке в різних варіантах - повсюдно, на всіх маршрутах) - оті недавні морози, чекаю тепер вже на пр. Перемоги 4-ку ("геніальне", я вважаю, рішення нашої нелегітимної безголової міськради - змінити її маршрут), маю ГРАФІК руху - 10, 20, 25 хвилин - немає, треба на Калину, ну що ж, сідаю в 9а, їду в Полонку, стоять люди, хтось після ще півгодини чекання телефонує власниці маршруту. Відповідь "ПАНІ" - "Та мені пофіг, хоч Порошенку дзвоніть". 5 грн? За такий "сервіс" і 3 - забагато! Одиничка, яку чекаєш на Дубенській годину, "літуни " - гонщики, які на зустрічку вилітають і підрізають одне одного (а пасажири в процесі - літають по салону), бруд під ногами, мастило на вікнах, яке чудово плямує рукава одягу, неробоча кнопка виклику водія (хочеш вийти - бий в бубен водію кричи), заклеєні потрібною, як собаці п'ята нога, рекламою (їдеш, як в танку, на БОРТАХ, а не вікнах вона має бути), чи просто немиті місяцями, вікна, відсутність квитка (так-так, не треба відмазок "так у мене вони лежать, беріть" - бігати за ним через весь салон, розштовхуючи людей, я НЕ збираюся, хай передає, хоч з здачею, хоч так), стоянки біля Перлини і ЦУМу по 5-10 хвилин, їзда на таксі після 22-ї, бо маршрутки тупо немає (Рівне - їздять до 1 ночі, не кашляють) і то НЕ ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК бл*дства. 5 грн? ТІЛЬКИ після тотального впровадження електронного квитка, і чесної сплати податків, дотримання графіків (а тут треба міськраді їх ШТРАФУВАТИ за втечу з маршруту ввечері, і тисяч на 5-10, щоб думалка варила, та і за квиточки - теж, і не водія - перевізника, хай тоді плаче про "нерентабельність"), помитих чистих маршруток, і, саме головне - ВИБОРІВ МІСЬКОГО ГОЛОВИ (який помер, нагадаю, 3 лютого минулого року, а виборів - немає). Влади в місті в принципі НЕМАЄ, є  в.о. голови, якого вибрало не МІСТО, а ДЕПУТАТИ, "заступники" (мають бути максимум в.о.), склад виконкому, затверджений не міським головою, обраним громадою, і не їм лізти в кишеню громаді міста!

Того і "Конотопу" у нас не буде - немає кому його організувати, не піддавшись на шантаж перевізників "а ми їздити перестанем". Там є Мер, який підтримав ГРОМАДУ.

Давайте ще Президента обирати у ВР, а склад ВР - не переобирати взагалі, чи затверджувати на "сходняку партій", то ж прикольно буде, і грошей з бюджету на вибори не треба тратити.

А ЛПЕ на тій ситуації має всі шанси зайняти вигідну позицію, хоча б там, де у них лінія є - максимально скоротити стояння на кінцевих (на Київському майдані - не стояти колом 15-кам, а МІНЯЄТЬСЯ ЗМІНА - водій і кондуктор, і вперед), випустити пару додаткових тролів, хоча б зранку та ввечері переставити з непопулярних маршрутів на популярні, GPS включити для людей, щоб не чекали з моря погоди... І люди поїдуть не маршруткою, хай і не пустим, але тролейбусом. А як закупити ще додаткових достатньо - то і взагалі проблема відпаде, маршрутки залишаться там, де немає дротів, і перевізники будуть БИТИСЯ за договір з містом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони про закупівлю 10 чи що тролів з Швейцарії ще дааавно говорили, і то тільки один з варіантів, GPS - був, і навіть працював, але тупо відмовились, хай він і не самий досконалий був, але БУВ. І валідатори були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тим GPS ситуація нагадує ту, яка склалася на одній роботі попередній - замовив один мудак бізнесмен розробку масштабного проекту (будівельного), йому те все накреслили, а тут він передумав будувати і сказав - "я відмовляюся". Результат - люди працювали, а зарплати  - йок. Не дивно, що та фірма, що валідатори і ГПС робила, з ЛПЕ судиться тепер (і вимагає значно більше, та і виграти може, ото вигода місту буде). Ну і сайт в мене таке вумне колись давно замовляло - "зроби, треба", через місяць клятого сидіння з колупанням над непростим завданням, реально непростим, та ще й зробив швидше, як домовлялися (купа проср@них вихідних - в комплекті, краще б на рибалку поїхав) - "ой, вже не треба", треба не сайт а інтернет-магазин, з НУЛЯ, на іншу тематику. І пішов у відомому напрямку, на жаль, з грошима разом. Так і з ЛПЕ тепер ніхто працювати без 100% передоплати не буде.

Підвищує підприємство свою інвестиційну привабливість... І популярність у пасажирів - теж - 8 вечора - ланцюжком в депо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

Траліка значно довше треба чекати, повільніше їде, в середені більшість з них пошарпані більше чим ті ж маршрутки, ну і пенсіонери. Вони люблять халявні траліки, їх багато, тому вільного місця не буде. :D

Ну моє запитання стосувалось тролейбуса як альтернативу на час флешмобу, а не в принципі.

Хоча для мене єдиними перевагами маршруток є відсутність пенсіонерів, які в погоні за вільним місцем можуть ребра переламати. Ну і те, що в рогатого немає хоча б мінімального автономного ходу, щоб дтп об'їхати. Все. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volks я написав саме про перегони а не про швидку доставку.

Коли вони одне одного обганяючи, не звертаючи уваги на інших учасників руху, летять на зупинку.

Дуже жаль що немає експресів, але то не для нашого міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Electronshik сказал:

написав саме про перегони а не про швидку доставку.

Коли вони одне одного обганяючи, не звертаючи уваги на інших учасників руху, летять на зупинку

Так за рахунок цих перегонів вони і їдуть швидше за тролейбус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Польщі, в Любліні, сам бачив як тролейбус доходить до розвилкі (лінія йде направо), скидає роги та їде наліво на акумуляторах, бо такий маршрут.

@AgentSmith13 не добавити не убавити, як на мене все вірно.

9 часов назад, halcogen сказал:

За які гроші додаткові траліки, який GPS? Вони ''динозаври'', в них по салоні кондуктора ходять :D В них навіть грошей немає, щоб впровадити електронний квиток. А ви хочете випустити на лінію ще пару додаткових траліків.

Кстаті в траліках халявний Wi Fi, принаймні був. :)

@volks нехай роблять перегони на автодромі, дуже класно бути водієм, їдучи за цим непередбачуваним чувирлом у маршрутці, добре що хоч не стають де попало, а на зупинках. Хоча біля ЦУМу то просто ппц, зупинка вільна а ці водятли стануть на початку біля переходу чи прямо на переході і стоять збираючи пасажирів, створюючи при цьому мінікорок. Сервіс просто афігеть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикро те, що комерційного тролейбусного депо теж не буде нвколи, бо взяточники й відкатчики в міськраді задушать всі починання думаю точняк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, MACCEN сказал:

прикро те, що комерційного тролейбусного депо теж не буде нвколи, бо взяточники й відкатчики в міськраді задушать всі починання думаю точняк

Вже є маршрутки комерційні. Достатньо.

9 часов назад, Electronshik сказал:

Сервіс просто афігеть.

Ну так користуйтесь тролейбусами. А то хочеться швидко і безпечно. А так не буває.

 

9 часов назад, Electronshik сказал:

У Польщі, в Любліні, сам бачив як тролейбус доходить до розвилкі (лінія йде направо), скидає роги та їде наліво на акумуляторах, бо такий маршрут.

В Рівному точно так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, volks сказано:

Так за рахунок цих перегонів вони і їдуть швидше за тролейбус.

Та не говоріть дурниць, ото вже казкар. Швидкості 60-70 по місту вистачає. Безпека пасажирів на першому місці має бути. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора черговий раз почекавши на Дубнівській маршрутку з 21:35 до 21:50, і почувши від продавця магазину, де цигарки купував, що не буде вже нічого, навіть до центру, поїхав на таксі. Перевізник, сучара, громадський транспорт у місті їздить до 23-ї години! Не 5 грн., а зал*пу за комір за таке обслуговування.

Складається враження, що та 1-ка в змові з таксистами - тепер вони біля 10-ї вечора вже стоять на кінцевій тролейбуса, здогадуюсь ті, які були на Київському майдані.

І ЛПЕ - ЖИРНА двійка, знаєте, що не їздить маршрутка - пустіть ввечері пару рейсів 5-ки, а не втікайте в депо, багато хто з 33-40-го хоча б до пр. Волі нею поїде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Перевізник, сучара, громадський транспорт у місті їздить до 23-ї години! Не 5 грн., а зал*пу за комір за таке обслуговування.

а от цікаво чи є хтось в міськраді хто відповідає за моніторинг руху маршруток?  бо на тендері все гарно розказують .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...